Coin

Coin

Son dakika coin haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan coin gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan coin haber sayfamızda...

Coin

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 399 coin haberi bulunmuştur.
Kripto para borsasından küçük yatırımcıya özel ‘WBT Holding’ programı
Kripto para borsasından küçük yatırımcıya özel ‘WBT Holding’ programı Yükselen faizler ve artan ücretlere karşı kripto parayı vadeli mevduat gibi kilitleyip bir süre kullanmama sözü vermeyi tanımlayan ve risksiz getiri imkanı sunan staking, holding gibi yöntemlerin ön plana çıktığını söyleyen kripto para borsası WhiteBIT CEO'su Volodymyr Nosov, “Paranın değerini enflasyona karşı korumanın yollarından biri, WBT Holding sistemi. WBT Holding'in seviyesi, 10 WBT kilitleyerek başarılabiliyor. 100 dolar gibi bir bütçeyle yatırımcılar, yıllık yüzde 22'ye kadar getiri sağlama yolunda adım atabiliyor. Kripto para birimleri oynak olsa da bu getiriler eksilmiyor” ifadelerini kullandı.
20.05.2024 Ekonomi
Garanti BBVA Dijital Varlıklar, Avax Coin desteğini devreye alıyor
Garanti BBVA Dijital Varlıklar, Avax Coin desteğini devreye alıyor GARANTİ BBVA’nın bağlı ortaklığı olarak kurulan Garanti BBVA Dijital Varlıklar, Garanti BBVA Kripto mobil platformuyla müşterilerine kripto cüzdan ve alım satım deneyimi sunuyor. Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı ve Garanti BBVA Dijital Varlıklar Yönetim Kurulu Başkanı M. Çağrı Süzer, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda çok yakında Avalanche c-chain ile AVAX coin desteğini de devreye alacaklarını duyurdu.
25.04.2024 Ekonomi
BtcTurk Kripto’da üç yeni kripto para listelendi
BtcTurk Kripto’da üç yeni kripto para listelendi BtcTurk Kripto’da Bonk (BONK), Jupiter (JUP) ve Pyth Network (PYTH) olmak üzere üç yeni kripto para listelendi. Listelenen kripto paralar 4 Nisan tarihi itibarıyla alım satıma açıldı. Bu üç yeni kripto paranın eklenmesiyle BtcTurk Kripto’da listelenen kripto para sayısı 109’a ulaştı.
5.04.2024 Ekonomi
Paycell ile PUBG geliştiricisi KRAFTON arasında iş birliği anlaşması
Paycell ile PUBG geliştiricisi KRAFTON arasında iş birliği anlaşması Paycell, dünyanın en çok ilgi gören oyunlarından PUBG: BATTLEGROUNDS’un (PUBG) geliştiricisi KRAFTON ile iş birliği yaptığını duyurdu. Bu kapsamda artık oyuncular tüm ödemelerini Paycell’in sunduğu PUBG kart ile yapabilecek ve kartı kullandıkça PUBG G-Coin paketleri kazanma fırsatı bulacak.
8.03.2024 Teknoloji
Reecoin, Bitexen listelerine ekleniyor
Reecoin, Bitexen listelerine ekleniyor Dijital varlık alım-satım platformu Bitexen, Türkiye’de faaliyet gösteren teknoloji markalarından Reeder ile iş birliğine gitti. Buna göre Bitexen aracılığıyla şubat ayı sonunda ön satışa açılacak, mart ayı içerisinde listelenecek olan Reecoin, Türkiye'de bir teknoloji markasına entegre ilk token olacak.
27.02.2024 Ekonomi
Kripto para platformu, tüm ‘meme coin’leri çatısı altında topluyor
Kripto para platformu, tüm ‘meme coin’leri çatısı altında topluyor Kripto para platformu PayPayu, tüm 'meme coin’leri bir araya getirerek, yatırımcılara daha düşük işlem ücretleri ve daha hızlı işlemler sunmayı hedeflediğini duyurdu.
