İşbankası

İşbankası

Son dakika işbankası haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan işbankası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan işbankası haber sayfamızda...

İşbankası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 18 isbankasi haberi bulunmuştur.
İşCep’ten akıllı saat ile bankacılık hizmeti
İşCep’ten akıllı saat ile bankacılık hizmetiİş Bankası, İşCep’ten mobil temassız ve karekod ile ödemelerin daha hızlı ve pürüzsüz yapılması yöntemlerine, akıllı saat ile ödeme ve bankamatikten para çekme kolaylığını da eklediğini duyurdu. Buna göre banka müşterileri, android akıllı saatlerini İşCep ile eşleştirerek temassız ödeme yapabilecek ve bankamatiklerden para çekebilecek.
17.07.2024Ekonomi
İş Bankası ve Fibabanka’dan POS iş birliği
İş Bankası ve Fibabanka’dan POS iş birliğiTürkiye İş Bankası ile Fibabanka arasında yapılan anlaşma ile Fibabanka’nın Gold Kart, Prestige Kart ve Business Kart kullanıcıları, Maximum dünyasının sunduğu taksitli alışveriş fırsatlarına sahip olacak.
5.07.2024Ekonomi
İş Bankası, ihracat kredisi başvuru ve kullanımını dijitale taşıdı
İş Bankası, ihracat kredisi başvuru ve kullanımını dijitale taşıdıİş Bankası, ihracatçıların finansmana erişimini hızlandırıp, yeni pazarlara açılmaları ve büyümeleri konusunda destek oluyor. İhracatçılar, dijital kanallar aracılığıyla kullanımı mümkün hale gelen ihracat kredileri için sadece bir kez şubeye giderek ticari kredi limitlerini tanımlattıktan sonra diledikleri yer ve zamanda ihracat kredisi başvurusunu İşCep ve Ticari İnternet Şube üzerinden gerçekleştirebiliyor.
12.06.2024Ekonomi
İş Bankası’na 1 milyar doların üzerinde sürdürülebilirlik bağlantılı sendikasyon kredisi
İş Bankası’na 1 milyar doların üzerinde sürdürülebilirlik bağlantılı sendikasyon kredisiTürkiye İş Bankası, 562,7 milyon Euro ve 442 milyon dolar tutarında 367 gün vadeli sürdürülebilirlik bağlantılı sendikasyon kredisi sözleşmesini imzaladı.
11.06.2024Ekonomi
İş Bankası’ndan 500 milyon dolarlık sürdürülebilir Eurotahvil ihracı
İş Bankası’ndan 500 milyon dolarlık sürdürülebilir Eurotahvil ihracıTürkiye İş Bankası, uluslararası piyasalarda 500 milyon dolar tutarında, 5 yıl vadeli sürdürülebilir Eurotahvil ihracı gerçekleştirdi. Faiz seviyesi yüzde 7,75 düzeyinde belirlenen ihraç ile sağlanacak kaynak, bankanın Sürdürülebilir Finans Çerçevesi’nde belirlenen yeşil ve sosyal kategorilerdeki ekonomik aktivitelerin finansmanında kullanılacak.
9.06.2024Ekonomi
İş Bankası, yeni ürünü 'Tek Limit'i duyurdu
İş Bankası, yeni ürünü 'Tek Limit'i duyurduTürkiye İş Bankası yeni ürünü Tek Limit ile ticari müşterilerin ihtiyaç duydukları kredi ürünlerine tanımlı limitleri üzerinden limit aktararak diledikleri an kredi kullanabilmelerine olanak sağladı.
6.06.2024Ekonomi
İş Bankası, 360 milyon dolar tutarında finansman sağladı
İş Bankası, 360 milyon dolar tutarında finansman sağladıTürkiye İş Bankası, yurt dışı havale akımlarına dayalı seküritizasyon programı kapsamında 2024 yılında yaklaşık 360 milyon ABD doları tutarında yeni kaynak sağladı.
