Muharrem İnce

Muharrem İnce

Son dakika Muharrem İnce haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Muharrem İnce gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Muharrem İnce haber sayfamızda...

Muharrem İnce

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 782 muharrem ince haberi bulunmuştur.
Muharrem İnce: Seçim sonuçlarını şimdiden tanıyoruz; ama adil değil
Muharrem İnce: Seçim sonuçlarını şimdiden tanıyoruz; ama adil değil Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Ankara'da oyunu kullandı. İnce, "Bu düğün meşru; ama adil değil. Seçim sonuçlarını daha şimdiden tanıyoruz; ama adil değil" dedi.
31.03.2024 Politika
Muharrem İnce'den Özgür Özel'e: Ustana sor
Muharrem İnce'den Özgür Özel'e: Ustana sor Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, "Özgür Bey, nereden çıktıysa, 6 sene geçmiş üstünden, 'seçim gecesi neredeydin' diyor. Ben de diyorum ki ona, 'Senin ustan olduğunu açıklayan Engin Altay'a sor. O sana 'Benim çırağımdır' demişti. O gece Engin Altay yanımdaydı. Ustana sor" dedi.
26.03.2024 Politika
Muharrem İnce: Bu memleketin üçüncü bir yola ihtiyacı var
Muharrem İnce: Bu memleketin üçüncü bir yola ihtiyacı var Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, "Bu memleketin üçüncü bir yola ihtiyacı var. Bu memleketin akla, bilime, ahlaka ihtiyacı var. Bu olmadan olmaz. Hurafelerle ülke yönetilmez. Akılla yönetilir, bilim de üretilir. Ahlakla yönetilir, adaletle yönetilir. Bunu başaracağız” dedi.
23.03.2024 Politika
Muharrem İnce: Erdoğan çekilse bile kamu davası devam ediyor
Muharrem İnce: Erdoğan çekilse bile kamu davası devam ediyor Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hakkındaki davada şikayetini geri çektiği haberleri ile ilgili, "Vazgeçti doğru; ama şimdi değil. 22 Aralık'ta vazgeçmiş. Muharrem İnce'ye değil, pek çok insana açtığı davadan, seçim öncesinde vazgeçmiş. Erdoğan bu davadan çekilse bile kamu davası devam ediyor" dedi.
14.03.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İnce hakkındaki şikayetinden vazgeçti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İnce hakkındaki şikayetinden vazgeçti Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce hakkında 'Cumhurbaşkanına hakaret' suçundan açılan davada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şikayetinden vazgeçti.
14.03.2024 Gündem
Muharrem İnce'den YSK'ya, Tarsus ve Güzelbahçe tepkisi
Muharrem İnce'den YSK'ya, Tarsus ve Güzelbahçe tepkisi Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) önünde basın açıklaması yaparak, Mersin'in Tarsus ve İzmir'in Güzelbahçe ilçelerinde belediye başkan adaylarının adaylığının düşürülmesine tepki gösterdi. İnce, "Yargı siyasetin tam göbeğindedir. YSK, bu seçimleri sağlıklı bir şekilde yapamayacağını artık göstermiştir. Güvenimiz sıfırdır" dedi.
29.02.2024 Politika
Muharrem İnce'ye yönelik sahte paylaşım yapan 'Ankara Kuşu' ve Veli Koçak'a 'örgüte yardım' suçundan beraat
Muharrem İnce'ye yönelik sahte paylaşım yapan 'Ankara Kuşu' ve Veli Koçak'a 'örgüte yardım' suçundan beraat Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'ye yönelik sahte paylaşımlar yapan 'Ankara Kuşu' adlı sosyal medya hesabının kullanıcısı Oktay Yaşar ile Veli Koçak, 'silahlı terör örgütüne üye olmamakla birlikte örgüte yardım' suçundan yargılandıkları davada beraat etti.
22.02.2024 Gündem
Memleket Partisinin İBB başkan adayı belli oldu
Memleket Partisinin İBB başkan adayı belli oldu Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, İstanbul'da katıldığı aday tanıtım toplantısında partisinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayını Berk Hacıgüzeller olarak açıkladı.
17.02.2024 Politika
Deniz Baykal, 1'inci ölüm yıl dönümünde mezarı başında anıldı
Deniz Baykal, 1'inci ölüm yıl dönümünde mezarı başında anıldı Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, ölümünün 1'inci yılında Devlet Mezarlığı'ndaki kabri başında düzenlenen törenle anıldı.
