Garanti Bbva

Garanti Bbva

Son dakika Garanti BBVA haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Garanti BBVA gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Garanti BBVA haber sayfamızda...

Garanti Bbva

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 169 garanti bbva haberi bulunmuştur.
Garanti BBVA Partners Tech Girişim Hızlandırma Programı’na kabul edilen girişimler belli oldu
Garanti BBVA Partners Tech Girişim Hızlandırma Programı’na kabul edilen girişimler belli oldu Yatırım çekme ve büyüme potansiyeli olan girişimlerin desteklenmesini ve hızlandırılmasını amaçlayan Garanti BBVA’nın, teknoloji tabanlı girişimlere destek vermek amacıyla hayata geçirdiği Garanti BBVA Partners Tech Programı’na katılmaya hak kazanan 8. Dönem girişimler belli oldu. Programa seçilen girişimler; Usersdot, Ingosa, Evreka, Enqura ve Navlungo olarak belirlendi.
5.04.2024 Teknoloji
Garanti BBVA, Uluslararası Caz Günü’nü tek akşamda beş konserle kutluyor
Garanti BBVA, Uluslararası Caz Günü’nü tek akşamda beş konserle kutluyor Garanti BBVA, UNESCO tarafından 2012’de ilan edilen 30 Nisan Uluslararası Caz Günü heyecanını 5 özel konserle paylaşıyor. 30 Nisan Salı akşamı İstanbul’da 5 farklı mekanda gerçekleşecek ‘Portico Quartet’, ‘Üç: Çağrı Sertel, Alp Ersönmez, Volkan Öktem’, ‘CHERISE’, ‘Dilek Sert Erdoğan’ ve ‘Yazz Ahmed’ konserleriyle, müzikseverler Uluslararası Caz Günü’nü doyasıya yaşayacak.
28.03.2024 Kültür&Sanat
Su kıtlığına dikkat çekmek için Dünya Su Günü Buluşması gerçekleştirildi
Su kıtlığına dikkat çekmek için Dünya Su Günü Buluşması gerçekleştirildi Garanti BBVA, dünyanın en büyük sorunlarından biri olan su kıtlığına dikkat çekmek amacıyla Çevre TV ve Ekonomi Gazetecileri Derneği iş birliğiyle gerçekleştirilen Dünya Su Günü Buluşması'nın ana sponsoru oldu. İstanbul Teknik Üniversitesi'nde 'Barış için Sudan Faydalanmak' temasıyla düzenlenen buluşmada Türkiye'de suyun mevcut durumu, riskler, risk yönetimi ve suyun verimli kullanımıyla ilgili çözüm önerileri akademisyenler, kamu, iş dünyası, STK temsilcileri ve gençlerin katılımıyla değerlendirildi.
26.03.2024 Ekonomi
Mavi Nefes Projesi ile 2 yılda toplam 200 ton atık toplandı
Mavi Nefes Projesi ile 2 yılda toplam 200 ton atık toplandı Garanti BBVA’nın DenizTemiz Derneği (TURMEPA) iş birliğiyle deniz kirliliğini azaltmak ve önlemek amacıyla Marmara Denizi’nde başlattığı ‘Mavi Nefes Projesi’ devam ediyor. Proje kapsamında Eylül 2021-Aralık 2023 döneminde yaklaşık 177 bin kişinin günlük üretimine eşit 200 ton katı ve sıvı atık toplandı. Marmara Denizi’nde 2 adet katı atık, Adrasan’da 1 adet sıvı atık ve Van’da 1 adet katı ve sıvı atık toplayan deniz süpürgesi tarafından toplanan atıklar geri dönüşüme kazandırıldı.
21.03.2024 Kurumsal
Garanti BBVA Portföy'ün yeni Genel Müdürü Hülya Türkmen Keçecioğlu oldu
Garanti BBVA Portföy'ün yeni Genel Müdürü Hülya Türkmen Keçecioğlu oldu Garanti BBVA Portföy'ün yeni Genel Müdürü, 24 yıldır Garanti BBVA bünyesinde farklı alanlarda yöneticilik görevlerinde bulunan Hülya Türkmen Keçecioğlu oldu.
12.03.2024 Ekonomi
Garanti BBVA Emeklilik'ten kadınlara sağlık odaklı kampanya
Garanti BBVA Emeklilik'ten kadınlara sağlık odaklı kampanya Garanti BBVA Emeklilik, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle kadın sağlığını odağına alan bir kampanya başlattı. 31 Mart'a kadar dijital kanallardan BES başlatan tüm kadınlara, Kritik Kadın Hastalıkları Sigortası'nı ücretsiz ve mamografi hediyesiyle sunuyor.
