Garanti Bbva

Garanti Bbva

Son dakika Garanti BBVA haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Garanti BBVA gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Garanti BBVA haber sayfamızda...

Garanti Bbva

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 202 garanti bbva haberi bulunmuştur.
‘Sular, Rüzgârlar, Araziler Arasında’ gösterim programının son seçkisi izleyiciyle buluşuyor
‘Sular, Rüzgârlar, Araziler Arasında’ gösterim programının son seçkisi izleyiciyle buluşuyorSalt’ın “Havaya Dair” sergisine eşlik eden “Sular, Rüzgârlar, Araziler Arasında” gösterim programının son seçkisi 9 Temmuz-18 Ağustos tarihlerinde Salt Beyoğlu’nda.
10.07.2024Kültür&Sanat
Mavi Nefes Projesi, deniz ekosisteminin korunmasına katkı sağlıyor
Mavi Nefes Projesi, deniz ekosisteminin korunmasına katkı sağlıyorGaranti BBVA’nın, DenizTemiz Derneği/ TURMEPA iş birliğiyle deniz kirliliğini azaltmak ve önlemek amacıyla Marmara Denizi’nde başlattığı ‘Mavi Nefes Projesi’ başta plastikler olmak üzere deniz çöplerinin toplanmasına ve deniz ekosisteminin korunmasına katkı sağlıyor. Proje kapsamında Eylül 2021 - Haziran 2024 döneminde Marmara Denizi, Adrasan ve Van Gölü’nde yaklaşık 200 bin kişinin günlük üretimine eşit 230 ton katı ve sıvı atık toplandı. Marmara Denizi’nde iki adet katı atık, Van’da bir adet katı ve sıvı atık ve Göcek’te bir adet sıvı atık toplama teknesi, uygun olan atıkların geri dönüşüme kazandırılması için çalışmalarını sürdürüyor.
10.07.2024Kurumsal
Garanti BBVA'ya 'Türkiye'nin En İyi Nakit Yönetimi Bankası' ödülü
Garanti BBVA'ya 'Türkiye'nin En İyi Nakit Yönetimi Bankası' ödülüGaranti BBVA, dünyanın önde gelen finans dergilerinden Global Finance'in 2024 yılı 'En İyi Hazine ve Nakit Yönetimi Bankaları' kategorisinde 'Türkiye'nin En İyi Nakit Yönetimi' hizmeti sunan bankası seçildi.
5.07.2024Ekonomi
GÖSAŞ, milli maçlar esnasında yapılan kart harcamalarını inceledi
GÖSAŞ, milli maçlar esnasında yapılan kart harcamalarını incelediGaranti BBVA Ödeme Sistemleri (GÖSAŞ), Euro 2024 karşılaşmalarında Türkiye’nin oynadığı maçlar sırasında Garanti BBVA kartları ile yapılan harcamaların özetiyle ilgili bir araştırma gerçekleştirdi. Araştırmanın sonuçlarına göre, maçlar sırasında kart aktivitelerinde düşüşler yaşandı.
4.07.2024Ekonomi
Garanti BBVA Kripto uygulamasına Chiliz token eklendi
Garanti BBVA Kripto uygulamasına Chiliz token eklendiGaranti BBVA Kripto’da Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), USD Coin (USDC) ve Avalanche (AVAX) için destek sunulurken bu varlıklara Chiliz (CHZ) eklendi. Kullanıcılar Chiliz varlıklarını Ethereum ağı üzerinden transfer edip saklayabilecek.
3.07.2024Ekonomi
Garanti BBVA Yatırım, ‘En İnovatif Aracı Kurum’ seçildi
Garanti BBVA Yatırım, ‘En İnovatif Aracı Kurum’ seçildiGaranti BBVA Yatırım, Londra merkezli ekonomi dergisi Global Economics tarafından düzenlenen, dünyanın prestijli ekonomi ödüllerinden biri olan The Annual Global Economics Awards 2024’te ‘En İnovatif Aracı Kurum’ ödülünü aldı.
