Eymen

Eymen

Son dakika eymen haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan eymen gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan eymen haber sayfamızda...

Eymen

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 345 eymen haberi bulunmuştur.
Tandırda cesedi bulunan Eymen'in ağabeyi: Sanıklar insanlık suçunu işlemiştir
Tandırda cesedi bulunan Eymen'in ağabeyi: Sanıklar insanlık suçunu işlemiştir İzmir'in Bornova ilçesinde cesedi tandırda bulunan 5 yaşındaki Eymen Sadık Durak'ın öldürülmesine ilişkin davada ağırlaştırılmış müebbet ile 38 yıl hapis cezasına çarptırılan anne Mine Durak (29) ile sevgilisi Serkan Elçetin (40), bu kez 'müstehcen yayınların üretiminde çocukları kullanmak' suçundan hakim karşına çıktı. Duruşmada davanın gizli görülmesi talebi reddedilirken, Eymen'in ağabeyi Önder Durak, "Sanıklar insanlık suç işlemiştir. En üst sınırdan cezalandırılmalarını istiyorum" dedi.
21.05.2024 Gündem
Bakan Fidan'dan peşpeşe önemli görüşmeler
Bakan Fidan'dan peşpeşe önemli görüşmeler DIŞİŞLERİ Bakanı Hakan Fidan, Filistin Başbakanı ve Dışişleri Bakanı Muhammed Mustafa ile telefonda görüştü.
28.04.2024 Politika
Bakan Fidan, Ürdün ve Norveçli mevkidaşlarıyla görüştü
Bakan Fidan, Ürdün ve Norveçli mevkidaşlarıyla görüştü İslam İşbirliği Teşkilatı ve Arap Ligi’nin Gazze konusunda oluşturduğu Temas Grubu toplantısına katılmak üzere Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’a giden Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Ürdün Dışişleri Bakanı Eymen es-Safedi ve Norveç Dışişleri Bakanı Espen Barth Eide ile görüştü.
28.04.2024 Politika
Bağcılar’da çocuklar bayramlaşma etkinliğinde buluştu
Bağcılar’da çocuklar bayramlaşma etkinliğinde buluştu Bağcılar Belediyesi tarafından bayramlarının öneminin çocuklara aşılanması amacıyla ‘Çocuk Bayramlaşması' programı düzenlendi. Etkinlikte konuşan Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, “İşin öznesinde çocuklar vardı. Çocuklara o eski Ramazanları yaşatma duygusu söz konusuydu. En son çocuklarla buluşmamızda bayramlaşmadan bahsettim. O ara eşim Nihal Hanımın da bir önerisiyle çocuklara özel bir bayramlaşma yapalım fikri ortaya çıktı. Orada da müjdemizi yaptık. Bugün de hem Hacivat Karagöz oyunlarımızla hem de konserimizde ve çok farklı etkinliklerimizle de çocuklarımızla özel bir bayramlaşma etkinliğinde buluştuk” diye konuştu.
10.04.2024 Yerel Haberler
Müebbet hapisle yargılanan 15 yaşındaki cinayet sanığı: Ben bıçaklamadım
Müebbet hapisle yargılanan 15 yaşındaki cinayet sanığı: Ben bıçaklamadım Kayseri'de molotofkokteyli atma meselesi yüzünden husumetli olduğu Suriye uyruklu komşusu Eymen Hasan'ı (17) bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla müebbet hapsi istenen tutuksuz sanık Ömer Y. (15), mahkemede suçlamaları reddetti. Ömer Y., "Eymen bana; 'sizin eve molotofu atan bizdik' diyerek kolumu tuttu ve yumruk attı. Bana vurmaya devam etti. Benden cüsseli olduğu için ona gücüm yetmedi. Bizi ayırmaya çalıştılar. Eymen, karnıma bıçak salladı. Bıçak kolumu kesti. Sonra yakınları da beni darp etmeye başladı. O sıra ben yere düştüm. Ardından da kaçtım. Eymen'in öldüğünü hastanede öğrendim. Eymen'i ben bıçaklamadım" dedi.
