Erdoğan

Erdoğan

Son dakika erdoğan haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan erdoğan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan erdoğan haber sayfamızda...

Erdoğan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 24.049 erdogan haberi bulunmuştur.
Emine Erdoğan, Dubai'de iklim elçisi gençlerle bir araya geldi
Emine Erdoğan, Dubai'de iklim elçisi gençlerle bir araya geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Expo City Dubai'de düzenlenen 'Yeşil Bir Gelecek İçin İklim Görüşmeleri' programında, iklim elçisi gençlerle bir araya geldi. Erdoğan, toprakla ilişkisini hiç kaybetmemiş ülkelerin de sorumlusu olmadıkları iklim krizleriyle yüzleştiğini belirterek, "Başta Afrika olmak üzere, Asya ve Latin Amerika'yı da bu evrensel mücadeleye ikna etmek için adil bir iklim eylem planını hayata geçirmek kaçınılmazdır" dedi.
1.12.2023Politika
Erdoğan, Japonya Başbakanı Kishida ile görüştü
Erdoğan, Japonya Başbakanı Kishida ile görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya İklim Eylemi Zirvesi için geldiği Dubai’de Japonya Başbakanı Fumio Kishida ile bir araya geldi.
1.12.2023Dünya
Erdoğan, BAE Devlet Başkanı Al Nahyan ile bir araya geldi
Erdoğan, BAE Devlet Başkanı Al Nahyan ile bir araya geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya İklim Eylemi Zirvesi için geldiği Dubai’de Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Muhammed Bin Zayid Al Nahyan ile bir araya geldi.
1.12.2023Dünya
Erdoğan: Sera gazı emisyonunda tarihi sorumluluğumuz yüzde 1’in altında
Erdoğan: Sera gazı emisyonunda tarihi sorumluluğumuz yüzde 1’in altındaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, COP 28 kapsamında düzenlenen Dünya İklim Eylemi Zirvesi’nde liderlere hitap etti.
1.12.2023Dünya
Dünya İklim Eylem Zirvesi’nden kareler
Dünya İklim Eylem Zirvesi’nden karelerCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, COP 28 kapsamında düzenlenen Dünya İklim Eylemi Zirvesi için geldiği Dubai’de ayaküstü üst düzey temaslarda bulundu.
1.12.2023Dünya
Erdoğan, Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev bir görüştü
Erdoğan, Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev bir görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya İklim Eylemi Zirvesi için geldiği Dubai’de Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev ile bir araya geldi.
1.12.2023Dünya
Erdoğan, İtalya Başbakanı Meloni ile bir araya geldi
Erdoğan, İtalya Başbakanı Meloni ile bir araya geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya İklim Eylemi Zirvesi için geldiği Dubai’de İtalya Başbakanı Giorgia Meloni ile bir araya geldi.
1.12.2023Dünya
Erdoğan, İskoçya Başbakanı Yusuf’la bir araya geldi
Erdoğan, İskoçya Başbakanı Yusuf’la bir araya geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya İklim Eylemi Zirvesi için geldiği Dubai’de İskoçya Başbakanı Hamza Yusuf ile bir araya geldi.
1.12.2023Dünya
Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı: Zeytinyağı üretim ve satış merkezlerini denetlemeye başladık
Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı: Zeytinyağı üretim ve satış merkezlerini denetlemeye başladıkTarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, "Zeytin ve zeytinyağı konusu bu kadar gündemdeyken olunca diğer kötü niyetlilere de gün doğmuş oldu. Biz hafta başından itibaren 7 bin 500 arkadaşımızla rutin denetimlerimizin dışında zeytinyağı üretim ve satış merkezlerini denetlemeye başladık. Bununla alakalı da denetimlerimiz devam edecek"
1.12.2023Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli temaslar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli temaslarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesi 28'inci Taraflar Konferansı (COP 28) kapsamında Dubai'de düzenlenen Dünya İklim Eylemi Zirvesi'nin yapıldığı Dubai Expo Center’e geldi. Erdoğan’ı BM Genel Sekreteri Antonio Guterres ve BAE Devlet Başkanı Şeyh Muhammed Bin Zayed Al Nahyan karşıladı.
1.12.2023Dünya
AK Parti Muş Belediye Başkan aday adayı Taylan: Muş için gece gündüz demeden çalışmayı talibiz
AK Parti Muş Belediye Başkan aday adayı Taylan: Muş için gece gündüz demeden çalışmayı talibizMuş Belediye Başkanlığı için AK Parti’den aday adaylığı başvurusu yapan İnşaat Mühendisi Adnan Taylan, "Muş, tarihimiz açısından çok önemli bir şehir. Birçok medeniyete ev sahipliği yapan, Osmanlı’yı günümüze taşıyan kadim ilimizi hak ettiği noktaya taşımak için gece gündüz demeden çalışmaya hazırız. Projelerimiz tamam, bu göreve Partimiz tarafından layık görülürsek ve seçimi kazanırsak mazbatamızı aldıktan sonra projelerimizi hayata geçireceğiz” dedi.
1.12.2023Politika
COP 28 Zirvesi’nde liderler aile fotoğrafı çekimine katıldı
COP 28 Zirvesi’nde liderler aile fotoğrafı çekimine katıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesi 28'inci Taraflar Konferansı (COP 28) kapsamında düzenlenen Dünya İklim Eylemi Zirvesi'nde liderler, aile fotoğrafı çekimine katıldı.
1.12.2023Dünya
4 üniversiteye yeni rektör atandı
4 üniversiteye yeni rektör atandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararları göre; 4 üniversiteye yeni rektör ve bakanlıklarda açık bulunan müfettişlik kadrolarına atama yapıldı.
