İstifa

İstifa

Son dakika istifa haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan istifa gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan istifa haber sayfamızda...

İstifa

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.700 istifa haberi bulunmuştur.
Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Hatipoğlu transfer çalışmalarını açıkladı
Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Hatipoğlu transfer çalışmalarını açıkladı Galatasaray Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, "Resmi imzalar atılmadı. Resmi imzalar atılmadan da benim herhangi bir şey söylemem doğru değil. Batshuayi ilgilendiğimiz bir oyuncu. Beğendiğimiz, takımımızda görmek istediğimiz bir oyuncu. Görüşüyoruz. Futbolda resmi imzalar atılıncaya kadar ‘Bitti’ denmez. Belli mesafeleri kat ettiğimizi düşünüyoruz. Bir aksilik olmazsa resmi transfer dönemi başladığı zaman resmi imzalar atılırsa buna daha net cevaplar verebiliriz" dedi.
20.06.2024 Spor
Destici: Türkiye bir kez daha 28 Şubat sürecine dönmez, döndürülemez
Destici: Türkiye bir kez daha 28 Şubat sürecine dönmez, döndürülemez Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, “Son günlerde aynen 28 Şubat süreçlerinde olduğu gibi Atatürkçülük ve milliyetçilik üzerinden İslam'a ve Müslümanlara saldırı var. Sığınmacılar üzerinden de bazen bu saldırı çok net bir şekilde ortaya çıkıyor. Yeni 28 Şubat heveslilerine de diyoruz ki, hiç heveslenmeyin, bu ülke bir kez daha 28 Şubat sürecine dönmez, döndürülemez. Buna Büyük Birlik Partisi olarak da Cumhur İttifakı olarak da müsaade etmeyiz" dedi.
17.06.2024 Politika
İsrail Savaş Kabinesi dağıldı
İsrail Savaş Kabinesi dağıldı İsrail Savaş Kabinesi üyesi Benny Gantz’ın istifasından 8 gün sonra kabine dağıldı.
17.06.2024 Dünya
Eski iş arkadaşını kaçırıp, zorla telefon sipariş verdirdi, hesabına da para aktardı
Eski iş arkadaşını kaçırıp, zorla telefon sipariş verdirdi, hesabına da para aktardı Samsun'da istifa ettikten 1 gün sonra iş arkadaşı Bekir T.'yi (37) kaçıran İsa Aydın (43), zorla 49 bin 500 liralık telefon siparişi verdirip, hesabına da 58 bin 700 lira aktardı. Şikayet sonrası İsa Aydın, tutuklandı.
13.06.2024 Gündem
CHP Edirne İl Başkanı Kahraman, görevinden istifa etti
CHP Edirne İl Başkanı Kahraman, görevinden istifa etti CHP Edirne İl Başkanı Samet Kahraman, görevinden istifa ettiğini açıkladı.
12.06.2024 Politika
Teleferik kazasından tutuklu Başkan Kocagöz tahliye edildi
Teleferik kazasından tutuklu Başkan Kocagöz tahliye edildi Duruşmaya verilen ardından mahkeme heyeti, sanık Kocagöz'ün adli kontrol ve yurt dışı yasağı konularak tahliyesine, tutuklu sanıklar Ahmet Buğra Samsunlu, Serkan Yellice, Serdar Tezcan, Okan Erol’un tutukluluğunun devamına, tutuksuz sanık Suphi Kaplan'ın tutuklu yargılanmasına hükmetti. Duruşma, eksikliklerin tamamlanması için 7 Ağustos'a ertelendi.
11.06.2024 Gündem
Belçika Başbakanı De Croo: Kral istifamı kabul etti
Belçika Başbakanı De Croo: Kral istifamı kabul etti Avrupa Parlamento seçimleri sonrası istifa kararı alan Belçika Başbakanı Alexander De Croo, “Kral istifamı kabul etti. Hükümet güncel işleri yönetecek ve yeni bir ekibe geçişi hazırlayacaktır” dedi.  
10.06.2024 Dünya
TBMM Genel Kurulu'nda 'Gazze' tartışması
TBMM Genel Kurulu'nda 'Gazze' tartışması TBMM Genel Kurulu'nda DEM Parti Şanlıurfa Milletvekili Ömer Öcalan'ın, 'Burada, 'Gazze' diye ağlıyor ama Hakkâri’ye Gazze politikası uyguluyor, burada İsrail’in zulmünden bahsediyor ama Hakkâri’nin iradesini kabul etmiyor' şeklindeki sözleri üzerine tartışma çıktı.
7.06.2024 Gündem
2 gündür haber alınamayan doktor aranıyor
2 gündür haber alınamayan doktor aranıyor Antalya'nın Serik ilçesinde 2 gün önce yakınlarını ziyarete geldikten sonra kaybolan doktor Deniz Toman'ın (32) bulunması için arama çalışması başlatıldı.
6.06.2024 Gündem
Eski İYİ Parti ilçe başkanına silahlı saldırıda 8 sanığa 20'şer yıl hapis istemi
