Erdoğan

Erdoğan

Son dakika erdoğan haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan erdoğan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan erdoğan haber sayfamızda...

Erdoğan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 25.523 erdogan haberi bulunmuştur.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı Kurtulmuş'u kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı Kurtulmuş'u kabul etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş'u Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde kabul etti.
20.04.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan Mısır Dışişleri Bakanı Sameh Shoukry'i kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan Mısır Dışişleri Bakanı Sameh Shoukry'i kabul etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mısır Dışişleri Bakanı Sameh Shoukry ile görüştü. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Görüşmede Türkiye ve Mısır ikili ilişkileri, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarıyla ilgili gelişmeler ile küresel ve bölgesel konular ele alındı" denildi.
20.04.2024 Politika
Çınar Uluslararası Kültür ve Sanat Merkezi’nde ‘Serüven’ isimli sergi açıldı
Çınar Uluslararası Kültür ve Sanat Merkezi’nde ‘Serüven’ isimli sergi açıldı Çınar Uluslararası Kültür ve Sanat Merkezi’nde, eğitmen ve batik resim sanatçısı Nurcihan Velioğlu ve öğrencilerinin hazırladığı ‘Serüven’ isimli sergi açıldı. Sulu boya, pastel boya, yağlı boya ve karakalem gibi farklı tekniklerle hazırlanan 42 eserden oluşan sergi 26 Nisan’a kadar ziyaret edilebilecek.
20.04.2024 Video
Destici: Kim devletin varlığına kastediyorsa gereği yapılmalı
Destici: Kim devletin varlığına kastediyorsa gereği yapılmalı Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, “PKK’nın siyasi uzantısıyla ortaklık kurup bunun için ‘kayyum uygulamasına son versin’ diyen başta ana muhalefet partisinin genel başkanı ve sözcüleri olmak üzere onlara destek veren bütün siyasi parti genel başkanlarına ve sözcülerine sesleniyorum. Türk bayrağını kaldırdılar, İstiklal Marşı’nı okutmadılar niye susuyorsunuz? Teröristlerin heykellerini dikip törenlerle açılışını yapıyorlar. Niye bir tepkiniz yok? Kim devletin varlığına, ülkenin bütünlüğüne, kardeşliğimize kastediyorsa; kim terörü ve destekliyorsa kanunlar ve hukuk gereğini yapmalı ve bunlara fırsat vermemelidir. Bir dakika dahi o koltuklarda tutmamalıdır” dedi.
20.04.2024 Politika
Sur Belediyesi'ndeki hakaret içerikli sözlerle ilgili adli soruşturma
Sur Belediyesi'ndeki hakaret içerikli sözlerle ilgili adli soruşturma Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Diyarbakır Sur Belediyesi'nde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik hakaret içeren sözleri nedeniyle DEM Parti yöneticileri hakkında adli soruşturma başlatıldığını açıkladı.
20.04.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Hamas Siyasi Büro Başkanı Heniyye'nin görüşmesi sona erdi
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Hamas Siyasi Büro Başkanı Heniyye'nin görüşmesi sona erdi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye'nin görüşmesi sona erdi.
20.04.2024 Politika
AK Parti'li Çelik'ten, DEM Parti yöneticilerine tepki
AK Parti'li Çelik'ten, DEM Parti yöneticilerine tepki AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Bazı DEM Parti yöneticilerinin Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, şanlı Bayrağımıza ve İstiklal Marşı'mıza yönelik çirkin yaklaşımları asla kabul edilemez" dedi.
20.04.2024 Politika
Bakan Özhaseki'den kentsel dönüşüm yapacak tüm belediyelere: Kapımız sonuna kadar açık
Bakan Özhaseki'den kentsel dönüşüm yapacak tüm belediyelere: Kapımız sonuna kadar açık Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, "Bakın şimdi seçimler yeni bitti. Belediye başkanı arkadaşlar göreve başladılar. Benim onlardan ricam lütfen kentsel dönüşüm yapacak şekilde şehirlerinin depreme dayanıksız bölgelerinde hazırlıklar yapsınlar. Gelsinler, kapısı sonuna kadar açık. Hangi partili olursa olsun, A'dan Z'ye aklınıza gelen bütün partiler gelsin. Kentsel dönüşüm yapmak istediklerinde elimizden ne geliyorsa yapacağız" dedi.
20.04.2024 Politika
Dışişleri Bakanı Fidan ve Mısır Dışişleri Bakanı Shoukry'den basın toplantısı
Dışişleri Bakanı Fidan ve Mısır Dışişleri Bakanı Shoukry'den basın toplantısı Dışişleri Bakanı Hakan Fidan ve Mısır Dışişleri Bakanı Sameh Shoukry İstanbul'da bir araya geldi. Görüşmenin ardından gerçekleştirilen basın toplantısında soruları yanıtlayan Hakan Fidan, “Dünyayı bekleyen asıl büyük kriz, Filistin meselesiyle makyajı dökülen gerçekliği ortaya çıkan aslında Uluslararası sistemin ikiyüzlülüğü, uluslararası hukuksuzluk ve ikinci dünya savaşından sonra kurulmuş olan hegemonik sistemin işe yaramazlığıdır. Filistin meselesi mevcut devam eden zulüm ve katliam her geçen gün bunun daha açık ve net ortaya çıkmasına sebep olmaktadır" dedi.
