Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Son dakika mobil uygulama haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan mobil uygulama gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan mobil uygulama haber sayfamızda...

Mobil Uygulama

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 934 mobil uygulama haberi bulunmuştur.
İçerik üreticisi ekonomisini blokzincirine taşıyan kripto para birimi yakında listelenecek
İçerik üreticisi ekonomisini blokzincirine taşıyan kripto para birimi yakında listelenecek Güncel tahminler küresel içerik üreticisi ekonomisinin 250 milyar dolar büyüklüğü aştığını gösterirken, bu ekonomiyi blokzincirine taşıyacak yeni bir kripto para projesi duyuruldu. İnternet reklamcılığı ve dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren bir ekip tarafından geliştirilen Adven Token, yakında Türkiye'nin yerli kripto para borsası Bzetmex'te listelenecek.
9.04.2024 Ekonomi
“Mobil uygulama geliştirme süreçlerini daha kolay yürütülebilir hale getirdik”
“Mobil uygulama geliştirme süreçlerini daha kolay yürütülebilir hale getirdik” Selçuk Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde faaliyet gösteren yerli yazılım şirketi Atiker Yazılım’ın Genel Müdürü Halil Özhan Sezgin, “2020’de geliştirme çalışmalarına başladığımız ve yakın zamanda kullanıma açtığımız yapay zeka destekli mobil uygulama geliştirme platformu Clomosy ile kısa sürede binlerce kullanıcıya ulaşmayı başardık. Bu platformla özellikle çok sayıda geliştiricinin bir arada çalıştığı mobil uygulama geliştirme süreçlerini daha da kolay yürütülebilir hale getirmeyi başardık” dedi.
3.04.2024 Teknoloji
Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans, finansal teknolojiler şirketi kurdu
Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans, finansal teknolojiler şirketi kurdu Hayat Holding’in bankacılık yatırımı olarak geçen yıl eylül ayında faaliyete geçen Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans, finansal teknoloji şirketi Hayat Fintek Çözümleri A.Ş.’yi kurduğunu duyurdu. Hayat Fintek, Hayat Finans’ın yüzde yüz iştiraki olarak faaliyet gösterecek.
29.03.2024 Ekonomi
Trendyol, Körfez Bölgesi’nde ilk pop-up mağazasını açtı
Trendyol, Körfez Bölgesi’nde ilk pop-up mağazasını açtı Türk ürün ve üreticilerini dünya pazarlarıyla buluşturan Trendyol, Körfez Bölgesi’ndeki ilk pop-up mağazasını Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da dizi oyuncuları Simay Barlas ve Halit Özgür Sarı’nın katıldığı lansmanla açtı. Trendyol’daki seçkin ürünlerin yer aldığı mağaza, üç hafta boyunca ziyaretçilerini ağırlayacak. Ziyaretçiler, beğendikleri ürünleri üzerlerindeki QR kodları okutarak online satın alabilecek.
29.03.2024 Ekonomi
Kripto portföy yönetim platformu Smartex, mobil uygulama geliştirdi
Kripto portföy yönetim platformu Smartex, mobil uygulama geliştirdi İSTANBUL, (DHA) - Fintek şirketi Smartex, yatırımcıların deneyim seviyesi fark etmeksizin farklı borsalardaki varlıklarını tek platformdan yönetebilmesine olanak tanıyan mobil uygulamasını yayına aldığını duyurdu.
19.03.2024 Ekonomi
SAP, 'Tedarik Zinciri' etkinliği düzenledi
SAP, 'Tedarik Zinciri' etkinliği düzenledi Kurumsal uygulama yazılımı şirketi SAP, tedarik zincirine özel bir etkinlik düzenledi. Sürdürülebilir, riske dayanıklı ve akıllı tedarik zincirlerine odaklanan etkinlikte farklı şirketlerden yöneticiler sunum yaptı. Ayrıca şirketin Almanya'daki merkezine canlı bağlantı yapılarak dijital üretim konusunda sanal bir deneyim yaşandı.
