Mediamarkt

Mediamarkt

Son dakika MediaMarkt haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan MediaMarkt gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan MediaMarkt haber sayfamızda...

Mediamarkt

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 50 mediamarkt haberi bulunmuştur.
Tüketicilerin kahve tercihi değişiyor
Tüketicilerin kahve tercihi değişiyor Elektronik perakendecisi MediaMarkt, tüketicilerin satın alma noktasında kahve makinesi tercihlerini açıkladı. Buna göre tüketicilerin ilgisi Türk kahvesi makinesinden çok fonksiyonlu kahve makinelerine yöneldi.
29.03.2024 Ekonomi
MediaMarkt, yapay zeka destekli insan kaynakları sistemi ‘AI’M Hiring’i hayata geçirdi
MediaMarkt, yapay zeka destekli insan kaynakları sistemi ‘AI’M Hiring’i hayata geçirdi Mediamarkt Türkiye, dijital dönüşüm adımlarının bir parçası olarak yapay zeka (AI) entegrasyonlu işe alım sistemi ‘AI’M Hiring’i hayata geçirdiğini duyurdu. Şirket, AI’M Hiring’i sistemi üzerinden ön mülakat sürecini yapay zeka tabanlı AI’DA ile daha kolay ve hızlı hale getirmeyi hedefliyor.
25.03.2024 Teknoloji
Ceyda Düvenci, depremzede çocuklarla bir araya geldi
Ceyda Düvenci, depremzede çocuklarla bir araya geldi MediaMarkt Türkiye, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) iş birliğiyle hayata geçirdiği ‘Eğitimle Daha İyiye’ projesi kapsamında, depremden etkilenen çocuklar için Gaziantep'te Taş Kağıt Makas Atölyesi ile özel bir yaratıcı drama atölyesi gerçekleştirdi. Proje kapsamında Oyuncu Ceyda Düvenci, depremzede çocuklar için kitap okudu.
22.01.2024 Eğitim
MediaMarkt Startup Challenge yarışmasının kazananları belli oldu
MediaMarkt Startup Challenge yarışmasının kazananları belli oldu Perakende sektörünün geleceğine yön verecek girişimcileri desteklemek amacıyla başlatılan MediaMarkt Startup Challenge yarışmasının kazananları belli oldu. 47 ülkeden 230 farklı girişimin değerlendirildiği yarışmanın kazananı Tawny oldu. Yarışmada ikinciliği Ingosa, üçüncülüğü ise Recepta aldı.
7.12.2023 Teknoloji
MediaMarkt Türkiye’nin yeni CEO’su Hulusi Acar oldu
MediaMarkt Türkiye’nin yeni CEO’su Hulusi Acar oldu  MediaMarkt Türkiye’nin yeni CEO’su Hulusi Acar oldu.
1.11.2023 Ekonomi
MediaMarkt, Türkiye’deki ilk konsept mağazasını açtı
MediaMarkt, Türkiye’deki ilk konsept mağazasını açtı MediaMarkt, Türkiye’deki ilk, dünyadaki 7’nci konsept mağazası Tech Arena’nın açılışını büyük bir katılımla gerçekleştirdi. 6 bin 500 metrekarelik alanıyla 19 farklı ünlü markanın butiklerinin ve satış alanındaki mini deneyim alanlarının yer aldığı mağaza, Cumhuriyetin 100’üncü yılında açıldı.
30.10.2023 Ekonomi
MediaMarkt’tan TEGV’e 4 eğitim TIR’ı bağışı
MediaMarkt’tan TEGV’e 4 eğitim TIR’ı bağışı Yaşanılan deprem felaketi sonrasında bölgeye uzun vadede katkıda bulunabilecek sürdürülebilir çalışmalara odaklandığını açıklayan MediaMarkt, öğrencilerin eğitim hayatına devam edebilmeleri amacıyla donanımlı 4 adet eğitim TIR’ını Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na (TEGV) bağışladığını duyurdu.
23.10.2023 Eğitim