20.04.2024 Politika
Sur Belediyesi'nde Atatürk ve Erdoğan fotoğrafına hakarete Mülkiye müfettişi görevlendirildi
Sur Belediyesi'nde Atatürk ve Erdoğan fotoğrafına hakarete Mülkiye müfettişi görevlendirildi İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Diyarbakır Sur Belediyesi'ndeki mazbata töreni sonrası DEM Parti yöneticilerinin Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğraflarına yönelik hakaret içerikli sözlerine ilişkin Mülkiye müfettişi görevlendirildiğini açıkladı. Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ise DEM Parti yöneticileri hakkında adli soruşturma başlatıldığını duyurdu.
20.04.2024 Politika
Emine Erdoğan: Türkiye'nin GETAT uygulamalarında cazibe merkezi olacağına inancım tam
Emine Erdoğan: Türkiye'nin GETAT uygulamalarında cazibe merkezi olacağına inancım tam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Türkiye'nin geleneksel, tamamlayıcı ve fonksiyonel tıp (GETAT) uygulamalarında önde gelen ülkelerden biri ve tüm dünya için bir cazibe merkezi olacağına inancım tam olduğunu açıkladı.
20.04.2024 Politika
Emine Erdoğan, Nijerya Devlet Başkanı'nın eşi Oluremi Tinubu'yla görüştü
Emine Erdoğan, Nijerya Devlet Başkanı'nın eşi Oluremi Tinubu'yla görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Nijerya Devlet Başkanı Bola Ahmed Tinubu'nun eşi Oluremi Tinubu'yla görüştü.
20.04.2024 Politika
Kurtuluş Savaşı'nda hizmeti tespit edilen 4 gaziye İstiklal Madalyası verilecek
Kurtuluş Savaşı'nda hizmeti tespit edilen 4 gaziye İstiklal Madalyası verilecek Kurtuluş Savaşı'nda hizmetleri tespit edilen 4 gazinin mirasçısına İstiklal Madalyası verilmesine ilişkin Cumhurbaşkanı kararı, Resmi Gazete'de yayımlandı.
20.04.2024 Gündem
Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre, Prof. Dr. Ömer Çınar Anayasa Mahkemesi üyeliğine seçildi
Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre, Prof. Dr. Ömer Çınar Anayasa Mahkemesi üyeliğine seçildi Resmi Gazete'de yayımlanan karar ile İbn Haldun Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Çınar, Anayasa Mahkemesi (AYM) üyeliğine seçildi.
20.04.2024 Gündem
Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan atama kararları Resmi Gazete’de
Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan atama kararları Resmi Gazete’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.
20.04.2024 Gündem
Emine Erdoğan, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Çalıştayı'na katıldı
Emine Erdoğan, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Çalıştayı'na katıldı Dünya Sağlık Örgütü'nün 15'incisini düzenlediği Bitkisel İlaçlar İçin Düzenleyici İşbirliği Toplantısı ile Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Kılavuz ve Strateji Geliştirme Çalıştayı'na katılan Emine Erdoğan, "Artan kronik hastalıklar ve aşırı ilaç kullanımı tüm dünyada sağlık politikalarını yeniden gözden geçirmenin zorunlu olduğu kanısını güçlendirmiştir. Bu noktada Dünya Sağlık Örgütü, geleneksel ve tamamlayıcı tıp yöntemlerinin ülkelerin sağlık sistemlerine dahil edilmesini teşvik etmektedir. Tarihi öğretilerin gün yüzüne çıkarılarak, modern uygulamalara entegrasyonunda üzerimize düşeni yerine getirmek için 2012 yılında Sağlık Bakanlığımız bünyesinde Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Daire Başkanlığı kuruldu" dedi.
19.04.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Romanya Cumhurbaşkanı lohannis ile telefonda görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan Romanya Cumhurbaşkanı lohannis ile telefonda görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Romanya Cumhurbaşkanı Klaus Iohannis ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
19.04.2024 Politika
SAP Innovation Day etkinliğinde, inovasyon ile büyüme için bulut ve yapay zekanın gücü konuşuldu
SAP Innovation Day etkinliğinde, inovasyon ile büyüme için bulut ve yapay zekanın gücü konuşuldu Yazılım şirketi SAP, İstanbul'da SAP Innovation Day etkinliği düzenledi. İnovasyon ile büyüme için bulut ve yapay zekanın gücünün konuşulduğu etkinlikte iş dünyasının önde gelen liderleri bir araya geldi.