30.03.2024 Gündem
İstismara uğrayan Eymen'in katili: Görüntüler ne benim telefonumdan çekildi ne de yayıldı
İstismara uğrayan Eymen'in katili: Görüntüler ne benim telefonumdan çekildi ne de yayıldı İzmir'in Bornova ilçesinde cesedi tandırda bulunan Eymen Sadık Durak'ın (5) istismara uğrayıp, öldürülmesine ilişkin davada ağırlaştırılmış müebbet ile 38 yıl hapis cezasına çarptırılan Serkan Elçetin (40), 'müstehcen yayınların üretiminde çocukları kullanmak' suçundan yargılandığı davanın duruşmasında savunma yaptı. Elçetin, telefonunun incelenmesini isteyip, "Eymen Sadık Durak'a cinsel istismarda bulunmadım. Davaya konu olan görüntüler ne benim telefonumdan çekildi ne de yayıldı" dedi.
20.02.2024 Gündem
7 yaşındaki Ahmet'in yuttuğu 50 kuruş yemek borusuna takıldı
7 yaşındaki Ahmet'in yuttuğu 50 kuruş yemek borusuna takıldı Bursa'nın İnegöl ilçesinde, 7 yaşındaki Ahmet Eymen U.'nun evde oynarken halının üzerinde bulup ağzına götürdüğü 50 kuruşluk madeni para, yemek borusuna takıldı. Çocuk, hastanede tedavi altına alındı.
1.02.2024 Gündem
Bakan Fidan, Amman'da Kral II. Abdullah ile görüştü
Bakan Fidan, Amman'da Kral II. Abdullah ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Amman'da Kral II. Abdullah ile görüştü.
18.01.2024 Politika
Elazığ'da 2024’ün ilk bebekleri Yiğit Doğu, Eymen ve Asilhan Oldu
Elazığ'da 2024’ün ilk bebekleri Yiğit Doğu, Eymen ve Asilhan Oldu Elazığ’da yeni yılın ilk bebekleri, Yiğit Doğu, Eymen ve Asilhan oldu. Vali Ömer Toraman ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları yeni yılın ilk bebeklerini ziyaret ederek, çeyrek altın hediye etti.
1.01.2024 Video
Elazığ'da 2024’ün ilk bebekleri Yiğit Doğu, Eymen ve Asilhan Oldu
Elazığ'da 2024’ün ilk bebekleri Yiğit Doğu, Eymen ve Asilhan Oldu Elazığ’da yeni yılın ilk bebekleri, Yiğit Doğu, Eymen ve Asilhan oldu. Vali Ömer Toraman ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları yeni yılın ilk bebeklerini ziyaret ederek, çeyrek altın hediye etti.
1.01.2024 Gündem
Bakan Koca: Hatay'da yeni yılın ilk bebeği doğdu
Bakan Koca: Hatay'da yeni yılın ilk bebeği doğdu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Hatay Defne Devlet Hastanesi'nde yeni yılın ilk bebeğinin doğduğunu belirterek, Muhammet Talha bebeğe uzun ömürler diledi.
1.01.2024 Gündem
MİT, PKK/YPG'nin sözde asayiş sorumlusunu Suriye'de etkisiz hale getirdi
MİT, PKK/YPG'nin sözde asayiş sorumlusunu Suriye'de etkisiz hale getirdi Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT), terör örgütü PKK/YPG'nin sözde asayiş sorumlusu Eymen Coli'yi Suriye'nin kuzeyindeki Kamışlı'da düzenlediği operasyonla etkisiz hale getirdi.
28.12.2023 Gündem
Bakan Fidan, Rus ve Ürdünlü mevkidaşlarıyla görüştü