MediaMarkt Türkiye’den yurt dışına üst düzey atama
MediaMarkt Türkiye’den yurt dışına üst düzey atama Elektronik perakendecisi MediaMarkt’ın Türkiye organizasyonundan MediaMarkt Global organizasyonuna üst düzey atama gerçekleştiği duyuruldu. 2023 yılının başından beri MediaMarkt Türkiye CEO’su olan Faruk Kocabaş, MediaMarkt İspanya CEO’su olarak atandı. Kocabaş’ın, yeni görevine 1 Kasım itibarı ile başlayacağı belirtildi.
6.10.2023 Kurumsal
‘MediaMarkt Startup Challenge’ için başvurular başladı
‘MediaMarkt Startup Challenge’ için başvurular başladı  MediaMarkt’ın Türkiye’de başlattığı ve uluslararası bir boyut kazanan girişimcilik projesi “MediaMarkt Startup Challenge”a başvurular başladı. Geleceğin teknolojilerini kurgulayan şirketlerle, perakendeyi yeniden şekillendirecek girişimcileri bir araya getirmeyi hedefleyen ve bu yıl 6’ncısı düzenlenen projeye başvurular 7 Ekim tarihine kadar devam edecek. Kazananlar ise 5 Aralık tarihinde açıklanacak.  
15.09.2023 Ekonomi
Medimarkt CEO'su Kocabaş: Hedefimiz deneyimde birinci olmak
Medimarkt CEO'su Kocabaş: Hedefimiz deneyimde birinci olmak MediaMarkt, 2022 mali yılı sonuçlarını açıkladı. 2022 mali yılı cirosu 21,8 Milyar Euro olarak gerçekleşirken, yine aynı dönemde yapılan faaliyetler sonrasında elde edilen FVÖK 197 milyon Euro olarak açıklandı. Elektronik perakende grubunun en hızlı büyüme gösterdiği ülke ise Türkiye oldu. Finansal rapora dair açıklamalarda bulunan MediaMarkt Türkiye CEO’su Faruk Kocabaş hedeflerinin deneyimde birinci olmak olduğunu vurguladı.
11.05.2023 Ekonomi
Türkiye’nin ‘en etkin 50 CMO’su ödüllerine kavuştu
Türkiye’nin ‘en etkin 50 CMO’su ödüllerine kavuştu  İş dünyasının liderleri, DataExpert iş birliği ve BMI organizasyonuyla dördüncü kez gerçekleşen CMO Summit’te bir araya geldi. RESHAPE temasıyla İstanbul’da bir otelde düzenlenen zirvede, pazarlamanın bugünü ve geleceği, pandemi sonrası dijital dönüşümü ve pazarlamada sürdürülebilirlik odakları ele alındı. ‘CMO Summit 2022’nin finalinde ise ‘En Etkin 50 CMO'ya ödülleri verildi.  
23.09.2022 Ekonomi
Türkiye'nin ‘En Etkin 50 CHRO’ araştırmasının sonuçları açıklandı
Türkiye'nin ‘En Etkin 50 CHRO’ araştırmasının sonuçları açıklandı Milliyet ve Dataexpert iş birliği ile yapılan BMI zirvelerinden CHRO Summit 2022, 24 Mayıs’ta gerçekleşti. Organizasyonda ‘Türkiye’nin En Etkin 50 CHRO’su ödüllendirildi.  
25.05.2022 Ekonomi
Türkiye’nin ‘En Etkin 50 CHRO’su açıklandı
Türkiye’nin ‘En Etkin 50 CHRO’su açıklandı DataExpert katkıları ve Milliyet Executive iş birliğiyle, BMI Business School tarafından yürütülen ‘En Etkin 50 CHRO’ araştırmasının sonuçları açıklandı. 1.000’in üzerinde şirketin insan kaynakları alanındaki etkinlikleri değerlendirilerek hazırlanan listede, İK yöneticilerinin yüzde 58’ini kadınların oluşturması dikkat çekti.
10.05.2022 Kurumsal
Evden devam eden eğitim ve iş hayatı için dizüstü bilgisayarında KDV indirimi yaptı
