Görüşme

Görüşme

Son dakika görüşme haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan görüşme gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan görüşme haber sayfamızda...

Görüşme

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.899 gorusme haberi bulunmuştur.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emiri Al Sani ile telefonda görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emiri Al Sani ile telefonda görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
15.04.2024 Politika
Bakan Fidan, ABD Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Bass ile görüştü
Bakan Fidan, ABD Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Bass ile görüştü Dışişleriİ Bakanı Hakan Fidan, ABD Dışişleri Bakanlığı İdari İşler Müsteşarı ve Siyasi İşler Müsteşar Vekili John Bass'ı kabul etti.
15.04.2024 Politika
Bakan Fidan, BM Genel Sekreteri Guterres ile görüştü
Bakan Fidan, BM Genel Sekreteri Guterres ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres ile telefonda görüştü.
15.04.2024 Politika
İran Dışişleri Bakanı Abdullahiyan, mevkidaşlarıyla görüştü
İran Dışişleri Bakanı Abdullahiyan, mevkidaşlarıyla görüştü İran Dışişleri Bakanı Hüseyin Emir Abdullahiyan, başta Dışişleri Bakanı Hakan Fidan olmak üzere Mısır, Hindistan Dışişleri Bakanları ve Avrupa Birliği Dışişleri ve Güvenlik Politikaları Yüksek Temsilcisi Josep Borrell ile İsrail’e yapılan saldırıya ilişkin görüşme gerçekleştirdi.
15.04.2024 Dünya
MİT Başkanı Kalın, ABD'li mevkidaşı Burns ile görüştü
MİT Başkanı Kalın, ABD'li mevkidaşı Burns ile görüştü Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Başkanı İbrahim Kalın, CIA Başkanı William Burns ile Gazze'de ateşkes müzakerelerine ilişkin karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
14.04.2024 Politika
İsrail Başbakanlığı’ndan Kahire’deki görüşmelere ilişkin açıklama
İsrail Başbakanlığı’ndan Kahire’deki görüşmelere ilişkin açıklama İsrail Başbakanlığı, Mısır’ın başkenti Kahire’de yapılan ateşkes görüşmelerine ilişkin yaptığı açıklamada, “Kahire toplantısının üzerinden bir haftadan fazla zaman geçti. Hamas arabulucular tarafından sunulan taslağı reddetti. İsrail, Hamas ile savaşın hedeflerini gerçekleştirmek için tüm gücüyle çaba göstermeye devam edecektir” denildi.
14.04.2024 Dünya
Papa Francesco: Erdoğan, dünya barışı için gücü olan ve çok çalışan az sayıda liderden biri
Papa Francesco: Erdoğan, dünya barışı için gücü olan ve çok çalışan az sayıda liderden biri Katolik aleminin ruhani lideri ve Vatikan Devlet Başkanı Papa Francesco, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dünya barışı için gücü olan ve çok çalışan az sayıda liderden birisi olduğunu ifade etti. Erdoğan ise, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş vesilesiyle Papa’ya ilettiği Filistin meselesi odaklı mektubunda, dünya barışı için Vatikan’la diyalog ve iş birliğini daha da geliştirmekte kararlı olduklarını belirtti.
13.04.2024 Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Abbas ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Abbas ile görüştü İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İsrail güçlerinin Gazze'de yayın hazırlığı yapan TRT Arabi ekibine yönelik saldırısına ilişkin, TRT canlı yayınına katıldı. Altun, 7 Ekim'den bu yana süren İsrail saldırılarında 140 gazetecinin hayatını kaybettiğini belirterek, aynı şekilde bugün de TRT Arabi ekibinin hedef alındığını söyledi.
12.04.2024 Politika
Türkiye ve Irak arasında Ulaştırma Bakanları Konseyi kurulacak