2.02.2024 Ekonomi
Bakan Şimşek: Kripto ile ilgili düzenlemeyi meclise gönderiyoruz
Bakan Şimşek: Kripto ile ilgili düzenlemeyi meclise gönderiyoruz İstanbul Sanayi Odası'nın meclis toplantısına katılan Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye'nin Kur Korumalı Mevduat'an çıkacağını belirtti. Şimşek ayrıca, "Kripto ile ilgili bir düzenleme yok, onu yakında meclise gönderiyoruz" dedi.
31.01.2024 Ekonomi
Ukrayna merkezli kripto para borsası, 5. yılını 60 bin dolarlık ödül havuzuyla kutluyor
Ukrayna merkezli kripto para borsası, 5. yılını 60 bin dolarlık ödül havuzuyla kutluyor    Ukrayna’da kurulan ve Avrupa’nın en büyük kripto para borsalarından birine dönüşen WhiteBIT, sektördeki 5. yılını doldurduğunu ve kuruluş yıldönümünü özel etkinliklerle kutlayacağını açıkladı. Konuyla ilgili değerlendirmelerini paylaşan WhiteBIT Kurucusu Volodymyr Nosov, “Ukrayna Milli Futbol Takımı, FC Barcelona, Trabzonspor Futbol Kulübü ve FACEIT'in resmi kripto ortağı konumundaki WhiteBIT olarak, son 5 yılda inovasyona bağlılığımızla gelişmiş teknolojilerin herkesin günlük hayatının bir parçası olması gerektiğini göstermiş olduk. 5. yılımızı, oluşturduğumuz 60 bin dolar değerindeki özel ödül havuzuyla kutluyoruz. Ödül havuzunun ayrıntılarını internet sitemizde açıklıyoruz” dedi.  
20.11.2023 Ekonomi
Versity Token Bitexen'deki yerini aldı
Versity Token Bitexen'deki yerini aldı Bitexen, gayrimenkul ve konut alanında faaliyet gösteren global metaverse platformu Versity Token'ı listesine eklediğini duyurdu.
15.11.2023 Ekonomi
Türk oyun şirketi, bağımsız geliştiricilerin oyunlarını Web3’e taşıyacak
Türk oyun şirketi, bağımsız geliştiricilerin oyunlarını Web3’e taşıyacak   Oyun geliştirme şirketi Unipoly Games, stüdyoların geliştirdiği oyunları blokzinciri altyapısıyla Web 3.0 ortamına taşıyacağını açıkladı.  
12.09.2023 Teknoloji
Karşıyaka'ya 26 milyonluk temlik şoku
Karşıyaka'ya 26 milyonluk temlik şoku Yeni yönetimini 12 Ağustos'taki olağanüstü kongrede seçen Karşıyaka'da Eski Başkan Turgay Büyükkarcı'nın görevi devretmeden 1 gün önce kulüp hesaplarına alacakları için 26 milyon 55 bin 900 TL'lik temlik koyduğu ortaya çıktı. Yeşil-kırmızılılarda 12 Ağustos'taki kongre arifesinde 10 Ağustos'ta eski yönetim kurulundan Turgay Büyükkarcı, Serkan Ergüven, İlter Köseoğlu, Ahmet Dördüncü, Mehmet Yaya, İbrahim Palaoğlu, Murat Günenç, Kerem Copcu ve Murat Polat imzasıyla verilip, 11 Ağustos'ta noter kanalıyla tasdik edilen belgeye göre Büyükkarcı, Karşıyaka'nın Türkiye Basketbol Federasyonu nezdindeki alacaklarına kulüpten kendi alacaklarını tahsil etmek için 26 milyon 55 bin 900 TL'lik temlik koydu.
