Olağanüstü

Olağanüstü

Son dakika olağanüstü haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan olağanüstü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan olağanüstü haber sayfamızda...

Olağanüstü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.453 olaganustu haberi bulunmuştur.
Başkan Ahmet Nur Çebi’nin son maçı
Başkan Ahmet Nur Çebi’nin son maçıBeşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, başkan olarak son maçına UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde oynanan Club Brugge mücadelesinde çıktı. Siyah-beyazlılar sahadan 5-0'lık yenilgiyle ayrıldı.
30.11.2023Spor
Başkan Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlı kulübün çalışanlarıyla vedalaştı
Başkan Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlı kulübün çalışanlarıyla vedalaştıBeşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Tüpraş Stadyumu’nda bir araya geldiği siyah-beyazlı kulübün çalışanlarıyla vedalaştı.
30.11.2023Spor
Beşiktaş başkan adayı Hasan Arat, yönetim kurulu listesini teslim etti
Beşiktaş başkan adayı Hasan Arat, yönetim kurulu listesini teslim ettiBeşiktaş Kulübü başkan adayı Hasan Arat, 3 Aralık Pazar günü yapılacak genel kurulda göreve gelmesi durumunda yönetim kurulunda yer alacak isimleri divan kuruluna teslim etti.
29.11.2023Spor
Beşiktaş başkan adayı Serdal Adalı, yönetim kurulu listesini açıkladı
Beşiktaş başkan adayı Serdal Adalı, yönetim kurulu listesini açıkladıBeşiktaş başkan adayı Serdal Adalı, 3 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecek genel kurulda göreve gelmesi durumunda yönetim kurulunda yer alacak isimleri divan kuruluna teslim etti.
29.11.2023Spor
BingX Wealth, USDT tasarrufunu vadeli işlem teminatı olarak kullanıma sunuyor
BingX Wealth, USDT tasarrufunu vadeli işlem teminatı olarak kullanıma sunuyor Kripto para borsası BingX, kullanıcılarına BingX Wealth tasarruflarını vadeli işlem ticareti için teminat olarak kullanma imkânı sağlayan yeniliğini duyurdu. Bu hamle ile kullanıcılara aktif ticaretin yanı sıra finansal yönetimin çift avantajından yararlanma olanağı tanımayı hedefliyor.
29.11.2023Ekonomi
Bakan Işıkhan, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu İstişare Toplantısı’na katıldı
Bakan Işıkhan, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu İstişare Toplantısı’na katıldıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu’nun (TESK) Aylık İstişare Toplantısı'na katıldı.
28.11.2023 Politika
Bakan Fidan, BM Güvenlik Konseyi oturumuna katılmak üzere New York'a gidiyor
Bakan Fidan, BM Güvenlik Konseyi oturumuna katılmak üzere New York'a gidiyorDışişleri Bakanı Hakan Fidan, yarın BM Güvenlik Konseyi oturumuna katılmak üzere New York'u ziyaret edecek.
28.11.2023Politika
Konyaspor’un yeni başkanı Ömer Korkmaz oldu
Konyaspor’un yeni başkanı Ömer Korkmaz olduKonyaspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu’nda tek liste ile gidilen seçimde, önceki yönetimde Futbol Şube Sorumlusu olan iş insanı Ömer Korkmaz yeni başkan oldu. Yeni başkan Ömer Korkmaz, “Herkesi kucaklayan bir yaklaşımla, zorlukları aşacağımıza inanıyorum. Yeni yönetim kurulu olarak ilk amacımız Konyaspor'u bugün oluşan zorlu süreçten çıkarmaktır. Gayretimiz, çalışmalarımız gece gündüz demeden bu yönde sürecektir. Altını çizerek ifade etmek istiyorum. Söyleyeceğimiz her bir sorun, birlikte hareket ederek üstesinden gelinecektir” dedi.