Eski İYİ Parti ilçe başkanına silahlı saldırıda 8 sanığa 20'şer yıl hapis istemi Antalya'nın Manavgat ilçesinde eski İYİ Parti İlçe Başkanı Hüseyin Ergen'in (35) silahlı saldırıda yaralanmasıyla ilgili otel sahibi Yahya Kurt (79) ve eski İYİ Parti Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi olan eşi Ayşen Kurt'un (40) da aralarında olduğu 6'sı tutuklu 8 sanık hakkında iddianame hazırlandı. Sanıkların 'Tasarlayarak öldürmeye teşebbüs' suçundan ayrı ayrı 13 yıldan 20 yıla kadar hapis istemiyle toplamda 160 yıla kadar hapisle cezalandırılması talep edildi.
6.06.2024 Gündem
TBMM Genel Kurulu'nda 'Kayyım' tartışması
TBMM Genel Kurulu'nda 'Kayyım' tartışması TBMM Genel Kurulu'nda AK Parti Grup Başkanvekili Abdülhamit Gül'ün, 'AK Parti Milli iradeye saygı duyan bir anlayışa sahiptir' sözleri üzerine DEM Parti, CHP ve Saadet Partisi Grup Başkanvekillerinin karşılık vermesiyle tartışma çıktı.
5.06.2024 Politika
Gözlükten kurtulmak isterken görme yetisini kaybetti
Gözlükten kurtulmak isterken görme yetisini kaybetti Ankara'da hipermetrop (uzağı görebilirken, yakındaki nesneleri net göremezler) rahatsızlığı nedeniyle kullandığı gözlükten kurtulmak için özel hastanede ameliyat olan avukat Mustafa Alpar Ceylan'ın (63) sağ gözü, operasyon sonrası görme yetisini kaybetti. Ceylan, avukatıyla operasyonu yapan doktor ve hastane hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.
5.06.2024 Video
Gözlükten kurtulmak isterken görme yetisini kaybetti
Gözlükten kurtulmak isterken görme yetisini kaybetti Ankara'da hipermetrop (uzağı görebilirken, yakındaki nesneleri net göremezler) rahatsızlığı nedeniyle kullandığı gözlükten kurtulmak için özel hastanede ameliyat olan avukat Mustafa Alpar Ceylan'ın (63) sağ gözü, operasyon sonrası görme yetisini kaybetti. Ceylan, avukatıyla operasyonu yapan doktor ve hastane hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.
5.06.2024 Sağlık-Yaşam
Erden Timur: Bırakmak istemiyordum ancak tutunacak hiçbir dalım yok
Erden Timur: Bırakmak istemiyordum ancak tutunacak hiçbir dalım yok Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur, "İnsanın onuruna, hayatına, çoluğuna, çocuğunun rızkından iş hayatına yapılan her türlü iftira bir noktadan sonra katlanılabilir olmuyor. Bunlar dışarıdan değil. Dışarıdan, rakibin yaptığı hiçbir şeyde sıkıntı yok. Onlar da insanı etkiliyor ama problem değil. Ancak içeriden olanın çaresi yok. Ben bu noktaya kadar getirdim. Çünkü bir seçime girmiştik. O seçimdeki süremiz iki yıldı. O süreyi tamamlamam gerekiyordu. Başka tutunacak bir dalım kalsa hiçbir şekilde bu kararı almazdım. Bu iş aylarca sürdü. Son 7 ay özellikle çok yoğunlaşarak devam etti. Ne arsızlığımız ne hırsızlığımız, ne namussuzluğumuz ne de komisyonculuğumuz kaldı. Taraftar benim bırakmamamı istiyor. Anlıyorum, ben de bırakmayı hiç istemiyorum ama hiçbir dal yok" dedi.
4.06.2024 Spor
Antalya Milletvekili Aykut Kaya, İYİ Parti'den istifa etti
Antalya Milletvekili Aykut Kaya, İYİ Parti'den istifa etti İYİ Parti Antalya Milletvekili Aykut Kaya, partisinden istifa ettiğini duyurdu.
31.05.2024 Politika
Özgür Özel: Ekonomiyi bahane ederek canlıları katletmeyin
Özgür Özel: Ekonomiyi bahane ederek canlıları katletmeyin CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Türkiye'de bir başıboş sokak köpekleri sorunu vardır. Bu sorun özellikle sabahın erken saatlerinde okula yaya gitmek zorunda olan çocukların, gençlerin; bu sorun servise gitmek isteyen emekçilerin, camiye giden yaşlıların bir güvenlik sorunu haline dönüşmüştür. Bu sorun elbette ki çözülmelidir. Ancak bu sorunun çözümü noktasına gelince, ekonomiyi bahane ederek canlıları katletmeyin, öyle masumlaştırmayın" dedi.
28.05.2024 Politika
TBMM Genel Kurulu'nda 'Kobani' tartışması