1.07.2024Kurumsal
Yenilenen Bonus Parkorman kapılarını açmaya hazırlanıyor
Yenilenen Bonus Parkorman kapılarını açmaya hazırlanıyorDoğuş Grubu, Garanti BBVA iş birliğiyle yenilediği Bonus Parkorman'ın kapılarını açmaya hazırlanıyor. 'Ormanın İzin Verdiği Kadar Park' felsefesiyle yeniden hayat bulan Bonus Parkorman, İstanbul'un merkezinde doğayla iç içe, kültür, sanat, gastronomi ve sporla dolu bir sosyal yaşam alanı sunuyor. Alandaki 21 yapının yenilenmesiyle 12 ay boyunca hizmet verilmesi amaçlanıyor.
25.06.2024Video
Yenilenen Bonus Parkorman kapılarını açmaya hazırlanıyor
Yenilenen Bonus Parkorman kapılarını açmaya hazırlanıyorDoğuş Grubu, Garanti BBVA iş birliğiyle yenilediği Bonus Parkorman'ın kapılarını açmaya hazırlanıyor. 'Ormanın İzin Verdiği Kadar Park' felsefesiyle yeniden hayat bulan Bonus Parkorman, İstanbul'un merkezinde doğayla iç içe, kültür, sanat, gastronomi ve sporla dolu bir sosyal yaşam alanı sunuyor. Alandaki 21 yapının yenilenmesiyle 12 ay boyunca hizmet verilmesi amaçlanıyor.
25.06.2024Kültür&Sanat
Garanti BBVA’ya EMEA Finance’den 10 ödül
Garanti BBVA’ya EMEA Finance’den 10 ödülGaranti BBVA, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’nın finans yayınlarından EMEA Finance tarafından düzenlenen EMEA Finance Başarı Ödülleri ve Proje Finansmanı Ödülleri kapsamında kurum olarak süreçlerinde yer aldığı finansman işlemleriyle beraber ‘En İyi Sanayi İşlemi’ ve ‘En İyi Refinansman İşlemi’ gibi 10 farklı ödüle layık görüldü.
13.06.2024Kurumsal
Garanti BBVA dijital oto kredisindeki marka çeşitliliğini artırıyor
Garanti BBVA dijital oto kredisindeki marka çeşitliliğini artırıyorGaranti BBVA, tüzel ve şahıs firması müşterileri için Temmuz 2023'te hayata geçirdiği dijital kanallardan oto kredisi kullanımındaki marka çeşitliliğini artırıyor. Bankanın 2 markayla başladığı dijital oto kredisi hizmeti 40 markaya çıkıyor. Garanti BBVA'nın tüzel ve şahıs firması müşterileri için geliştirdiği ve uçtan uca dijital deneyim sunan ticari amaçlı 0 kilometre araçlar için sağladığı dijital oto kredisine mobil uygulamasından ve internet üzerinden ulaşılabiliyor.
12.06.2024Ekonomi
Garanti BBVA Mobil, araçla ilgili tüm ihtiyaçları tek noktada birleştirdi
Garanti BBVA Mobil, araçla ilgili tüm ihtiyaçları tek noktada birleştirdiGaranti BBVA, mobil uygulamasında sunduğu ‘Aracım’ özelliğiyle müşterilerinin araçlarıyla ilgili ihtiyaç duyabilecekleri ürün ve hizmetleri tek noktada birleştirdiğini aktardı. Buna göre mobil uygulamaya plaka bilgilerini ekleyen müşteriler, araçlarıyla ilgili tüm işlemleri, harcamaları ve kampanyaları tek bir yerden takip edebiliyor.
10.06.2024Ekonomi
Garanti BBVA, sürdürülebilir sendikasyon kredisini 435 milyon dolar tutarla yeniledi
Garanti BBVA, sürdürülebilir sendikasyon kredisini 435 milyon dolar tutarla yenilediGaranti BBVA, yurt dışı borçlanma programı kapsamında, sürdürülebilirlik kriterlerine bağlı sendikasyon kredisini yüzde 100 oranında yeniledi. 367 gün vadeli 240.750.000 dolar ve 178.600.000 Euro tutarında iki ayrı dilimden oluşan sendikasyon kredisi 22 ülkeden 46 bankanın katılımıyla imzalandı. Dış ticaretin finansmanı ile genel kurumsal amaçlar doğrultusunda kullanılacak kredinin toplam maliyeti sırasıyla SOFR + yüzde 2,50 ve Euribor+ yüzde 2,25 olarak gerçekleşti. Garanti BBVA yenilediği sendikasyon kredisini kömürden çıkış taahhüdüyle paralel şekilde, düşük karbonlu ekonomiye geçiş sağlayacak yatırımların ve sürdürülebilir kalkınmanın finansmanı için kullanmaya devam edecek.
