Mansur Yavaş

Mansur Yavaş

Son dakika Mansur Yavaş haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Mansur Yavaş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Mansur Yavaş haber sayfamızda...

Mansur Yavaş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 726 mansur yavas haberi bulunmuştur.
Bahçeli: Yumuşak karnımızı kollayanlar hüsrana uğrayacaktır
Bahçeli: Yumuşak karnımızı kollayanlar hüsrana uğrayacaktır MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Derelerin sığ yerlerinde balık avına çıkan pelikan kuşları gibi, buldukları leşin etrafında kanat çırpan akbabalar gibi, çevremizde pusu kuranlar, sipere yatanlar, akıllarınca zaaf anımızı ve yumuşak karnımızı kollayanlar hüsrana uğramaya mahkum olacaktır" dedi.
25.05.2024 Politika
Mansur Yavaş: Hesap vermeyen belediye başkanı olmaz
Mansur Yavaş: Hesap vermeyen belediye başkanı olmaz Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "Hesap vermeyen belediye başkanı olmaz. Çünkü onlar sizin paranızı harcıyorlar ve tüm belediye personeli sizden aldığı maaşla hizmet ediyor. O zaman ne yapması lazım? Madem herkesten parayı alıyorsun, 'sen oy verdin, vermedin' demeden hepsine eşit hizmet etmek zorunda. Eşit hizmet eden kazanır" dedi.
24.05.2024 Politika
Ankara'da '19 Mayıs' coşkusu; Mor ve Ötesi konser verdi
Ankara'da '19 Mayıs' coşkusu; Mor ve Ötesi konser verdi Ankara'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında; Büyükşehir Belediyesi'nin organizasyonu ile Mor ve Ötesi grubu konser verdi.
19.05.2024 Gündem
Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan'ın babası vefat etti
Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan'ın babası vefat etti Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü, Büyükelçi Hasan Doğan’ın babası Osman Doğan, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
11.05.2024 Gündem
9 Mayıs Avrupa Günü Ankara’da resepsiyonla kutlandı
9 Mayıs Avrupa Günü Ankara’da resepsiyonla kutlandı Ankara'da, Avrupa Birliği'nin (AB) temellerinin atıldığı 9 Mayıs Avrupa Günü resepsiyonunda konuşan Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu ve Büyükelçisi Nikolaus Meyer, "Rusya'nın Ukrayna'ya yönelik kışkırtılmamış ve haksız saldırganlık savaşı hala tüm şiddetiyle devam ediyor. Gazze'deki savaş ve Ortadoğu'daki geniş çaplı istikrarsızlık, bölgede ve ötesinde bir güvensizlik ve çatışma dönemine işaret ediyor" dedi.
9.05.2024 Gündem
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Elif Camii temel atma törenine katıldı
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Elif Camii temel atma törenine katıldı Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, bugün Ankara'da gerçekleştirilen Elif Camii Temel Atma Töreni'ne katıldı. Saadet Partisi Genel Merkezi'nin yanında inşa edilen Elif Camii'nin temel atma töreni, 30 Nisan 2024 Salı günü saat 14.00'te gerçekleştirildi.
30.04.2024 Politika
Mehmet Şimşek: Hollanda ile ticaret hacmi son 20 yılda 5.5 kat arttı
Mehmet Şimşek: Hollanda ile ticaret hacmi son 20 yılda 5.5 kat arttı Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Hollanda ve Türkiye arasındaki ticaret hacminin son 20 yılda 5.5 kat arttığını ve uluslararası doğrudan yatırımlarda Hollanda'nın Türkiye'deki 1 numaralı ülke olduğunu söyledi.
25.04.2024 Politika
Mansur Yavaş: Türkiye göçmenler için kalış ülkesi haline gelmiştir
Mansur Yavaş: Türkiye göçmenler için kalış ülkesi haline gelmiştir Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "Türkiye artık sadece göçmenler için bir geçiş ülkesi olmaktan çıkıp, bir kalış ülkesi haline gelmiştir. Bunun yarattığı toplumsal huzursuzluk, demografik baskı, sosyo-kültürel ve ekonomik çatışmalar, mevcut durumun sürdürülemez olduğunu açıkça ortaya koymaktadır" dedi.
25.04.2024 Politika
Mansur Yavaş, Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier ile görüştü
Mansur Yavaş, Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier ile görüştü Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Türkiye'ye resmi ziyaret gerçekleştiren Almanya Federal Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Frank Walter Steinmeier ile bir araya geldi.
24.04.2024 Politika
İmamoğlu, Anıtkabir'i ziyaret etti
İmamoğlu, Anıtkabir'i ziyaret etti Istanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, 26 ilçe belediye başkanıyla birlikte Anıtkabir'i ziyaret etti.
6.04.2024 Gündem
Mansur Yavaş, Anıtkabir'i ziyaret etti
Mansur Yavaş, Anıtkabir'i ziyaret etti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, CHP'li 16 ilçe belediye başkanı ile Anıtkabir'i ziyaret etti. Anıtkabir Özel Defteri'ni imzalayan Yavaş, "Tek idealimiz, başkent Ankara'yı dünya başkentleriyle yarışır bir kent haline getirmektir" dedi.
5.04.2024 Politika
Keçiören Belediye Başkanı Özarslan mazbatasını alıp göreve başladı; belediye binasına 'T.C.' tabelası asıldı