Bakan Fidan, Rus ve Ürdünlü mevkidaşlarıyla görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Rusya Federasyonu Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ve Ürdün Dışişleri Bakanı Eymen Safadi ile ayrı ayrı telefonda görüştü.
22.12.2023 Politika
Eymen'in öldüğü kazada halaya 1 yıl 8 ay hapsin gerekçesi: Gerekli dikkat ve özeni göstermedi
Eymen'in öldüğü kazada halaya 1 yıl 8 ay hapsin gerekçesi: Gerekli dikkat ve özeni göstermedi İzmir'de kullandığı cipin altında kalan yeğeni Kutsal Hazar Eymen Kara'nın (8) ölümüne neden olduğu iddiasıyla yargılanıp, 1 yıl 8 ay hapis cezası alan Zerrin Akça (42) hakkında gerekçeli karar açıklandı. Kararda Akça'nın, Eymen'in kapıyı açtığını görmesine rağmen kapıyı kapatarak yola devam ettiği ve sağ dikiz aynasından kapı koluna tutunarak bir müddet koşan çocuğu görmesine rağmen ciple ilerlediği yer aldı. Kararda ayrıca Akça'nın her ne kadar çocuğun ölümünü istemese de gerekli dikkat ve özeni göstermeyerek 'bilinçli taksirle ölüme neden olma' suçunu işlediğine kanaat getirildi.
21.12.2023 Foto Galeri
Eymen’in öldüğü kazada halaya 1 yıl 8 ay hapis
Eymen’in öldüğü kazada halaya 1 yıl 8 ay hapis İzmir'deki bir rezidansın otoparkında yeğeni 8 yaşındaki Kutsal Hazar Eymen Kara'nın kullandığı cipin altında kalarak ölümüyle ilgili yargılanan hala Zerrin Akça (42), bilinçli taksirle ölüme neden olma suçundan 1 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.
30.11.2023 Video
Eymen’in öldüğü kazada halaya 1 yıl 8 ay hapis
Eymen’in öldüğü kazada halaya 1 yıl 8 ay hapis İzmir'deki bir rezidansın otoparkında yeğeni 8 yaşındaki Kutsal Hazar Eymen Kara'nın, kullandığı cipin altında kalarak ölümüyle ilgili yargılanan hala Zerrin Akça (42), bilinçli taksirle ölüme neden olma suçundan 1 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.
30.11.2023 Foto Galeri
Eymen'in öldürülmesinde anne ve sevgilinin cezaları onandı
Eymen'in öldürülmesinde anne ve sevgilinin cezaları onandı İzmir'in Bornova ilçesinde cesedi tandırda bulunan Eymen Sadık Durak'ın (5) öldürülmesiyle ilgili haklarında ayrı ayrı ağırlaştırılmış müebbet ve toplam 38'er yıl hapis cezası verilen sanıklardan anne Mine Durak (28) ile sevgilisi Serkan Elçetin'in (39) cezaları Yargıtay'da da onandı.
28.11.2023 Gündem
SMA hastası Eymen için gerekli para toplandı; aile ile gönüllüler balon uçurdu
SMA hastası Eymen için gerekli para toplandı; aile ile gönüllüler balon uçurdu Erzurum'da SMA hastası Muhammed Eymen Kaya'nın (2) gen tedavisi için gerekli 1 milyon 819 bin 500 dolar, 18 ayda toplandı. Kampanya sonrası kale önünde toplanan Kaya ailesi ile gönüllüler, gökyüzüne mavi-beyaz balonlar uçurup, kutlama yaptı.
13.11.2023 Video
SMA hastası Eymen için gerekli para toplandı; aile ile gönüllüler balon uçurdu
SMA hastası Eymen için gerekli para toplandı; aile ile gönüllüler balon uçurdu Erzurum'da SMA hastası Muhammed Eymen Kaya'nın (2) gen tedavisi için gerekli 1 milyon 819 bin 500 dolar, 18 ayda toplandı. Kampanya sonrası kale önünde toplanan Kaya ailesi ile gönüllüler, gökyüzüne mavi-beyaz balonlar uçurup, kutlama yaptı.
