Özel Kalem Müdürü

Özel Kalem Müdürü

Son dakika özel kalem müdürü haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan özel kalem müdürü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan özel kalem müdürü haber sayfamızda...

Özel Kalem Müdürü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 224 ozel kalem muduru haberi bulunmuştur.
Şanlıurfa'da YRP'li Gülpınar başkan seçildi; 6 ilçeyi DEM, 5 ilçeyi AK Parti, 1 ilçeyi MHP, 1 ilçeyi YRP kazandı
Şanlıurfa'da YRP'li Gülpınar başkan seçildi; 6 ilçeyi DEM, 5 ilçeyi AK Parti, 1 ilçeyi MHP, 1 ilçeyi YRP kazandı Şanlıurfa'da 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde resmi olmayan sonuçlara göre, Yeniden Refah Partili (YRP) Mehmet Kasım Gülpınar, Büyükşehir Belediye Başkanı oldu. Şanlıurfa'nın ilçelerinin ise 6'sını DEM Parti, 5’ini AKP Parti, 1'ini MHP, 1'ini ise YRP kazandı.
1.04.2024 Gündem
Büyükelçi Doç. Dr. Hasan Doğan: İslamofobi bir dönüşüm içindedir
Büyükelçi Doç. Dr. Hasan Doğan: İslamofobi bir dönüşüm içindedir Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ile Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) ve Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen'4'üncü Uluslararası Medya ve İslamofobi Forumu'na konuşmacı olarak katılan Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Büyükelçi Doç. Dr. Hasan Doğan, "İslamofobi bir dönüşüm içindedir. Bu dönüşüm kavramsal olduğu gibi kurumsal da olmaktadır. İslam İşbirliği Teşkilatı bünyesinde kurulan İslamofobi Gözlemevi bu kurumsal dönüşümün önemli bir örneğidir" dedi.
14.03.2024 Gündem
Ankara'da '4'üncü Uluslararası Medya ve İslamofobi Forumu': Ana gündem maddesi Gazze'deki dram oldu
Ankara'da '4'üncü Uluslararası Medya ve İslamofobi Forumu': Ana gündem maddesi Gazze'deki dram oldu Ankara'da, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından '4'üncü Uluslararası Medya ve İslamofobi Forumu', düzenlendi. İsmamofobi’nin küresel ve yerel boyutlarıyla ele alındığı forumun ana gündem maddesini Gazze'deki insanlık dramı oluşturdu.
14.03.2024 Gündem
Alacağını alamadığı iddiasıyla çatıya çıktı: 45 ilde 115 kez intihar teşebbüsü ortaya çıktı
Alacağını alamadığı iddiasıyla çatıya çıktı: 45 ilde 115 kez intihar teşebbüsü ortaya çıktı Tunceli’ye Siirt’ten gelerek çobanlık yaptığını ve alacaklarını alamadığını belirterek bir binanın çatısına çıkan Hasan İnan(43), Valilik Özel Kalem Müdürü Fatih Küçükönder’in 3 saatlik çabasıyla ikna edildi. İnan’ın yapılan sorgusunda 45 ilde 115 intihar teşebbüsünde bulunduğu ortaya çıktı.
22.02.2024 Video
Alacağını alamadığı iddiasıyla çatıya çıktı: 45 ilde 115 kez intihar teşebbüsü ortaya çıktı
Alacağını alamadığı iddiasıyla çatıya çıktı: 45 ilde 115 kez intihar teşebbüsü ortaya çıktı Tunceli’ye Siirt’ten gelerek çobanlık yaptığını ve alacaklarını alamadığını belirterek bir binanın çatısına çıkan Hasan İnan(43), Valilik Özel Kalem Müdürü Fatih Küçükönder’in 3 saatlik çabasıyla ikna edildi. İnan’ın yapılan sorgusunda 45 ilde 115 intihar teşebbüsünde bulunduğu ortaya çıktı.
22.02.2024 Foto Galeri
Belediyedeki saldırıdan daha önce, havaya ateş ettiği anları paylaşmış
Belediyedeki saldırıdan daha önce, havaya ateş ettiği anları paylaşmış Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın özel kalem müdürü vekili Samet Güdük, makamında silahlı saldırıya uğradı. Vücuduna 3 kurşun isabet etmesi sonucu ağır yaralanan Güdük, hastaneye kaldırılırken, saldırıyı gerçekleştiren M.G.'nin Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası'nda çalıştığı, Güdük'ün arkadaşı olduğu, bir süre sohbet ettikten sonra üzerindeki tabancayı çekip ateş ettiği belirlendi. M.G., ilk ifadesinde, "Beni dolandırdı, bundan dolayı vurdum" dedi. Öte yandan M.G.'nin daha önce tabanca ile havaya ateş ettiği anlar ortaya çıktı. M.G.'nin bu görüntüleri, sosyal medya hesabından paylaştığı görüldü.
12.02.2024 Video
Adana'da Başkan Karalar'ın özel kalem müdürü makamında vuruldu
Adana'da Başkan Karalar'ın özel kalem müdürü makamında vuruldu Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın özel kalem müdürü vekili Samet Güdük, makamında kimliği belirsiz bir kişinin silahlı saldırısına uğradı. Ağır yaralanan Güdük, hastaneye kaldırıldı.
