Ağaç

Ağaç

Son dakika ağaç haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ağaç gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ağaç haber sayfamızda...

Ağaç

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.939 agac haberi bulunmuştur.
Bakan Yardımcısı Turan: Kim sokağımızı yakıyor, mahallemizi ateşe veriyorsa yargı önünde hesap vermeye devam edecek
Bakan Yardımcısı Turan: Kim sokağımızı yakıyor, mahallemizi ateşe veriyorsa yargı önünde hesap vermeye devam edecek İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan, kimsenin ülkenin huzuru ve büyümesini bozma ile engelleme hakkı bulanmadığını belirterek "Kim bizim sokağımızı yakıyorsa, kim mahallemizi ateşe veriyorsa dün olduğu gibi yargı önünde hesap vermeye devam edecek" dedi
17.05.2024 Gündem
'Enerjimi Koruyorum' projesi ile 360 binden fazla çocuğa ulaşıldı
'Enerjimi Koruyorum' projesi ile 360 binden fazla çocuğa ulaşıldı Enerjisa Enerji, 14'üncü yaşını kutladığı uluslararası ödüllü sosyal sorumluluk projesi Enerjimi Koruyorum ile çocuklara enerji verimliliği ve tasarrufun önemini aktarmaya devam ediyor. Enerjimi Koruyorum, Enerjisa Enerji bünyesindeki Başkent EDAŞ, Ayedaş ve Toroslar EDAŞ'ın da hizmet verdiği şehirler başta olmak üzere 2010 yılından bugüne kadar 360 binden fazla çocuğa enerji verimliliği ve tasarruf bilincini aşıladı.
17.05.2024 Kurumsal
'Geleceğe Nefes Projesi', Akdeniz-PA Ödülü'ne layık görüldü
'Geleceğe Nefes Projesi', Akdeniz-PA Ödülü'ne layık görüldü Tarım ve Orman Bakanlığı'nın Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde 2019 yılından beri uyguladığı 'Geleceğe Nefes Projesi', Akdeniz Parlamenter Asamblesi (Akdeniz-PA) Ödülü'ne layık görüldü.
16.05.2024 Gündem
Toroslar EDAŞ’tan Kilis’te bakım ve yatırım çalışması
Toroslar EDAŞ’tan Kilis’te bakım ve yatırım çalışması Toroslar EDAŞ, kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2024 yılının ilk 3 ayında Kilis’te bakım ve yatırım çalışmalarını sürdürdü.
16.05.2024 Kurumsal
Başkent EDAŞ’tan Kırıkkale’de bakım ve yatırım çalışması
Başkent EDAŞ’tan Kırıkkale’de bakım ve yatırım çalışması Başkent EDAŞ, kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2024 yılının ilk 3 ayında Kırıkkale’de bakım ve yatırım çalışmalarını sürdürdü.
16.05.2024 Kurumsal
Bakan Özhaseki, Sıfır Atık Projesi'ne verilen AKDENİZ-PA Ödülü'nü aldı
Bakan Özhaseki, Sıfır Atık Projesi'ne verilen AKDENİZ-PA Ödülü'nü aldı Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Sıfır Atık Projesi'ne verilen Akdeniz Parlamenter Asamblesi (AKDENİZ-PA) Ödülü’nü Emine Erdoğan adına aldı.
15.05.2024 Gündem
Yerli mobilya markasından sürdürülebilir üretime destek
Yerli mobilya markasından sürdürülebilir üretime destek Yerli mobilya markası Asortie Mobilya, sürdürülebilir mobilyalar üreterek doğaya verilen zararın önüne geçmeyi amaçladığını duyurdu.
14.05.2024 Kurumsal
İBB Meclisi’nde Edanur tartışması
İBB Meclisi’nde Edanur tartışması İBB Meclisi Mayıs ayı oturumu Küçükçekmece'de İBB'nin çalışma yaptıktan sonra kapatmadığı su birikintisine düşerek hayatını kaybeden 5 yaşındaki Edanur Gezer tartışmasıyla başladı. AK Parti'li İBB Meclis Üyesi Şeyma Aktaa'nın verdiği önerge oy birliği ile kabul edilirken CHP Meclis Üyesi Elmas Arus'un, Edanur'un ve kardeşlerinin kimliğinin olmadığını söylemesi üzerine AK Parti Meclis Üyeleri tepki gösterdi.
13.05.2024 Politika
Besin alerjisi her 17 çocuktan birini etkiliyor
