Kemal Kılıçdaroğlu

Kemal Kılıçdaroğlu

Son dakika Kemal Kılıçdaroğlu haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kemal Kılıçdaroğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kemal Kılıçdaroğlu haber sayfamızda...

Kemal Kılıçdaroğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.419 kemal kilicdaroglu haberi bulunmuştur.
Kılıçdaroğlu: Sökülen rütbelerini aynen dikeceğiz
Kılıçdaroğlu: Sökülen rütbelerini aynen dikeceğizCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski İstihbarat Dairesi Başkanı Sabri Uzun ve emekli Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın rütbelerinin geri alınmasına yönelik kararla ilgili, "Sabri Uzun da Hanefi Avcı da bilsin ki az kaldı, geliyor sandık. Onların sökülen rütbelerini aynen dikeceğiz. Haksızlığa tahammül edemiyoruz biz" dedi.
28.06.2022Politika
Bahçeli: Orman yakanlara idam cezası gelirse destek oluruz
Bahçeli: Orman yakanlara idam cezası gelirse destek oluruzMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Orman yakanlarla mücadele etmek amacıyla idam cezası tartışmalarını çok yararlı gördüğümü, şayet bu cezanın tekraren hukuk mevzuatımıza girmesiyle ilgili bir kanun teklifi gelirse de seve seve destek olacağımızı açık seçik beyan ve ifade ediyorum. Bununla da kalmayıp, tasavvurdaki idam cezasının kadın cinayetlerini, tecavüz ve terör suçlarını da kapsayacak bir genişlik ve esneklik içinde olmasını hassaten bekliyor ve ümit ediyorum" dedi.
28.06.2022Politika
CHP'li Öztrak: Bu yıl, kurban kesmek hiç ama hiç kolay olmayacak
CHP'li Öztrak: Bu yıl, kurban kesmek hiç ama hiç kolay olmayacakCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Önümüz Kurban Bayramı. Besi yeminin fiyatı, son bir yılda yüzde 128 artmış. Kurbanlık fiyatları da haliyle uçmuş gitmiş. Bu yıl, kurban kesmek hiç ama hiç kolay olmayacak. Ekmek alamayan insanlar, kurbanı nasıl alacak?" diye konuştu.
27.06.2022Politika
Kılıçdaroğlu: Adalardaki silahların ne olacağını biz onlara göstereceğiz
Kılıçdaroğlu: Adalardaki silahların ne olacağını biz onlara göstereceğizCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2010 yılında Mavi Marmara gemisine yapılan saldırıda hayatını kaybeden Çetin Topçuoğlu'nun ailesini ziyaret etti. Ziyaretin ardından gündemi değerlendiren Kılıçdaroğlu, Yunanistan'ın adaları silahlandırmasıyla ilgili "Şimdi konuşsunlar, iktidara geldiğimizde o adalardaki silahların ne olacağını biz onlara göstereceğiz" ifadelerini kullandı.
26.06.2022Gündem
Kılıçdaroğlu Beylikdüzü'nde 'Ekrem İmamoğlu Koleksiyonu Sergisi'ni gezdi
Kılıçdaroğlu Beylikdüzü'nde 'Ekrem İmamoğlu Koleksiyonu Sergisi'ni gezdiCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Ekrem İmamoğlu Koleksiyonu Sergisi'ni gezdi.
24.06.2022Gündem
AK Parti'li Turan: Pinokyo yalan söylerken burnu uzuyordu bunların yüzü bile kızarmıyor
AK Parti'li Turan: Pinokyo yalan söylerken burnu uzuyordu bunların yüzü bile kızarmıyorÇanakkale'nin Yenice ilçesinde ziyaretlerde bulunan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Marmaris yangını ile ilgili açıklamasına tepki göstererek, "Bu, canları pahasına yangınla mücadele eden kahramanlarımıza da haksızlık. Kimsenin moral ve motivasyonlarını bozmaya hakkı yok. Pinokyo yalan söylerken burnu uzuyordu ancak bunların yüzü bile kızarmıyor" dedi.
24.06.2022Politika
AK Parti'li Ünal: Cumhurbaşkanı'mızın, ödeneğinin artırılması talebi olmadı
AK Parti'li Ünal: Cumhurbaşkanı'mızın, ödeneğinin artırılması talebi olmadı AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın maaşıyla ilgili yaptığı açıklamalara ilişkin, "Cumhurbaşkanı'mızın, ödeneğinin artırılmasıyla ilgili bir talebi olmadı" dedi.
23.06.2022Politika
Kılıçdaroğlu: Yollardan, köprülerden geçişlerin tamamını devletleştireceğiz
Kılıçdaroğlu: Yollardan, köprülerden geçişlerin tamamını devletleştireceğizAydın'da şoför, nakliyeci, servisçi, taksici ve minibüsçü esnafıyla bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Yollardan, köprülerden geçişlerin tamamını devletleştireceğiz. Destek verirseniz öyle dolar bazında olmayacak. Tamamını kamulaştıracağız" dedi.