7.06.2024 Kurumsal
Ingosa, AntiCon Martech ve SalesTech Pitch Off'ta birinci oldu
Ingosa, AntiCon Martech ve SalesTech Pitch Off'ta birinci olduGaranti BBVA Partners Tech Girişim Hızlandırma Programı’nın girişimlerinden Ingosa, pazarlama ve satış teknolojilerine odaklanan AntiCon Martech ve SalesTech Pitch Off'ta birincilik ödülü kazandı. Reklam teknolojilerinde üretken yapay zekayı kullanan Ingosa’nın Kurucu Ortağı ve CEO’su Gökçe Duman,”Alanında uzman kişilerin bir arada bulunduğu saygın bir jüri tarafından ödüle layık görüldüğümüz için gurur duyuyorum” dedi.
4.06.2024Kurumsal
Garanti BBVA kripto uygulamasına yeni varlıklar ekledi
Garanti BBVA kripto uygulamasına yeni varlıklar eklediGaranti BBVA Kripto mobil platformu, müşterilere kolay ve güvenli kripto cüzdan ve alım satım deneyimi hedefiyle hizmet portföyüne yeni varlıklar eklediğini duyurdu. Buna göre Garanti BBVA Kripto’da Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve USD Coin (USDC)’in yanında Türkiye’de talep gören Avax için Avalanche C-Chain üzerinden destek sunulmaya başlandı.
3.06.2024Ekonomi
EşitBiz projesi 2 bine yakın öğretmene ulaştı
EşitBiz projesi 2 bine yakın öğretmene ulaştıÖğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) ve kurucusu Garanti BBVA'nın iş birliğiyle 2022'de hayata geçen EşitBiz projesi küçük yaş gruplarıyla çalışan öğretmenlere erişiyor. Proje kapsamında 2022 yılının ocak ayından bugüne kadar bin 974 öğretmene toplam 34 bin 470 saat eğitim verildi ve öğretmenler aracılığıyla 30 bin 828 öğrenciye ulaşıldı.
3.06.2024Eğitim
Garanti BBVA Caz Sohbetleri’nin üçüncüsü 28 Mayıs’ta
Garanti BBVA Caz Sohbetleri’nin üçüncüsü 28 Mayıs’ta31. İstanbul Caz Festivali kapsamında düzenlenecek Garanti BBVA Caz Sohbetleri, 28 Mayıs’ta düzenlenecek Türkiye’de Cazın Tarihini Yazan Kadınlar: Sibel Köse, Hülya Tunçağ, Füsun Levet söyleşisiyle sona eriyor.
27.05.2024Kültür&Sanat
Garanti BBVA, telefon dolandırıcılarına karşı ‘güvenli arama’ uygulamasını hayata geçirdi
Garanti BBVA, telefon dolandırıcılarına karşı ‘güvenli arama’ uygulamasını hayata geçirdiMüşterilerini telefon yoluyla yapılan ikna dolandırıcılıklarından korumayı hedefleyen Garanti BBVA, banka ile müşteri arasında görüşme gerçekleştiği esnada Garanti BBVA Mobil üzerinden aramanın banka kanallarından gerçekleştiğini ve güvenli olduğunu bildiren uygulamasını hayata geçirdi. Banka temsilcisi ile yapılan görüşme esnasında müşteri, arayanın gerçekten Garanti BBVA olup olmadığını ve arayan kişinin ismini mobil uygulamadaki bildirimler ekranından takip edebiliyor.
24.05.2024Kurumsal
BBVA, OpenAI ile yapay zekâ alanında iş birliği yaptı
BBVA, OpenAI ile yapay zekâ alanında iş birliği yaptıGaranti BBVA'nın hakim ortağı BBVA, yapay zekâ teknolojisini kullanan çeşitli araçlarla geliştirilecek yaklaşık 100 projeyi önceliklendirerek ChatGPT'nin yaratıcısı OpenAI ile stratejik bir anlaşma imzaladığını duyurdu. Bu anlaşmayla, metin ve görsel oluşturma ve bilgi işleme gibi özellikleri sayesinde, Üretken Yapay Zekânın süreçleri hızlandırma, verimliliği artırma ve inovasyonu teşvik etme potansiyelini güvenli ve sorumlu bir şekilde keşfetmek amaçlanıyor.