27.11.2023Spor
Bakan Fidan, Akdeniz için Birlik 8'inci Bölgesel Forumu'na katılmak için Barselona'ya gidiyor
Bakan Fidan, Akdeniz için Birlik 8'inci Bölgesel Forumu'na katılmak için Barselona'ya gidiyorDışişleri Bakanı Hakan Fidan, Akdeniz için Birlik (AiB) 8'inci Bölgesel Forumu'na katılmak üzere Barselona'ya gidiyor.
26.11.2023Politika
Destici: 50+1'i bu sistemin olmazsa olmazı olarak görüyoruz
Destici: 50+1'i bu sistemin olmazsa olmazı olarak görüyoruzBüyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, "Biz, başkanlık sisteminin de devamından yanayız, 50+1'i de bu sistemin olmazsa olmazı olarak görüyoruz" dedi.
26.11.2023Gündem
Bakan Fidan, Gazze'de kalıcı barışın sağlanması için Londra ve Paris'te görüşmelerde bulundu
Bakan Fidan, Gazze'de kalıcı barışın sağlanması için Londra ve Paris'te görüşmelerde bulunduDışişleri Bakanı Hakan Fidan, Gazze'de kalıcı barışın sağlanmasına yönelik Londra ve Paris'te diplomatik temaslarda bulundu. Fidan ve beraberindeki heyetin yarın da Roma'da temaslarda bulunacağı belirtildi.
22.11.2023Politika
Tay Group İstanbul’daki ilk rezidans projesini duyurdu
Tay Group İstanbul’daki ilk rezidans projesini duyurdu Four Seasons ve Tay Group İstanbul’daki ilk rezidans projesi Four Seasons Private Residences İstanbul’u duyurdu.
22.11.2023Ekonomi
Bakan Fidan, Gazze gündemiyle Londra ve Paris'i ziyaret edecek
Bakan Fidan, Gazze gündemiyle Londra ve Paris'i ziyaret edecek Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, İslam İşbirliği Teşkilatı - Arap Ligi Olağanüstü Ortak Zirvesi'nde alınan karar kapsamında Gazze'de savaşın durdurulmasına ve kalıcı barışın sağlanmasına yönelik girişimlerde bulunmak üzere Londra ve Paris'i ziyaret edecek.
21.11.2023Politika
Serdal Adalı: Beşiktaş zirveden uzak kalmayı kabullenemez
Serdal Adalı: Beşiktaş zirveden uzak kalmayı kabullenemezBeşiktaş'ın başkan adaylarından Serdal Adalı, Mersin'de Beşiktaş genel kurul üyelerinin katımıyla düzenlenen toplantıya katıldı.
21.11.2023Spor
Serdal Adalı: Taşın altına bedenimizi koyduk
Serdal Adalı: Taşın altına bedenimizi koydukBeşiktaş Kulübü'nün başkan adaylarından Serdal Adalı, İskenderun’da Beşiktaşlılar Derneği'ni ziyaret ederek destek istedi.
21.11.2023Spor
CANiK'e MILIPOL 2023'te yoğun ilgi
CANiK'e MILIPOL 2023'te yoğun ilgiCANiK, Fransa'nın başkenti Paris'te düzenlenen Uluslararası Güvenlik Fuarı MILIPOL 2023'te yer aldı. Fuara ilk kez katılan şirket, çoğunluğu Avrupa ve Afrika'dan olmak üzere 20'den fazla ülke ile temasa geçtiğini ve 7 askeri ataşeyi de standında ağırladığını duyurdu. Fuar kapsamında, 2024 yılına yönelik de önemli siparişler aldığını bildirdi.
21.11.2023Ekonomi
'Atmosfer tam tersi koşullarla, dengeyi sağlamaya çalışıyor'
'Atmosfer tam tersi koşullarla, dengeyi sağlamaya çalışıyor'Meteoroloji Genel Müdürlüğü Hava Tahmin Uzmanı Murat Acar, son günlerde yaşanan ekstrem hava koşullarının direkt iklim değişikliğine bağlanamayacağını; ama etkisi olduğunu söyledi. Acar, "Uzun süre sıcak havanın ardından tam tersi koşulları beklememiz gerekiyor. Atmosfer dengeyi sağlamaya çalışıyor" dedi.