18.08.2023 Spor
“Kripto para yatırımı 18-25 yaş aralığında yüzde 55’lere çıktı”
“Kripto para yatırımı 18-25 yaş aralığında yüzde 55’lere çıktı” Teknolojinin gelişmesi ve sanal dünyanın gerçeğe yaklaşması ile günümüzde kripto para kullanımı her geçen gün artıyor. Kripto para yatırımının 18-25 yaş aralığında yüzde 55’lere çıktığını vurgulayan Kripto para borsalarından Gate.io Pazarlama Direktörü Didem Gülyuva, “Sabırlı olun, çok hızlı hareket etmeyin ve yüksek kaldıraçlı işlemler yapmamaya çalışın” tavsiyelerinde bulundu.
28.07.2023 Ekonomi
Karşıyaka'da gergin kongre
Karşıyaka'da gergin kongre Karşıyaka Spor Kulübü'nün zaman zaman tartışmaların yaşandığı olağan mali genel kurulunda, kongre arifesinde olağanüstü seçimli genel kurul kararı alan yönetim, mali ve idari olarak ibra edildi. Karşıyaka Belediyesi Zübeyde Hanım Nikah Salonu'nda yapılan kongre, üyelerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Kongre divanı başkanlığına 114 oy alan Cenk Karace'ye karşı 122 oyla Vehbi Moğol seçildi. Taraftar ve camianın önemli bir kesiminin aylardır süren seçim çağrısı sonrası mali kongreden önce ağustos ayı içine olağanüstü seçimli genel kurul kararı alan Başkan Turgay Büyükkarcı, yaptığı konuşmada yeniden aday olmayacağını açıkladı.
18.07.2023 Spor
THODEX Davası 18 Temmuz'a ertelendi
THODEX Davası 18 Temmuz'a ertelendi THODEX'İN kurucusu Faruk Fatih Özer'inde aralarında bulunduğu 7'si tutuklu 21 sanığın yargılandığı davada Özer ilk kez savunma yaptı. Fatih Özer savunmasında, "Arnavutluk'a bilet aldığım gün coin paralarını geri çekme taleplerini karşılamamaya başladık. Panik durumu geçene kadar platformu kapatma kararı aldım. Müşteriler panikle hareket ettiği için zarar ediyordu. Bu durumu yaşamamın sebebi aslında şirkete yatırılan paraların şirketin sisteminde olmamasıydı. Çünkü bu sistemdeki paralar çalındı" dedi. Mahkeme heyeti dosyanın esasa ilişkin mütalaasının hazırlanması için savcılığa gönderilmesine karar vererek duruşmayı 18 Temmuz tarihine erteledi.
12.06.2023 Gündem
Faruk Fatih Özer: Ben kimseyi dolandırmadım
Faruk Fatih Özer: Ben kimseyi dolandırmadım THODEX'İN kurucusu Faruk Fatih Özer’inde aralarında bulunduğu 7’si tutuklu 21 sanığın yargılandığı davada Özer ilk kez savunma yaptı. Fatih Özer savunmasında Thodex şirketinin kuruluş ve işleyişinden bahsederek “Medyada ve iddianamede yer alan iddialar asılsızdır. Ben kimseyi dolandırmadım. Bana kumpas yapıldı" dedi.  Özer, “Şirket üzerinde alınan tüm kararlar bana aittir. Ablam Serap Özer’in şirkette herhangi bir yetkisi yoktu. Şirketin benden başka yetkilisi yoktur" ifadelerini kullanarak şirket üzerinde tek yetkili kişinin kendisi olduğunu savunmasında sık sık dile getirdi.
12.06.2023 Gündem
“Yatırımcı altın ve dolara endeksli kripto para birimlerine yöneldi”
“Yatırımcı altın ve dolara endeksli kripto para birimlerine yöneldi” Yeni nesil finans platformu Block Earner'ın Türkiye Operasyon Müdürü Emrah Karadere, dolar ve altının hızlı yükselişi sonrası alım satım işlemlerinde makas farkının açıldığını söyledi. Karadere, “Yatırımcılar, alış ve satış fiyatları arasında açılan makasın çözümünü blok zincirinde buldu. Açılan makas aralığı, bazı yatırımcıları altın ve dolara endeksli kripto para birimlerine yönlendirdi” dedi.