Besin alerjisi her 17 çocuktan birini etkiliyor Türkiye'de her 17 çocuktan birinde besin alerjisinin görüldüğünü belirten Prof. Dr. Hikmet Tekin Nacaroğlu, “Son 20 yılda çocuklarda besin alerjisi arttı. Alerji oranlarının artmasını sağlayan besinler inek sütü, yumurta, yer fıstığı, buğday, balık ve kabuklu deniz hayvanları alerjenleridir. Bu alerjiler, hafif deri döküntülerinden sindirim sorunlarına ve ciddi solunum zorluklarına kadar çeşitli reaksiyonlara neden olabilir” dedi.
11.05.2024 Sağlık-Yaşam
İzmir için 'sağanak' uyarısı
İzmir için 'sağanak' uyarısı İzmir'de, bugün öğle saatlerinden itibaren gök gürültülü kuvvetli sağanağın etkili olmasının beklendiği bildirildi.
10.05.2024 Gündem
Marmara için 'fırtına' ve ‘toz taşınımı’ uyarısı
Marmara için 'fırtına' ve ‘toz taşınımı’ uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), Marmara Bölgesi için fırtına ve toz taşınımı uyarısında bulundu.
9.05.2024 Gündem
AK Parti Bursa İl Başkanı Gürkan: Bursa Büyükşehir Belediyesi, CHP tipi liyakat anlayışının sembolü haline geldi
AK Parti Bursa İl Başkanı Gürkan: Bursa Büyükşehir Belediyesi, CHP tipi liyakat anlayışının sembolü haline geldi AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, ”Bursa’mızın adı günlerdir, alışık olmadığımız adam kayırmacılığıyla, liyakatsizlikle, aile belediyeciliği ile anılmaya başladı. Şunu net ifade etmemiz gerekiyor, aslında biz Sayın Başkanı çok iyi tanıyoruz önceki belediye döneminden. Ama şimdi onu tüm Türkiye tanımaya başladı. 31 Mart seçimlerinden sonra CHP’li belediyelerde çok üst düzey atamanın, eş dost kontenjanından gerçekleştiğine yakından şahit olduk. Ne yazık ki Bursa Büyükşehir Belediyesi, CHP tipi liyakat anlayışının sembolü haline geldi” dedi.
8.05.2024 Politika
‘81 İlde 81 Orman’ projesi yeniden hayata geçiyor
‘81 İlde 81 Orman’ projesi yeniden hayata geçiyor Türkiye İş Bankası’nın 100'üncü yılına özel olarak 2008-2017 yılları arasında Orman Genel Müdürlüğü ve TEMA Vakfı iş birliğiyle gerçekleştirilen ‘81 İlde 81 Orman’ projesi yeniden hayata geçiyor. Türkiye’deki ormanlık alanları çoğaltarak doğayı korumak ve toplumda çevre bilincini artırmak amacıyla başlatılan projede, 81 ilde 5 yıl içinde 2 milyon 200 bin fidan toprakla buluşturulacak.  
8.05.2024 Ekonomi
Edanur'un ölümüne ilişkin soruşturmada Ali Sukas adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı
Edanur'un ölümüne ilişkin soruşturmada Ali Sukas adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı Küçükçekmece'de İBB parkında çukura düşerek boğulan 5 yaşındaki Eda Nur’un hayatını kaybetmesine ilişkin düzenlenen soruşturmada İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş. Genel Müdürü Ali Sukas, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
6.05.2024 Gündem
Kakava’da dilekler Tunca Nehri’ne bırakıldı
Kakava’da dilekler Tunca Nehri’ne bırakıldı Edirne'de, 'baharın habercisi' olarak kabul edilen Kakava- Hıdırellez Şenlikleri’nin 2'nci gününde, Romanlar ile kente gelen yerli ve yabancı turistler Sarayiçi'nde Tunca Nehri kıyısına akın etti. Nehir kıyısında toplanan kalabalık kağıtlara yazdıkları dileklerini suya bırakıp, ağaçlara asarak geleneği yaşattı.
6.05.2024 Gündem
Kakava’da dilekler Tunca Nehri’ne bırakıldı
Kakava’da dilekler Tunca Nehri’ne bırakıldı Edirne'de, 'baharın habercisi' olarak kabul edilen Kakava- Hıdırellez Şenlikleri’nin 2'nci gününde, Romanlar ile kente gelen yerli ve yabancı turistler Sarayiçi'nde Tunca Nehri kıyısına akın etti. Nehir kıyısında toplanan kalabalık kağıtlara yazdıkları dileklerini suya bırakıp, ağaçlara asarak geleneği yaşattı.
