Kurtulmuş

Kurtulmuş

Son dakika kurtulmuş haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kurtulmuş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kurtulmuş haber sayfamızda...

Kurtulmuş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.457 kurtulmus haberi bulunmuştur.
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Özbekistanlı mevkidaşı İsmailov ile görüştü
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Özbekistanlı mevkidaşı İsmailov ile görüştü TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, resmi ziyaret gerçekleştirdiği Taşkent’te Özbekistan Ali Meclisi Yasama Meclisi Başkanı Nurdincan İsmailov ile bir araya geldi.
22.05.2024 Dünya
Bakan Fidan: Küresel güçlerin karşısında durmanın tek yolu saflarımızı sıkılaştırmak
Bakan Fidan: Küresel güçlerin karşısında durmanın tek yolu saflarımızı sıkılaştırmak Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Türk Devletleri Parlamenter Asamblesi (TÜRKPA) Milli Savunma Komisyonu Başkanları 1'inci Toplantısı'nda, "Avrasya'nın kalbinde yer alan coğrafyamızda, küresel güçlerin karşısında durmanın tek yolu var, o da saflarımızı sıkılaştırmak" dedi.
22.05.2024 Politika
Kurtulmuş, Özbekistan’da Bağımsızlık Anıtı’na çelenk bıraktı
Kurtulmuş, Özbekistan’da Bağımsızlık Anıtı’na çelenk bıraktı TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, resmi ziyaret sebebiyle bulunduğu Özbekistan’da Bağımsızlık Anıtı'na çelenk bıraktı.
22.05.2024 Dünya
TBMM Başkanı Kurtulmuş'tan İranlı mevkidaşı Galibaf'a taziye telefonu
TBMM Başkanı Kurtulmuş'tan İranlı mevkidaşı Galibaf'a taziye telefonu TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, resmi ziyaretler dolayısıyla bulunduğu Kazakistan’ın Türkistan şehrinde İran İslami Danışma Meclisi Başkanı Muhammed Bager Galibaf’la telefonla görüşerek taziye dileklerini iletti.
21.05.2024 Dünya
TBMM Başkanı Kurtulmuş’tan Çerkes Sürgünü mesajı
TBMM Başkanı Kurtulmuş’tan Çerkes Sürgünü mesajı Kazakistan resmi ziyaretine devam eden Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Numan Kurtulmuş, 21 Mayıs Çerkes Sürgünü'nün yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
21.05.2024 Dünya
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Kazakistan Senatosu Başkanı Aşimbayev ile görüştü
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Kazakistan Senatosu Başkanı Aşimbayev ile görüştü TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, resmi ziyaret gerçekleştirdiği Kazakistan’ın başkenti Astana’da, Kazakistan Senatosu Başkanı Maulen Aşimbayev ile bir araya geldi.
20.05.2024 Dünya
TBMM Başkanı Kurtulmuş'tan İran için taziye mesajı
TBMM Başkanı Kurtulmuş'tan İran için taziye mesajı TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ve Dışişleri Bakanı Hüseyin Emir Abdullahiyan’ın helikopter kazasında hayatlarını kaybetmesiyle ilgili taziye mesajı yayımladı.
20.05.2024 Dünya
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Astana Büyükelçiliği'ni ziyaret etti
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Astana Büyükelçiliği'ni ziyaret etti Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, resmi temasları dolayısıyla bulunduğu Kazakistan’ın başkenti Astana’da, Türkiye’nin Astana Büyükelçiliği’ni ziyaret etti.
19.05.2024 Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Astana’daki Atatürk Anıtı’nı ziyaret etti
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Astana’daki Atatürk Anıtı’nı ziyaret etti TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, resmi ziyaret gerçekleştirdiği Kazakistan’ın başkenti Astana’da bulunan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün anıtını ziyaret etti, çelenk bıraktı.
19.05.2024 Dünya
Siyasilerden 19 Mayıs mesajları
Siyasilerden 19 Mayıs mesajları Siyasiler, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlama mesajı yayımladı.
19.05.2024 Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş, 81 ilden gençlerle bir araya geldi
TBMM Başkanı Kurtulmuş, 81 ilden gençlerle bir araya geldi TBMM'de 81 ilden gelen gençlerle bir araya gelen Meclis Başkanı Numan Kurtulmuş, "Türkiye’nin gençleri iddialı, iradeli ve ahlaklı olmak zorundadır. Bu ülkeye, bu coğrafyaya ve hatta mazlum ve masum insanların tamamına, tüm insanlık ailesine karşı bir büyük iddiaya sahip olmak zorundayız" dedi.
17.05.2024 Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Kosova Kalkınma Bakanı Damka'yı kabul etti
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Kosova Kalkınma Bakanı Damka'yı kabul etti TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Kosova Bölgesel Kalkınma Bakanı ve Kosova Demokratik Türk Partisi Genel Başkanı Fikrim Damka’yı kabul etti.
16.05.2024 Politika
Özgür Özel: Normalleşme sürecinin ilk adımını engellilerin sorunlarını çözerek atalım
Özgür Özel: Normalleşme sürecinin ilk adımını engellilerin sorunlarını çözerek atalım CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Bütün siyasi partilere bir çağrıda bulunuyorum. Gelin 31 Mart seçimlerinden sonra ortaya çıkan ve benim içinde olduğum, takipçisi olduğum normalleşme sürecinin ilk adımını, engellilerin birikmiş sorunlarını çözecek kanuni düzenlemeleri Meclis'te hep birlikte yaparak atalım" dedi.