11.02.2024 Gündem
Muharrem İnce: Adaylarımızdan tek bir isteğimiz var; depreme dirençli kentler
Muharrem İnce: Adaylarımızdan tek bir isteğimiz var; depreme dirençli kentler Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, "Memleket Partisi olarak belediye başkan adaylarımızdan tek bir isteğimiz var; depreme dirençli kentler" dedi.
7.02.2024 Politika
Muharrem İnce: Muhalefet bu seçimde hüsrana uğrayacak
Muharrem İnce: Muhalefet bu seçimde hüsrana uğrayacak Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, "Muhalefet bu seçimde hüsrana uğrayacak. Benim gördüğüm bu. Şaşkınlıkla izliyorum” dedi.
5.02.2024 Politika
Özgür Özel, CHP Osmaniye İl Başkanı Döğüşcü'nün cenazesine katıldı
Özgür Özel, CHP Osmaniye İl Başkanı Döğüşcü'nün cenazesine katıldı Osmaniye'de şehit cenazesinde kalp krizi geçirip, hayatını kaybeden CHP İl Başkanı Mehmet Orhun Döğüşcü (51) toprağa verildi. Cenazeye, CHP Genel Başkanı Özgür Özel de katıldı.
6.02.2024 Politika
Muharrem İnce: Belediyeleri eşe dosta dağıtıyorlar
Muharrem İnce: Belediyeleri eşe dosta dağıtıyorlar Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, İzmir'de CHP'den bir metropol ilçe belediye başkanlığı istediklerini belirterek, "Karşıyaka'yı istemişiz, sen de açıklamışsın vermemişler. Kime vermişler? CHP'nin evladına mı vermişler? Keşke öyle yapsalar. 2018'de başka partiden 5'inci sıra milletvekili adayı olan birine vermişler. Yazık, günah, eşe dosta dağıtıyorlar" dedi.
31.01.2024 Politika
İmamoğlu: Sayın İnce'yle biz bu tonda bu dilde ve bu kavramlarla konuşmadık
İmamoğlu: Sayın İnce'yle biz bu tonda bu dilde ve bu kavramlarla konuşmadık İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu  "Sayın İnce'yle biz bu tonda bu dilde ve bu kavramlarla konuşmadık. Onun bana olan saygısını, hürmetini, sevgisini biliyorum. Benim de ona olan sevgi, saygı, hürmetimi o biliyor. O bakımdan bu cümleleri söylemişse niçin söyledi, bir gözden geçireceğim" dedi.
26.01.2024 Politika
CHP'li Yücel: Muharrem İnce, belediye meclis üyeliği ve ilçe belediye başkanlığı talep etti
CHP'li Yücel: Muharrem İnce, belediye meclis üyeliği ve ilçe belediye başkanlığı talep etti CHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Yücel, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin 2 partinin müzakerelerinde, CHP'den belli sayıda belediye meclis üyeliği ve İzmir'de bir metropol ilçe belediye başkanlığı talep ettiğini açıkladı.
26.01.2024 Gündem
Muharrem İnce: Girebileceğimiz her yerde seçime gireceğiz
Muharrem İnce: Girebileceğimiz her yerde seçime gireceğiz Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, "Kısıtlı imkanlarla girebileceğimiz her yerde seçime girip, alabildiğimiz kadar belediyeyi safımıza katacağız. Memleketteki herkesin kapısını çalmak ve gönlünü almak için ter döneceğiz" dedi.
26.01.2024 Politika
Muharrem İnce'den, Özgür Özel'e ziyaret
Muharrem İnce'den, Özgür Özel'e ziyaret Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaret etti. Özel, memleket meselelerini, halkın meselelerini konuştuklarını, önümüzdeki süreç içinde diyalog ve temas halinde olma noktasında fikir birliğine vardıklarını söyledi.
4.01.2024 Politika
Eski bakan Okuyan için TBMM'de tören
Eski bakan Okuyan için TBMM'de tören Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan için TBMM'de cenaze töreni düzenlendi.
27.12.2023 Gündem
CHP Genel Başkanı Özel: (Muharrem İnce ile görüşme) Henüz bir randevulaşma olmadı
CHP Genel Başkanı Özel: (Muharrem İnce ile görüşme) Henüz bir randevulaşma olmadı CHP Genel Başkanı Özgür Özel,  Muharrem İnce ile ilgili soruya  "Muharrem Bey bir ziyarete gelmek isterim demişti. Ben Türkiye'ye dönünce görüşürüz demiştim. Onun üzerine henüz bir randevulaşma olmadı ama Sayın Muharrem İnce sonuçta geçmişte birlikte siyaset yaptığımız bu partide önemli görevler üstlenmiş ülkede önemli görevler üstlenmiş birisidir. Randevu isteğinin geri çevrilmesi zaten düşünülemez" dedi.
