İyi Parti

İyi Parti

Son dakika iyi parti haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan iyi parti gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan iyi parti haber sayfamızda...

İyi Parti

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 8.087 iyi parti haberi bulunmuştur.
En düşük emekli aylığının 12 bin 500 liraya çıkarılmasını içeren vergi paketi komisyonda
En düşük emekli aylığının 12 bin 500 liraya çıkarılmasını içeren vergi paketi komisyondaEn düşük emekli aylığının 10 bin liradan 12 bin 500 liraya çıkarılmasını öngören 'Vergi Kanunları ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi', TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda görüşülmeye başlandı.
19.07.2024Politika
TBMM Genel Kurulu'nda 'Mülakat' ve 'Kürt' tartışması
TBMM Genel Kurulu'nda 'Mülakat' ve 'Kürt' tartışmasıTBMM Genel Kurulu'nda, grup başkanvekillerinin konuşma yaptığı esnada 'Mülakat' ve 'Kürt' tartışması çıktı.
17.07.2024Politika
CHP'li Günaydın: Kürşad Zorlu ile ilgili konunun benimle alakası yok
CHP'li Günaydın: Kürşad Zorlu ile ilgili konunun benimle alakası yokCHP Grup Başkanvekili Gökhan Günaydın, İYİ Parti Ankara Milletvekili Kürşad Zorlu ile CHP'ye katılması için görüşmeler yaptığı iddiasına, "Kürşad Zorlu'yu kişi olarak hiç tanımam, kamuoyundan tanıyorum. Ne yüz yüze bir tanışıklığım var ne bir toplantı yaptım ne cep telefonunu bilirim. Dolayısıyla konunun benimle uzaktan yakından bir alakası yok" dedi.
17.07.2024Politika
Silahlı saldırı organizatörünün 'Tek koz var; seni suçlayacak' sözleri, kamerada
Silahlı saldırı organizatörünün 'Tek koz var; seni suçlayacak' sözleri, kameradaAntalya'nın Manavgat ilçesinde eski İYİ Parti İlçe Başkanı Hüseyin Ergen'in (35) silahlı saldırıda yaralanmasıyla ilgili tutuklanan otel sahibi Yahya Kurt (79) ile olayın organizatörü olduğu iddiasıyla tutuklanan Ahmet Çelik'in (41), saldırı sonrası yaptığı görüşmenin görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, Yahya Kurt'un kendisinin de suçlanabileceğini söylemesi üzerine Ahmet Çelik'in, "Neyi, ne kadar azmettirici olarak suçlanabilirsin? Tek koz var; azmettirici olarak seni suçlayacak. Senin açıklarının hepsini kapatırım" dediği duyuldu.
17.07.2024Video
Eski il başkanı, tartıştığı kiracısını öldürdü
Eski il başkanı, tartıştığı kiracısını öldürdüMalatya'da, eski İYİ Parti İl Başkanı Hakan Yılmaz, alacak meselesi yüzünden tartıştığı aynı zamanda dükkanında kiracı olan Eyüp İshakoğulu’nu (33) tabancayla vurarak öldürdü.
17.07.2024Gündem
Silahlı saldırı organizatörünün 'Tek koz var; seni suçlayacak' sözleri, kamerada
Silahlı saldırı organizatörünün 'Tek koz var; seni suçlayacak' sözleri, kameradaAntalya'nın Manavgat ilçesinde eski İYİ Parti İlçe Başkanı Hüseyin Ergen'in (35) silahlı saldırıda yaralanmasıyla ilgili tutuklanan otel sahibi Yahya Kurt (79) ile olayın organizatörü olduğu iddiasıyla tutuklanan Ahmet Çelik'in (41), saldırı sonrası yaptığı görüşmenin görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, Yahya Kurt'un kendisinin de suçlanabileceğini söylemesi üzerine Ahmet Çelik'in, "Neyi, ne kadar azmettirici olarak suçlanabilirsin? Tek koz var; azmettirici olarak seni suçlayacak. Senin açıklarının hepsini kapatırım" dediği duyuldu.
17.07.2024Gündem
TBMM'de, AK Parti'nin meclisin gündem ve çalışma saatlerini düzenleyen grup önerisi kabul edildi
TBMM'de, AK Parti'nin meclisin gündem ve çalışma saatlerini düzenleyen grup önerisi kabul edildiTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda, AK Parti'nin meclisin gündem ve çalışma saatlerini düzenleyen grup önerisi kabul edildi.
16.07.2024Politika