8.03.2024 Ekonomi
Garanti BBVA’nın bahar konserleri başlıyor
Garanti BBVA’nın bahar konserleri başlıyor Garanti BBVA’nın geleneksel bahar konserleri mart ayında başlıyor. Mayıs sonuna kadar devam edecek konser programı, caz, alternatif rock ve pop müziğin sevilen isimlerini müzikseverlerle bir araya getiriyor.
28.02.2024 Kültür&Sanat
Türkiye'nin en başarılı kadın girişimcileri belli oldu
Türkiye'nin en başarılı kadın girişimcileri belli oldu Garanti BBVA'nın, Ekonomist dergisi ve Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) iş birliğiyle bu yıl 17'ncisini gerçekleştirdiği Türkiye'nin Kadın Girişimcisi Yarışması sonuçlandı. Dün gerçekleşen ödül töreninde, beş kategorinin birincileri açıklandı. Yarışmada, DG Geri Kazanım'ın kurucusu Nagihan Yılmaz, 'Türkiye'nin Kadın Girişimcisi' seçildi. Bilge Can, Anatolian Craft girişimiyle 'Türkiye'nin Kadın Sosyal Etki Girişimcisi', Seyyare Sungur, Fındık Ocağı girişimiyle 'Türkiye'nin Yöresinde Sürdürülebilir Fark Yaratan Kadın Girişimcisi' oldu. Şevin Ballıktaş, Usersdot girişimiyle 'Türkiye'nin Gelecek Vadeden Kadın Girişimcisi' seçilirken, bu yıl ödül kategorisine eklenen 'Türkiye'nin Kadın Kooperatifi' ödülünü ise Hatay Altınözü Zeytin Emeği Kadın Girişimi Kooperatifi (HAZEK) adına Leyla Ayvazoğlu aldı.
28.02.2024 Ekonomi
Salt’ın iklim değişikliği odaklı gösterim programı belli oldu
Salt’ın iklim değişikliği odaklı gösterim programı belli oldu Salt’ın iklim değişikliği odaklı gösterim programı belli oldu. ‘Bu son şansımız mı?’ isimli gösterim programında Türkiye, Filistin, İspanya, Kenya, Danimarka, İsveç ve Almanya’dan yedi belgesel film yer alıyor. Program, iklim değişikliğinin biyoçeşitlilik, ekosistem kaynakları, insan ve olmayan varlıklar üzerindeki etkilerini irdeliyor.
27.02.2024 Kültür&Sanat
Garanti BBVA’dan 500 milyon dolarlık sermaye benzeri tahvil ihracı
Garanti BBVA’dan 500 milyon dolarlık sermaye benzeri tahvil ihracı Garanti BBVA, uluslararası piyasalardan sermaye benzeri tahvil ihracı gerçekleştirdi. 10 yıl vadeli 5’inci yıl geri çağırma opsiyonlu, 500 milyon dolar tutarında sermaye benzeri tahvil ihracı işlemine 4 milyar dolar üzerinde talep geldiği duyuruldu. Toplamda 283 farklı yatırımcıdan ilgi gören işlemin kupon ve getiri oranı yüzde 8,375 olarak belirlendi.
23.02.2024 Ekonomi
Garanti BBVA'nın teknoloji merkezi tanıtıldı
Garanti BBVA'nın teknoloji merkezi tanıtıldı Garanti BBVA, teknoloji vizyonunu ve yatırımlarını aktarmak ve Garanti BBVA Teknoloji’yi yakından tanıtmak amacıyla bir basın toplantısı düzenledi. Güçlü teknolojik altyapıyla sektördeki dönüşüme öncülük ettiklerini söyleyen Garanti BBVA Genel Müdürü Recep Baştuğ, “Bugün ulaştığımız yetkinlik düşünülünce sektörde fark yaratarak son 25 yılda teknolojiye yaptığımız yatırım 5 milyar doları aştı. Bu yolculukta çok önemli ekonomik değişimler yaşadık. En iyi dönemde de en zor dönemde de değişmeyen tek önceliğimiz teknolojiye yaptığımız yatırımlar oldu” dedi.
22.02.2024 Ekonomi
Garanti BBVA, ticari kredi limit başvurusunu dijitale açtı
Garanti BBVA, ticari kredi limit başvurusunu dijitale açtı Garanti BBVA, ‘Ticari Kredi Limit Başvurusu’nu dijital kanallara taşıdığını duyurdu. Yeni uygulama ile bankanın şahıs firması ve tüzel müşterileri, ticari kredi kullanabilmek için gerekli olan limit başvurusunu şubeye gitmeden dijital kanallardan yapabiliyor.