12.12.2023 Politika
İmamoğlu: (Muharrem İnce)  İstanbul'a destek olacağını tarafıma iletti
İmamoğlu: (Muharrem İnce)  İstanbul'a destek olacağını tarafıma iletti  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile ilgili görüşmesinin sorulması üzerine, “Çok net İstanbul'u konuştuk. Kendisinin en güçlü seviyede İstanbul'a destek olacağını tarafıma iletti. Ben de çok mutlu olduğumu söyledim. Bugün de; bu görüşmenin bu anlamdaki detaylarını ve Sayın İnce'nin bu değerli davranışını Sayın Genel Başkanımızla paylaşacağım" dedi.
12.12.2023 Politika
Siyasilerden Halil Umut Meler'e saldırıya sert tepki
Siyasilerden Halil Umut Meler'e saldırıya sert tepki Ankaragücü Kulübü Başkanı Faruk Koca'nın, Çaykur Rizespor maçından sonra hakem Halil Umut Meler'e yumruk atmasına siyaset dünyasından çok sert tepkiler geldi.
12.12.2023 Politika
Ekrem İmamoğlu: İnce ile görüşmemiz doğal
Ekrem İmamoğlu: İnce ile görüşmemiz doğal İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Yenikapı'da Dr.Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen 2.Kariyer ve İstihdam Zirve ve Fuarı'na katıldı. Etkinlikte basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İmamoğlu, İYİ Parti'nin 81 ilde aday kararı ve Akşener'in ulaşımla ilgili yaptığı konuşmayla ilgili sorulara yanıt verdi. İmamoğlu, “Hiç ama hiç üstüme alınmadım çünkü biz Sayın Meral Akşener'le İstanbul'da çok önemli metro hatlarını, tramvay hatlarını beraber açtık ve inşallah yine açarız. Sayın Akşener'le ve İYİ Parti'yle, İYİ Parti teşkilatıyla, İstanbul'daki temsilcileriyle görüşmelerimiz akşamdan sabaha kesilmez" dedi. İmamoğlu Muharrem İnce ile görüşmesiyle ilgili soruya "Sayın İnce'yle görüşmemiz doğal. Bundan sonraki görüşmelerimiz de mümkün" dedi.
8.12.2023 Video
Ekrem İmamoğlu: İnce ile görüşmemiz doğal
Ekrem İmamoğlu: İnce ile görüşmemiz doğal İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Yenikapı'da Dr.Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen 2.Kariyer ve İstihdam Zirve ve Fuarı'na katıldı. Etkinlikte basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İmamoğlu, İYİ Parti'nin 81 ilde aday kararı ve Akşener'in ulaşımla ilgili yaptığı konuşmayla ilgili sorulara yanıt verdi. İmamoğlu, “Hiç ama hiç üstüme alınmadım çünkü biz Sayın Meral Akşener'le İstanbul'da çok önemli metro hatlarını, tramvay hatlarını beraber açtık ve inşallah yine açarız. Sayın Akşener'le ve İYİ Parti'yle, İYİ Parti teşkilatıyla, İstanbul'daki temsilcileriyle görüşmelerimiz akşamdan sabaha kesilmez" dedi. İmamoğlu Muharrem İnce ile görüşmesiyle ilgili soruya "Sayın İnce'yle görüşmemiz doğal. Bundan sonraki görüşmelerimiz de mümkün" dedi. 
8.12.2023 Politika
CHP'li Günaydın: İmamoğlu'nun İnce ile görüşmesi olağandır
CHP'li Günaydın: İmamoğlu'nun İnce ile görüşmesi olağandır CHP Grup Başkan Vekili Gökhan Günaydın, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile görüştüğü haberleriyle ilgili "Görüşme olması olağandır. Ancak, orada herhangi bir il büyükşehir belediye başkanlığı konusu geçemez, geçmemiştir" dedi.
7.12.2023 Politika
Tanju Özcan: Muharrem İnce’nin CHP’ye dönmesini çok isterim
Tanju Özcan: Muharrem İnce’nin CHP’ye dönmesini çok isterim Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin CHP’ye, babaevine geri dönmesini çok istediğini belirterek, “Ayrı parti kurarak sonuç almanın çok kolay olmayacağını Muharrem İnce gibi tecrübeli bir siyasetçi de görmüştür. Eğer partiye dönerse kendi dönüşüm kadar sevinirim. Muharrem İnce bu partinin değerlerinden, evlatlarından bir tanesi. Dönmesini hemen hemen her üye ister. Ben de Muharrem İnce'nin CHP'ye dönmesini istiyorum çok istiyorum” dedi.
15.11.2023 Video

Benzer Haber Etiketleri

muharrem ince ince seçim özgür özel imamoğlu

Muharrem İnce ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.