14.03.2024 Teknoloji
Hamza Dağ: Kadınlar, 'Anne İzmirim Kart' ile hizmetlere özel avantajlarla ulaşılabilecek
Hamza Dağ: Kadınlar, 'Anne İzmirim Kart' ile hizmetlere özel avantajlarla ulaşılabilecek AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, "İzmirim Kart' artık ulaşımdan sosyal yardımlara, alışverişten eğitim takibine; çocukların, gençlerin, kadınların, annelerin, emeklilerin, özel gereksinimlilerin günlük yaşamının vazgeçilmezi olacak. 'Anne İzmirim Kart' sayesinde kadınlarımız, kamu kurumlarımızın sosyal imkanları ve özel sektörün sunduğu hizmetlere, özel avantajlarla ulaşabilecek, evlatlarının eğitim ve seyahat takiplerini yapabilecek" dedi.
8.03.2024 Politika
Gelecek Sahne'de online müzik yarışmasının lansmanı yapıldı
Gelecek Sahne'de online müzik yarışmasının lansmanı yapıldı Halk ve jüri oylamasıyla değerlendirilen Türkiye genelinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin yeteneklerini sergiledikleri videoları göndererek başvurdukları online kültür ve sanat yarışması Gelecek Sahne’nin lansmanı Atatürk Kültür Merkezi’nde yapıldı. Öğrencilerin yeteneklerini keşfedip öne çıkarmayı amaçlayan yarışmaya ilişkin bilgi verilen tanıtım toplantısında finale kalanların mayıs ayında belli olacağı ve hepsine albüm yapılacağı öğrenildi.
6.03.2024 Video
Gelecek Sahne'de online müzik yarışmasının lansmanı yapıldı
Gelecek Sahne'de online müzik yarışmasının lansmanı yapıldı Halk ve jüri oylamasıyla değerlendirilen Türkiye genelinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin yeteneklerini sergiledikleri videoları göndererek başvurdukları online kültür ve sanat yarışması Gelecek Sahne’nin lansmanı Atatürk Kültür Merkezi’nde yapıldı. Öğrencilerin yeteneklerini keşfedip öne çıkarmayı amaçlayan yarışmaya ilişkin bilgi verilen tanıtım toplantısında finale kalanların mayıs ayında belli olacağı ve hepsine albüm yapılacağı öğrenildi.  
6.03.2024 Eğitim
Yapay zeka destekli analiz platformu, iş yeri zekası çözümlerini tanıttı
Yapay zeka destekli analiz platformu, iş yeri zekası çözümlerini tanıttı Boğaziçi Ventures'in portföy şirketlerinden yapay zeka destekli analiz platformu Eyedius ise yeni BI çözümü Eyedius One'ı 27 Şubat'ta 42 Maslak'taki Boğaziçi Ventures Yapay Zeka Zirvesi'nde tanıttı. Etkinlik kapsamında farklı endüstrilerden yerel ve küresel pek çok şirket yöneticilerine, büyük veri analizi ile firmalara özel, iş süreçlerini ve güvenliği optimize edebilecekleri platformu paylaştı.
28.02.2024 Teknoloji
Mobil uygulama üzerinden izinsiz yayın yapan mecralara RTÜK'ten uyarı geldi
Mobil uygulama üzerinden izinsiz yayın yapan mecralara RTÜK'ten uyarı geldi RTÜK Başkanlığı; TFF, Galatasaray Spor Kulübü, hakemler ve sporseverleri rahatsız edici içerikteki bir yayınla alakalı basın açıklaması yaptı.
27.02.2024 Spor
TotalEnergies İstasyonlarına ‘Müşteri Deneyiminde En İyi Teknoloji Kullanımı’ ödülü
TotalEnergies İstasyonlarına ‘Müşteri Deneyiminde En İyi Teknoloji Kullanımı’ ödülü Pazarlama teknolojileri alanında Türkiye’deki en prestijli ödüllerden biri olan MarTech Awards, TotalEnergies İstasyonlarının yenilenen Club TotalEnergies sadakat programını ‘Müşteri Deneyiminde En İyi Teknoloji Kullanımı’ kategorisinde en iyi proje olarak belirledi.
26.02.2024 Kurumsal
Turkcell, ‘Akıllı Fatura’ servisini ücretsiz hale getirdi
Turkcell, ‘Akıllı Fatura’ servisini ücretsiz hale getirdi Turkcell, müşterilerinin farkında olmadan paketlerini aşmasını önleyen ‘Akıllı Fatura’ servisini herkes için ücretsiz hale getirdiğini duyurdu. Operatör kullanıcıları, Akıllı Fatura özelliğini mobil uygulama, çağrı merkezi veya SMS üzerinden aktif edebilecek.
