Kktc Cumhurbaşkanı Tatar

Kktc Cumhurbaşkanı Tatar

Son dakika KKTC Cumhurbaşkanı Tatar haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan KKTC Cumhurbaşkanı Tatar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan KKTC Cumhurbaşkanı Tatar haber sayfamızda...

Kktc Cumhurbaşkanı Tatar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 305 kktc cumhurbaskani tatar haberi bulunmuştur.
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Kıbrıs'ta iki devleti savunuyoruz
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Kıbrıs'ta iki devleti savunuyoruz Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Bağcılar'da 'İzler Silinmeden Kıbrıs Fotoğraf Sergisi'nin açılışına katıldı. Tatar, “Kıbrıs'ın gerçeklerine baktığımızda komşuluk ilişkileriyle iki devlet esasına dayalı bir çözümden başka bir çaremiz yoktur. Her ne kadar Güney Kıbrıs'ta bizlerin tarihi varsa, yaptıklarımız varsa, eserlerimiz varsa, biz Kıbrıs'ta artık iki devleti savunuyoruz" dedi.
21.02.2024 Politika
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Adıyaman'da İsias Otel'in enkazında incelemede bulundu
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Adıyaman'da İsias Otel'in enkazında incelemede bulundu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, 6 Şubat'ta meydana gelen depremde yıkılan ve KKTC'den gelen 35 voleybolcunun da aralarında olduğu 72 kişinin hayatını kaybettiği Adıyaman'daki İsias Otel enkazında incelemelerde bulundu.
13.02.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile Özbekistan'da bir araya geldi.
8.11.2023 Politika
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Teröristlere karşı halkımızın katledildiğini bütün dünya biliyor
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Teröristlere karşı halkımızın katledildiğini bütün dünya biliyor Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarına ilişkin, "Kıbrıs Türk halkı olarak, buna benzer şiddetli olaylar ile karşı karşıya kalmış bir halk olarak, o zor yıllarda EOKA'cılara karşı, teröristlere karşı halkımızın katledildiğini, soykırımlardan geçtiğini bütün dünya biliyor" dedi.
23.10.2023 Politika
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, TDMMB'yi ziyaret etti
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, TDMMB'yi ziyaret etti Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliği'ni (TDMMB) ziyaret etti. Tatar, TDMMB Genel Başkanı ve Mamak Belediye Başkanı Murat Köse ile görüşme gerçekleştirdi.
4.10.2023 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne (KKTC) yaptığı resmi ziyaret kapsamında KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile bir araya geldi.
20.07.2023 Video
Cumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne (KKTC) yaptığı resmi ziyaret kapsamında KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile bir araya geldi.
20.07.2023 Dünya
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Türk askeri ilelebet adada kalacak
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Türk askeri ilelebet adada kalacak Bolu'da, kentin en işlek noktasındaki dönel kavşağa yaptırılan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Kurucu Cumhurbaşkanı merhum Rauf Denktaş'ın heykeli, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar tarafından açıldı. KKTC'deki Türk askerlerinin güvenliği sağladığını belirten Tatar, "Türk askeri ilelebet adada kalacak" dedi.
15.06.2023 Video
Bakan Özer, İngiltere’de KKTC Cumhurbaşkanı Tatar ile görüştü
Bakan Özer, İngiltere’de KKTC Cumhurbaşkanı Tatar ile görüştü İngiltere’de temaslarını sürdüren Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile bir araya geldi.
30.03.2023 Dünya
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Türkiye'nin acısını paylaşıyoruz
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Türkiye'nin acısını paylaşıyoruz Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kahramanmaraş merkezli depremlerde büyük yıkımın yaşandığı Hatay'da, Afet Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret etti. Tatar, "Kıbrıs Türk halkı olarak her zaman birlik ve beraberlik içinde Türkiye'nin acısını paylaşıyoruz" dedi.
17.03.2023 Gündem
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri'ni ziyaret etti
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri'ni ziyaret etti Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri 14'üncü Zırhlı Tugay Komutanlığı’nı ziyaret etti.
18.01.2023 Foto Galeri
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Kıbrıs Barış Harekatı'nı hiç kimse basit bir harekat olarak görmesin
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Kıbrıs Barış Harekatı'nı hiç kimse basit bir harekat olarak görmesin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, 20 Temmuz 1974 Kıbrıs Barış Harekatı'nın hem Kıbrıs Türkleri hem de Türkiye Cumhuriyeti için önemli olduğunu vurgulayarak, "Kıbrıs Barış Harekatı çok da başarılı bir harekattır. Hiç kimse basit bir harekat olarak görmesin" dedi.
23.11.2022 Politika
Bakan Çavuşoğlu, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar ile görüştü
Bakan Çavuşoğlu, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar ile görüştü Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği KKTC’de Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile bir araya geldi.
13.06.2022 Dünya
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Akıncı dönemindeki BM'ye verilen harita ve tutanaklar kayıp
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Akıncı dönemindeki BM'ye verilen harita ve tutanaklar kayıp Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Birleşmiş Milletlere (BM) Crans Montana’da dönemin 4'üncü Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı tarafından verilen harita ve Berlin Zirvesi’ne ait resmi tutanakların bulunamadığını açıkladı.
