Oy

Oy

Son dakika oy haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan oy gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan oy haber sayfamızda...

Oy

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.502 oy haberi bulunmuştur.
Kürşad Zorlu: 2024 yerel seçimlerine 'hür ve müstakil' giriyoruz
Kürşad Zorlu: 2024 yerel seçimlerine 'hür ve müstakil' giriyoruzİYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, hemen hemen bütün Genel İdare Kurulu (GİK) üyelerinin görüşünün alındığını belirterek, "Yapılan oylama neticesinde GİK, 2024 yerel seçimlerine İYİ Partimizin hür ve müstakil olarak girme kararını almıştır" dedi.
5.12.2023Politika
CHP’nin eski PM üyelerinden Oktay, Çankaya’dan aday adayı oldu
CHP’nin eski PM üyelerinden Oktay, Çankaya’dan aday adayı olduCHP'nin eski parti meclisi üyelerinden Ekrem Kerem Oktay, CHP Çankaya Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu. CHP’de 3 dönem PM üyeliği de yapan Oktay, Çankaya’nın Ankara’nın kalbi, Türkiye’nin merkezi, Cumhuriyetin mirası olduğunu belirterek “Cumhuriyetin ikinci yüzyılında değişim ve atılımın öncüsü olan bir Çankaya için yola çıktık” dedi.
4.12.2023Politika
Kemal Kılıçdaroğlu’nun eski başdanışmanı Oktay, Çankaya’dan aday adayı oldu
Kemal Kılıçdaroğlu’nun eski başdanışmanı Oktay, Çankaya’dan aday adayı olduKemal Kılıçdaroğlu'nın CHP Genel Başkanlığı döneminde Ekonomiden Sorumlu Başdanışman olarak görev yapan Ekrem Kerem Oktay, CHP Çankaya Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu. CHP’de 3 dönem PM üyeliği de yapan Oktay, Çankaya’nın Ankara’nın kalbi, Türkiye’nin merkezi, Cumhuriyetin mirası olduğunu belirterek “Cumhuriyetin ikinci yüzyılında değişim ve atılımın öncüsü olan bir Çankaya için yola çıktık” dedi.
4.12.2023Politika
Referandumla köyün mahallesi, belediye sınırlarına geçti
Referandumla köyün mahallesi, belediye sınırlarına geçtiBolu’da, Ağaççılar köyüne bağlı Beyaz İnci Mahallesi'nde yaşayan vatandaşlar, köy sınırlarından ayrılmak ve belediye sınırları içerisine girmek için sandık başına gitti. Referandum sonucunda 135 kişi köyden ayrılma yönünde oy kullanırken 4 kişi de köy sınırları içinde kalmak için oy kullandı.
4.12.2023Gündem
Referandumla köyün mahallesi, belediye sınırlarına geçti
Referandumla köyün mahallesi, belediye sınırlarına geçtiBolu’da, Ağaççılar köyüne bağlı Beyaz İnci Mahallesi'nde yaşayan vatandaşlar, köy sınırlarından ayrılmak ve belediye sınırları içerisine girmek için sandık başına gitti. Referandum sonucunda 135 kişi köyden ayrılma yönünde oy kullanırken 4 kişi de köy sınırları içinde kalmak için oy kullandı.
4.12.2023Video
Feyyaz Uçar: Derbi galibiyetiyle başlamak yönetim adına çok keyifli olur
Feyyaz Uçar: Derbi galibiyetiyle başlamak yönetim adına çok keyifli olur Beşiktaş Kulübü'nün efsane futbolcularından ve siyah-beyazlı kulübün yeni yönetim kurulu üyelerinden Feyyaz Uçar, "Çok keyifli bir başlangıç olacak bu yönetim için. Elimizden geleni yapacağız. Gerisi futbolcu arkadaşlarımıza kalacak. Bir galibiyetle başlamak yönetim adına çok keyifli olur" dedi.
4.12.2023Spor
Feyyaz Uçar: Derbi galibiyetiyle başlamak yönetim adına çok keyifli olur
Feyyaz Uçar: Derbi galibiyetiyle başlamak yönetim adına çok keyifli olurBeşiktaş Kulübü'nün efsane futbolcularından ve siyah-beyazlı kulübün yeni yönetim kurulu üyelerinden Feyyaz Uçar, "Çok keyifli bir başlangıç olacak bu yönetim için. Elimizden geleni yapacağız. Gerisi futbolcu arkadaşlarımıza kalacak. Bir galibiyetle başlamak yönetim adına çok keyifli olur" dedi.