6.05.2024 Video
Edanur'un ölümünde İBB çalışanı 4 kişiye gözaltı kararı
Edanur'un ölümünde İBB çalışanı 4 kişiye gözaltı kararı Küçükçekmece'de 5 yaşındaki Edanur Gezer'in İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan çukura düşerek boğulmasıyla ilgili yürütülen soruşturmada 4 gözaltı kararı everildi. Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturmada, İBB'de çalışan 2'si kepçe operatörü, 1'i işçi, 1'i mühendis toplam 4 kişi hakkında gözaltı kararı verildiği öğrenildi. Gözaltı kararı verilen 4 kişiden Ağaç A.Ş mühendisi Furkan K. , kepçe operatörü Sezai A. ve tesisat ustası Fayık C.'nin yakalandığı belirtilirken diğer şüpheli ise aranıyor.
4.05.2024 Gündem
Mahallenin maskotu leylek, kurulan kamera sistemiyle 24 saat izlenecek
Mahallenin maskotu leylek, kurulan kamera sistemiyle 24 saat izlenecek Tekirdağ'ın kırsal Naip Mahallesi'ne 20 yıldır gelip, elektrik direğine yapılan yuvaya yerleşen 'Gelendost' adı verilen leylek, Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü (DKMP) tarafından kurulan kamera sistemi ile 24 saat izlenmeye başlandı.
3.05.2024 Video
Sivas’ta, ormanda ağaçların devrildiği hortum kamerada
Sivas’ta, ormanda ağaçların devrildiği hortum kamerada Sivas’ın Gemerek ilçesindeki Çat Ormanları’nda dün ağaçların devrildiği hortumun cep telefonuyla çekilen görüntüleri ortaya çıktı.
3.05.2024 Gündem
Sivas’ta hortum; ormanda ağaçlar devrildi
Sivas’ta hortum; ormanda ağaçlar devrildi Sivas’ın Gemerek ilçesindeki Çat ormanlarında etkili olan hortumda birçok ağaç devrildi.
2.05.2024 Video
Sivas’ta hortum; ormanda ağaçlar devrildi
Sivas’ta hortum; ormanda ağaçlar devrildi Sivas’ın Gemerek ilçesindeki Çat ormanlarında etkili olan hortumda birçok ağaç devrildi.
2.05.2024 Gündem
Kırmızı ışıkta geçen otomobil, yayalara ve ağaca çarptı: 1 ölü, 3 yaralı
Kırmızı ışıkta geçen otomobil, yayalara ve ağaca çarptı: 1 ölü, 3 yaralı Mersin'de kırmızı ışıkta geçtiği öne sürülen otomobil, önce yayalara, ardından ağaca çarpıp alev aldı. Kazada yayalardan Sultan Sedef (32) yaşamını yitirdi, sürücü ile birlikte 3 kişi ise yaralandı.
1.05.2024 Video
Sıcaklık artınca, Konyaaltı Sahili doldu
Sıcaklık artınca, Konyaaltı Sahili doldu Antalya'da hava sıcaklığının 25 dereceye ulaşmasıyla Konyaaltı Sahili doldu.
1.05.2024 Video
Kırmızı ışıkta geçen otomobil, yayalara ve ağaca çarptı: 1 ölü, 3 yaralı
Kırmızı ışıkta geçen otomobil, yayalara ve ağaca çarptı: 1 ölü, 3 yaralı Mersin'de kırmızı ışıkta geçtiği öne sürülen otomobil, önce yayalara, ardından ağaca çarpıp alev aldı. Kazada yayalardan Sultan Sedef (32) yaşamını yitirdi, sürücü ile birlikte 3 kişi ise yaralandı.
1.05.2024 Gündem
Bakan Özhaseki: Sene sonuna kadar 200 bin konutumuzun teslimatını yapacağız
Bakan Özhaseki: Sene sonuna kadar 200 bin konutumuzun teslimatını yapacağız Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, "Depremin üzerinden 14 aylık bir süre geçti. Bu 14 ay boyunca bizler gece gündüz demeden çalıştık. Çok şükür geldiğimiz noktada 76 bin konutumuzu bitirdik, mal sahiplerine teslim ettik. Sene sonuna kadar da 200 bin konutumuzun teslimatını yapacağız" dedi.
30.04.2024 Politika

Benzer Haber Etiketleri

sivas hortum çocuk edaş bakan özhaseki

Ağaç ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.