Görüşme

Görüşme

Son dakika görüşme haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan görüşme gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan görüşme haber sayfamızda...

Görüşme

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.213 gorusme haberi bulunmuştur.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Al-Saud'u kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Al-Saud'u kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Faisal bin Farhan Al-Saud'u kabul etti.
14.07.2024Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Suriye' açıklaması: Görevi Bakan Fidan'a verdim
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Suriye' açıklaması: Görevi Bakan Fidan'a verdimCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD dönüşü gazetecilere yaptığı açıklamada, Suriye ile ilgili yaptığı konuşmada, "Görevi Dışişleri Bakanı Hakan Fidan'a verdim. Dışişleri Bakanım da şu anda muhataplarıyla görüşmek suretiyle işin bütün yol haritasını belirleyecekler. Ona göre de inşallah adımı atacağız. Biz Suriye'de adil bir barışın mümkün olduğunu düşünüyoruz. Suriye'nin toprak bütünlüğünün bizim de çıkarımıza olduğunu her fırsatta dile getiriyoruz" dedi.
13.07.2024Politika
Neslim Güngen’in ifadesi ortaya çıktı
Neslim Güngen’in ifadesi ortaya çıktıFenomenlere yönelik yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan Neslim Güngen ve eşi İnanç Güngen operasyonuna dair yeni detaylar ortaya çıktı. Neslim Güngen ifadesinde, “Bütün iş ve işlemlerimiz şeffaftır” derken çalışanlarının ise kullanılan kozmetik ürünler ile ilaçların ölümle sonuçlanacak yan etkileri olduğunu bildiği halde zorla kullandırttığını söylediği öğrenildi.
12.07.2024Gündem
Bakan Yumaklı: İçinizdeki potansiyeli keşfedip, üretimde olun
Bakan Yumaklı: İçinizdeki potansiyeli keşfedip, üretimde olunTarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, "En büyük yanlış, maalesef herkesin bir memuriyet beklentisi oluyor. Elbette onlar da olacak; ama lütfen içinizdeki o potansiyeli keşfedip, üretimde olun" dedi.
12.07.2024Gündem
Erdoğan: Karşımızda hukuk tanımayan, gözü dönmüş bir yapı var
Erdoğan: Karşımızda hukuk tanımayan, gözü dönmüş bir yapı varCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Liderler Zirvesi’nin ardından ABD’nin başkenti Washington’da basın toplantısı düzenledi. Erdoğan, Netanyahu yönetiminin sadece kendi halkının değil, bölgenin de güvenliğini tehlikeye attığını belirterek, “Karşımızda savaş hukuku dahil, hiçbir hukuk, nizam, değer ve sınır tanımayan gözü dönmüş bir yapı vardır” dedi.
12.07.2024Politika
Bakan Göktaş, Senegalli mevkidaşı Dieye ile görüştü
Bakan Göktaş, Senegalli mevkidaşı Dieye ile görüştü Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Senegal’in başkenti Dakar’daki resmi temasları kapsamında Senegal Aile ve Dayanışma Bakanı Maimouna Dieye ile görüştü.
11.07.2024Dünya
TBMM Genel Kurulu, 'Srebrenitsa Soykırımı Anma Günü' dolayısıyla genel görüşme yaptı
TBMM Genel Kurulu, 'Srebrenitsa Soykırımı Anma Günü' dolayısıyla genel görüşme yaptıTBMM Genel Kurulu, Sırp ordusunun Bosna-Hersek'in doğusundaki Srebrenitsa'yı işgal ederek, 8 binin üzerinde sivili katletmesinin 29'uncu yılı dolayısıyla genel görüşme gerçekleştirdi.
12.07.2024Politika
ABD, Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'da bir araya geldi
ABD, Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'da bir araya geldiABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, Washington’da düzenlenen NATO Liderler Zirvesi kapsamında, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov ve Ermenistan Dışişleri Bakanı Ararat Mirzoyan ile üçlü bir görüşmede bir araya geldi.
11.07.2024Dünya
TBMM Genel Kurulu'nda 'Suriye' ve 'Kürt' tartışması
TBMM Genel Kurulu'nda 'Suriye' ve 'Kürt' tartışmasıTBMM Genel Kurulu'nda, DEM Parti'nin Meclis'e sunduğu, 'Türkiye'nin Yanlış Suriye Politikasının Yol Açtığı Sorunların ve Çözüm Yollarının Araştırılması' başlıklı önergenin görüşüldüğü sırada milletvekilleri arasında 'Suriye' ve 'Kürt' tartışması çıktı. Tartışmaların ardından oylanan önerge AK Parti ve MHP'nin oylarıyla reddedildi.
10.07.2024Politika
