Balıklı Rum Hastanesi

Balıklı Rum Hastanesi

Son dakika Balıklı Rum Hastanesi haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Balıklı Rum Hastanesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Balıklı Rum Hastanesi haber sayfamızda...

Balıklı Rum Hastanesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 18 balikli rum hastanesi haberi bulunmuştur.
Balıklı Rum Hastanesi'nde çıkan yangına takipsizlik
Balıklı Rum Hastanesi'nde çıkan yangına takipsizlik Zeytinburnu'nda bulunan Balıklı Rum Hastanesi'nde çıkan yangına ilişkin yürütülen soruşturmada takipsizlik kararı verildi.
17.11.2022Gündem
Balıklı Rum Hastanesi'nde tadilat başladı
Balıklı Rum Hastanesi'nde tadilat başladıZeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi'nin Yaşlı Bakımevi bölümünde 4 Ağustos'ta çıkan yangında zarar gören çatının onarılması için tadilat başladı. Yapılan çalışmalar havadan drone ile görüntülendi.
12.10.2022Video
Balıklı Rum Hastanesi'nde tadilat başladı
Balıklı Rum Hastanesi'nde tadilat başladıZeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi'nin Yaşlı Bakımevi bölümünde 4 Ağustos'ta çıkan yangında zarar gören çatının onarılması için tadilat başladı. Yapılan çalışmalar havadan drone ile görüntülendi.
12.10.2022Gündem
Yanan Balıklı Rum Hastanesi'nde tadilat için hazırlıklara başlandı
Yanan Balıklı Rum Hastanesi'nde tadilat için hazırlıklara başlandı Balıklı Rum Hastanesi'nin yangında zarar gören binasının tadilatı için hazırlıklara başlandı. Bazı noktalara iskele kurulurken, hazırlıklar havadan drone ile görüntülendi.
27.09.2022Video
Balıklı Rum Hastanesi'ndeki yangınla ilgili itfaiye raporu
Balıklı Rum Hastanesi'ndeki yangınla ilgili itfaiye raporuZeytinburnu'ndaki Balıklı Rum Hastanesi'nde çıkan yangına ilişkin İstanbul itfaiye Daire Başkanlığı hazırladığı raporda, yangının çıkış sebebinin tam olarak, sağlıklı şekilde tespit edilemediğini belirtti.
14.08.2022Gündem
Balıklı Rum Hastanesi Vakfı Başkanı Yuvanidis: Bina 3 ay ile 6 ay arasında tamamlanacak
Balıklı Rum Hastanesi Vakfı Başkanı Yuvanidis: Bina 3 ay ile 6 ay arasında tamamlanacakİstanbul'un en eski hastanelerinden biri olan Balıklı Rum Hastanesi Yaşlı Bakımevi Bölümü’nde çıkan yangının sonrası binanın eski günlerine dönmesi için çalışmalar devam ediyor. Balıklı Rum Hastanesi Vakfı Başkanı Kostantin Yuvanidis "Binanın 3 ay ila 6 ay arasında tamamlanacağını düşünüyorum. Eski günlerine kavuşacak" dedi.
8.08.2022Video
Balıklı Rum Hastanesi Vakfı Başkanı Yuvanidis: Bina 3 ay ile 6 ay arasında tamamlanacak
Balıklı Rum Hastanesi Vakfı Başkanı Yuvanidis: Bina 3 ay ile 6 ay arasında tamamlanacak İstanbul'un en eski hastanelerinden biri olan Balıklı Rum Hastanesi Yaşlı Bakımevi Bölümü’nde çıkan yangının sonrası binanın eski günlerine dönmesi için çalışmalar devam ediyor. Balıklı Rum Hastanesi Vakfı Başkanı Kostantin Yuvanidis "Binanın 3 ay ila 6 ay arasında tamamlanacağını düşünüyorum. Eski günlerine kavuşacak" dedi.
8.08.2022Gündem
Balıklı Rum Hastanesi'ndeki yangın; para ve değerli eşyalar sahiplerine teslim edilecek
Balıklı Rum Hastanesi'ndeki yangın; para ve değerli eşyalar sahiplerine teslim edilecekZeytinburnu'ndaki Balıklı Rum Hastanesi'nde hasar tespit çalışmaları ve incelemeler sürüyor. Enkazdan çıkan para, altın ve değerli eşyalar, sahiplerine teslim edilmek üzere hastane yönetimine verildi.
6.08.2022Gündem
Rum Patriği Bartholomeos, Balıklı Rum Hastanesi'nde
Rum Patriği Bartholomeos, Balıklı Rum Hastanesi'ndeİstanbul Rum Patriği Bartholomeos, Balıklı Rum Hastanesi’ni ziyaret etti. Barholomeos, hastane içerisinde incelemelerde bulunarak, bilgi aldı.
5.08.2022Gündem
Balıklı Rum Hastanesi'ndeki ilk incelemelere göre taşıyıcı sistemlerde problem yok
