Barzani

Barzani

Son dakika Barzani haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Barzani gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Barzani haber sayfamızda...

Barzani

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 111 barzani haberi bulunmuştur.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mesut Barzani’yi kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mesut Barzani’yi kabul etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Irak ziyareti kapsamında dün akşam Kürdistan Demokrat Partisi (KDP) Başkanı Mesut Barzani ile bir araya geldi.
23.04.2024 Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan, IKBY Başkanı Barzani ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, IKBY Başkanı Barzani ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKYB) Başkanı Neçirvan Barzani ile Erbil’de görüştü.
22.04.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Erbil’de
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Erbil’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Irak’ın başkenti Bağdat’taki temaslarını tamamladıktan sonra Erbil’e gitti. Erdoğan, Erbil Havalimanı’nda Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Neçirvan Barzani tarafından resmi törenle karşılandı.
22.04.2024 Dünya
MSB: Bir haftada 36 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: Bir haftada 36 terörist etkisiz hale getirildi Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Tuğamiral Zeki Aktürk, "Son bir haftada 36, 1 Ocak 2024'ten bugüne kadar ise 204'ü Irak’ın, 315'i Suriye'nin kuzeyinde olmak üzere 519 terörist etkisiz hale getirilmiştir" dedi.
7.03.2024 Gündem
IKBY Başbakanı Mesrur Barzani’nin ABD temasları
IKBY Başbakanı Mesrur Barzani’nin ABD temasları Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başbakanı Mesrur Barzani, hafta içinde ABD’ye düzenlediği resmi ziyaret kapsamında ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken ve ABD’li senatörlerle görüştü. Blinken, IKBY ve ABD ortaklığına dikkat çekerek “Bu alanda ve bu konularda uzun yıllar boyunca çalışmamın kişisel olarak benim için anlamı çok büyük” dedi.
29.02.2024 Dünya
Bakan Fidan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile görüştü
Bakan Fidan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından kabul edildi.
17.02.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, IKBY Başbakanı Barzani ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, IKBY Başbakanı Barzani ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Hükümetler Zirvesi kapsamında bulunduğu Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Dubai şehrinde Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başbakanı Mesrur Barzani’yi kabul etti.
13.02.2024 Dünya
Bakan Güler'den Irak Türkmen Cephesi'ne ziyaret
Bakan Güler'den Irak Türkmen Cephesi'ne ziyaret Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Metin Gürak ile Irak Türkmen Cephesi’ni ziyaret etti.
7.02.2024 Politika
Bakan Güler, KDP Başkanı Barzani ile görüştü
Bakan Güler, KDP Başkanı Barzani ile görüştü Millî Savunma Bakanı Yaşar Güler, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Metin Gürak ile gittiği Erbil’de, KDP Başkanı Mesud Barzani ile görüştü. Görüşmede bölgesel savunma ve güvenlik konularında görüş alışverişinde bulunulurken, Bakan Yaşar Güler Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını da iletti.
7.02.2024 Dünya
Bakan Güler, IKBY Başbakanı Mesrur Barzani ile görüştü
Bakan Güler, IKBY Başbakanı Mesrur Barzani ile görüştü Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Metin Gürak ile resmi temaslarına devam ettiği Irak’ta Irak Kürt Bölgesel Yönetimi  (IKBY) Başbakanı Mesrur Barzani ile görüştü.
7.02.2024 Dünya
Bakan Güler, IKBY Bölge Başkanı Barzani ile görüştü
Bakan Güler, IKBY Bölge Başkanı Barzani ile görüştü Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, resmi temaslarına devam ettiği Irak’ta Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Bölge Başkanı Neçirvan Barzani ile görüştü.
7.02.2024 Dünya
MİT Başkanı Kalın, Erbil'de temaslarda bulundu
MİT Başkanı Kalın, Erbil'de temaslarda bulundu Mili İstihbarat Teşkilatı (MİT) Başkanı İbrahim Kalın, Erbil'de temaslarda bulundu.
28.01.2024 Politika
Barzani: Uluslararası ortaklarımızla birlikte çalışacağız
Barzani: Uluslararası ortaklarımızla birlikte çalışacağız İran’ın dün Erbil’deki bazı hedeflere yönelik füze ve İHA saldırısını takiben Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi Başbakanı Mesrur Barzani, saldırıyı kınayarak Bağdat yönetimi ve uluslararası ortaklarıyla birlikte çalışacaklarını açıkladı. Barzani saldırıda ölü ve yaralı olduğunu vurguladı.