20.02.2024 Kurumsal
Finansal okuryazarlık eğitim alan öğrenciler Garanti BBVA'nın şubelerini ziyaret etti
Finansal okuryazarlık eğitim alan öğrenciler Garanti BBVA'nın şubelerini ziyaret etti   Garanti BBVA'nın kurucusu ve daimi destekçisi olduğu Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) ile 2016'dan bu yana gerçekleştirdiği 5 Taş Sosyal ve Finansal Liderlik Programı kapsamında öğrenciler, yerinde gözlem yapmak amacıyla çeşitli illerdeki 21 Garanti BBVA şubesini ziyaret etti. Ziyaret sırasında öğrenciler QMatik'ten sıra alma, müşteri danışmanlarıyla birebir görüşme yapma, kasa ve ATM gibi banka bölümlerini de yerinde gördü. Uzmanlardan da bankacılık işlemlerine dair bilgi aldı.  
19.02.2024 Ekonomi
Türkiye Kadın Girişimci Akademisi’nin Diyarbakır eğitimleri başlıyor
Türkiye Kadın Girişimci Akademisi’nin Diyarbakır eğitimleri başlıyor Garanti BBVA ile Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi’nin (BÜYEM) birlikte hayata geçirdiği Türkiye Kadın Girişimci Akademisi’nin 2024 yılı eğitimlerinin ikincisi Diyarbakır’da gerçekleştirilecek. Kadın girişimcilerin yönetim becerilerini artırmak, iş hayatındaki varlığını güçlendirerek kalıcı ve sürdürülebilir kılmak amacıyla düzenlenen Türkiye Kadın Girişimci Akademisi, Diyarbakır Ticaret Borsası ile Diyarbakır İl Kadın Girişimciler Kurulu desteği ve iş birliğiyle 6 Mart tarihinde başlayacak.
16.02.2024 Ekonomi
Garanti BBVA: Bonus Platinum Biyometrik Kart ile ödemeler parmak iziyle yapılabilecek
Garanti BBVA: Bonus Platinum Biyometrik Kart ile ödemeler parmak iziyle yapılabilecek Garanti BBVA, Bonus Platinum Biyometrik Kart ile kullanıcıların ödemelerini parmak izi okutarak, şifresiz ve güvenle gerçekleştirebileceğini duyurdu.
16.02.2024 Kurumsal
Garanti BBVA’nın yeni e-para ve ödeme şirketi TAMİ faaliyet izni aldı
Garanti BBVA’nın yeni e-para ve ödeme şirketi TAMİ faaliyet izni aldı Garanti BBVA, ödeme sistemleri altyapısı ve dijital ödeme çözümleri sunacak yeni iştiraki Garanti Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. için Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’ndan 15.02.2024 tarihi itibarıyla lisans aldı. Tüm ürün ve hizmet altyapısıyla hazır olan ve TAMİ markasıyla faaliyet gösterecek yeni şirket mart ayı itibarıyla beta versiyonuyla belirli bir grup müşterinin hizmetine sunulacak.
15.02.2024 Ekonomi
Garanti BBVA Partners Tech Programı'na girişimci başvuruları devam ediyor
Garanti BBVA Partners Tech Programı'na girişimci başvuruları devam ediyor Yatırım çekme ve büyüme potansiyeli olan girişimlerin desteklenmesini ve hızlandırılmasını amaçlayan Garanti BBVA'nın, teknoloji tabanlı girişimlere destek vermek amacıyla hayata geçirdiği Garanti BBVA Partners Tech Programı'na 10 Şubat'a kadar başvuru yapılabilecek. Data, siber güvenlik, ödeme sistemleri ve sürdürülebilirlik dikeylerinde faaliyet gösteren girişimciler başvurabilecek.
2.02.2024 Ekonomi
Garanti BBVA’nın net kârı 86 milyar 907 milyon 216 bin TL oldu
Garanti BBVA’nın net kârı 86 milyar 907 milyon 216 bin TL oldu    Türkiye Garanti Bankası, 31 Aralık 2023 tarihli finansal tablolarını açıkladı. Bankanın konsolide finansal tablolarına göre, 2023 yılı net kârı 86 milyar 907 milyon 216 bin TL oldu. Aktif büyüklüğü 2 trilyon 201 milyar 713 milyon 095 bin TL seviyesinde gerçekleşirken, ekonomiye nakdi ve gayri nakdi krediler aracılığıyla sağladığı destek ise destek 1 trilyon 613 milyar 753 milyon 675 bin TL oldu.