Türkiye ve Irak arasında Ulaştırma Bakanları Konseyi kurulacak Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Türkiye ile Irak arasında oluşturulacak Kalkınma Yolu Projesi kapsamında çalışmalarının büyük bir süratle devam ettiğini belirterek, "Irak Ulaştırma Bakanı Sayın Rezzak Muheybes es-Sadavi ile görüşme gerçekleştirdik. Görüşmede, Türkiye'nin Bulgaristan, Macaristan ve Sırbistan ulaştırma bakanlarıyla kurduğu Bakanlar Konseyi'ne benzer bir mekanizmanın Türkiye ve Irak arasında kurulması için çalışmalara başlanması konusunda mutabık kaldık" dedi.
12.04.2024 Politika
İYİ Parti'den Erdoğan-Akşener görüşmesindeki iddialara yalanlama
İYİ Parti'den Erdoğan-Akşener görüşmesindeki iddialara yalanlama İYİ Parti, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e 'Partinizin başında kalın, ayrılmayın' dediği iddiasının, gerçeği yansıtmadığını açıkladı.
12.04.2024 Politika
Özel, 10'uncu Cumhurbaşkanı Sezer'in bayramını kutladı
Özel, 10'uncu Cumhurbaşkanı Sezer'in bayramını kutladı CHP Genel Başkanı Özgür Özel, 10'uncu Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ve önceki dönem CHP genel başkanlarını arayarak bayramlarını kutladı.
10.04.2024 Politika
Bakan Bak: Gazze’deki Müslümanların mücadelesinde kazanan İslam olacaktır
Bakan Bak: Gazze’deki Müslümanların mücadelesinde kazanan İslam olacaktır Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, “Özellikle Gazze’de yaşanan insanlık dramı bizleri çok üzüyor. İnşallah Gazze’deki Müslümanların mücadelesinde kazanan İslam olacaktır. Özellikle 7 Ekim’den bu yana devam eden İsrail saldırılarının son bulmasını istiyoruz" dedi.
10.04.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünya liderleriyle telefon görüşmeleri
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünya liderleriyle telefon görüşmeleri Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünya liderleriyle telefon görüşmeleri gerçekleştirdi.
10.04.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkmenistan Milli Lideri Berdimuhammedov ile telefonda görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkmenistan Milli Lideri Berdimuhammedov ile telefonda görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkmenistan Milli Lideri ve Halk Maslahatı Başkanı Gurbangulu Berdimuhammedov ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
10.04.2024 Politika
Şehir dışındaki ev sahibi 5 saatte ikna edildi, bir haftadır mahsur olan kedi kurtarıldı
Şehir dışındaki ev sahibi 5 saatte ikna edildi, bir haftadır mahsur olan kedi kurtarıldı Mardin’de bir haftadır mahsur olan kediyi, şehir dışında olan ev sahibini 5 saatte ikna edip içeri giren itfaiye ekipleri kurtarıldı. Kedi, bir hayvansever tarafından veterinere götürüldü.
8.04.2024 Gündem
Bakan Işıkhan: İlk 3 ayda 336 bin kişinin işe yerleştirilmesine aracılık ettik
Bakan Işıkhan: İlk 3 ayda 336 bin kişinin işe yerleştirilmesine aracılık ettik Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ile 2024'ün ilk 3 ayında 2023 yılına göre yüzde 28 artışla 336 bin kişinin işe yerleştirilmesine aracılık ettiklerini belirtti.
8.04.2024 Ekonomi
Cinayet davasında yalan söylediğini itiraf eden kadın: Can güvenliğim yok
Cinayet davasında yalan söylediğini itiraf eden kadın: Can güvenliğim yok Diyarbakır'da avukat Armanç Arkaş'ın (28) öldürülmesine ilişkin davada tanık olarak dinlenen ve 5 yıl sonra mahkemeye verdiği dilekçe ile yalan beyanda bulunduğunu itiraf eden Tuğba K., Arkaş'ın beraber çalıştığı avukat Ö.Ş. tarafından tehdit edildiğini belirterek, "Tek bir şey istiyorum; o da koruma kararı. Bir kadınım ve çaresizim, can güvenliğim yok. Ö.Ş. ile ilişkim olduğu için, çıplak görüntülerimi bana karşı kullanacağı için bu cinayeti gördüğümü söyledim" dedi.
5.04.2024 Video
Cinayet davasında yalan söylediğini itiraf eden kadın: Can güvenliğim yok