Neslim Güngen soruşturmasında yeni detay; MASAK’ın görevlendirdiği vergi müfettişi de gözaltına alındı
Neslim Güngen soruşturmasında yeni detay; MASAK’ın görevlendirdiği vergi müfettişi de gözaltına alındıİstanbul'da fenomenlere yönelik yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan Neslim Güngen ve eşi İnanç Güngen’in de aralarında bulunduğu operasyonda gözaltına alınanlardan birinin MASAK tarafından görevlendirilen vergi müfettişi olduğu öğrenildi. Vergi müfettişinin Güngen çifti hakkında yürütülen mali soruşturmada yetkili olduğu fakat şirketler İnanç Güngen’in üzerine olmasına rağmen 30’dan fazla kere Neslim Güngen’i arayarak kayıt dışı görüşme talep ettiği ortaya çıktı.
10.07.2024Foto Galeri
Mısır Cumhurbaşkanı Sisi, CIA Direktörü Burns ile bir araya geldi
Mısır Cumhurbaşkanı Sisi, CIA Direktörü Burns ile bir araya geldiMısır Cumhurbaşkanı Abdulfettah es-Sisi, ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı (CIA) Direktörü William Burns ile Gazze'de ateşkesin sağlanması konusunu görüştü. Cumhurbaşkanı Sisi, bölgedeki çatışmanın genişlemesini önlemek için adımlar atılması gerektiğini vurguladı.
10.07.2024Dünya
Mersin merkezli 12 ilde dolandırıcılık operasyonunda 32 tutuklama
Mersin merkezli 12 ilde dolandırıcılık operasyonunda 32 tutuklamaMersin merkezli 12 ilde, suç işlemek amacıyla örgüt kurup 'Nitelikli dolandırıcılık' suçu işledikleri öne sürülen şüphelilere yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 57 kişiden 32'si tutuklandı, 25'i ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
9.07.2024Gündem
Zelenski, Modi’nin Rusya ziyaretini ‘hayal kırıklığı’ olarak adlandırdı
Zelenski, Modi’nin Rusya ziyaretini ‘hayal kırıklığı’ olarak adlandırdıHindistan Başbakanı Narendra Modi, 5 yıl sonra ilk kez Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Rusya’da bir araya geldi. Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski, Modi’nin Rusya ziyaretine tepki göstererek, “Dünyanın en büyük demokrasisinin liderinin böyle bir günde Moskova'da dünyanın en kanlı suçlusuna sarılışını görmek büyük bir hayal kırıklığı ve barış çabalarına indirilen yıkıcı bir darbedir” dedi.
9.07.2024Dünya
ABD Savunma Bakanı Austin, NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile bir araya geldi
ABD Savunma Bakanı Austin, NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile bir araya geldiABD Savunma Bakanı Lloyd Austin ABD’nin başkenti Washington’da düzenlenecek olan NATO Liderler Zirvesi öncesinde NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile bir araya geldi.
9.07.2024Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan BYD Yönetim Kurulu'nu kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan BYD Yönetim Kurulu'nu kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dünyanın en büyük elektrikli araç üreticisi Çinli BYD firması ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında Türkiye'de yatırıma yönelik imzalanan anlaşma törenine katıldı. Yapılan anlaşma çerçevesinde, BYD'nin Türkiye'de yaklaşık 1 milyar dolar yatırımla, yıllık 150 bin araç kapasiteli elektrikli ve şarj edilebilir hibrit otomobil üretim tesisi ile sürdürülebilir mobilite teknolojilerine yönelik Ar-Ge merkezi kurması öngörülüyor.
8.07.2024Politika
İşçi konfederasyonları, asgari ücrete ilişkin ortak açıklama yapacak
İşçi konfederasyonları, asgari ücrete ilişkin ortak açıklama yapacakCHP Genel Başkanı Özgür Özel, Hak İşçi Sendikaları Konfederasyonu (HAK-İŞ) Genel Başkanı Mahmut Arslan ile görüştü. Arslan, asgari ücret ile ilgili HAK-İŞ, Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ) ve Türkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu'nun (DİSK) yarın ortak açıklama yapacağını belirtti.
8.07.2024Ekonomi
Bakan Işıkhan: 691 bin 55 vatandaşımızın işe yerleştirilmesine aracılık ettik
Bakan Işıkhan: 691 bin 55 vatandaşımızın işe yerleştirilmesine aracılık ettikÇalışma ve Soysal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Türkiye İş Kurumu'nun (İŞKUR) Ocak-Haziran 2024 döneminde 691 bin 55 kişinin işe yerleşmesine aracılık ettiğini açıkladı.
8.07.2024Ekonomi
CHP Genel Başkanı Özgür Özel Romanya’da