30.01.2024 Ekonomi
GÖSAŞ, ‘Türkiye’de Kartlı Ödemeler 2023’ araştırmasının sonuçlarını açıkladı
GÖSAŞ, ‘Türkiye’de Kartlı Ödemeler 2023’ araştırmasının sonuçlarını açıkladı Garanti BBVA Ödeme Sistemleri (GÖSAŞ), BKM verileri üzerinden gerçekleştirdiği ‘Türkiye’de Kartlı Ödemeler 2023’ araştırmasının sonuçlarını açıkladı. İnfografik çalışma, Türkiye’deki banka ve kredi kartı sahipliği oranı, kart harcamalarındaki eğilim ve gelişim, e-ticaret hacmindeki artış gibi alanları inceledi.
26.01.2024 Ekonomi
Garanti BBVA Emeklilik’ten çocuklara BES yarıyıl kampanyası
Garanti BBVA Emeklilik’ten çocuklara BES yarıyıl kampanyası Daha çok çocuğun BES’li olmasını ve emeklilik hakkını erkenden başlatmasını hedefleyen Garanti BBVA Emeklilik, çocuklara özel BES yarıyıl kampanyası düzenlediği duyurdu. Kampanya ile şirket, 18 Ocak-18 Şubat tarihleri arasında dijital kanallardan çocuklara BES başlatan 30 müşterisine karne hediyesi olarak 10 bin TL değerinde hediye çeki verileceğini belirtti.
24.01.2024 Ekonomi
Parkorman’ın isim sponsoru Bonus oldu
Parkorman’ın isim sponsoru Bonus oldu  Garanti BBVA’nın kredi kartı Bonus, konser, etkinlik ve festival alanı Parkorman ile 5 yıl sürecek bir iş birliği gerçekleştirdi. Pek çok konser ve festivale ev sahipliği yapan ParkOrman, ziyaretçilerini ‘Bonus ParkOrman’ ismiyle karşılayacak.
23.01.2024 Ekonomi
Garanti BBVA ‘Ödeme İste’ özelliğini hayata geçirdi
Garanti BBVA ‘Ödeme İste’ özelliğini hayata geçirdi   Garanti BBVA, bireysel ve şahıs firması müşterilerinin ödeme işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla Bankalararası Kart Merkezi (BKM) tarafından yürütülen projeyle, ‘Ödeme İste’ özelliğini mobil ve internet üzerinden hayata geçirdi. ‘Ödeme İste’ ile müşteriler, bu kanallara giriş yaparak ödeme alma talebi oluşturabiliyor, bekleyen ödeme isteklerini görüntüleyebiliyor ve gelen talepleri kabul ederek para transferini gerçekleştirebiliyor.
23.01.2024 Ekonomi
Garanti BBVA, taşıt kredisi süreçlerini dijitalleştirdi
Garanti BBVA, taşıt kredisi süreçlerini dijitalleştirdi Dijital ürün ve hizmetleriyle müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan Garanti BBVA, taşıt kredisi süreçlerini tamamen dijitalleştirdiğini duyurdu. Bayiden Anında Kredi (BAK) kanalından taşıt kredisi başvurusu yapan bireysel müşteriler, kredi süreçlerini dijital belge onayıyla gerçekleştirebiliyor. Müşteriler, bankanın mobil uygulaması üzerinden de kredi dokümanlarına dijital belge onayı vererek süreci hızlıca tamamlayabiliyor.  
9.01.2024 Ekonomi
Türkiye Kadın Girişimci Akademisi’nin Antalya eğitimleri başlıyor
Türkiye Kadın Girişimci Akademisi’nin Antalya eğitimleri başlıyor  Garanti BBVA ile Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi’nin (BÜYEM) birlikte hayata geçirdiği Türkiye Kadın Girişimci Akademisi’nin 2024 yılı ilk eğitimi Antalya’da gerçekleştirilecek. Kadın girişimcilerin yönetim becerilerini artırmak, iş hayatındaki varlığını güçlendirerek kalıcı ve sürdürülebilir kılmak amacıyla düzenlenen Türkiye Kadın Girişimci Akademisi, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ve TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu desteği ve iş birliğiyle 17 Ocak’ta başlayacak.
2.01.2024 Ekonomi
Garanti BBVA’nın teknoloji tabanlı girişim programına başvurular başladı
Garanti BBVA’nın teknoloji tabanlı girişim programına başvurular başladı    Yatırım çekme ve büyüme potansiyeli olan girişimlerin desteklenmesini ve hızlandırılmasını amaçlayan Garanti BBVA, teknoloji tabanlı girişimlere destek vermek amacıyla Garanti BBVA Partners Tech Programını hayata geçiriyor. Data, siber güvenlik, ödeme sistemleri ve sürdürülebilirlik dikeylerinde faaliyet gösteren girişimciler 31 Ocak’a kadar ilgili web sitesi üzerinden programa başvurabilecek.  
20.12.2023 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

garanti Garanti BBVA banka girişimci ödeme

Garanti Bbva ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.