4.12.2023Video
Hasan Arat: Serdal Adalı ebediyete kadar kardeşim kalacaktır
Hasan Arat: Serdal Adalı ebediyete kadar kardeşim kalacaktırBeşiktaş Kulübü’nün 35’inci Başkanı seçilen Hasan Arat, “Buraya gelip sabrederek gitmeyen insanüstü gayret gösteren delegelerimize canı gönülden teşekkür ederim. Adanalı canım kardeşime gösterdiği centilmence mücadeleden dolayı teşekkür ederim. Serdal Adalı’ya ‘kardeşim’ dedim. Evet kardeşimdir ve ebediyete kadar kardeşim kalacaktır. Serdal Adalı büyük Beşiktaşlıdır. Bunu herkes böyle bilmeli” dedi.
4.12.2023Spor
Beşiktaş Kulübü’nün 35’inci başkanı Hasan Arat oldu
Beşiktaş Kulübü’nün 35’inci başkanı Hasan Arat olduBeşiktaş Kulübü’nün Olağanüstü Seçimli Genel Kurulunda 7 bin 271 oy alan Hasan Arat, siyah-beyazlı kulübün 35’inci başkanı oldu.
4.12.2023Spor
Beşiktaş Kongresi'nde oy verme işlemi tamamlandı
Beşiktaş Kongresi'nde oy verme işlemi tamamlandıOy verme işlemi tamamlanan Beşiktaş Kulübünün olağanüstü seçimli genel kurulunda oy sayma işlemi başladı.
3.12.2023Spor
Beşiktaş'ta Çebi, Adalı ve Arat oyunu kullandı
Beşiktaş'ta Çebi, Adalı ve Arat oyunu kullandıBeşiktaş Kulübü’nün olağanüstü seçimli genel kurulunda başkan adayları Serdal Adalı ve Hasan Arat'nın yanı sıra mevcut başkan Ahmet Nur Çebi oyunu kullandı.
3.12.2023Spor
Beşiktaş'ta Çebi, Adalı ve Arat oyunu kullandı
Beşiktaş'ta Çebi, Adalı ve Arat oyunu kullandıBeşiktaş Kulübü’nün olağanüstü seçimli genel kurulunda başkan adayları Serdal Adalı ve Hasan Arat'nın yanı sıra mevcut başkan Ahmet Nur Çebi oyunu kullandı.
3.12.2023Video
Serdal Adalı: Bu seçim, bugüne kadar gördüğüm en kötü organizasyon
Serdal Adalı: Bu seçim, bugüne kadar gördüğüm en kötü organizasyon Beşiktaş Kulübü’nün başkan adaylarından Serdal Adalı, “Bu seçim, bugüne kadar gördüğüm en kötü organizasyon. Oy kullanmak için gelip dışarıda kalan arkadaşlarımız var. Geri dönen arkadaşlarımız var” dedi.
3.12.2023Video
Beşiktaş Kulübü yeni başkanını seçiyor
Beşiktaş Kulübü yeni başkanını seçiyorBeşiktaş Kulübü’nde olağanüstü seçimli genel kurulda oy verme işlemi başladı.
3.12.2023Video
Serdal Adalı: Bu seçim, bugüne kadar gördüğüm en kötü organizasyon
Serdal Adalı: Bu seçim, bugüne kadar gördüğüm en kötü organizasyonBeşiktaş Kulübü’nün başkan adaylarından Serdal Adalı, “Bu seçim, bugüne kadar gördüğüm en kötü organizasyon. Oy kullanmak için gelip dışarıda kalan arkadaşlarımız var. Geri dönen arkadaşlarımız var” dedi.
3.12.2023Spor
Beşiktaş kongresine üyelerden yoğun ilgi
Beşiktaş kongresine üyelerden yoğun ilgiBeşiktaş Kulübü’nün olağanüstü seçimli genel kuruluna kongre üyeleri yoğun ilgi gösteriyor.
3.12.2023Spor
Trabzonspor’da 4 milyar 045 milyon TL borç ibra edildi;Başkan Doğan"Uçurumun kenarından döndük"
Trabzonspor’da 4 milyar 045 milyon TL borç ibra edildi;Başkan Doğan"Uçurumun kenarından döndük"Trabzonspor’un Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Trabzonspor Yönetimi'nin idari ve mali yönden ibra edildiği kurulda, kulübün net borcu 4 milyar 045 milyon TL olarak açıklandı. Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, “Göreve geldiğimiz 8 ayda kulüp kasasından 90 milyon euro ödeme yaptık. Bu ödeme yapılamasaydı asıl o borcun nereye gideceğini o zaman görürdük. O 90 milyon Euro ödenemeseydi o anlaşmaların feshinden kaynaklı olarak 70 milyon euro civarında bir tazminatla karşı karşıya kalacaktık. Uçurumun kenarından döndük yol çok uzun ve meşakkatli” dedi.
