Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu

Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu

Son dakika CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu haber sayfamızda...

Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.217 chp genel baskani kemal kilicdaroglu haberi bulunmuştur.
Kılıçdaroğlu, down sendromlu sanatçı Aras'ı ziyaret etti
Kılıçdaroğlu, down sendromlu sanatçı Aras'ı ziyaret ettiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'un Kurtköy semtinde yaşayan down sendromlu Çağatay Aras'ı ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, Aras'ın bağlamayla çaldığı türküleri dinledi.
16.08.2022 Gündem
Kemal Kılıçdaroğlu: Kavga eden bir Türkiye istemiyoruz
Kemal Kılıçdaroğlu: Kavga eden bir Türkiye istemiyoruzCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul İl Başkanlığında düzenlenen helalleşme buluşmasında yaptığı konuşmada, "Kamplaşan bir Türkiye istemiyoruz. Kavga eden bir Türkiye istemiyoruz. Barış içinde, huzur içinde yaşamak istiyoruz" diye konuştu.
14.08.2022Politika
Erdoğan: Piyasaları rahatlatacağız, zincir marketler de kendilerini buna göre ayarlayacak
Erdoğan: Piyasaları rahatlatacağız, zincir marketler de kendilerini buna göre ayarlayacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "40 çeşit üründe inşallah Tarım Kredi Kooperatifleri'nde ciddi manada indirime gidiyoruz. Piyasaları böylece daha da rahatlatacağız. Bazı zincir marketler de kendilerini buna göre ayarlayacak.” dedi.
13.08.2022Gündem
Bakan Bozdağ'dan Kılıçdaroğlu'na: Elinizde YSK'da olmayan hangi bilgi var?
Bakan Bozdağ'dan Kılıçdaroğlu'na: Elinizde YSK'da olmayan hangi bilgi var?Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, CHP'nin seçmen listeleri iddialarına ilişkin, "Adamın seçimden haberi yok, haberi olsa böyle bir açıklamayı yapmaz. Adalet bakanı olarak soruyorum Sayın Kılıçdaroğlu'na; sizin elinizde YSK'nın elinde olmayan hangi bilgi var? Size bu bilgileri kim servis etti, nereden aldınız? Meşru bir yoldan almadığınız açık" dedi.
13.08.2022Gündem
Kemal Kılıçdaroğlu: En geç 1 yıl içinde yurt sorununu bitireceğiz
Kemal Kılıçdaroğlu: En geç 1 yıl içinde yurt sorununu bitireceğizCHP Gençlik Kolları İl Başkanları Toplantısı'nda konuşan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,, "Anadolu’dan gelen evladımız İstanbul’da yurt bulamadığı takdirde ayda 9-10 bin lira kira vererek ev tutabilir mi? Anne baba seviniyor oğlum kızım üniversite kazandı diye ama sonra nerede kalacak diye düşünüyor. Gençlere sözüm var. En geç 1 yıl içinde yurt sorununu bitireceğiz. 20 yıldır bitiremediler, 1 yıl içinde bitireceğiz" dedi.
13.08.2022Gündem
Bakan Nebati: Otomotiv sektöründe ÖTV konusu gündemimizde yok
Bakan Nebati: Otomotiv sektöründe ÖTV konusu gündemimizde yokHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, otomotiv sektöründeki ÖTV konusunun gündemlerinde olmadıklarını belirtip, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarına tepki göstererek, "Sayın Kılıçdaroğlu, ekonomik temelleri olmayan ve içi doldurulmamış, serbest ticareti bozucu, fiyatları manipüle eden tarzda siyasi sorumluluk anlayışına sığmayan konuşmalarınızın yıkıcı muhalefet yapmanızın dışında ülkemize bir faydası yoktur" dedi.