23.05.2024Ekonomi
Garanti BBVA Türkiye’nin ilk biyometrik kredi kartını kullanıma sundu
Garanti BBVA Türkiye’nin ilk biyometrik kredi kartını kullanıma sunduGaranti BBVA, Türkiye’nin ilk biyometrik doğrulama özelliğine sahip kartını kullanıma sundu. Banka, ilk biyometrik kart olan Bonus Platinum Biyometrik Kart’ı ‘Çağ Atlatan Bir Teknoloji’ olarak tanıttı. Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı ve Garanti BBVA Ödeme Sistemleri (GÖSAŞ) Yönetim Kurulu Üyesi Murat Çağrı Süzer, ”Artık ülkemizde alışverişlerde şifre yerine parmak iziyle ödeme dönemi başlıyor” dedi.
20.05.2024Ekonomi
Garanti BBVA, 19 Mayıs'ta Atatürk'ün sevdiği şarkıları gençlerle buluşturuyor
Garanti BBVA, 19 Mayıs'ta Atatürk'ün sevdiği şarkıları gençlerle buluşturuyorGaranti BBVA, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında 'Şarkılarda Sen' projesiyle Atatürk'ün sevdiği şarkıları gençlerle buluşturuyor. Bankanın 2020 yılında, Atatürk'ün sevdiği şarkıları, günümüzde beğeniyle takip edilen sanatçıların sesinden gençlerle buluşturmak amacıyla beşinci kez hayata geçirdiği 'Şarkılarda Sen' projesinde bu yıl, 3 sanatçı 3 farklı Youtube kanalına konuk oluyor.
17.05.2024Ekonomi
'İhracatta Sürdürülebilir Gelecek' buluşmalarının beşincisi Adana'da gerçekleşti
'İhracatta Sürdürülebilir Gelecek' buluşmalarının beşincisi Adana'da gerçekleştiGaranti BBVA, Avrupa Yeşil Mutabakatı (AYM) uyum sürecinde Türkiye'deki yatırımların önünü açmak ve ihracat süreçlerine destek olmak amacıyla başlattığı 'İhracatta Sürdürülebilir Gelecek' buluşmalarını sürdürüyor. Bugüne kadar İstanbul, Gaziantep, İzmir ve Bursa'da düzenlenen buluşmaların beşinci durağı sanayi çeşitliliğiyle dikkat çeken illerden Adana oldu.
17.05.2024Ekonomi
Garanti BBVA’nın hisselerinin satılacağı iddiasına BBVA’dan açıklama
Garanti BBVA’nın hisselerinin satılacağı iddiasına BBVA’dan açıklama BBVA, Garanti BBVA hisselerinin satılacağına dair çıkan haberlere ilişkin açıklama yaptı.
15.05.2024Ekonomi
Garanti BBVA Emeklilik Otomatik Fon Koçu bilançosu açıklandı
Garanti BBVA Emeklilik Otomatik Fon Koçu bilançosu açıklandı6 yılı aşkın süredir müşterilerine dijital fon danışmanlığı hizmeti veren Garanti BBVA Emeklilik, ‘Otomatik Fon Koçu' ile 60 binden fazla müşterisinin 7 milyar TL’den fazla fonunu yönetiyor.
13.05.2024Ekonomi
İstanbul Caz Festivali kapsamında Garanti BBVA Caz Sohbetleri düzenlenecek
İstanbul Caz Festivali kapsamında Garanti BBVA Caz Sohbetleri düzenlenecekİstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından 31. İstanbul Caz Festivali kapsamında düzenlenecek Garanti BBVA Caz Sohbetleri Yapay Zekâ Sonrası Müzik Yapmanın ve Dinlemenin Geleceği: Beyza Doğuç, Ercüment Orkut, Ümit Alan söyleşisiyle devam edecek.
13.05.2024Kültür&Sanat
Garanti BBVA Emeklilik’ten çocuklara BES kampanyası
Garanti BBVA Emeklilik’ten çocuklara BES kampanyasıGaranti BBVA Emeklilik 23 Nisan-19 Mayıs tarihleri arasında dijital kanallarından Çocuklara BES başlatan müşterilerine çekiliş ile birçok farklı hediyeden birini kazanma fırsatı sunuyor.
9.05.2024Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

garantibbvaGaranti BBVAbankaödül

Garanti Bbva ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.