12.02.2024 Video
Adana'da Başkan Karalar'ın özel kalem müdürü vekili makamında vuruldu
Adana'da Başkan Karalar'ın özel kalem müdürü vekili makamında vuruldu Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın özel kalem müdürü vekili Samet Güdük, makamında silahlı saldırıya uğradı. Vücuduna 3 kurşun isabet etmesi sonucu ağır yaralanan Güdük, hastaneye kaldırılırken, saldırıyı gerçekleştiren M.G.'nin Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası'nda çalıştığı, Güdük'ün arkadaşı olduğu, bir süre sohbet ettikten sonra üzerindeki tabancayı çekip ateş ettiği belirlendi. M.G., ilk ifadesinde, "Beni dolandırdı, bundan dolayı vurdum" dedi.
12.02.2024 Gündem
Tiran’da Türkiye-Arnavutluk medya buluşmaları gerçekleştirildi
Tiran’da Türkiye-Arnavutluk medya buluşmaları gerçekleştirildi Yunus Emre Enstitüsü'nün Türkiye ile diğer ülkeler arasında medya alanında iş birliğinin geliştirilmesi ve medya bağlamında uluslararası ilişkilerin güçlendirilmesine katkıda bulunmak amacıyla hayata geçirdiği ‘Medya Buluşmaları’ adlı program serisine bu kez Arnavutluk ev sahipliği yaptı.
27.01.2024 Kültür&Sanat
FETÖ üyeliğinden aranan özel kalem müdürü yakalandı
FETÖ üyeliğinden aranan özel kalem müdürü yakalandı Şırnak Üniversitesi eski Özel Kalem Müdürü Bedirhan Önem, "Silahlı Terör Örgütüne Üye Olma" suçundan 6 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezasıyla aranırken Güngören’de yakalandı. Sevk edildiği mahkemece tutuklanan Bedirhan Önem’in Aydınlık Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa İlker Yücel'i ölümle tehdit ettiğine dair hakkında şikayet olduğu öğrenildi.
26.11.2023 Video
FETÖ üyeliğinden  aranan özel kalem müdürü yakalandı
FETÖ üyeliğinden  aranan özel kalem müdürü yakalandı Şırnak Üniversitesi eski Özel Kalem Müdürü Bedirhan Önem, "Silahlı Terör Örgütüne Üye Olma" suçundan 6 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezasıyla aranırken Güngören’de yakalandı. Sevk edildiği mahkemece tutuklanan Bedirhan Önem’in Aydınlık Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa İlker Yücel'i ölümle tehdit ettiğine dair hakkında şikayet olduğu öğrenildi. 
26.11.2023 Gündem
Midyat'ın en uzun caddesinin ismi, 'Filistin' olarak değiştirildi
Midyat'ın en uzun caddesinin ismi, 'Filistin' olarak değiştirildi Mardin'in Midyat ilçesinin un uzun caddesi olan Mezarlık Caddesi'nin ismi, Belediye Meclisi kararıyla 'Filistin Caddesi' olarak değiştirildi.
18.11.2023 Gündem
Bakan Tunç, cenaze törenine katıldı
Bakan Tunç, cenaze törenine katıldı Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Bakanlığın Özel Kalem Müdür Yardımcısı Sinan Cengiz'in, hayatını kaybeden babası Cevdet Cengiz'in (68) cenazesine katıldı.
27.09.2023 Politika
Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu Menderes'i mezarı başında andı
Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu Menderes'i mezarı başında andı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, idam edilişlerinin 62'nci yılında Adnan Menderes, Hasan Polatkan, Fatin Rüştü Zorlu'yu mezarı başında andı. İmamoğlu ve Kılıçdaroğlu daha sonra merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın da kabrine ziyarette bulundu.
17.09.2023 Gündem
Seçim 2023 - Balıkesir
Seçim 2023 - Balıkesir Balıkesir'de 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde resmi olmayan kesin sonuçlara göre AK Parti 4, CHP 3, İYİ Parti ve MHP ise 1’er milletvekili çıkardı. AK Parti'nin Balıkesir'de 5 olan milletvekili sayısı 4'e düşerken, CHP ve İYİ Parti'de vekil sayısı aynı kaldı. MHP ise 1 milletvekilliği kazandı.
15.05.2023 Politika
Seçim 2023 - Balıkesir
Seçim 2023 - Balıkesir Balıkesir'de 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde resmi olmayan kesin sonuçlara göre AK Parti 4, CHP 3, İYİ Parti ve MHP ise 1’er milletvekili çıkardı. AK Parti'nin Balıkesir'de 5 olan milletvekili sayısı 4'e düşerken, CHP ve İYİ Parti'de vekil sayısı aynı kaldı. MHP ise 1 milletvekilliği kazandı.
15.05.2023 Politika