21.02.2024 Kurumsal
Emine Erdoğan: Kadını ve erkeğiyle güçlü bir milletiz
Emine Erdoğan: Kadını ve erkeğiyle güçlü bir milletiz Kadın istihdamına yönelik gerçekleştirilen 'İş-Pozitif' tanıtım toplantısına katılan Emine Erdoğan, "Türkiye olarak son 20 yılda eğitimden istihdama, kadınların hak ve fırsatlardan eşit yararlanmaları için kapsamlı destek mekanizmaları oluşturduk. Kadınların toplumsal her alanda önlerine çıkan engelleri kaldırmak için var gücümüzle çalıştık. Çünkü inanıyoruz ki biz kadını ve erkeğiyle güçlü bir milletiz" dedi.
9.02.2024 Gündem
THY, dijital ürünü 'TK Cüzdanı' hizmete sundu
THY, dijital ürünü 'TK Cüzdanı' hizmete sundu Türk Hava Yolları(THY), dijital alanda TK Cüzdan uygulamasını hayata geçirdi. Bu uygulama ile birlikte Miles&Smiles üyeleri, bu cüzdan ile ödeme ve iade süreçlerini hızlı ve kolayca tamamlayabilecek.
9.02.2024 Ekonomi
Garanti BBVA’nın net kârı 86 milyar 907 milyon 216 bin TL oldu
Garanti BBVA’nın net kârı 86 milyar 907 milyon 216 bin TL oldu    Türkiye Garanti Bankası, 31 Aralık 2023 tarihli finansal tablolarını açıkladı. Bankanın konsolide finansal tablolarına göre, 2023 yılı net kârı 86 milyar 907 milyon 216 bin TL oldu. Aktif büyüklüğü 2 trilyon 201 milyar 713 milyon 095 bin TL seviyesinde gerçekleşirken, ekonomiye nakdi ve gayri nakdi krediler aracılığıyla sağladığı destek ise destek 1 trilyon 613 milyar 753 milyon 675 bin TL oldu.
30.01.2024 Ekonomi
Club TotalEnergies üyelerine 750 TL'ye varan yakıt puanı hediye kampanyası
Club TotalEnergies üyelerine 750 TL'ye varan yakıt puanı hediye kampanyası Club TotalEnergies, üyelerine 750 TL'ye varan yakıt puan hediye kampanyası başladığını duyurdu. 15 Mart tarihine kadar sürecek olan kampanyada hediye puan miktarı harcama baremlerine göre değişiklik gösteriyor ve her müşteri, hediye yakıt puan kampanyasından kendi harcama düzenine göre yararlanabiliyor.  
19.01.2024 Ekonomi
Franchise iş dünyası İstanbul'da buluştu
Franchise iş dünyası İstanbul'da buluştu   Reklam ajansı Smartmetrics, bünyelerine 1 yıl önce dahil ettikleri Franchise Market Türkiye Dergisi kapsamında İstanbul'da franchise iş dünyasını buluşturan bir etkinlik gerçekleştirdi. Gecede derginin yazarlarıyla bir araya geldi, ekosistemdeki şirketlerin yöneticileriyle satın alma işleminden sonra yapılan yenilikler konuşuldu. Yeni etkinlikler duyuruldu, 2024 hedefleri paylaşıldı.
17.01.2024 Ekonomi
Tüketiciyi aldatıcı reklamlara 24 milyon 608 bin TL ceza
Tüketiciyi aldatıcı reklamlara 24 milyon 608 bin TL ceza Ticaret Bakanlığı'nca, Reklam Kurulu toplantısında tüketiciyi aldatan, yanıltan, tecrübe ve bilgi eksikliklerini istismar eden reklamlar ile haksız ticari uygulamalarla ilgili 141 dosyada 24 milyon 608 bin 587 TL ceza uygulandığını duyurdu.
16.01.2024 Ekonomi
Bakan Bak: Bin 71 gençlik çalışanı alınacak
Bakan Bak: Bin 71 gençlik çalışanı alınacak Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, önlerindeki süreçte 1071 gençlik çalışanı ve 950 antrenör olmak üzere toplam 2021 yeni personel alımını gerçekleştireceklerini söyledi.