1.12.2023Eğitim
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri'nde
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya İklim Eylemi Zirvesi'ne katılmak üzere Birleşik Arap Emirlikleri'ne gitti.
30.11.2023Politika
Emine Erdoğan'dan 'Ayaş domatesi' paylaşımı
Emine Erdoğan'dan 'Ayaş domatesi' paylaşımıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Ayaş domatesinin, Avrupa Birliği (AB) nezdinde coğrafi işaretli ürün olarak tescillenmesinin mutluluk verici olduğunu belirtti.
30.11.2023Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İttifakımızı güçlendirerek geleceğe taşıma azmindeyiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İttifakımızı güçlendirerek geleceğe taşıma azmindeyizCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile verimli bir görüşme gerçekleştirdiklerini belirterek, "Milli irade düşmanlarına karşı 15 Temmuz gecesi meydanlarda kurulan ittifakımızı daha da güçlendirerek geleceğe taşıma azmindeyiz. Gayemiz İstanbul ve Ankara başta olmak üzere 5 yıldır hizmetsizlik girdabında boğulan şehirlerimizi gerçek belediyecilik ile tekrar buluşturmaktır" dedi.
30.11.2023Politika
Erdoğan, Dünya İklim Eylemi Zirvesi'ne katılmak üzere BAE'ye gidecek
Erdoğan, Dünya İklim Eylemi Zirvesi'ne katılmak üzere BAE'ye gidecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya İklim Eylemi Zirvesi’ne katılmak üzere, 30 Kasım- 1 Aralık tarihlerinde Birleşik Arap Emirlikleri'ni (BAE) ziyaret edecek.
29.11.2023Politika
MGK: İsrail'in Gazze'de işlediği insanlık dışı suçlar tarihe kara leke olarak geçti
MGK: İsrail'in Gazze'de işlediği insanlık dışı suçlar tarihe kara leke olarak geçtiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleşen Milli Güvenlik Kurulu (MGK) Toplantısının ardından yayımlanan bildiride, ''İsrail'in Gazze’de işlediği ve tarihe kara bir leke olarak geçen insanlık dışı suçların neticeleri ile er ya da geç yüzleşmek zorunda kalacağı ifade edilmiş; masum sivilleri topyekûn yok etmeye yönelik saldırıların ve Gazze topraklarının işgalinin gecikmeksizin durdurulmasının, uluslararası toplumun müşterek mesuliyeti olduğunun ve Türkiye’nin bu hususta her türlü girişimde bulunmaya devam edeceğinin altı çizilmiştir'' denildi.
29.11.2023Gündem
Kadir Canpolat: Yerel yönetimlerde adaylarımızı belirleyeceğiz
Kadir Canpolat: Yerel yönetimlerde adaylarımızı belirleyeceğizOCAK Partisi Genel Başkanı Kadir Canpolat, “Yerel yönetimlerde bütün aday adaylarımızın genel merkez binamıza şahsen istenilen evrakların tamamını eksiksiz bir şekilde getirerek, direk mülakata alınarak adaylarımızı belirleyeceğiz. Biz İstanbul ve Ankara’da geçmiş dönemlere bakınca belediyelerin hizmette sınıfta kaldığını görüyoruz. Ocak Partisi olarak biz ne Cumhur İttifakı’nın ne de Millet İttifakı’nın neferleriyiz. Asıl ittifak sahibi biziz” dedi.
29.11.2023Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vietnam Başbakanı Chinh ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vietnam Başbakanı Chinh ile görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vietnam Başbakanı Pham Minh Chinh ile bir araya geldi.
29.11.2023Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile görüştüRecep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüştü.
29.11.2023Politika
İmamoğlu gazetecilerin sorularını yanıtladı
İmamoğlu gazetecilerin sorularını yanıtladıBeyoğlu'nda Zafer Toprak Kütüphanesi Cumhuriyet Tarihi Araştırma Merkezi tanıtım toplantısına katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, toplantının ardından basın mensuplarının gündeme dair sorularını yanıtladı.
29.11.2023Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Sayın Bahçeli ile biraz sonra görüşeceğiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Sayın Bahçeli ile biraz sonra görüşeceğizCumhurbaşkanı Erdoğan bugün Sayın Bahçeli ile biraz sonra görüşeceğiz
29.11.2023Politika
Akşener: İYİ Parti, ittifaklara dayanıp yan gelip yatmak için kurulmadı
Akşener: İYİ Parti, ittifaklara dayanıp yan gelip yatmak için kurulmadıİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "İYİ Parti, ittifaklara dayanıp yan gelip yatmak için kurulmadı. Aksine İYİ Parti, hür ve müstakil bir yolda Türkiye'nin önünü açmak, Türk milletini hakkettiği yaşam standartlarına kavuşturmak ve memlekete daima şerefle hizmet etmek için kuruldu" dedi.
29.11.2023Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Netanyahu adını tarihe 'Gazze kasabı' olarak yazdırmıştır
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Netanyahu adını tarihe 'Gazze kasabı' olarak yazdırmıştırCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Gazze'de son asrın en büyük mezalimlerinden birini yapan Netanyahu, adını tarihe şimdiden 'Gazze kasabı' olarak yazdırmıştır. Bu kara leke sadece Netanyahu'nun değil ona koşulsuz destek veren herkesin alnına yapışmıştır. Bu utanç lekesi hiçbir zaman temizlenmeyecektir" dedi.
29.11.2023Politika

Benzer Haber Etiketleri

ErdoğanCumhurbaşkanı ErdoğangörüşmeBAEEmine Erdoğan

Erdoğan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.