Kurtulmuş, Ali Babacan'ı kabul etti
Kurtulmuş, Ali Babacan'ı kabul ettiTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, yeni anayasa çalışmaları kapsamında Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan ile bir araya geldi.
16.07.2024Politika
TBMM'de '15 Temmuz' anma töreni
TBMM'de '15 Temmuz' anma töreni15 Temmuz darbe girişiminde bombalanan TBMM'de, anma töreni düzenlendi.
15.07.2024Politika
İYİ Parti İl Başkanı'nın oğlu Taha, girdiği Batman Çayı'nda boğuldu
İYİ Parti İl Başkanı'nın oğlu Taha, girdiği Batman Çayı'nda boğulduİYİ Parti Batman İl Başkanı Şeyhmus Uras'ın oğlu Taha Yasin Uras (23), sıcak havadan bunalıp girdiği Batman Çayı’nda boğuldu.
12.07.2024Gündem
Soyadı düzenlemesini de içeren 9'uncu Yargı Paketi, komisyondan geçti
Soyadı düzenlemesini de içeren 9'uncu Yargı Paketi, komisyondan geçtiTBMM Adalet Komisyonu'nda, kadınların evlenince eşinin soyadını alacağına ilişkin düzenlemeyi de içeren 9'ncu Yargı Paketi kabul edildi.
12.07.2024Politika
TBMM Genel Kurulu, 'Srebrenitsa Soykırımı Anma Günü' dolayısıyla genel görüşme yaptı
TBMM Genel Kurulu, 'Srebrenitsa Soykırımı Anma Günü' dolayısıyla genel görüşme yaptıTBMM Genel Kurulu, Sırp ordusunun Bosna-Hersek'in doğusundaki Srebrenitsa'yı işgal ederek, 8 binin üzerinde sivili katletmesinin 29'uncu yılı dolayısıyla genel görüşme gerçekleştirdi.
12.07.2024Politika
TBMM Genel Kurulu'nda 'Suriye' ve 'Kürt' tartışması
TBMM Genel Kurulu'nda 'Suriye' ve 'Kürt' tartışmasıTBMM Genel Kurulu'nda, DEM Parti'nin Meclis'e sunduğu, 'Türkiye'nin Yanlış Suriye Politikasının Yol Açtığı Sorunların ve Çözüm Yollarının Araştırılması' başlıklı önergenin görüşüldüğü sırada milletvekilleri arasında 'Suriye' ve 'Kürt' tartışması çıktı. Tartışmaların ardından oylanan önerge AK Parti ve MHP'nin oylarıyla reddedildi.
10.07.2024Politika
Kamuda tek maaş düzenlemesini içeren kanun teklifi komisyonda
Kamuda tek maaş düzenlemesini içeren kanun teklifi komisyondaKamuda birden fazla kurumda görev alanlara tek maaş ve bu maaşa da üst sınır getiren, kamuda tasarruf tedbirlerine ilişkin kanun teklifinin TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda görüşmelerine başlandı.
11.07.2024Politika
İYİ Parti'den TBMM'ye 'Bozkurt' teklifi
İYİ Parti'den TBMM'ye 'Bozkurt' teklifiİYİ Parti Hatay Milletvekili Adnan Şefik Çirkin, 'Bozkurt' işaretinin Türklerin ulusal sembolü olarak kabul edilmesi için Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne (TBMM) kanun teklifi verdi.
6.07.2024Politika
TBMM Genel Kurulu'nda 'Yolsuzluk' tartışması
TBMM Genel Kurulu'nda 'Yolsuzluk' tartışmasıTBMM Genel Kurulu'nda, 'Kiralardaki Zam Sınırının Kaldırılmasının Yol Açacağı Sorunların Araştırılması' başlıklı önergenin görüşüldüğü sırada CHP Grup Başkanvekili Ali Mahir Başarır ile Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ve AK Parti Ankara Milletvekili Osman Gökçek arasında, 'Yolsuzluk' tartışması çıktı. Tartışmaların sürmesi üzerine Meclis Başkanvekili Bekir Bozdağ, birleşime 30 dakika ara verdi. Aranın ardından oylanan önerge AK Parti ve MHP'nin oylarıyla reddedildi.
5.07.2024Politika
Ayşe Ateş: İzzet Ulvi Yönter ve Semih Yalçın talimat verdi
Ayşe Ateş: İzzet Ulvi Yönter ve Semih Yalçın talimat verdiÖldürülen eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, 22 sanığın yargılandığı davada konuştu. Ayşe Ateş, "Bu işin azmettiricisi rahmetli eşimin bana söylediği İzzet Ulvi Yönter ile Semih Yalçın gidip Ahmet Yiğit Yıldırım ve Olcay Kılavuz'la görüşüp talimat veriyorlar. Sonucunda eşimi öldürüyorlar. Benim ömrüm olduğu sürece davam devam edecektir" dedi.
4.07.2024Gündem
TBMM Başkanı Kurtulmuş'tan 'yeni anayasa' kabulleri