Balıklı Rum Hastanesi'ndeki ilk incelemelere göre taşıyıcı sistemlerde problem yokAK Parti İstanbul Milletvekili Fatma Betül Sayan Kaya ve Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy Balıklı Rum Hastanesi'nde incelemelerde bulundu. Arısoy, "İlk incelemelerde taşıyıcı sistemlerinde herhangi bir problem yok. Duvarlar, taşıyıcı unsurlarda herhangi bir zarar yok. Çatı yanmış durumda" dedi.
5.08.2022Gündem
Balıklı Rum Hastanesi'nde çıkan yangına soruşturma
Balıklı Rum Hastanesi'nde çıkan yangına soruşturma Zeytinburnu'ndaki Balıklı Rum Hastanesi'nde çıkan yangına ilişkin Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nca soruşturma başlatıldı.
5.08.2022Gündem
Balıklı Rum Hastanesi'nde inceleme ve hasar tespit çalışmaları
Balıklı Rum Hastanesi'nde inceleme ve hasar tespit çalışmalarıİstanbul'un en eski hastanelerinden biri olan Balık Rum Hastanesi'nde dün çıkan yangının ardından incelemeler ve temizlik çalışmaları devam ediyor. Hastane içindeki hasar da görüntülendi.
5.08.2022Gündem
Hastane yangınında kimi yakını için geldi, kimi randevusunu beklemeye devam etti
Hastane yangınında kimi yakını için geldi, kimi randevusunu beklemeye devam ettiİstanbul Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi Yaşlı Bakımevi'nin çatısında yangın çıktı. Çatı alevlere teslim olurken, yangının erken fark edilmesiyle hastalar tahliye edildi.
4.08.2022Gündem
Zeytinburnu'nda hastane yangını sırasında içeriden çekilen görüntüler
Zeytinburnu'nda hastane yangını sırasında içeriden çekilen görüntülerZeytinburnu'ndaki Balıklı Rum Hastanesi'nde çıkan yangın sırasında itfaiye ekiplerinin içerideki müdahalesi kameraya yansıdı. Görüntülerde itfaiye ekipleri bir yandan yangına müdahale ederken bir yandan da hasta tahliyesi sürüyor.
4.08.2022Gündem
Zeytinburnu'nda yanan hastaneden bazı hastalar Prof. Dr. Murat Dilmener Hastanesi’ne getirildi
Zeytinburnu'nda yanan hastaneden bazı hastalar Prof. Dr. Murat Dilmener Hastanesi’ne getirildiZeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi'nin Yaşlı Bakımevi bölümünde saat 12.30 sıralarında çıkan yangın sonrasında tahliye edilen bazı hastalar ambulanslarla Yeşilköy'de bulunan Prof. Dr. Murat Dilmener Hastanesi'ne getirildi.
4.08.2022Gündem
Balıklı Rum Hastanesi'nin tarihçesi
Balıklı Rum Hastanesi'nin tarihçesiİstanbul Zeytinburnu'nda Rum cemaati tarafından 1753 yılında kurulan Balıklı Rum Hastanesi, Balıklı Rum Hastanesi Vakfı tarafından yönetiliyor.  Hastane, cemaatin talep ve ihtiyacı üzerine, Sultan 2'nci Mahmud Han'ın ferman ve tahsisiyle 1839 yılında bugünkü yerine taşındı.
4.08.2022Gündem
Balıklı Rum Hastanesi'nde yangın
Balıklı Rum Hastanesi'nde yangınYangın, Balıklı Rum Hastanesi'nin Yaşlı Bakımevi bölümünün saat 12.30 sıralarında bilinmeyen nedenle çıktı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri yangına müdahale ederken, hastalar tahliye ediliyor. Tahliye edilenler, Topkapı Üniversitesi Topkapı Üniversitesi Kazlıçeşme Yerleşkesinin bahçesine getirildi. Hastane önünde açıklama yapan İstanbul Valisi Ali Yerlikaya" Yaralı ya da can kaybı söz konusu değil. Yangının sebebini şuan bilmiyoruz. İtfaiye ekiplerinin vereceği rapor yangını sebebini ortaya koyacak. 104 yaşlı ve hasta tahliye edildi" dedi.
4.08.2022Foto Galeri
Balıklı Rum Hastanesi'nde yangın
Balıklı Rum Hastanesi'nde yangınZeytinburnu'ndaki Balıklı Rum Hastanesi'nde çıkan yangın itfaiye ekiplerinin yaklaşık 2 saat süren çalışmasıyla kontrol altına alındı. Hastane önünde açıklama yapan İstanbul Valisi Ali Yerlikaya "Can kaybımız, yaralanan vatandaşımız söz konusu değil" dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise Başhekim Stati Leana ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
4.08.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

balıklı rum hastanesiyangıntadilatsoruşturmatamamlanacak

Balıklı Rum Hastanesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.