3.06.2024Ekonomi
İş Bankası müşterilerine Pazarama'da taksitli ek hesap ile alışveriş kolaylığı
İş Bankası müşterilerine Pazarama'da taksitli ek hesap ile alışveriş kolaylığıTürkiye İş Bankası, müşterilerine alışverişleri sırasında kullanabilecekleri kolay ve esnek ödeme seçeneklerine bir yenisini daha ekledi. Banka müşterileri, Taksitli Ek Hesap sayesinde online alışveriş platformu Pazarama'dan kredi kartı limitleri etkilenmeden, sadece ek hesap limitlerini kullanarak taksitli alışveriş yapabiliyor.
31.05.2024Kurumsal
İş Bankası 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nde üreticiyle buluştu
İş Bankası 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nde üreticiyle buluştuDİYARBAKIR’da, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü dolayısıyla İş Bankası İş’le İmece Buluşmaları kapsamında, 'Bir Avuç Toprak Bir Dünya Umut' temalı bir panel düzenlendi. Panelde konuşan İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Sezgin Yılmaz, ”Çiftçilerimiz için özel olarak tasarladığımız Tarım İhtisas Şubelerimizin ilkini 2022 yılında Manisa Saruhanlı’da hizmete sunduk. 2024 yılına geldiğimizde ise, Bankamızın 100'üncü yaşında, bu şubelerimizi sayısını 56’ya çıkardık. Samimi bir ortam oluşturmak için bu şubelerimizi köy kahvelerinden esinlenerek tasarladık. Çiftçilerimizin daha samimi ve sıcak bir ortamda çaylarını içebilecekleri, sohbet edebilecekleri, kitap okuyabilecekleri ve tarıma özel videoları izleyebilecekleri bir konsepti hayata geçirdik” dedi.
14.05.2024Ekonomi
Proemtia 1'inci yılında sektör temsilcileriyle buluştu
Proemtia 1'inci yılında sektör temsilcileriyle buluştuDemir çelik ve alüminyum ürünleriyle başlamak üzere endüstriyel ürünlerin ticaretine aracılık etmek amacıyla İş Bankası Grubu tarafından kurulan endüstriyel pazaryeri platformu Proemtia, 1'inci yılda 16 bin alıcı, 500 satıcı ve 3,7 milyar TL’lik işlem hacmine ulaştı.
3.05.2024Ekonomi
İş Bankası’ndan KOBİ’lere özel görünmez bankacılık ürünü: DijiKolay Finansman
İş Bankası’ndan KOBİ’lere özel görünmez bankacılık ürünü: DijiKolay Finansmanİş Bankası, KOBİ’lerin işletmelerini yönetmek için sıklıkla kullandığı uygulama ve platformlara kolayca entegre olacak şekilde tasarlanan inovatif finansman uygulaması DijiKolay’ı hizmete sundu. Yeni görünmez bankacılık ürünü ile işletmelere daha hızlı, esnek ve pürüzsüz bir finansman deneyimi sunulması hedefleniyor.
30.04.2024Ekonomi
Türkiye’nin 40 bininci satranç sınıfı Mersin’de açıldı
Türkiye’nin 40 bininci satranç sınıfı Mersin’de açıldıTürkiye Satranç Federasyonu ve Türkiye İş Bankası ortaklığında 40 bininci satranç sınıfı Mersin’in Tarsus ilçesinde açıldı.
20.04.2024Spor
İş Bankası Uluslararası Bodrum Bale Festivali’nin ana sponsorluğunu üstlendi
İş Bankası Uluslararası Bodrum Bale Festivali’nin ana sponsorluğunu üstlendiTürkiye İş Bankası 100. kuruluş yılı kutlamaları kapsamında Uluslararası Bodrum Bale Festivali’nin ana sponsorluğunu üstlendi. İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü ve Genel Sanat Yönetmeni Bedri Tan Sağtürk’ün katılımıyla düzenlenen basın toplantısında, bu yıl 21. kez perdelerini açacak olan festivale ilişkin detaylar aktarıldı. Toplantıda, Aran ve Sağtürk iş birliği anlaşmasını imzaladı.
