Sağlıksen

Sağlıksen

Son dakika sağlıksen haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sağlıksen gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sağlıksen haber sayfamızda...

Sağlıksen

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 11 sagliksen haberi bulunmuştur.
112 çalışanları Sağlık-Sen otellerinden ücretsiz yararlanıyor
112 çalışanları Sağlık-Sen otellerinden ücretsiz yararlanıyorSağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Ulus Otel ve Sağlık-Sen Kızılay Otellerinden, Ankara’ya vaka getiren 112 çalışanları ücretsiz yararlanabiliyor.
11.06.2024Sağlık-Yaşam
Sağlık-Sen Başkanı Doğan: 1 Mayıs’ta polislerimize saldıranları kınıyorum
Sağlık-Sen Başkanı Doğan: 1 Mayıs’ta polislerimize saldıranları kınıyorumSağlık-Sen Genel Başkanı Mahmut Faruk Doğan, İstanbul’da 1 Mayıs etkinliğinde polise yapılan saldırıya tepki göstererek, “1 Mayıs ideolojilerin değil emeğin ve emekçinin bayramıdır. 1 Mayıs’ı ideolojik zemine oturtmaya çalışanlara karşı Memur-Sen olarak yıllardır mücadele ediyoruz. Elbette sorunlarımızı haykıracağız, taleplerimizi dile getireceğiz. Ama asla ülkemizi kaosa sürüklemeyeceğiz. İstanbul’da Taksim Meydanı'na ilerlemeye çalışan ve polislerimize saldıranları kınıyorum” dedi.
2.05.2024Gündem
“Gayemiz hemşirelerimizin ekonomik ve özlük haklarını daha ileriye taşımak”
“Gayemiz hemşirelerimizin ekonomik ve özlük haklarını daha ileriye taşımak”Hemşirelik Mesleğine İnovatif Yaklaşımlar Çalıştayı'nın değerlendirme toplantısında konuşan Sağlık-Sen Genel Başkan Mahmut Faruk Doğan, “Çalıştaydan çıkan sonuçların kağıtta kalmaması ve icraata geçmesi için çaba göstereceğiz. Kamuoyu oluşturmak için birlikteliğe önem veriyoruz. Gayemiz hemşirelerimizin ekonomik ve özlük haklarını daha ileriye taşımak, mesleki saygınlıklarını geri kazandırmak. Bunun için de yeni bir Hemşirelik Kanunu'nun çıkmasını istiyoruz” dedi.
29.02.2024Sağlık-Yaşam
‘Sağlık-Sen İkram Evi’ Hatay ve İskenderun’da hizmete başladı
‘Sağlık-Sen İkram Evi’ Hatay ve İskenderun’da hizmete başladı  Sağlık-Sen, sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarına yönelik Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesi ile İskenderun Devlet Hastanesi bahçesine Sağlık-Sen İkram Evi’ni hizmete açtı.
14.03.2023Gündem
Sağlık-Sen Başkanı Durmuş’tan banka promosyonuna ilişkin açıklama
Sağlık-Sen Başkanı Durmuş’tan banka promosyonuna ilişkin açıklamaSağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, banka maaş promosyonu ilişkin halen bir açıklama yapılmadığını söyleyerek, “Süreç uzadıkça uzadı ve hiçbir açıklama yapılmaması nedeniyle de sahada muazzam bir bilgi kirliliği ve dezenformasyon oluştu” dedi.
24.11.2022Gündem
Sağlık-Sen Genel Başkanı Durmuş: Yurt dışına gidişlerde ciddi manada azalış söz konusu
Sağlık-Sen Genel Başkanı Durmuş: Yurt dışına gidişlerde ciddi manada azalış söz konusuSağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, "Kamudan istifa eden hekimlerimizin tekrardan kamuya dönecek olması sağlık hizmeti açısından çok önemli. Yapılmış olan düzenlemeler, yerinde olan düzenlemeler. Yurt dışına gidişlerde de çok ciddi manada azalış söz konusu oldu.” dedi.
27.10.2022Gündem
Sağlık-Sen Elazığ Üniversite Şubesi üyelerinden eylem
Sağlık-Sen Elazığ Üniversite Şubesi üyelerinden eylem  Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Elazığ Üniversite Şubesi üyeleri, üniversite hastanelerinde görev yapan sağlık çalışanlarının yaşadığı sorunlara tepki gösterdi.
19.10.2022Gündem
Sağlıkta yetişmiş insan gücünü kaybetmemek için 'bulma ve tutma stratejisi' önerisi
Sağlıkta yetişmiş insan gücünü kaybetmemek için 'bulma ve tutma stratejisi' önerisiSAĞLIK-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, 'Sağlıkta İnsan Gücü İstihdamı ve Hekimlerin Sorunları Raporu'nu açıkladı. Durmuş, "Sağlıkta yetişmiş insan gücünü kaybetmemek ve nitelikli sağlık hizmetinin sürdürülebilirliğini sağlamak adına 'bulma ve tutma stratejisi' geliştirilmesini önermekteyiz" dedi.
11.03.2022Sağlık-Yaşam
Sağlık-Sen Başkanı Durmuş: Tüm sağlık çalışanlarının ücretlerinde artış sağlayacak düzenleme bekliyoruz
Sağlık-Sen Başkanı Durmuş: Tüm sağlık çalışanlarının ücretlerinde artış sağlayacak düzenleme bekliyoruz  Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, “Tüm sağlık çalışanlarının ücretlerinde artış sağlayacak bir düzenleme bekliyoruz. Başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımız büyük bir beklenti içinde. Düzenleme adil ve kapsayıcı bir şekilde yasalaşmalıdır” dedi.
Sağlık-Sen ‘Anı, Fotoğraf ve Kısa Film Senaryo Yarışması'na başvurular başladı
Sağlık-Sen ‘Anı, Fotoğraf ve Kısa Film Senaryo Yarışması'na başvurular başladıSAĞLIK-Sen tarafından Covid-19 ile savaşan sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının destansı mücadelesine dikkat çekmek ve gelecek nesillere aktarabilmek amacıyla düzenlenen ‘Anı, Fotoğraf ve Kısa Film Senaryo Yarışması’na başvurular başladı.
3.03.2022Gündem
Sağlık-Sen Başkanı Durmuş: AYM'nin kararı sağlık çalışanlarını memnun etti
Sağlık-Sen Başkanı Durmuş: AYM'nin kararı sağlık çalışanlarını memnun ettiSAĞLIK-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Anayasa Mahkemesi'nce (AYM) sağlık çalışanlarına karşı işlenen suçlarda ceza artırımının Anayasaya uygun bulunmasına ilişkin, "Yüksek Mahkemesi'nin bu kararı, tüm sağlık çalışanlarını son derece memnun etmiştir." dedi.
23.02.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

SAĞLIKSENSAĞLIKhemşire112ÇALIŞANLARI1mayıs

Sağlıksen ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.