23.06.2022Politika
Kılıçdaroğlu: Hiçbir gücün karşısında eğilmeyeceğiz
Kılıçdaroğlu: Hiçbir gücün karşısında eğilmeyeceğizCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Gözümüzü korkutmaya çalışıyorlar. Tazminat davaları açmaya çalışıyorlar. Ne yaparlarsa yapsınlar. Güvendiğim tek şey var, bu ülkenin halkı. Yolumuz hak yoludur, adalet yoludur. Hiçbir gücün karşısında asla eğilmeyeceğiz" dedi.
22.06.2022Gündem
Kılıçdaroğlu 489 bin lira tazminata mahkum edildi
Kılıçdaroğlu 489 bin lira tazminata mahkum edildi Yargıtay’ın bozma kararının ardından yeniden görülen iki ayrı ‘Man Adası’ davasında yeniden karar çıktı. İki davada da kararında direnen yerel mahkeme, Kılıçdaroğlu’nun Recep Tayyip Erdoğan ve ailesine toplamda 489 bin lira manevi tazminat ödemesine hükmetti.
22.06.2022Gündem
Kemal Kılıçdaroğlu yangın bölgesine gitme kararı aldı
Kemal Kılıçdaroğlu yangın bölgesine gitme kararı aldıCumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Marmaris bölgesinde başlayan orman yangınları nedeniyle, Aydın Büyükşehir Belediyesi Toplu Açılış Törenini ileri bir saate erteleyerek, yangın bölgesine gitme kararı aldı.
22.06.2022Politika
Marmaris'teki orman yangınında ikinci gün; çıkış nedeni için özel ekip kuruldu
Marmaris'teki orman yangınında ikinci gün; çıkış nedeni için özel ekip kurulduMuğla'nın Marmaris ilçesinde önceki gün akşam saatlerinde çıkan orman yangınına havadan ve karadan müdahale sürüyor. Yangının çıkış nedeninin tespiti için özel ekip kuruldu
23.06.2022Gündem
Kılıçdaroğlu: Teklif yasalaşırsa Anayasa Mahkemesi'ne götüreceğiz
Kılıçdaroğlu: Teklif yasalaşırsa Anayasa Mahkemesi'ne götüreceğizCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, basın, sosyal medya ve internet haberciliğine ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifiyle ilgili, "Getirilen düzenleme, sansür uygulaması. Bu teklif, bu şekliyle yasalaşırsa parlamentoda da mücadele edeceğiz, parlamento dışına çıktığında da Anayasa Mahkemesi'ne götüreceğiz" dedi.
21.06.2022Politika
Bahçeli: Cumhurbaşkanı yüzde 50’yi aşan oy çokluğuyla yeniden seçilecektir
Bahçeli: Cumhurbaşkanı yüzde 50’yi aşan oy çokluğuyla yeniden seçilecektirMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 2023 seçimlerine ilişkin, "Gittiğimiz her yerde gördüğümüz açık gerçek şudur; 2023 yılında Cumhur İttifakı açık ara farkla sandıktan başarıyla çıkacaktır. Zillet ittifakının şapkadan çıkaracağı aday kim olursa olsun Cumhurbaşkanı'mız Sayın Recep Tayyip Erdoğan muazzam bir irade gücüyle yüzde 50'yi fersah fersah aşan bir oy çokluğuyla yeniden cumhurbaşkanı seçilecektir" dedi.
21.06.2022Politika
Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan, Kılıçdaroğlu'nun programına katılan 3 çiftçiyle ilgili açıklama
Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan, Kılıçdaroğlu'nun programına katılan 3 çiftçiyle ilgili açıklamaTarım ve Orman Bakanlığı'ndan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun İzmir'deki çiftçiler programına katılan 3 kadın çiftçinin iddialarına yönelik açıklama yapıldı.
18.06.2022Politika
Özdağ'dan muhalefete 'sığınmacı' çağrısı: Vermiş olduğumuz teklifi destekleyin
Özdağ'dan muhalefete 'sığınmacı' çağrısı: Vermiş olduğumuz teklifi destekleyinZafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ; CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti lideri Meral Akşener ve Demokrat Parti lideri Gültekin Uysal'a çağrıda bulunarak, vatandaşlık verilen sığınmacıların 10 yıl boyunca seçimlerde oy kullanmaması yönündeki Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne sundukları yasa teklifine destek vermelerini istedi.
17.06.2022Politika
CHP lideri Kılıçdaroğlu İzmir’de
CHP lideri Kılıçdaroğlu İzmir’deCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir'de Büyükşehir Belediyesinde düzenlenen 'İktidara Giden Yolda İzmir’in Sosyal Demokrat Belediyecilik Çözümleri' konulu toplantıya katıldı. Kılıçdaroğlu, "Belediye başkanımızı ve bütün ekip arkadaşlarını yürekten kutluyorum. İzmir’e hizmet ediyorlar." dedi.