15.02.2024Kültür&Sanat
İş Bankası'ndan YKS'de üstün başarı gösteren öğrencilere ödül verildi
İş Bankası'ndan YKS'de üstün başarı gösteren öğrencilere ödül verildi Türkiye İş Bankası, 'Altın Gençler' uygulaması çerçevesinde 2022 ve 2023 yıllarında Yüksek Öğrenim Kurumları Sınavı'nda (YKS) üstün başarı gösteren ve Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinde eğitim hakkı elde eden toplam 194 öğrenciyi ödüllendirdi.
8.11.2023Ekonomi
İş Bankası'nın mevduatı 1,5 trilyon TL'ye, aktif büyüklüğü 2,1 trilyon TL'ye yükseldi
İş Bankası'nın mevduatı 1,5 trilyon TL'ye, aktif büyüklüğü 2,1 trilyon TL'ye yükseldiTürkiye İş Bankası'nın 2023 yılı ilk 9 aylık finansal sonuçları açıklandı. Buna göre, Eylül 2023 itibariyle aktif büyüklüğünü yıl sonuna göre yüzde 47,6 artırarak 2,1 trilyon TL'ye yükselttiğini duyurdu.Toplam mevduat hacmi de aynı dönemde 1,5 trilyon TL olarak açıklandı. Türk parası mevduat hacminin ise yıl sonuna göre yüzde 85,1 oranında artarak 714,9 milyar TL'ye yükseldiği aktarıldı. Bankanın nakdi kredi hacmi 1 trilyon TL, gayrinakdi kredi hacmi ise 370,6 milyar TL'ye ulaştı ve ekonomiye sağlanan toplam kaynak tutarı 1,4 trilyon TL seviyesinde gerçekleşti.
7.11.2023Ekonomi
Vehbi Koç Vakfı ve İş Bankası’nın Etki Girişimciliği Programı’na 6 girişim seçildi
Vehbi Koç Vakfı ve İş Bankası’nın Etki Girişimciliği Programı’na 6 girişim seçildiVehbi Koç Vakfı ve Türkiye İş Bankası iş birliğiyle, daha yaşanabilir bir dünyayı odağına alan girişimleri desteklemek üzere bu yılın başında hayata geçirilen Etki Girişimciliği Programı’na (EGP) 6 teknoloji tabanlı girişim seçildi.
23.05.2022Ekonomi
Kalyon Enerji'den Karapınar Güneş Enerji Santrali için 812 milyon dolarlık finansman anlaşması
Kalyon Enerji'den Karapınar Güneş Enerji Santrali için 812 milyon dolarlık finansman anlaşmasıKalyon Enerji, Kalyon Karapınar Güneş Enerji Santrali için 812 milyon dolarlık finansman anlaşması imzaladı. Kalyon Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kalyoncu, "Temiz ve yenilenebilir enerjiye ulaşım hedefini yakalamak için yatırımlarımıza devam ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki güneşimiz bir, geleceğimiz bir, enerjimiz milli, geleceğimiz güçlü" dedi.
30.11.2021Gündem
Ülkü Adatepe'nin çocuklarının açtığı dava mahkemenin yetkisizliği nedeniyle reddedildi
Ülkü Adatepe'nin çocuklarının açtığı dava mahkemenin yetkisizliği nedeniyle reddedildiAtatürk'ün manevi kızı Ülkü Adatepe'nin oğullarının, Atatürk'ün vasiyetinin yerine getirilmediği iddiasıyla İş Bankası ve CHP'ye açtığı tazminat davası, Atatürk'ün en son ikamet adresinin Ankara olması nedeniyle yetkisizlik gerekçesiyle usulden reddedildi.
1.02.2018Gündem

Benzer Haber Etiketleri

işbankasıekonomidolarişcepakıllı

İşbankası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.