8.06.2023 Ekonomi
Bitexen’den kullanıcılarına ödül kazandıran iki yeni özellik
Bitexen’den kullanıcılarına ödül kazandıran iki yeni özellik Dijital varlık alım-satım platformu Bitexen, kullanıcılarının kripto varlık alım-satım işlemlerinde seçeneklerinin artmasını sağlayacak ve yıl içinde daha fazla işlem yaptıklarında ödül kazanacakları yeni özelliğini ve yeni programını açıkladı. Kullanıcılar; 1 Haziran 2023- 31 Mayıs 2024 tarihlerindeki alım-satım işlemleri ile Kademeli Ödül Programı’ndan EXEN Coin ödülleri kazanabilecek. Ayrıca kullanıcılar, Haziran 2023 itibarıyla ‘Kilitle Kazan’ Özelliği ile kripto varlıklarını EXEN Coin’e çevirip 33 gün kilitli tutarak işlem tutarlarının yüzde 10’u kadar ödül kazanabilecek.
31.05.2023 Ekonomi
Bitcoin platformlarında yeni dönem: Bitcoin ile hediyeleşme
Bitcoin platformlarında yeni dönem: Bitcoin ile hediyeleşme Gelişen teknolojiyle birlikte birçok kavramda değişimler yaşandı. Bu kavramlardan biri de hediyeleşme oldu. Özel günlerde teknolojik hediyeler ilk sırada tercih edilirken, bazı kripto para uygulamaları bitcoin ile hediyeleşme özelliğini geliştirdi. Bu özelliğe sahip olan uygulamalarda kullanıcılar sevdiklerine Türk lirası karşılığında bitcoin hediye edebilecek. 
29.12.2022 Video
Bitcoin platformlarında yeni dönem: Bitcoin ile hediyeleşme
Bitcoin platformlarında yeni dönem: Bitcoin ile hediyeleşme Gelişen teknolojiyle birlikte birçok kavramda değişimler yaşandı. Bu kavramlardan biri de hediyeleşme oldu. Özel günlerde teknolojik hediyeler ilk sırada tercih edilirken, bazı kripto para uygulamaları bitcoin ile hediyeleşme özelliğini geliştirdi. Bu özelliğe sahip olan uygulamalarda kullanıcılar sevdiklerine Türk lirası karşılığında bitcoin hediye edebilecek. 
29.12.2022 Ekonomi
Merkeziyetsiz kripto borsalarında günlük işlem hacmi 5 milyar dolar seviyesine ulaştı
Merkeziyetsiz kripto borsalarında günlük işlem hacmi 5 milyar dolar seviyesine ulaştı Dünyanın en büyük merkezi kripto para borsalarından biri, geçtiğimiz haftalarda çökerek milyarlarca dolarlık zarara sebep oldu. Kripto ekosisteminde Sam Bankman-Fried tarafından kurulan FTX ve ona bağlı 100’ü aşkın şirketin iflas koruması başvurusunda bulunması, kripto ekosistemindeki güveni derinden sarstı. Gelişmelerden sonra merkeziyetiz borsalara olan ilgide önemli bir artış̧ gözlendi. Token Terminal verilerine göre merkeziyetsiz kalıcı borsalarda günlük işlem hacmi, Mayıs 2022'deki Terra krizinden bu yana en yüksek günlük işlem hacmi olan 5 milyar dolar seviyesine ulaştı.  