Cinayet davasında yalan söylediğini itiraf eden kadın: Can güvenliğim yok Diyarbakır'da avukat Armanç Arkaş'ın (28) öldürülmesine ilişkin davada tanık olarak dinlenen ve 5 yıl sonra mahkemeye verdiği dilekçe ile yalan beyanda bulunduğunu itiraf eden Tuğba K., Arkaş'ın beraber çalıştığı avukat Ö.Ş. tarafından tehdit edildiğini belirterek, "Tek bir şey istiyorum; o da koruma kararı. Bir kadınım ve çaresizim, can güvenliğim yok. Ö.Ş. ile ilişkim olduğu için, çıplak görüntülerimi bana karşı kullanacağı için bu cinayeti gördüğümü söyledim" dedi.
5.04.2024 Gündem
Eşini öldüren kocaya ağırlaştırılmış müebbet, kayınbiraderine 17 yıl hapis cezası
Eşini öldüren kocaya ağırlaştırılmış müebbet, kayınbiraderine 17 yıl hapis cezası Muğla'nın Yatağan ilçesinde, Figen Çoban'ı (40) yakarak öldürdükleri gerekçesiyle tutuklu yargılanan eşi Mehmet Emin Ata Çoban (44), ağırlaştırılmış müebbet, kayınbiraderi Süleyman Çoban (43) ise yardım ve yataklıktan 17 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Tutuksuz yargılanan anne Hatice Çoban ile komşuları Vahit Sarı ise beraat etti.
4.04.2024 Gündem
Bakan Fidan, Alman mevkidaşı Baerbock ile görüştü
Bakan Fidan, Alman mevkidaşı Baerbock ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, NATO Dışişleri Toplantısı’na katılmak üzere gittiği Belçika’nın başkenti Brüksel’de Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock ile bir araya geldi.
4.04.2024 Dünya
Etki girişimlerine özel Workup4Future’dan 6 girişim mezun oldu
Etki girişimlerine özel Workup4Future’dan 6 girişim mezun oldu Türkiye İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu Workup Girişimcilik Programı çatısı altında, Türkiye Girişimcilik Vakfı iş birliği ve Hackquarters hızlandırıcı partnerliğinde hayata geçirilen Workup4Future’ın ilk dönemi Demo Day ile tamamlandı. Afet odaklı ve Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları doğrultusunda teknoloji üreten etki girişimlerine özel hızlandırma programından 6 girişim mezun oldu.
4.04.2024 Teknoloji
Van'daki gerginlik yerini sevinç gösterilerine bıraktı
Van'daki gerginlik yerini sevinç gösterilerine bıraktı Yüksek Seçim Kurlu (YSK), DEM Parti'nin itirazını oy çokluğuyla kabul ederek, Van'da mazbatayı DEM Partili Abdullah Zeydan'a verilmesine karar verdi. Kararın duyulmasının ardından 2 gündür olayların yaşandığı caddelerde vatandaşlar sokaklara çıkarak sevinç gösterileri yaptı.
3.04.2024 Gündem
ABD ve İsrailli yetkililer, Refah konusunda görüştü
ABD ve İsrailli yetkililer, Refah konusunda görüştü ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Jake Sullivan ve ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, İsrail Ulusal Güvenlik Danışmanı Tzachi Hanegbi ve İsrail Stratejik İşler Bakanı Ron Dermer ile Refah konusunda videokonferans yoluyla görüşme gerçekleştirdi. ABD Dışişleri Bakanı Sözcüsü Matthew Miller, görüşmeye ilişkin, “Refah'ta kalan Hamas taburlarıyla başa çıkmak için alternatif bir yaklaşım ortaya koymaya çalışıyoruz” dedi.
2.04.2024 Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan peş peşe önemli görüşmeler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan peş peşe önemli görüşmeler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi, Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sadır Caparov ve Hollanda Başbakanı Mark Rutte ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
31.03.2024 Politika
Hamza Dağ: Basmane çukuru sorununu çözmek bize nasip olacak
Hamza Dağ: Basmane çukuru sorununu çözmek bize nasip olacak AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, "Önümüzdeki 5 senelik süreçte çok geç kalmadan Basmane çukurunda önemli bir mesafe katedeceğimizi düşünüyorum. Basmane çukuru sorununu çözmek inşallah bize nasip olacak" dedi.
29.03.2024 Politika

Benzer Haber Etiketleri

görüşme erdoğan Bakan Fidan cinayet Gazze

Görüşme ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.