19.04.2024 Teknoloji
İnci Taneleri’nde Piraye ve Dilber ilk kez karşı karşıya geldi
İnci Taneleri’nde Piraye ve Dilber ilk kez karşı karşıya geldi Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı İnci Taneleri, iki hafta aranın ardından yeni bölümü ile ekrana geldi. Geceye Piraye ve Dilber’in ilk kez yüz yüze geldiği anlar damga vururken; Azem’in Dilber’den ayrıldığı final sahnesi ise izleyenleri gözyaşına boğdu. Dizide yaşanan bu büyük ayrılıktan sonra gözler, ikilinin tekrar bir araya gelip gelmeyeceğine çevrildi.
19.04.2024 Video
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Amerika'nın son yapılan açıklamalarda İsrail'in yanında yer aldığını görüyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Amerika'nın son yapılan açıklamalarda İsrail'in yanında yer aldığını görüyoruz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nde de Amerika'nın son yapılan açıklamalarda yani İsrail'in yanında yer aldığını görüyoruz. Ve Amerika burada herkes Filistin'in yanında yer alırken Amerika ne yazık ki burada yine İsrail'in yanında yer almak suretiyle duruşunu ortaya koyuyor. Bizim zaten farklı birşey beklemiyorduk" dedi.
19.04.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz ve Bakan Bolat ‘Türkiye-Tanzanya İş Forumu’na katıldı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz ve Bakan Bolat ‘Türkiye-Tanzanya İş Forumu’na katıldı Türkiye -Tanzanya İş Forumu Cumhurbaşkanı Cevdet Yılmaz ve Ticaret Bakanı Ömer Bolat’ın katılımıyla Şişli’de düzenlendi. Forumda konuşan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Tanzanya Cumhurbaşkanı Sayın Hassan ve heyetinin dün Sayın Cumhurbaşkanımıza ziyaretleri, ikili ilişkilerimizi daha da ileriye taşıyacak, tarihi önemde bir kilometre taşı olmuştur. Dün Ankara'da gerçekten çok verimli, son derece anlamlı toplantılar yapıldı. Çok önemli anlaşmalar imzalandı ve bunun sonuçlarını da hep birlikte göreceğiz. Dost ülke Tanzanya ile 2003 yılında yaklaşık 11 milyon dolar olan ikili ticaret hacmimiz 2023 yılında yaklaşık 350 milyon dolar seviyesine ulaşmıştır" dedi.
19.04.2024 Politika
İnci Taneleri’nde Piraye ve Dilber ilk kez karşı karşıya geldi
İnci Taneleri’nde Piraye ve Dilber ilk kez karşı karşıya geldi Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı İnci Taneleri, iki hafta aranın ardından yeni bölümü ile ekrana geldi. Geceye Piraye ve Dilber’in ilk kez yüz yüze geldiği anlar damga vururken; Azem’in Dilber’den ayrıldığı final sahnesi ise izleyenleri gözyaşına boğdu. Dizide yaşanan bu büyük ayrılıktan sonra gözler, ikilinin tekrar bir araya gelip gelmeyeceğine çevrildi.
19.04.2024 Kültür&Sanat
Mısır Dışişleri Bakanı Shoukry, Türkiye'ye geliyor
Mısır Dışişleri Bakanı Shoukry, Türkiye'ye geliyor Mısır Arap Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Sameh Shoukry, yarın Türkiye'ye gelecek.
19.04.2024 Politika
2 kişinin yaralandığı bıçaklı kavganın sebebi 3 yıl önce dershanede yaşanan yer tartışmasıymış
2 kişinin yaralandığı bıçaklı kavganın sebebi 3 yıl önce dershanede yaşanan yer tartışmasıymış Erzurum'da Yusuf Efe B.’nin (20), kendisi gibi üniversite öğrencisi olan kuzenler Muhammet Sefa B.'yi (22) göğsünden, Alperen B.'yi (21) de dizinden yaraladığı olayın nedeninin, 3 yıl önce dershanede yaşanan yer tartışması olduğu ortaya çıktı. Olayın ardından tutuklanan Yusuf Efe B. (20), Alperen B. ile dershanede yer yüzünden tartıştıklarını ancak birbirlerinden şikayetçi olmadıklarını söyledi. Yusuf Efe B., olay günü iki kuzenin kendisine sataştığını ileri sürerek, "'Senin bizimle sıkıntın mı var' diyerek yumruk ve tekmelerle saldırdılar. Ben de parkta bularak çöpe atmak için cebime koyduğum meyve bıçağını çıkararak kendimi korumak amacıyla rastgele salladım” dedi.
19.04.2024 Gündem
Psikiyatri hastalarına bahçe bakımı, aşçılıkla terapi
Psikiyatri hastalarına bahçe bakımı, aşçılıkla terapi Akdeniz Üniversitesi Psikiyatri Gündüz Hastanesi'nde tedavi gören şizofreni ve diğer psikotik bozukluğu olan hastalar, bahçe bakımı, ahşap boyama, takı tasarımı, tarım, müzik, bilgisayar, aşçılık gibi kurslar verilerek sertifika eğitimiyle topluma kazandırılıp istihdam sağlanabiliyor.
19.04.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan emine erdoğan kabul etti bbp erdoğan

Erdoğan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.