TBMM Genel Kurulu'nda 'Kobani' tartışması TBMM Genel Kurulu'nda DEM Parti Grubu'nun Meclis Başkanlığına sunduğu, '6- 8 Ekim Kobani Olaylarının Tüm Yönüyle Araştırılması' başlıklı önergenin tartışıldığı sırada tansiyon yükseldi.
22.05.2024 Politika
Beşiktaş'tan istifa açıklaması
Beşiktaş'tan istifa açıklaması Beşiktaş'ta kulübün 29 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirilen Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda Seçme ve Sicil Kurulu Başkanlığı'na seçilen Şahabettin Önkol ile kurul üyeleri istifa etti.
20.05.2024 Spor
Aziz Yıldırım, Fenerbahçe başkan adaylığını resmen açıkladı
Aziz Yıldırım, Fenerbahçe başkan adaylığını resmen açıkladı Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım, "Parlak günlere geri dönüş için son duraktayız. Çocukları kurtarmalıyız. Onların aşkı için şampiyon olmamız lazım. Ben seçilirim ya da seçilmem, açık konuşuyorum. Ben 3 sene için geleceğim. Daha fazlasını isteseniz de yapamam" dedi.
15.05.2024 Spor
Murat Sancak: Hikmet Karaman'ın istifasını kabul etmedim
Murat Sancak: Hikmet Karaman'ın istifasını kabul etmedim Adana Demirspor'un eski Başkanı Murat Sancak, Gaziantep FK karşısında alınan 6-1'lik mağlubiyetin sosyal medyada yapılan yayına bağlanarak tepki gösterdi. Sancak, karşılaşmanın ardından teknik direktör Hikmet Karaman'ın istifa ettiğini fakat kendisinin bunu kabul edilmediğini söyledi.
13.05.2024 Spor
DEM Parti binasının kurşunlanmasında belediye başkanının ağabeyi tutuklandı
DEM Parti binasının kurşunlanmasında belediye başkanının ağabeyi tutuklandı Şanlıurfa’da DEM Parti Birecik İlçe Başkanlığı’nın kurşunlanmasıyla ilgili gözaltına alınan 2 şüpheli adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden, 31 Mart’ta DEM Parti’den belediye başkanı seçildikten sonra partisinden istifa eden Birecik Belediye Başkanı Mehmet Begit’in ağabeyi Halil Begit tutuklandı, diğeri adli kontrolle serbest bırakıldı.
9.05.2024 Gündem
CHP Sözcüsü Yücel: Türk milli eğitim sistemi çağdaş eğitimden hızla uzaklaştırılıyor
CHP Sözcüsü Yücel: Türk milli eğitim sistemi çağdaş eğitimden hızla uzaklaştırılıyor Cumhuriyet Halk Partisi Sözcüsü Yücel, "Türkiye yüzyılı maarif bilmem nesi adıyla yapılmaya çalışılan müfredat değişikliğiyle Türk milli eğitim sistemi, bilimin ışığında laik, çağdaş eğitimden hızla uzaklaştırılıyor" dedi.
6.05.2024 Politika
Kocagöz’ün tutukluluğuna 2’nci itiraz
Kocagöz’ün tutukluluğuna 2’nci itiraz Antalya'da 1 kişinin öldüğü, 7 kişinin yaralandığı teleferik kazasının ardından tutuklanan ANET'in önceki yönetim kurulu başkanı, mevcut Kepez Belediye Başkanı CHP'li Mesut Kocagöz'ün tutukluluğuna 2’nci kez itiraz edildi.
6.05.2024 Gündem
İMO'dan teleferik kazası raporu: İnşaat mühendisliği hizmeti alınmamış
İMO'dan teleferik kazası raporu: İnşaat mühendisliği hizmeti alınmamış Antalya'da meydana gelen teleferik kazasının ardından İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi'nden bir heyet kaza yerinde taşıyıcı unsurlarla ilgili inceleme yaptı. Bugün açıklanan raporda sistemin proje, imalat ve montaj aşamalarında inşaat mühendisliği hizmetinin alınmadığı ve şartnameye göre yapılmadığı vurgulandı.
4.05.2024 Gündem
Ali Koç: Biz işin başı ya da lideri değiliz ama işin içindeyiz
Ali Koç: Biz işin başı ya da lideri değiliz ama işin içindeyiz Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, "16 Nisan'da Kulüpler Birliği'nde toplantı düzenliyoruz. Toplantıya katılan herkes, federasyonun değişmesi, seçimlerin haziran ayında yapılması gerektiğini söylüyor. Biz o imzaları toplasak da federasyonun bu işi uzatma durumu var. Karar alıp 22 günde seçime gidebilirdi. Bugün istese yönetim kurulu kararıyla bu işi haziran ayı başına getirebilir. Hal böyleyken nasıl oluyor da bu iş Ali Koç'un üstüne yapışıyor? Biz işin başı ya da lideri değiliz ama işin içindeyiz" dedi.
3.05.2024 Spor

Benzer Haber Etiketleri

istifa tbmm genel kurul Galatasaray Spor

İstifa ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.