13.08.2022Ekonomi
Kılıçdaroğlu Yurt Dışı Örgütlenme Çalıştayı'nda konuştu
Kılıçdaroğlu Yurt Dışı Örgütlenme Çalıştayı'nda konuştuCumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Biz büyük kentleri alacağımızı söylediğimizde kimse inanmıyordu. Yeni siyaset anlayışımızla bu kapıları araladık. Bugün bunların meyvelerini de görüyoruz. Bursa'yı kaybetmedeki kabahat bize ait. Önümüzdeki seçimlerde onu da telafi edeceğiz. Verdiğimiz mücadele bir hak mücadelesi, demokrasi mücadelesidir" dedi.
12.08.2022Gündem
Soylu: Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, veri aktarımının detaylarını anlatacak
Soylu: Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, veri aktarımının detaylarını anlatacakİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Bizdeki seçmen verileri YSK'da yok" sözlerine ilişkin, "Sayın Kılıçdaroğlu; Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğümüz MERNİS üzerinden YSK'ya veri aktarımının teknik detaylarını basın açıklamasıyla anlatacak" dedi.
12.08.2022Politika
AK Parti'li Çelik: Kılıçdaroğlu'nun 'YSK'da olmayan veriler bizde var' demesi çok sorunlu bir ifadedir
AK Parti'li Çelik: Kılıçdaroğlu'nun 'YSK'da olmayan veriler bizde var' demesi çok sorunlu bir ifadedirAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Yüksek Seçim Kurulu'yla (YSK) ilgili sözleriyle ilgili, "Sn Kılıçdaroğlu'nun 'YSK'da olmayan veriler bizde var' demesi çok sorunlu bir ifadedir. Zira bir yanlış YSK tarafından düzeltilmişse bile sonuçta ortaya çıkan yine bir YSK verisidir" dedi.
10.08.2022Politika
İçişleri Bakanlığı'ndan, Kılıçdaroğlu'nun YSK ile ilgili iddialarına açıklama
İçişleri Bakanlığı'ndan, Kılıçdaroğlu'nun YSK ile ilgili iddialarına açıklamaİçişleri Bakanlığı'ndan, Kılıçdaroğlu'nun Yüksek Seçim Kurulu'yla (YSK) ilgili iddialara ilişkin yapılan açıklamada, "Kılıçdaroğlu'nun YSK'da olmayan ancak kendilerinde bulunduğunu iddia ettiği bilgileri nasıl temin ettiğini açıklaması gerekmektedir. Aksi halde Bakanlığımızca suç duyurusunda bulunulacaktır" denildi.
10.08.2022Gündem
Hamza Dağ: 60 milyon seçmenin kişisel verilerinin alınması ciddi bir mesele
Hamza Dağ: 60 milyon seçmenin kişisel verilerinin alınması ciddi bir meseleAdalet ve Kalkınma Partisi İstanbul İl Başkanlığı'nın başlattığı "Yüz Yüze 100 Gün" projesi çerçevesinde Tuzla'da program düzenlendi. Proje kapsamında Tuzla’yı ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Bizdeki seçmen bilgileri YSK’nın elinde yok, her seçmeni biliyoruz” sözlerine karşılık, “Kılıçdaroğlu, 60 milyona yakın seçmenin kişisel verilerini bir şekilde aldıklarını ifade etmiştir. Bu çok ciddi bir meseledir. Bunun üzerine biz sonuna kadar gideceğiz” dedi.
10.08.2022Gündem
Bakan Nebati: KKM uygulaması finansal istikrarın tesis edilmesinde etkin rol oynamıştır
Bakan Nebati: KKM uygulaması finansal istikrarın tesis edilmesinde etkin rol oynamıştırHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Kur Korumalı Mevduat (KKM) uygulamasına ilişkin, "Finansal istikrarın sağlanması amacıyla devreye alınan KKM Uygulaması jeopolitik gelişmeler ve arz güvenliğine ilişkin yaşanan tüm sorunlara rağmen finansal istikrarın tesis edilmesinde etkin rol oynamıştır" dedi.