19.12.2023 Politika
İKÜ’de öğrenciler için geliştirilen Puma mobil uygulamasının lansmanı yapıldı
İKÜ’de öğrenciler için geliştirilen Puma mobil uygulamasının lansmanı yapıldı İstanbul Kültür Üniversitesi Tasarım Fabrikası'nın geliştirdiği Puma mobil uygulamasının lansmanı yapıldı. Üniversite öğrencilerinin eğitim ve gelecekteki profesyonel yaşamlarında çalışmalarını sunabilecekleri dijital portfolyolarını içerecek olan Puma, başarı ve yetkinlikleri de kayıt altına alarak öğrencilerin hangi alanlarda daha iyi olduğunu gösterecek. İKÜ Rektörü Prof. Dr. Fadime Üney Yüksektepe, “Öğrenciler bu uygulama sayesinde gelişmesı gereken yetkinliklerini görebilecek ve mezun olmadan geliştirebilecek. Aynı zamanda şirketlere başvurduklarında CV’lerine ekleyecekleri bir karekodla üniversite tarafından kayıt altına alınan bu bilgiler orada yer almış olacak” dedi.
16.12.2023 Video
İKÜ’de öğrenciler için geliştirilen Puma mobil uygulamasının lansmanı yapıldı
İKÜ’de öğrenciler için geliştirilen Puma mobil uygulamasının lansmanı yapıldı İstanbul Kültür Üniversitesi Tasarım Fabrikası'nın geliştirdiği Puma mobil uygulamasının lansmanı yapıldı. Üniversite öğrencilerinin eğitim ve gelecekteki profesyonel yaşamlarında çalışmalarını sunabilecekleri dijital portfolyolarını içerecek olan Puma, başarı ve yetkinlikleri de kayıt altına alarak öğrencilerin hangi alanlarda daha iyi olduğunu gösterecek. İKÜ Rektörü Prof. Dr. Fadime Üney Yüksektepe, “Öğrenciler bu uygulama sayesinde gelişmesı gereken yetkinliklerini görebilecek ve mezun olmadan geliştirebilecek. Aynı zamanda şirketlere başvurduklarında CV’lerine ekleyecekleri bir karekodla üniversite tarafından kayıt altına alınan bu bilgiler orada yer almış olacak” dedi.
16.12.2023 Eğitim
Akmerkez'de yılbaşı alışveriş şenliği başladı
Akmerkez'de yılbaşı alışveriş şenliği başladı Akmerkez, yılbaşına özel fırsatlar, hediyeler ve etkinliklerle alışveriş şenliği başlattığını duyurdu. 31 Aralık'a kadar sürecek şenlik kapsamında seçili markalarda indirimler, kampanyalar ve süprizler ziyaretçileri bekliyor.
15.12.2023 Kültür&Sanat
Yılbaşından sonra e-ticarette kargo iade ücretini tüketici ödeyecek
Yılbaşından sonra e-ticarette kargo iade ücretini tüketici ödeyecek 1 Ocak'tan itibaren uygulanmaya başlanacak düzenleme ile internet üzerinden yapılacak alışverişte (e-ticaret) ürün ayıplı mal olarak değerlendirilmedikçe, alışverişten vazgeçme, kargoyu teslim almama durumunda cayma hakkını kullanacak tüketici, kargo iade ücretini kendi ödeyecek.
12.12.2023 Gündem
Yılbaşından sonra e-ticarette kargo iade ücretini tüketici ödeyecek
Yılbaşından sonra e-ticarette kargo iade ücretini tüketici ödeyecek 1 Ocak'tan itibaren uygulanmaya başlanacak düzenleme ile internet üzerinden yapılacak alışverişte (e-ticaret) ürün ayıplı mal olarak değerlendirilmedikçe, alışverişten vazgeçme, kargoyu teslim almama durumunda cayma hakkını kullanacak tüketici, kargo iade ücretini kendi ödeyecek.
12.12.2023 Video

Benzer Haber Etiketleri

mobil uygulama yılbaşı pazarlama yapay zeka İKÜ

Mobil Uygulama ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.