Geri Dön
TeknolojiKoluman, DIMDEX 2024’te son teknoloji savunma sanayii inovasyonlarını sergiledi

Koluman, DIMDEX 2024’te son teknoloji savunma sanayii inovasyonlarını sergiledi

Koluman Otomotiv Endüstri, Sheikh Tamim Bin Hamad Al Thani'nin himayesinde ve Katar Silahlı Kuvvetleri'nin ev sahipliğinde düzenlenen Doha Uluslararası Denizcilik Savunma Fuarı ve Konferansı'na (DIMDEX) katıldı. Koluman Otomotiv Endüstri, uluslararası alanda karar vericilerle bir araya gelerek, son teknoloji savunma sanayii inovasyonlarını sergiledi.

Koluman, DIMDEX 2024’te son teknoloji savunma sanayii inovasyonlarını sergiledi

Koluman Otomotiv Endüstri, DIMDEX 2024'te, özellikle savunma ve güvenlik sektörü için geliştirdiği son teknoloji ürün ve hizmetlerini tanıttı. Koluman Otomotiv Endüstri, DIMDEX 2024'te, savunma sanayii alanında uluslararası iş birlikleri kurma, yeni pazarlara açılma ve sektörel bilgi alışverişinde bulunma fırsatı buldu. Firma, bu etkinlik sayesinde, savunma ve güvenlik sektöründeki global trendleri yakından takip etme ve bu doğrultuda inovatif çözümler geliştirme konusunda önemli adımlar atacak.

Etkinliğin ilk günü, Katar Büyükelçisi Dr. Mehmet Mustafa Göksu, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Donanma Komutanı Koramiral Kadir Yıldız, Sahil Güvenlik Komutanı Tümamiral Ahmet Kendir ve Roketsan Genel Müdürü Murat İkinci gibi üst düzey heyetlerin ve sektör liderlerinin Koluman standını ziyaret etti. Savunma Sanayi Başkanı Prof. Dr. Haluk Görgün, Başkan Yardımcısı Mustafa Murat Şeker ve beraberindeki heyet Koluman standına ziyarette bulundu. SSB ile yürütülen projeler ve ihracat hedefleri hakkında bilgi alan Görgün, Koluman'ın ihracata yönelik çalışmalarından duyduğu memnuniyeti belirterek başarılar diledi.

Koluman, DIMDEX 2024’te son teknoloji savunma sanayii inovasyonlarını sergiledi

‘KOLUMAN, GÜVENİLİR BIR ORTAK OLARAK KENDİNİ KANITLADI’

Koluman Holding Yönetim Kurulu Danışmanı Dr. Önder Ege, DIMDEX 2024'ün kendileri için sadece bir fuar değil, sektörel bilgi birikimlerini artırdıkları, uluslararası ilişkiler kurdukları ve savunma sanayiindeki yenilikçi ürün ve hizmetlerini dünya sahnesinde sergiledikleri başarılı bir platform olduğunu belirtti. Dr. Önder Ege, “Uzman mühendislik ekibi ve güçlü Ar-Ge altyapısı ile sektördeki en yeni teknolojileri entegre eden Koluman, ulusal ve uluslararası pazarda güvenilir bir ortak olarak kendini kanıtladı” dedi.

Firma, gelecek yıllarda da bu önemli etkinlikte yer almayı ve savunma sanayii alanındaki yenilikçi çözümlerini dünya çapında sergilemeyi hedefliyor.