16.05.2024 Politika
TBMM'de 'tasarruf' çalışması
TBMM'de 'tasarruf' çalışması Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM), 'Kamuda Tasarruf ve Verimlilik Paketi' kapsamında tasarruf çalışması başlattı. Bu kapsamda 2024 Yılı Yatırım Programı'nda yer alan Kütüphane ve Sergi Salonu Projesi'nin askıya alınması, dijitalleşme ile kağıt israfının önüne geçilmesi, araç alım ve kiralamalarının zorunlu haller dışında durdurulması ve resmi etkinliklerin Meclis çatısı altında yapılması planlanıyor.
16.05.2024 Politika
TOBB 80'nci Genel Kurulu resepsiyonu Ankara'da düzenlendi
TOBB 80'nci Genel Kurulu resepsiyonu Ankara'da düzenlendi Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, TOBB'un 80'nci Genel Kurulu resepsiyonuna katıldı.
16.05.2024 Politika
A Milli Kadın Basketbol Takımı'nın kamp kadrosu belli oldu
A Milli Kadın Basketbol Takımı'nın kamp kadrosu belli oldu FIBA 2025 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde mücadele eden A Milli Kadın Basketbol Takımı'nın İstanbul kampının kadrosu açıklandı.
15.05.2024 Spor
TBMM Başkanı Kurtulmuş'tan Bahçeli'ye 'Anayasa' ziyareti
TBMM Başkanı Kurtulmuş'tan Bahçeli'ye 'Anayasa' ziyareti TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, anayasa turu kapsamında 5’nci görüşmesini MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile yaptı. Kurtulmuş, "İnşallah Türkiye, bu yeni anayasa çalışmaları ile birlikte darbelerin ürünü olan, kaç defa değişirse değişsin hala o darbelerin ruhunu içerisinde taşıyan bu anayasadan kurtulacak" dedi.
14.05.2024 Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş: Rusya-Ukrayna savaşı dünya barışını tehdit ediyor
TBMM Başkanı Kurtulmuş: Rusya-Ukrayna savaşı dünya barışını tehdit ediyor TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Ukrayna Meclis Başkanı Ruslan Stefanchuk ile görüşmesinde, Rusya ve Ukrayna'nın Karadeniz'de Türkiye'ye komşu iki önemli ülke olduğunu belirterek, "Bu savaşın devam etmesinin çok ağır bir insani bedeli olduğunu görüyoruz. Bu savaş maalesef yalnızca Rusya'nın Ukrayna'ya savaşı değil ve eğer devam ederse bütün batı dünyası ile Rusya arasında bir savaş olma potansiyeli taşıyor. Bu savaş üzerinden dünyayı rahatsız edecek bir büyük 3'üncü savaşın fitilini ateşleyecek çok önemli bir çatışma potansiyelinin mevcudiyeti dünya barışını tehdit ediyor" dedi.
14.05.2024 Politika
Kurtulmuş'tan, İsmail Kandemir'e taziye mesajı
Kurtulmuş'tan, İsmail Kandemir'e taziye mesajı TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, vefat eden Sürekli Vakıflar Tarihi Eserlere ve Çevreye Hizmet Derneği Başkanı İsmail Kandemir için taziye mesajı paylaştı.
12.05.2024 Politika
Kurtulmuş Havana'da temaslara devam ediyor
Kurtulmuş Havana'da temaslara devam ediyor TBMM Başkanı Kurtulmuş, resmi ziyaretleri kapsamında bulunduğu Küba'da, başkent Havana'da faaliyet gösteren bir Türk enerji firmasını ziyaret etti.
9.05.2024 Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Küba Başbakanı Manuel Cruz ile bir araya geldi
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Küba Başbakanı Manuel Cruz ile bir araya geldi Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, Küba’nın başkenti Havana’daki resmi temasları kapsamında Küba Başbakanı Manuel Marrero Cruz ile bir araya geldi.
9.05.2024 Dünya
TBMM Başkanı Kurtulmuş’un Küba temasları
TBMM Başkanı Kurtulmuş’un Küba temasları Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, Küba’nın başkenti Havana’daki resmi temasları kapsamında, Küba Halkın Gücü Ulusal Meclisi Başkanı Esteban Lazo Hernandez ile ikili ve heyetler arası görüşme gerçekleştirdi. Kurtulmuş ayrıca, Küba’nın bağımsızlık mücadelesinin öncüsü, şair ve yazar Jose Marti’nin anıtını ziyaret ederek çelenk bıraktı.
9.05.2024 Dünya
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Küba Meclis Başkanı Hernandez ile bir araya geldi
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Küba Meclis Başkanı Hernandez ile bir araya geldi Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Numan Kurtulmuş, resmi temasları kapsamında, Küba'nın başkenti Havana'da Halkın Gücü Ulusal Meclisi Başkanı Esteban Lazo Hernandez ile bir araya geldi.
9.05.2024 Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş’un Meksika temasları
TBMM Başkanı Kurtulmuş’un Meksika temasları TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş resmi temaslarda bulunmak üzere gittiği Meksika’nın başkenti Meksiko’da Türkiye'nin Meksika Büyükelçiliğini, Atatürk Anıtı'nı ve Yunus Emre Enstitüsü’nü ziyaret etti.
8.05.2024 Dünya
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Küba’da
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Küba’da Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, resmi ziyarette bulunmak üzere gittiği Küba’nın başkenti Havana’ya ulaştı.
8.05.2024 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

kurtulmuş tbmm tbmm başkanı numan kurtulmuş TBMM Başkanı Kurtulmuş

Kurtulmuş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.