3.12.2023Spor
Özgür Özel, yerel seçim için ilk adayını açıkladı
Özgür Özel, yerel seçim için ilk adayını açıkladıAntalya'da partisinin milletvekilleriyle geniş katılımlı toplantı gerçekleştiren CHP Genel Başkanı Özgür Özel, aday olmayacağını açıklayan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'i yeniden aday gösterdi. Özel, "Beni kırdı, partililerimizi kırdı ama engelli kardeşlerimizi kırmadı. Adaylığını ilan ediyoruz. Şükrü başkanım, genel başkanlığımın ilk adaylık ilanıdır. Kabul buyurunuz" dedi.
3.12.2023Politika
Beşiktaş Kulübü, yeni başkanını seçiyor
Beşiktaş Kulübü, yeni başkanını seçiyorBeşiktaş Kulübü'nde olağanüstü seçimli genel kurul başladı.
3.12.2023Spor
Serdal Adalı: Peki siz 20 senedir neredeydiniz?
Serdal Adalı: Peki siz 20 senedir neredeydiniz? Beşiktaş Kulübü başkan adaylarından Serdal Adalı, “Benim için '23 gün kala aday oldu' dediler. Ama unuttukları şey şuydu, benim son 13 senedir hep burada olduğumdur. Buna karşın ben seviyeyi düşürmemek adına bir günden bir güne dönüp 'Peki siz 20 senedir neredeydiniz' diye sormadım bile. Ayrıca benim karakterim, bir şeyler kötü gitsin de camia ve takım zora düşsün diye pusuda beklemek değildir” dedi.
3.12.2023Spor
Hasan Arat: Beşiktaşlı asla pusuda durmaz
Hasan Arat: Beşiktaşlı asla pusuda durmazBeşiktaş Kulübü başkan adaylarından Hasan Arat, "Serdal kardeşim 23 gün kala çıktı. Evet olabilir. Biraz geç çıktı ama Beşiktaşlı asla pusuda durmaz. Bana '20 senedir neredeydin?' dedi, yazıyı yazanlar iyi hazırlanmamış sanırım. Müzede ay-yıldızlı formam yıllardır orada duruyor” dedi.
3.12.2023Spor
Ergün Atalay, yeniden TÜRK-İŞ Genel Başkanı seçildi
Ergün Atalay, yeniden TÜRK-İŞ Genel Başkanı seçildiTürkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ) 24'üncü Olağan Genel Kurulu'nda mevcut Genel Başkan Ergün Atalay, yeniden genel başkan seçildi.
2.12.2023Gündem
Ahmet Nur Çebi'nin dönemleri idari ve mali açıdan oy çokluğuyla ibra edildi
Ahmet Nur Çebi'nin dönemleri idari ve mali açıdan oy çokluğuyla ibra edildiBeşiktaş Kulübü’nde Ahmet Nur Çebi başkanlığındaki yönetim kurulunun, 1 Ocak-29 Mayıs 2022, 29 Mayıs-31 Aralık 2022 ve 1 Ocak-31 Mayıs 2023 dönem faaliyetleri oy çokluğuyla ibra edildi.
2.12.2023Spor
Bakan Uraloğlu: Türkiye, IMO'ya rekor oyla seçildi
Bakan Uraloğlu: Türkiye, IMO'ya rekor oyla seçildiUlaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Türkiye'nin Uluslararası Denizcilik Örgütü (IMO) Konsey üyeliğine, 143 ülkenin desteğiyle tarihindeki en yüksek oyunu alarak üst üste 13'üncü kez seçildiğini duyurdu.
2.12.2023Ekonomi
Tekin: Eğitim öğretim sürecine destek olacak adaylarla yola devam edin
Tekin: Eğitim öğretim sürecine destek olacak adaylarla yola devam edinMilli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Gaziosmanpaşa'da Ömer Halaç Özel Eğitim Uygulama Okulu'nun açılışına katıldı. Açılışta konuşan Tekin, "Sizlerden istirhamım yerel yönetim seçimlerinde oy verirken adaylardan eğitim öğretim sürecine destek olma sözü ve vaadi arayın. Bize destek olacak eğitim öğretim sürecine destek olacak adaylarla yola devam edin. Ben bunu çok önemsiyorum. Madem eğitim, öğretim bizim gelecek kuşaklarımızı kurtaracak. Herkes taşın altına elini sokmalı" dedi.
1.12.2023Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

BeşiktaşSporhasan aratbaşkanserdar adalı

Oy ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.