13.11.2023 Foto Galeri
SMA hastası Eymen, Dubai yolcusu
SMA hastası Eymen, Dubai yolcusu Erzurum'da 2 aylıkken Spinal Muskuler Atrofi (SMA) Tip 1 hastalığı tanısı konulan Muhammed Eymen Kaya (2), için başlatılan yardım kampanyasında tedavi için gereken 1 milyon 819 bin 500 dolar toplandı. Kampanyaya minik dokunuşlarla başladıklarını belirten 3 çocuk annesi Özlem Kaya (34), "Eymen diğer SMA'lılara umut oldu. Bir kere daha iyilik kazandı" diye konuştu.
11.11.2023 Gündem
Arkadaşının kazara vurduğu 13 yaşındaki futbolcu Eymen, kurtarılamadı
Arkadaşının kazara vurduğu 13 yaşındaki futbolcu Eymen, kurtarılamadı İzmir'de arkadaşı Y.C.K.'nin (12) kazara tabanca ile vurduğu Bucaspor U14 Futbol Takımı oyuncularından Eymen Yada (13), hayatını kaybetti.
7.11.2023 Gündem
Bakan Fidan, Mısır ve Ürdünlü mevkidaşları ile görüştü
Bakan Fidan, Mısır ve Ürdünlü mevkidaşları ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Mısır Dışişleri Bakanı Samih Şükri ve Ürdün Dışişleri Bakanı Eymen Safedi ile telefonda görüştü.
5.11.2023 Politika
Siirt’te ikinci kattan düşen Eymen, hayatını kaybetti
Siirt’te ikinci kattan düşen Eymen, hayatını kaybetti Siirt’in Tillo ilçesinde evin ikinci katından düşen Eymen Dursun (6), hayatını kaybetti.
22.10.2023 Gündem
SMA'lı Eymen’in annesi: Evladıma 29 Kasım’daki doğum gününde o ilacı almamıza yardımcı olun
SMA'lı Eymen’in annesi: Evladıma 29 Kasım’daki doğum gününde o ilacı almamıza yardımcı olun Erzurum'da henüz 2 aylıkken Spinal Muskuler Atrofi (SMA) Tip 1 hastalığı tanısı konulan Muhammed Eymen (2), öksürtme cihazı, ev tipi ventilatör, aspirasyon ve oksimetre cihazların yardımı ile yaşamını sürdürüyor. Özlem Kaya, oğlu için başlatılan yardım kampanyasında tedavi için gereken paranın yüzde 70'inin toplandığını belirterek, "Muhammed Eymen şu an 21 aylık. 29 Kasım doğum günü. İkinci yaşına girmeden önce o ilacı alırsa iyileşme süreci daha hızlı ve daha etkili olacak. Evladıma 29 Kasım'daki doğum gününde o ilacı almamıza yardımcı olun" dedi.
21.09.2023 Video
SMA'lı Eymen’in annesi: Evladıma 29 Kasım’daki doğum gününde o ilacı almamıza yardımcı olun
SMA'lı Eymen’in annesi: Evladıma 29 Kasım’daki doğum gününde o ilacı almamıza yardımcı olun Erzurum'da henüz 2 aylıkken Spinal Muskuler Atrofi (SMA) Tip 1 hastalığı tanısı konulan Muhammed Eymen (2), öksürtme cihazı, ev tipi ventilatör, aspirasyon ve oksimetre cihazların yardımı ile yaşamını sürdürüyor. Özlem Kaya, oğlu için başlatılan yardım kampanyasında tedavi için gereken paranın yüzde 70'inin toplandığını belirterek, "Muhammed Eymen şu an 21 aylık. 29 Kasım doğum günü. İkinci yaşına girmeden önce o ilacı alırsa iyileşme süreci daha hızlı ve daha etkili olacak. Evladıma 29 Kasım'daki doğum gününde o ilacı almamıza yardımcı olun" dedi.
21.09.2023 Foto Galeri

Benzer Haber Etiketleri

eymen Bakan Fidan bebek kaza erzurum

Eymen ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.