Keçiören Belediye Başkanı Özarslan mazbatasını alıp göreve başladı; belediye binasına 'T.C.' tabelası asıldı Ankara'nın Keçiören Belediye Başkanı seçilen CHP'li Mesut Özarslan, mazbatasını alarak görevine başladı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve Mesut Özarslan'ın talimatıyla Keçiören Belediyesi binasına 'T.C'. tabelası asıldı.
4.04.2024 Politika
Mansur Yavaş, mazbatasını aldı
Mansur Yavaş, mazbatasını aldı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde ikinci kez seçilmesinin ardından mazbatasını alarak göreve başladı.
4.04.2024 Politika
Erdal Beşikçioğlu, mazbatasını alıp göreve başladı
Erdal Beşikçioğlu, mazbatasını alıp göreve başladı Ankara'nın Etimesgut ilçesinde yerel seçimde belediye başkanı seçilen oyuncu Erdal Beşikçioğlu, mazbatasını alarak, göreve başladı. Beşikçioğlu, "Kol kola, beraber daha güzel yarınlara ulaşmak için yürüyeceğiz" dedi.
4.04.2024 Politika
Ankara'da Hurdacılar Sitesi'nde yangın
Ankara'da Hurdacılar Sitesi'nde yangın Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde Hurdacılar Sitesi'nde atık kağıtlar ve eski lastiklerin tutuşmasıyla başlayan yangın, çevredeki iş yerlerine sıçradı. Gökyüzünü kaplayan ve kentin büyük bölümünden görünen dumanlar korkuya yol açtı.
3.04.2024 Video
Ankara'da Hurdacılar Sitesi'nde yangın
Ankara'da Hurdacılar Sitesi'nde yangın Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde Hurdacılar Sitesi'nde atık kağıtlar ve eski lastiklerin tutuşmasıyla başlayan yangın, çevredeki iş yerlerine sıçradı. Gökyüzünü kaplayan ve kentin büyük bölümünden görünen dumanlar korkuya yol açtı. Yangın, yaklaşık 16 saat süren yoğun çalışmalarının ardından sabah saatlerinde kontrol altına alındı. Ekiplerin soğutma çalışmaları devam ediyor. 
4.04.2024 Gündem
Mansur Yavaş: Ankara'yı birlikte yönetmeye devam edeceğiz
Mansur Yavaş: Ankara'yı birlikte yönetmeye devam edeceğiz Ankara'da resmi olmayan sonuçlara göre yeniden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mansur Yavaş, "Ankara halkı 5 yıllık hizmetimizi onayladı. İnşallah bize güvenen insanların yine başını öne eğdirecek hiçbir şey yapmayacağız. Yine aynı şekilde el ele vererek birlikte Ankara'yı yönetmeye devam edeceğiz" dedi.
2.04.2024 Politika
Ankara'da 13 ilçe, Cumhur İttifakı'ndan CHP'ye geçti
Ankara'da 13 ilçe, Cumhur İttifakı'ndan CHP'ye geçti Ankara'da 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin kesin olmayan sonuçlarına göre CHP 16, AK Parti 8 ilçe belediyesini kazandı. Başkent'te 10 ilçe AK Parti'den, 3 ilçe de MHP'den CHP'ye geçti.
1.04.2024 Politika
Ankara'da CHP'li Yavaş başkan seçildi; CHP 16, AK Parti 8, 1 ilçeyi bağımsız aday kazandı
Ankara'da CHP'li Yavaş başkan seçildi; CHP 16, AK Parti 8, 1 ilçeyi bağımsız aday kazandı Ankara'da resmi olmayan sonuçlara göre; CHP'li Mansur Yavaş ikinci kez belediye başkanı oldu. İlçelerde ise 16'sında CHP, 8'inde AK Parti 1'inde ise bağımsız aday kazandı.
1.04.2024 Gündem
Mansur Yavaş: Mansur Yavaş belediyeciliği tescillenmiştir
Mansur Yavaş: Mansur Yavaş belediyeciliği tescillenmiştir Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, “Bir demokrasi yarışı verilmiş, Ankaralının helal oylarıyla tüm Türkiye’de ‘Mansur Yavaş Belediyeciliği’ tescillenmiştir" dedi.
31.03.2024 Politika
Özgür Özel: Seçmen, yeni bir siyasetin kurulmasına karar verdi
Özgür Özel: Seçmen, yeni bir siyasetin kurulmasına karar verdi CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Seçim sonuçları göstermiştir ki bugün seçmen yeni bir siyasetin kurulmasına karar verdi. Bugün seçmen 22 yıllık Türkiye fotoğrafını değiştirmeye, ülkemizde yeni bir siyasi iklime kapı aralamaya karar verdi" dedi.
31.03.2024 Politika
Adayların sandığından kim birinci çıktı
Adayların sandığından kim birinci çıktı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na oy kullandığı sandıkta 114, AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum’a ise 126 oy çıktı. AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok'a oy kullandığı sandıkta 98, Mansur Yavaş'a 136 oy çıktı.
31.03.2024 Gündem
Mansur Yavaş: Büyükşehir tamam, ilçe sonuçlarını bekliyoruz
Mansur Yavaş: Büyükşehir tamam, ilçe sonuçlarını bekliyoruz Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "Büyükşehir tamam, ilçe sonuçlarını bekliyoruz" dedi.
31.03.2024 Politika
Altınok'un oy kullandığı sandıktan, Mansur Yavaş 1'inci çıktı
Altınok'un oy kullandığı sandıktan, Mansur Yavaş 1'inci çıktı AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok'a oy kullandığı sandıkta 98, Mansur Yavaş'a 136 oy çıktı.
31.03.2024 Politika
Mansur Yavaş: Seçim sonucundan tereddüdümüz yoktur
Mansur Yavaş: Seçim sonucundan tereddüdümüz yoktur Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Adayı Mansur Yavaş, oyunu kullandıktan sonra yaptığı açıklamada, "Seçimlerin sonucu hakkında hiçbir tereddüdümüz yoktur" dedi.
31.03.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Mansur Yavaş Ankara seçim anıtkabir ziyaret

Mansur Yavaş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.