8.12.2022 Ekonomi
Blokzinciri saldırıları 9 ayda 2,3 milyar dolar kayba neden oldu
Blokzinciri saldırıları 9 ayda 2,3 milyar dolar kayba neden oldu   Arka arkaya yaşanan saldırı ve dolandırıcılık olayları blokzinciri teknolojilerinin güvenliğini tartışmaya açarken, Blokzinciri Güvenlik İttifakı yılın üçüncü çeyreğine ilişkin bulgularını yayımladı. Bu dönemde 37 saldırının gözlemlendiğinin belirtildiği raporda, toplam kaybın 405 milyon doları bulduğuna dikkat çekildi. İlk 9 ay değerlendirildiğinde ise toplam kayıpların 2,3 milyar doları aştığı görüldü.
3.11.2022 Ekonomi
Akyazı Stadı’nda bordo-mavili taraftarlara 11’e 11 maç fırsatı
Akyazı Stadı’nda bordo-mavili taraftarlara 11’e 11 maç fırsatı “Live the Dream” sloganıyla Camp Nou, Wanda Metropolitano, Mestalla, Stadion Maksimir başta olmak üzere dünyanın birçok yerinde destekledikleri takımların stadyumlarında taraftarlara 11’e 11 gerçek bir futbol maçı deneyimini yaşatan Socios.com şimdi de Akyazı Stadı’nda bordo mavili taraftarlara bu fırsatı sunuyor. 19 Kasım'da Akyazı Stadı’nda hakemler yönetiminde 11’e 11 oynanacak olan karşılaşmaya en az 1 adet $TRA Fan Token sahibi olan taraftarlar başvurabilecek.
1.11.2022 Spor
Uzmanı uyardı: Sosyal medya yönlendirmesi ile yapılan coin dolandırıcılığına dikkat
Uzmanı uyardı: Sosyal medya yönlendirmesi ile yapılan coin dolandırıcılığına dikkat  Son yıllarda kripto para borsaları ve alt coinler üzerinden yapılan dolandırıcılık faaliyetlerine yönelik uyarılarda bulunan Sosyal Medya Uzmanı Alaattin Çağıl, Twitter’da yaygın olarak ortaya çıkan coin dolandırıcılığına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Çağıl, “Twitter’da herhangi bir coinin yükseleceğine veya değer kaybedeceğine ilişkin değerlendirmeler birden gündeme oturuyor. İnsanlar buradan yönlendirilerek alt coinleri almaya ya da satmaya yönlendiriliyor” dedi.
26.10.2022 Ekonomi
Uzmanı uyardı: Sosyal medya yönlendirmesi ile yapılan coin dolandırıcılığına dikkat
Uzmanı uyardı: Sosyal medya yönlendirmesi ile yapılan coin dolandırıcılığına dikkat  Son yıllarda kripto para borsaları ve alt coinler üzerinden yapılan dolandırıcılık faaliyetlerine yönelik uyarılarda bulunan Sosyal Medya Uzmanı Alaattin Çağıl, Twitter’da yaygın olarak ortaya çıkan coin dolandırıcılığına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Çağıl, “Twitter’da herhangi bir coinin yükseleceğine veya değer kaybedeceğine ilişkin değerlendirmeler birden gündeme oturuyor. İnsanlar buradan yönlendirilerek alt coinleri almaya ya da satmaya yönlendiriliyor” dedi. 
26.10.2022 Ekonomi
BingX, ‘Spot İşlemlerde Sonsuz Grid’ botunu tanıttı
BingX, ‘Spot İşlemlerde Sonsuz Grid’ botunu tanıttı Sosyal Ticaret Borsası BingX, değişken pazar koşullarında kullanıcılarına kripto paraların otomatik spot al-sat işlemlerinde daha fazla fayda sağlamak amacıyla hayata geçirdiği ‘Sonsuz Grid’ botunu tanıttı. Buna göre, Spot Grid, işlem emirlerini sabit fiyat aralıklarında verirken, Spot Sonsuz Grid bunu, üst fiyat sınırı olmaksızın önceden belirlenmiş bir yüzde aralığında yapıyor.
11.10.2022 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

kripto coın bitexen bitcoin trabzonspor

Coin ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.