21.11.2023Video
Hasan Arat: Beşiktaş 4,5 yılda borçlarını bitirir
Hasan Arat: Beşiktaş 4,5 yılda borçlarını bitirirBeşiktaş'ta 3 Aralık'ta gerçekleşecek olağanüstü genel kurul öncesi başkan adayı Hasan Arat, Bursa'ya geldi. Burada taraftarlarla buluşan Arat, olağanüstü kongreyi kazanırsa 1,5 yıl sonra tekrar aday olacağını belirterek "Ben '4,5 yılda Beşiktaş borçlarını bitirecek' dedim. Tam anlayamamışlar. 1,5 artı 3 yıl yani. Bu dönem olağanüstü kongre dönemi 1,5 yıl. Bir sonraki dönem de 3 yıl. 4,5 yılda Beşiktaş borçlarını bitirir. Bundan emin olabilirsiniz" dedi.
21.11.2023Spor
Beşiktaş Başkan Adayı Serdal Adalı: Değişimi ilk günlerden hissedeceksiniz
Beşiktaş Başkan Adayı Serdal Adalı: Değişimi ilk günlerden hissedeceksinizBeşiktaş Başkan Adayı Serdal Adalı, 3 Aralık'ta yapılacak olağanüstü genel kurulda başkanlığa seçilmesi halinde siyah-beyazlı kulüpte değişimi ve gelişimi ilk günden başlatacaklarını dile getirdi.
20.11.2023Spor
Altay'da teknik direktör Bahloul ile yollar ayrıldı
Altay'da teknik direktör Bahloul ile yollar ayrıldı1'inci Lig'de son sırada yer alan Altay'da Cezayir asıllı Fransız teknik direktör Djilali Bahloul ile yollar ayrıldı.
20.11.2023Spor
Serdal Adalı: Matruşka lafı çok üzücü ve camiayı bölüp parçalayan söylem
Serdal Adalı: Matruşka lafı çok üzücü ve camiayı bölüp parçalayan söylemBeşiktaş Başkan Adayı Serdal Adalı, "Kimseyi sınıflandırmak. 'O bunun adamı, bu bunun adamı' diye de bölmek doğru bir şey değildir. Matruşka lafı çok üzücü ve camiayı bölücü bir söylem" dedi.
20.11.2023Spor
Kurtulmuş: BM’nin yırtılıp çöp tenekesine atıldığının ilanı
Kurtulmuş: BM’nin yırtılıp çöp tenekesine atıldığının ilanıTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, MIKTA 9. Parlamento Başkanları Konferansı 1. Oturumu’nda yaptığı konuşmada, Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Antonio Guterres’in Refah sınır kapısından içeriye alınmadığını hatırlatarak, “Bu Birleşmiş Milletler’in yırtılıp çöp tenekesine atıldığının alenen ilanıdır” dedi.
20.11.2023Dünya
Ethereum ekosistemi, İstanbul’da bir araya geldi
Ethereum ekosistemi, İstanbul’da bir araya geldiBu yılın en büyük Ethereum etkinliklerinden olan Devconnect, 13-19 Kasım haftasında İstanbul'da düzenlendi. Etkinlik boyunca, Ethereum ekosisteminde yer alan geliştirici ekipler, İstanbul'un farklı yerlerinde 100'ün üzerinde yan etkinlik organize ederek tüm dünyadan binlerce kişiyi ağırladılar.
20.11.2023Ekonomi
DSÖ: Şifa hastanesinden 31 hasta bebek tahliye edildi
DSÖ: Şifa hastanesinden 31 hasta bebek tahliye edildiDünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Genel Direktörü Tedros Ghebreyesus, DSÖ önderliğinde, Birleşmiş Milletler ve Filistin Kızılayı’ndan ekiplerin Şifa hastanesinden 31 hasta bebeği tahliye ettiğini duyurdu.
19.11.2023Dünya
Başkan adayı Hasan Arat, İzmirli Beşiktaşlılarla buluştu
Başkan adayı Hasan Arat, İzmirli Beşiktaşlılarla buluştuSüper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ta 3 Aralık 2023 tarihinde gerçekleşecek olağanüstü genel kurul öncesi başkan adayı Hasan Arat, İzmir'i ziyaret etti.
18.11.2023Spor

Benzer Haber Etiketleri

BeşiktaşSporserdal adalıHasan AratBakan Fidan

Olağanüstü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.