Seçim 2023 - Samsun
Seçim 2023 - Samsun Samsun'da 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde AK Parti 5, CHP 2, MHP ve İYİ Parti birer milletvekili kazandı.
15.05.2023 Politika
Seçim 2023 - Aydın
Seçim 2023 - Aydın Aydın'da 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde resmi olmayan kesin sonuçlara göre CHP 4, AK Parti 3 ve İYİ Parti 1 milletvekilliği kazandı. AK Parti'nin Aydın'da 4 olan milletvekili sayısı 3'e düşerken, CHP milletvekili sayısını 1 artırdı. İYİ Parti ise vekil sayısını korudu.
15.05.2023 Politika
Bakan Karaismailoğlu: 3 Mayıs'ta Zigana Tüneli'ni açacağız
Bakan Karaismailoğlu: 3 Mayıs'ta Zigana Tüneli'ni açacağız Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "3 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile meydanda mitinginizi yapacağız ve ondan sonra da hep beraber gidip dünyanın en uzun tünelinden birisi Zigana Tüneli 14 buçuk kilometreyi hep beraber açacağız" dedi.
14.04.2023 Gündem
Kalp krizi geçiren astsubay, memleketi Ordu'da toprağa verildi
Kalp krizi geçiren astsubay, memleketi Ordu'da toprağa verildi Milli Savunma Üniversitesi Rektörü’nün Özel Kalem Müdürü olan, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Astsubay Kıdemli Üstçavuş Armağan Ertürk (33), memleketi Ordu'nun Ünye ilçesinde gözyaşlarıyla toprağa verildi.
28.03.2023 Gündem
YSK'dan 3 aday için ret, 9 aday için eksik belge tespiti
YSK'dan 3 aday için ret, 9 aday için eksik belge tespiti Yüksek Seçim Kurulu (YSK), cumhurbaşkanlığı adaylığı başvurusunda bulunan 18 isimden 3'ünün başvurusunun reddedildiğini, aralarında Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'ın da bulunduğu 9 kişinin başvurularında eksik belge tespit edildiğini duyurdu. Bunun ardından Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'ın cumhurbaşkanlığı adaylığı başvurusundaki eksik evraklar tamamlanarak, YSK'ya teslim edildi.
21.03.2023 Gündem
Bakan Akar'ın Özel Kalem Müdürü, milletvekili aday adaylığı için emekli oldu
Bakan Akar'ın Özel Kalem Müdürü, milletvekili aday adaylığı için emekli oldu Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın Özel Kalem Müdürü Tuğgeneral Remzi Albasan, Türk Silahlı Kuvvetleri'ndeki (TSK) görevinden emekliye ayrılarak AK Parti'den 28'inci dönem milletvekili aday adayı olabilmek için başvuruda bulundu.
16.03.2023 Gündem
Depremde 6 yakınını kaybedip, işten atılan belediye işçisine 'sahte rapor' suçlaması
Depremde 6 yakınını kaybedip, işten atılan belediye işçisine 'sahte rapor' suçlaması Mersin Büyükşehir Belediyesi’nde güvenlik görevlisi olarak çalışan 2 çocuk annesi Hatice Kömürcü (43), Kahramanmaraş depreminde 6 yakınını kaybetti. 10 günlük rapor alarak memleketine giden ve yakınlarını defnettikten sonra iş yerine dönüp, taziye telefonlarına cevap veren Kömürcü, ‘Cep telefonu ile meşgul olmak, görevi ihmal etmek’ gerekçesiyle işten çıkartıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, "Bana gelen ilk bilgilerde sahte rapordan bahsediliyor. Haksızlığa uğradıysa uğratanı cezalandırırız" dedi.
12.03.2023 Gündem
Çin’in yeni Başbakanı Li Qiang yemin ederek göreve başladı
Çin’in yeni Başbakanı Li Qiang yemin ederek göreve başladı Çin Devlet Başkanı Şi Cinping tarafından ‘Başbakanlığa’ aday olarak gösterilen Li Qiang, başkent Pekin’de devam eden Ulusal Halk Kongresi’nin bugünkü ilk oturumunda 2 bin 936 oy alarak Başbakan seçildi. Başbakan Li, yemin ederek göreve başladı.
11.03.2023 Dünya
AK Parti'li Turan: Bu ekibin Türkiye'ye faydası olmadığını gördük
AK Parti'li Turan: Bu ekibin Türkiye'ye faydası olmadığını gördük AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Biri sormadan aday olduğunu iddia ediyor, ülke ülke geziyor. Birileri de tamamen sessiz kalarak sadece 2 vekillik için tüm siyasi hayatını, hatırasını, adeta gömüyor. Bu tavrın ve ekibin bırakın Türkiye'ye, kendilerine faydası olmadığını şu son birkaç günde görmüş olduk" dedi.
3.03.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

özel kalem müdürü seçim 2023 milletvekili tunceli intihar

Özel Kalem Müdürü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.