TBMM Başkanı Kurtulmuş'tan 'yeni anayasa' kabulleriTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş yeni anayasa çalışmaları kapsamında Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Genel Başkanları Çiğdem Kılıçgün Uçar ve Keskin Bayındır ile bir araya geldi.
3.07.2024Gündem
Sinan Ateş davası başladı; avukatların MHP adına katılma talebine ret
Sinan Ateş davası başladı; avukatların MHP adına katılma talebine retAnkara'da eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Sinan Ateş'in öldürülmesine ilişkin davada 22 kişinin yargılanmasına başlandı. İlk duruşmayı CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu da takip etti. Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, duruşma öncesi yaptığı açıklamada, "Bugün eksik bir iddianame ile yarım bir mahkeme kurulacak. Beklentimiz, eksik olan bu iddianamenin ve iddianamedeki boşlukların tamamlanarak yeni ve doğru bir iddianamenin yazılması ve yargılamanın hızlı bir şekilde yapılmasıdır" dedi.
1.07.2024Gündem
Erbakan: İstanbul’da aldığımız oy oranı gerçek oyumuz değil
Erbakan: İstanbul’da aldığımız oy oranı gerçek oyumuz değilYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “İstanbul’da almış olduğumuz oy oranı da aslında bizim gerçek oylarımız değil. İstanbul seçimleri üzerinde özellikle büyük bir kutuplaşma, büyük bir algı operasyonu gerçekleştirildi. Bu bir hayat memat meselesi haline getirildi. Burada büyükşehirde tekrardan CHP kazanmasın diye bizim kendi seçmenimizden Yeniden Refah’a oy vermeyenler oldu. Bunu biliyoruz” ifadelerini kullandı.
30.06.2024Politika
İYİ Parti'nin kurucularından Sevin Çağlayan, partisinden istifa etti
İYİ Parti'nin kurucularından Sevin Çağlayan, partisinden istifa ettiİYİ Parti Kurucular Kurulu ve Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Sevin Çağlayan, "İYİ Parti'yle olan siyasi birlikteliğimi sona erdirdiğimi ve istifa ettiğimi kamuoyunun bilgisine sunuyorum" dedi.
28.06.2024Politika
İYİ Parti kurucularından Koray Aydın, partisinden istifa etti
İYİ Parti kurucularından Koray Aydın, partisinden istifa ettiİYİ Parti Ankara Milletvekili Koray Aydın, "Kurucular Kurulu üyesi ve Ankara Milletvekili olduğum, belli dönemlerde önemli görevler üstlendiğim İYİ Parti'den üzülerek istifa ediyorum. Ülkesine ve milletine aşık bir Türk milliyetçisi olarak, hizmetlerime ve mücadeleme bağımsız milletvekili olarak devam edeceğim" dedi.
27.06.2024Politika
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'ndan, İYİ Partili Çömez için suç duyurusu
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'ndan, İYİ Partili Çömez için suç duyurusuAile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, sosyal medyada yaptığı paylaşım nedeniyle İyi Parti Milletvekili Turhan Çömez hakkında suç duyurusunda bulunulduğunu açıkladı.
25.06.2024Politika
Özgür Özel: Türkiye'nin en büyük direnişini kira yardımı için başlatacağım
Özgür Özel: Türkiye'nin en büyük direnişini kira yardımı için başlatacağımHP Genel Başkanı Özgür Özel, depremzedeler için bu ay son kez kira yardımı yapıldığını belirterek, "Büyük bir belirsizlik ve haksızlık var. Türkiye'nin en büyük direnişini kira yardımı için başlatacağım" dedi.
22.06.2024Politika
Yeniden Refah Partisi'nde bayramlaşma ziyaretleri
Yeniden Refah Partisi'nde bayramlaşma ziyaretleriYeniden Refah Partisi, Kurban Bayramı'nın 2'nci gününde siyasi partilerin ziyaret heyetlerini kabul ederek bayramlaştı.
17.06.2024Politika

Benzer Haber Etiketleri

TBMMiyi partitartışmaSilahlı saldırı organizatörüTek koz var seni suçlayacak

İyi Parti ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.