CHP Genel Başkanı Özgür Özel Romanya’daCumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, Romanya’nın başkenti Bükreş’te düzenlenen Sosyalist Enternasyonal Avrupa Komitesi Toplantısına katıldı.
6.07.2024Dünya
Bakan Fidan'dan peş peşe görüşmeler
Bakan Fidan'dan peş peşe görüşmelerDışişleri Bakanı Hakan Fidan, Azerbaycan'da peş peşe görüşmelerde bulundu.
6.07.2024Dünya
Mehmet Büyükekşi: Ülkemize karşı çifte standart uygulandığının en güçlü göstergesidir
Mehmet Büyükekşi: Ülkemize karşı çifte standart uygulandığının en güçlü göstergesidirTürkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, “Taraflı ve adaletsiz olan bu karar, tüm milletimizi derinden hayal kırıklığına uğratmıştır. Tribünlerdeki ırkçı davranışlar da dahil olmak üzere çok daha ciddi ihlaller için verilen para cezaları ve ertelenmiş cezalarla karşılaştırıldığında, bu iki maçlık men cezası son derece orantısızdır. Bu tutarsızlıklar maalesef ülkemize karşı bir çifte standart uygulandığının en güçlü göstergesidir. Ancak büyük Türk milletinin en büyük karakteristik özelliklerinden biri, adaletsizlik ve hukuksuzluk karşısında tek vücut olmayı başarmasıdır, tüm bu haksızlıklara karşı sadece Türk Millî Takımı olarak değil, ulus olarak ayağa kalkarız. Bu her zaman böyle olmuştur ve yarın akşam Berlin Olimpiyat Stadyumu'nda da sportif performansımızla bunu tüm dünyaya ispat edeceğiz” dedi.
5.07.2024Spor
Emniyette kumpas soruşturmasında 11 kişi hakkındaki iddianame kabul edildi
Emniyette kumpas soruşturmasında 11 kişi hakkındaki iddianame kabul edildiAnkara'da 'Ayhan Bora Kaplan suç örgütü' ile bağlantılı 'gizli tanık' soruşturması kapsamında 6'sı emniyet mensubu 11 kişi hakkında düzenlenen iddianame, Ankara 13'üncü Asliye Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi.
5.07.2024Gündem
2023'te kurulan sağlık platformu HOP Health'den 18 milyon dolarlık ciro hedefi
2023'te kurulan sağlık platformu HOP Health'den 18 milyon dolarlık ciro hedefiDünyanın her yerinden doktorlar ile hastaları bir araya getirmek için 2023 yılında geliştirilen yeni nesil sağlık platformu HOP Health, hastalara hekimden aracısız fiyat alıp tedavi olabilme imkânı sunuyor. Sağlık turizminin ülkenin lokomotifi olduğuna inandıklarını ve Türkiye'nin bu sektörden aldığı pazar payını büyütmeyi hedeflediklerini söyleyen platformun kurucusu Dr. Eren Ünal, “HOP Health olarak bu pastadan pay alan irili ufaklı aktörlerden biri olmayı değil pastayı büyüten değer olmaya çalışıyoruz. Platformun bu yılki ciro hedefi 18 milyon dolar. 2 yıl içerisinde ise 100 milyon doları aşan ciro hedefimiz bulunuyor" dedi.
5.07.2024Ekonomi
AB Konseyi Başkanı Michel, Macaristan Başbakanı Orban'ın Rusya ziyaretine tepki gösterdi
AB Konseyi Başkanı Michel, Macaristan Başbakanı Orban'ın Rusya ziyaretine tepki gösterdiAvrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, Macaristan Başbakanı Viktor Orban'ın Rusya'ya yapacağı resmi ziyarete tepki göstererek, “AB dönem başkanlığının AB adına Rusya ile temas kurma yetkisi yoktur. Avrupa Konseyi nettir: Rusya saldırgan, Ukrayna ise kurbandır. Ukrayna ile ilgili hiçbir tartışma Ukrayna olmadan yapılamaz” dedi.
5.07.2024Dünya
Eşini öldürmekten yargılanan sanık, 'çocuklarının beyanını yönlendirdi' iddiasını reddetti
Eşini öldürmekten yargılanan sanık, 'çocuklarının beyanını yönlendirdi' iddiasını reddettiAntalya'da Sinem Albeni'yi (38) sopa ve yumrukla darbedip, ölümüne neden olduğu iddiasıyla yargılanan Ufuk Albeni'nin (41) çocuklarının Çocuk İzlem Merkezi'ndeki ifadelerine eşlik eden uzman, çocukların babalarını korumaya yönelik yönlendirme olabileceğini düşündüğünü aktardı. Sanık Albeni ise 'yönlendirme' iddiasını reddetti.
4.07.2024Gündem
Çağlar Söyüncü: Önceliğim burasıydı, 1 ay kimsenin telefonunu açmadım
Çağlar Söyüncü: Önceliğim burasıydı, 1 ay kimsenin telefonunu açmadımFenerbahçe’nin milli futbolcusu Çağlar Söyüncü, "Başkanımız geçen sezonun sonlarına doğru düşüncemi sordu. Ben de önceliğimin burası olduğunu söyledim. 1 ay kimsenin telefonunu açmadım. İlk önceliğim burası oldu. Başkanımız, Acun ağabey ve Mario Branco çok ilgilendiler ve sonunda oldu" dedi.
4.07.2024Spor

Benzer Haber Etiketleri

görüşmeCumhurbaşkanı Erdoğanerdoğansuriyeneslim güngen

Görüşme ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.