9.08.2022Politika
AK Parti’li Aksal’dan, CHP’li Gürkan’a ‘Sayın Cumhurbaşkanım’ tepkisi
AK Parti’li Aksal’dan, CHP’li Gürkan’a ‘Sayın Cumhurbaşkanım’ tepkisiEdirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu "Sayın Cumhurbaşkanım" diyerek kürsüye çağırmasına AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Fatma Aksal, “Sizin milletin iradesine saygınız işte bu kadar” dedi.
9.08.2022Politika
Kılıçdaroğlu: Ayçiçeği taban fiyatı ton başına 16 bin lira olmalı
Kılıçdaroğlu: Ayçiçeği taban fiyatı ton başına 16 bin lira olmalıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Edirne'de ayçiçeği tarlasında çiftçilerle bir araya geldi. Ayçiçeğinde fiyatın ton başına 16 bin lira olması gerektiğini söyleyen Kılıçdaroğlu, "Eğer bu alım fiyatı deklare edilir ve çiftçiden ton başına 16 bin liradan alınırsa çiftçi en azından bırakın kar etmeyi, önümüzdeki yıl bunu 'ekebilirim' diyecektir. 'Sosyal devlet bana sahip çıkacaktır' diyecektir" dedi.
9.08.2022Politika
Kılıçdaroğlu: Türkiye'nin kaderini 7.5 milyon gencimiz tayin edecek
Kılıçdaroğlu: Türkiye'nin kaderini 7.5 milyon gencimiz tayin edecekCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "7.5 milyon gencimiz ilk kez sandığa gidip oy kullanacak ve Türkiye'nin kaderini bu 7.5 milyon gencimiz tayin edecek. Her birimiz sorumluluğu, sorumlulukları yerine getireceğiz, sandığa gideceğiz. Elimizi vicdanımıza koyup oyumuzu kullanacağız. Sakın ola ki umutsuzluğa kapılmayın, sakin olun. En büyük güç sizsiniz. Sizden daha büyük bir güç demokrasilerde yoktur" dedi.
8.08.2022Politika
Kemal Kılıçdaroğlu Evrensel Aşura Matem Merasimi'nde konuştu
Kemal Kılıçdaroğlu Evrensel Aşura Matem Merasimi'nde konuştuCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Evrensel Aşura Matem Merasimi'nde yaptığı konuşmada, "Bizler Hazreti Hüseyin'in Kerbela'da temsil ettiği adaletten yanayız. Adaletten tarafız. Ancak şunu da özenle vurgulamak isterim. Hazreti Hüseyin'e ağlayanlardan olup Yezid gibi davrananlardan da değiliz" dedi.
8.08.2022Gündem
Kılıçdaroğlu'ndan partisinin 90 bininci kadın üyesine rozet
Kılıçdaroğlu'ndan partisinin 90 bininci kadın üyesine rozetCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin 90 bininci kadın üyesi Adalet Bayrakkaya'yı makamında kabul edip, rozet taktı. Kılıçdaroğlu, "Vergi adaletsizliği en çok alt kesimi etkiliyor. Çiftçilerse ne gübre ne ilaç ne de mazot alabiliyor. Üst tabaka her geçen gün zenginleşirken olan halka oluyor. Bu sorunları çözeceğiz" dedi.
7.08.2022Politika
Kılıçdaroğlu, 120 milletvekili ile Erzurum'a geldi
Kılıçdaroğlu, 120 milletvekili ile Erzurum'a geldiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin haftalık toplantısını yapmak üzere 120 milletvekili ile Erzurum'a geldi.
2.08.2022Politika
Erdoğan: Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut hamlesini başlatıyoruz
Erdoğan: Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut hamlesini başlatıyoruzCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası yaptığı açıklamada, "Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut hamlesini başlatıyoruz. İlk kez ev sahibi olacak vatandaşlarımızın sabırsızlıkla beklediği bu proje ile ilgili hazırlıklar bitmek üzeredir. Vatandaşlarımızı kira öder gibi taksitlerle yerel ve yatay mimari anlayışına göre inşa edilmiş konut projeleri ile ev sahibi yapacağız" dedi.