26.04.2021 Dünya
Bakan Güler ve komutanlar KKTC'de
Bakan Güler ve komutanlar KKTC'de Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Türk Silahlı Kuvvetleri komuta kademesi ile birlikte Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) gitti.
26.04.2024 Politika
Kurum: Kıbrıs’ı bambaşka bir cazibe merkezi haline getireceğiz
Kurum: Kıbrıs’ı bambaşka bir cazibe merkezi haline getireceğiz AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum Beyoğlu’nda bir otelde düzenlenen ‘1. Kentler ve Kültürler Buluşması’na katıldı. Programda konuşan Kurum, “Kıbrıs’ın Güney’inde Rum devleti varsa, Kuzey’inde de Türk devleti vardır. KKTC vardır. Ve bu hiçbir şekilde değişmedi, değişmeyecektir. Çünkü Kıbrıs, bizim milli davamızdır. Ve biz her zaman Kıbrıs Türkü'nün yanında durduk, durmaya da devam edeceğiz. Biz Kıbrıs’ı Doğu Akdeniz’in incisi, gözdesi yapacağız, bambaşka bir cazibe merkezi haline getireceğiz" dedi.
21.03.2024 Politika
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Kıbrıs’ın başkalarının egemenliğine geçmesine asla müsaade edemeyiz
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Kıbrıs’ın başkalarının egemenliğine geçmesine asla müsaade edemeyiz Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, “Kıbrıs’ın başkalarının egemenliğine geçmesine asla müsaade edemeyiz. Kıbrıs’ta yürüttüğümüz yeni siyaset, iki devletli siyasettir. Kuzey ve güney tek çatı altında Avrupa Birliği içerisinde Türkiye ile kadim ve güçlü bağlarımızı kopartmak, bizi orada yalnızlığın içerisine sokmak istiyor" dedi.
8.03.2024 Politika
Ersin Tatar: Talep ettiğimiz şey; eşit egemenlik, eşit statü
Ersin Tatar: Talep ettiğimiz şey; eşit egemenlik, eşit statü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, KKTC egemenliğinin diğer ülkeler tarafından kabul edilmesi için 60 yıldır mücadele ettiklerini belirterek, “Eşit egemenlik, eşit statü talep ettiğimiz şey. Sabırlı olmaya devam ediyoruz. Gerekirse 60 yıl daha sabrederiz. Kuzey Kıbrıs, adanın kuzey kısmında bir bağımsız Türk Cumhuriyeti olmalıdır, olacaktır" dedi.
2.03.2024 Politika
Cevdet Yılmaz: KKTC'nin Doğu Akdeniz'de çekim merkezi haline getirilmesi için çalışıyoruz
Cevdet Yılmaz: KKTC'nin Doğu Akdeniz'de çekim merkezi haline getirilmesi için çalışıyoruz Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, KKTC'nin tarihi lideri Rauf Denktaş'ı anma toplantısındaki konuşmasında KKTC'nin gelişebilmesi, Doğu Akdeniz bölgesinde bir çekim merkezi haline getirilmesi için ortak çalışmaların sürdürüldüğünü belirtti.
20.02.2024 Politika
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Türkiye ile birlikte geleceğe yürümenin bahtiyarlığı içindeyiz
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Türkiye ile birlikte geleceğe yürümenin bahtiyarlığı içindeyiz Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, “Güçlü ve yeni Türkiye Yüzyılı’nda, emin adımlarla Türkiye Cumhuriyeti milli savunma sanayi gibi büyük projeleri başarırken, Doğu Akdeniz'de bağımsız Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve mavi vatanda ve göklerde hava sahasında büyük milletimizin ulusal ve milli çıkarları bakımından birlikte geleceğe yürümenin bahtiyarlığı ve mutluluğu içerisindeyiz” dedi.
12.02.2024 Gündem
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Filistin'de yaşananlar ders niteliğindedir
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Filistin'de yaşananlar ders niteliğindedir Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarına ilişkin, “Filistin ve Gazze’de yaşananlar bizleri çok üzmüştür. Bu tekrar bir ders niteliğindedir. Çünkü Kıbrıs’ta da benzer olayların yaşanmaması için Türkiye garantörlüğünün ve Türk askerinin varlığının devamı şarttır” dedi.
19.01.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: KKTC'deki temaslarımıza devam ediyoruz
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: KKTC'deki temaslarımıza devam ediyoruz Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Regaip Kandilini eda ettikleri bu güzel günde her zaman bir ve beraber oldukları KKTC'deki temaslarının devam ettiğini söyledi. 
11.01.2024 Politika
Yılmaz, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar ile cami açılışına katıldı
Yılmaz, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar ile cami açılışına katıldı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, temaslarda bulunmak üzere geldiği KKTC’de Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Başbakan Ünal Üstel ve Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'la birlikte Dr. Suat Günsel Camii'nin açılışına katıldı.
11.01.2024 Dünya
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Antalya Valiliği'ni ziyaret etti
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Antalya Valiliği'ni ziyaret etti Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Antalya Valisi Hulusi Şahin'i makamında ziyaret etti. Tatar, "Bizler sürekli olarak Türkiye Cumhuriyeti'nin yetkilileriyle istişare içerisinde KKTC'nin çehresini, doğasını, her türlü turizme yönelik imkanlarını değerlendirmek suretiyle turizm faaliyetlerinin artması için olağanüstü bir çaba içerisindeyiz" dedi. 
6.01.2024 Gündem
Ersin Tatar: Bugün Gazze'de, Filistin'de yaşananlar 1960'lı yıllarda Kıbrıs'ta da yaşandı
Ersin Tatar: Bugün Gazze'de, Filistin'de yaşananlar 1960'lı yıllarda Kıbrıs'ta da yaşandı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, “Kıbrıs'ta çok sayıda insanımız katledildi, çoluk çocuk yaşlı demeden. Canlı canlı mezara gömülenler oldu. Bugün Gazze'de, Filistin'de yaşananlar 1960'lı yıllarda Kıbrıs'ta da yaşandı" dedi.
5.01.2024 Politika

Benzer Haber Etiketleri

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar KKTC ersin tatar Kıbrıs Cumhurbaşkanı Erdoğan

Kktc Cumhurbaşkanı Tatar ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.