Evden devam eden eğitim ve iş hayatı için dizüstü bilgisayarında KDV indirimi yaptı Teknoloji markası ASUS, öğrencilerin eğitimini evden sürdürdüğü ve çalışanların da işlerini evine taşıdığı bu dönemde çok daha önemli bir ihtiyaç haline gelen dizüstü bilgisayarları için 30 Mart tarihine kadar üç teknoloji market zincirinin mağazalarında KDV indirimi başlattığını duyurdu.
26.03.2020 Ekonomi
Perakendede dijital dönüşüm start-up’larla olacak
Perakendede dijital dönüşüm start-up’larla olacak Perakendede dijital dönüşüm start-up’larla olacak
26.06.2019 Son Dakika
Perakendede dijital dönüşüm start-up’larla olacak
Perakendede dijital dönüşüm start-up’larla olacak Perakendede dönüşümü sağlamak ve tüketicilerin beklentilerini karşılamak için start-up’lar önemli bir rol oynuyor. Bu kapsamda MediaMarkt Start-up Challenge ile fikirlerini yarıştıran girişimciler ödüllendirildi.
26.06.2019 Ekonomi
İŞ VE EKONOMİ DÜNYASININ GÜNDEMİ
İŞ VE EKONOMİ DÜNYASININ GÜNDEMİ İŞ VE EKONOMİ DÜNYASININ GÜNDEMİ
25.06.2019 Son Dakika
İŞ VE EKONOMİ DÜNYASININ GÜNDEMİ
İŞ VE EKONOMİ DÜNYASININ GÜNDEMİ İŞ VE EKONOMİ DÜNYASININ GÜNDEMİ
24.06.2019 Son Dakika
PES 2019 fiyatlarında büyük indirim
PES 2019 fiyatlarında büyük indirim Konami'nin popüler futbol oyun serisinin yeni üyesi PES 2019'un fiyat etiketinde önemli oranda indirim yapıldı. İşte kutulu PES 2019'un yeni satış fiyatı...
3.05.2019 Oyun
Dijitalleşen dünya BİLGİ’de konuşulacak
Dijitalleşen dünya BİLGİ’de konuşulacak İSTANBUL Bilgi Üniversitesi ve MediaCat program ortaklığıyla yürütülen akademi ve sektörün önde gelen isimlerinden oluşan kadrosu ile MarkaOkulu, iş hayatı ve insan ilişkilerinde dijitalin güncel etkilerini ‘Dijitalin Serüveni’ seminerinde ele alacak. 25 Nisan’da santralistanbul Kampüsü’nde gerçekleştirilecek etkinlikte sektörün önde gelen isimleri dijital dünyanın bugünü ve yarınını mercek altına alınacak.
22.04.2019 Eğitim
İşin liderlerinden gençlere ‘içeriden’ tüyolar
İşin liderlerinden gençlere ‘içeriden’ tüyolar İSTANBUL Bilgi Üniversitesi İşletme Fakültesi bünyesinde faaliyet gösteren BİLGİ İşletme Kulubü, öğrencileri sektörün önde gelen isimleriyle bir araya getirmek amacıyla “Business Insider” etkinliğini düzenledi.
18.04.2019 Eğitim
MediaMarkt Türkiye'de önemli atama
MediaMarkt Türkiye'de önemli atama Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakende şirketi MediaMarkt Türkiye’nin İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne Seçil Namruk getirildi.
14.01.2019 Teknoloji
Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’na destek sürüyor
Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’na destek sürüyor Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın Salı günü açıkladığı "Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı"na (ETMP), farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin destek açıklamaları devam ediyor.
11.10.2018 Ekonomi
MediaMarkt 69'uncu mağazasını açtı
MediaMarkt 69'uncu mağazasını açtı MediaMarkt, İstanbul Emaar AVM'de 69'uncu mağazasını, yüzde 60'lara varan indirimle  açarak tüketicisiyle buluştu.
11.08.2018 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

MediaMarkt atama ödül chro kahve

Mediamarkt ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.