16.01.2024 Dünya
Macron, Barzani ile görüştü
Macron, Barzani ile görüştü Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Neçirvan Barzani ile bugün başkent Paris'te Elysee Sarayı’nda görüştü.
3.11.2023 Dünya
Remzi Çayır: Türkmenlere uzanan el Türk milletine uzanan el gibidir
Remzi Çayır: Türkmenlere uzanan el Türk milletine uzanan el gibidir MİLLİ Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır, “Son zamanlarda Barzani ve merkez hükümetin zaman zaman birlikte veya ters düştükleri Kerkük’ü Kürtleştirme, başkalaştırma operasyonları asla ve asla karşılık bulamayacaktır. Türkmenlere uzanan el Türk milletine uzanan el gibidir. Türkmenlerin hak ve hukukunu koruyacak Türk milletinin ta kendisidir” dedi.
14.09.2023 Politika
Fidan, Mesud Barzani ve IKBY Başbakan Yardımcısı Talabani ile görüştü
Fidan, Mesud Barzani ve IKBY Başbakan Yardımcısı Talabani ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, resmi temaslarını sürdürdüğü Irak’ın Erbil kentinde KDP Başkanı Mesud Barzani ve Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başbakan Yardımcısı Kubat Talabani ile görüştü.
24.08.2023 Dünya
Bakan Fidan: Bağdat ve Erbil yönetimi, PKK terörünü temizlemekte oldukça kararlı
Bakan Fidan: Bağdat ve Erbil yönetimi, PKK terörünü temizlemekte oldukça kararlı Irak ziyaretine devam eden Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, bugün Erbil’de düzenlenen ortak basın toplantısında “Şu anda Irak topraklarında PKK terörü kendisini gizliyor. Bu virüsü inşallah Irak'tan da hep beraber temizleyeceğiz. Gerek Bağdat yönetimini gerek Erbil yönetimini, PKK terörünü Irak topraklarından temizlemekte oldukça kararlı bulduk. Bunun için de ayrıca memnunuz” açıklamasını yaptı.
24.08.2023 Dünya
Bakan Fidan’dan Irak’ta resmi temaslar
Bakan Fidan’dan Irak’ta resmi temaslar Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Irak ziyareti kapsamında resmi temaslarını sürdürüyor.
24.08.2023 Dünya
Bakan Fidan’dan Irak’ta resmi temaslar
Bakan Fidan’dan Irak’ta resmi temaslar Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Irak ziyareti kapsamında resmi temaslarını sürdürüyor.
24.08.2023 Video
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan peşpeşe önemli görüşmeler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan peşpeşe önemli görüşmeler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ve Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Neçirvan Barzani ile telefonda görüştü.
29.06.2023 Politika
Bakan Güler: Terörle mücadelemiz artan bir şiddetle devam edecek
Bakan Güler: Terörle mücadelemiz artan bir şiddetle devam edecek Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, "Terörle mücadelemizde herhangi bir değişiklik olmayacak, aynı şekilde artan bir şiddetle devam edecek" dedi.
21.06.2023 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Barzani'yi kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Barzani'yi kabul etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başbakanı Mesrur Barzani'yi kabul etti.
20.06.2023 Politika
Northern Iraq Regional Government Prime Minister Barzani attended Erbil Build Expo
Northern Iraq Regional Government Prime Minister Barzani attended Erbil Build Expo Erbil International Building, Construction and Municipal Equipment Fair and Conference, which was organised for the 13th time, welcomed Northern Iraq Regional Government Prime Minister Masrour Barzani. The event, organized with the participation of 408 exhibitor company brands from 13 countries, aimed to boost the import volume in the construction equipment and materials sector for Iraq.
1.06.2023 English
Dünya liderlerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tebrik mesajları
Dünya liderlerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tebrik mesajları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden cumhurbaşkanı seçilmesi dolayısıyla dünya liderlerinden tebrik telefonları ve mesajları gelmeye devam ediyor.
1.06.2023 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tebrik telefonları
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tebrik telefonları Libya Yüksek Devlet Konseyi Başkanı Halid Ammar el-Mişri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla arayarak seçim başarısı dolayısıyla tebrik etti.
31.05.2023 Politika

Benzer Haber Etiketleri

barzani Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşme ırak Bakan Fidan

Barzani ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.