17.06.2022Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Her üyemiz bir üye ilave ederse seçimden önce seçimi kazandık demektir
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Her üyemiz bir üye ilave ederse seçimden önce seçimi kazandık demektirCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 23 milyon üye hedefiyle yola devam edeceklerini belirterek, "23 milyon hedefini koyduğumuza göre bu oy aynı zamanda üye. Bunu yapacağız, seçim öncesi seçimi kazanacağız. Bu bizim için zor bir şey değil. Şu anda 11 milyonu aşkın üyemiz var mı, var. Her üyemiz bir üye daha ilave ederse işte seçimden önce seçimi kazandık demektir" dedi.
16.06.2022Politika
Kılıçdaroğlu: Türkiye’ye demokrasiyi getirmek zorundayız
Kılıçdaroğlu: Türkiye’ye demokrasiyi getirmek zorundayızCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Biz '6'lı masa' diyoruz. Bazen Türkiye masası, demokrasi masası, milletin masası. Adı neyse bizi birleştiren tek bir konu var; bu ülkeye gerçek anlamda demokrasiyi getirmek. Türkiye'ye demokrasiyi getirmek zorundayız" dedi.
16.06.2022Politika
Tanju Özcan: İhraç kararı verilirse bağımsız yoluma devam ederim
Tanju Özcan: İhraç kararı verilirse bağımsız yoluma devam ederimBolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmek için randevu talep ettiğini belirterek, "İhraç kararı verilirse Cumhuriyet Halk Partisi ile sadece hukuki bağım kopar. Gönül bağım devam eder. Herhangi bir partiye gidecek misin? diye soruyorlar. Hayır, benim öyle bir düşüncem yok. Herhangi bir partiye gitmem. Bağımsız olarak yoluma devam ederim" dedi.
15.06.2022Politika
Kılıçdaroğlu: Türkiye'ye yeni bir siyaseti, yeni bir anlayışı getirmek istiyoruz
Kılıçdaroğlu: Türkiye'ye yeni bir siyaseti, yeni bir anlayışı getirmek istiyoruzCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Komşularımızın kimliğini, yaşam tarzını sorgulamaya başladık. Bunlar yanlıştır. Siyaset kavga alanı değildir. Türkiye'ye yeni bir siyaseti, yeni bir anlayışı getirmek istiyoruz" dedi.
15.06.2022Politika
Kılıçdaroğlu: O yürüyüş 6 lideri bir araya getirdi
Kılıçdaroğlu: O yürüyüş 6 lideri bir araya getirdiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Adalet Yürüyüşü bitmiş değil, sürdürüyoruz onu. Hakkımızı ala ala ve milletin desteğini ala ala sürdürüyoruz, sürdürmeye de devam edeceğiz. O yürüyüş 6 lideri bir araya getirdi. Bu yürüyüş bitmiş değil. En son kişi adaletsizlikten şikayet etmeyinceye kadar bu yürüyüşümüz devam edecek" dedi.
14.06.2022Politika
Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 'kesin ihraç' istemiyle disipline sevk edildi
Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 'kesin ihraç' istemiyle disipline sevk edildiCHP Merkez Yönetim Kurulu’nca (MYK) Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın kesin ihraç istemiyle Yüksek Disiplin Kurulu'na sevk edilmesi kararlaştırıldı.
14.06.2022Politika
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman'dan yeni anayasa iması
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman'dan yeni anayasa imasıMHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, 2023 seçimlerini işaret ederek yeni anayasa imasında bulundu. 2023 seçimlerinin Türkiye’nin kaderini belirleyeceğini söyleyen Büyükataman, "Bursa, ilk turda hiçbir tartışmaya mahal vermeyecek netlikte hem Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı seçecek, hem de anayasayı değiştirecek mahiyette bir çoğunlukta Cumhur İttifakının Meclis’te yer bulmasını temin edecektir" dedi.
12.06.2022Politika
Selde hayatını kaybeden CHP'li Yiğit, son yolculuğuna uğurlandı
Selde hayatını kaybeden CHP'li Yiğit, son yolculuğuna uğurlandıAnkara'da dün sel sularına kapılarak hayatını kaybeden CHP Mamak İlçe Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı İlkay Yiğit'in (27) cenazesi, kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında toprağa verildi.
12.06.2022Politika

Benzer Haber Etiketleri

kılıçdaroğluCHP Genel Başkanı Kemal KılıçdaroğluCHPGrup toplantısıAnkara

Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.