1.08.2022Politika
AK Parti'li Ünal: Bakanlığımız, sağlık çalışanlarımıza şiddeti engelleme konusunda çalışmalarını sürdürüyor
AK Parti'li Ünal: Bakanlığımız, sağlık çalışanlarımıza şiddeti engelleme konusunda çalışmalarını sürdürüyorAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, "Cumhur İttifakı, sağlık çalışanlarımıza şiddeti engellemek için TCK'da önemli değişiklikleri hayata geçirdi. Sağlık Bakanlığımız, sağlık çalışanlarımıza şiddet konusunda çözüm odaklı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor" dedi.
1.08.2022Politika
TBMM'de toplantı yeter sayısına ulaşılamadı
TBMM'de toplantı yeter sayısına ulaşılamadıTBMM Başkanı Mustafa Şentop'un, CHP'nin talebi üzerine, olağanüstü toplantıya çağırdığı TBMM Genel Kurulu'nda toplantı yeter sayısı olan 200 milletvekili sayısına ulaşılamadı.
1.08.2022Gündem
Kılıçdaroğlu, CHP Sözcüsü Öztrak'ın annesinin cenazesine katıldı
Kılıçdaroğlu, CHP Sözcüsü Öztrak'ın annesinin cenazesine katıldıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Sözcüsü Faik Öztrak'ın annesi Ayten Öztrak'ın (96) cenaze namazına katıldı.
31.07.2022Gündem
Bakan Bozdağ: Bu ağız mafya ağzı
Bakan Bozdağ: Bu ağız mafya ağzıAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, tehdit üzerinden siyaset yaptığını belirterek, "Bu ağız, mafya ağzı. Türkiye'nin yönetimine talip 'meşru siyaset içinde anayasa ve yasalara göre bu ülkeyi yöneteceğim' diyenlerin ağzı değil" dedi.
30.07.2022Gündem
Kılıçdaroğlu: Adalet bu ülkeye ya gelecek ya gelecek, ortası yoktur
Kılıçdaroğlu: Adalet bu ülkeye ya gelecek ya gelecek, ortası yokturCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ağrı'da yaptığı konuşmada "Adalet bu ülkeye ya gelecek ya gelecek, ortası yoktur. Tüm peygamberler adalet, güzel ahlakı getirmek üzere görevlendirilmişlerdir. Adaleti sağlayamazsanız kul hakkı yemiş olursunuz. Adaleti sağlayamazsanız birilerini haksız yere mahkum etmiş olursunuz. Biz adaleti sağlayacağız. Bunu derken hukuk içinde, vicdan içinde, ahlak içinde adalet içinde sağlamak zorundayız." dedi.
28.07.2022Politika
Savcı Sayan: Olayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ağrı'ya gelişiyle ilgisi yok
Savcı Sayan: Olayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ağrı'ya gelişiyle ilgisi yokAğrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, çevresinde silahlı kişilerle yürürken çekilen görüntüleriyle ilgili eleştirilere yönelik açıklama yaptı. Kendisinin de olduğu asfaltlama çalışması yapılan alanda yardımcısına ve personeline yönelik saldırı girişiminde bulunulduğunu, görüntülerin de güvenliğinden sorumlu kişilerce güvenlik çemberi oluşturulduğu anlara ilişkin olduğunu belirten Sayan, “Olayın Ağrı Spor ile ya da bahsedildiği gibi Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ağrı'ya gelişiyle ilgisi bulunmamaktadır” dedi. Sayan, bugün kente gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu çay içmeye davet etti.
28.07.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

kılıçdaroğluCHPKemal KılıçdaroğluYSKCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu

Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.