Mevkidaş

Mevkidaş

Son dakika mevkidaş haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan mevkidaş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan mevkidaş haber sayfamızda...

Mevkidaş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 110 mevkidas haberi bulunmuştur.
Bakan Fidan: Uluslararası Adalet Divanı'nda, İsrail'e karşı davaya müdahil olmaya karar verdik
Bakan Fidan: Uluslararası Adalet Divanı'nda, İsrail'e karşı davaya müdahil olmaya karar verdik Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, "Türkiye olarak, Güney Afrika'nın Uluslararası Adalet Divanı'nda açtığı davaya müdahil olmaya karar verdik. Bu adımla Uluslararası Adalet Divanı önündeki sürecin doğru yönde ilerlemesini temenni ediyoruz. Bu başvurumuza yönelik çalışmalarımız uzun süredir devam etmekteydi" dedi.
1.05.2024 Politika
Bakan Fidan, Tanzanyalı mevkidaşıyla görüştü
Bakan Fidan, Tanzanyalı mevkidaşıyla görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Tanzanya Dışişleri Bakanı January Yusuf Makamba ile bir araya geldi.
16.04.2024 Politika
Bakan Fidan, ABD’li mevkidaşı Antony Blinken ile bir araya geldi
Bakan Fidan, ABD’li mevkidaşı Antony Blinken ile bir araya geldi Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, NATO Dışişleri Toplantısı’na katılmak üzere gittiği Belçika’nın başkenti Brüksel’de ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken ile bir araya geldi.
4.04.2024 Dünya
Bakan Fidan, Alman mevkidaşı Baerbock ile görüştü
Bakan Fidan, Alman mevkidaşı Baerbock ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, NATO Dışişleri Toplantısı’na katılmak üzere gittiği Belçika’nın başkenti Brüksel’de Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock ile bir araya geldi.
4.04.2024 Dünya
Putin, mevkidaşlarından tebrikleri kabul etti
Putin, mevkidaşlarından tebrikleri kabul etti Rusya’da düzenlenen seçimleri kazanan Devlet Başkanı Vladimir Putin, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Belarus Cumhurbaşkanı Aleksandr Lukaşenko, Kazakistan Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sadır Caparov, Tacikistan Cumhurbaşkanı İmamali Rahman ve Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev tarafından tebrik edildi.
18.03.2024 Dünya
Bakan Fidan, Pakistanlı mevkidaşı İshak Dar ile görüştü
Bakan Fidan, Pakistanlı mevkidaşı İshak Dar ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Pakistan Dışişleri Bakanı Mohammad İshak Dar ile telefonda görüştü.
16.03.2024 Politika
Bakan Fidan, mevkidaşı Bayramov ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hacıyev ile görüştü
Bakan Fidan, mevkidaşı Bayramov ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hacıyev ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Türkiye-Azerbaycan-Gürcistan Üçlü Dışişleri Bakanları Toplantısı’nın 9’uncusuna katılmak üzere gittiği Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deki resmi temasları kapsamında, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hikmet Hacıyev ile görüştü.
15.03.2024 Politika
Bakan Fidan, Iraklı mevkidaşı Hussein ile görüştü
Bakan Fidan, Iraklı mevkidaşı Hussein ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, resmi temaslarda bulunmak üzere gittiği Irak’ta Dışişleri Bakanı Fuad Hussein ile bir araya geldi.
14.03.2024 Dünya
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Cezayirli mevkidaşı Boughali ile görüştü
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Cezayirli mevkidaşı Boughali ile görüştü TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Cezayir Ulusal Halk Meclisi Başkanı İbrahim Boughali ile görüştü.
6.03.2024 Dünya
Bakan Fidan'dan önemli görüşmeler
Bakan Fidan'dan önemli görüşmeler Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, G20 Dışişleri Bakanları Toplantısı çerçevesinde bulunduğu Brezilya’nın Rio de Janerio kentinde Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ve Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Prens Faysal bin Ferhan Al Suud ile görüştü.
22.02.2024 Dünya
Bakan Fidan, İtalyan mevkidaşıyla ikili görüşme yaptı
Bakan Fidan, İtalyan mevkidaşıyla ikili görüşme yaptı Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Münih’te İtalya Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Antonio Tajani ile görüştü.
17.02.2024 Dünya
Bakan Fidan, Suudi mevkidaşı Prens Faysal ile görüştü
Bakan Fidan, Suudi mevkidaşı Prens Faysal ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Prens Faysal bin Ferhan Al Suud ile telefonda görüştü.
3.02.2024 Politika
Bakan Uraloğlu, Iraklı mevkidaşı ile 'Kalkınma Yolu'na ilişkin görüşecek
Bakan Uraloğlu, Iraklı mevkidaşı ile 'Kalkınma Yolu'na ilişkin görüşecek Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Irak Ulaştırma Bakanı Rezzak Muheybes Es Sadavi ile 'Kalkınma Yolu Projesi'ne ilişkin görüşme gerçekleştirecek.
1.02.2024 Gündem
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Bahreyn’de mevkidaşı Musalam ile görüştü
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Bahreyn’de mevkidaşı Musalam ile görüştü TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, resmi temaslarda bulunmak üzere gittiği Bahreyn’de Temsilciler Meclisi Başkanı Ahmed Al Musalam ile bir araya geldi. Görüşmede parlamentolar arası ilişkiler ve güncel gelişmeler değerlendirildi.
29.01.2024 Dünya
Bakan Fidan, Pakistanlı ve İranlı mevkidaşlarıyla telefonda görüştü
Bakan Fidan, Pakistanlı ve İranlı mevkidaşlarıyla telefonda görüştü Ürdün’ün başkenti Amman’da bulunan Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Pakistanlı mevkidaşı Jalil Abbas Jilani ve İranlı mevkidaşı Hüseyin Emir Abdullahiyan ile telefonda görüştü.
18.01.2024 Dünya
Lavrov, Kuzey Koreli mevkidaşıyla bir araya geldi
Lavrov, Kuzey Koreli mevkidaşıyla bir araya geldi Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, bugün Moskova’da Kuzey Kore Dışişleri Bakanı Choe Son-hui ile bir araya geldi.
16.01.2024 Dünya
Bakan Fidan, Hırvat ve Japon mevkidaşlarıyla görüşecek
Bakan Fidan, Hırvat ve Japon mevkidaşlarıyla görüşecek Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, yarın Ankara'da Hırvatistan Dış ve Avrupa İşleri Bakanı Gordan Grlic Radman ve Japonya Dışişleri Bakanı Kamikawa Yoko ile ayrı ayrı görüşecek.
15.01.2024 Politika
Bakan Fidan, BAE'li mevkidaşı Al Nahyan ile görüştü
Bakan Fidan, BAE'li mevkidaşı Al Nahyan ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Birleşik Arap Emirlikleri Dışişleri Bakanı Şeyh Abdullah bin Zayid Al Nahyan ile telefonda görüştü.
24.12.2023 Politika
Dışişleri Bakan Yardımcısı Yılmaz, İranlı mevkidaşı ile görüşecek
Dışişleri Bakan Yardımcısı Yılmaz, İranlı mevkidaşı ile görüşecek Dışişleri Bakan Yardımcısı Ahmet Yılmaz, 20-21 Aralık tarihlerinde İran Dışişleri Bakan Yardımcısı Ali Bageri Keni ile Tahran'da görüşecek.
20.12.2023 Politika
Bakan Kacır, Çinli mevkidaşları ile bir araya geldi
Bakan Kacır, Çinli mevkidaşları ile bir araya geldi Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, resmi temaslarda bulunmak üzere gittiği Çin’in başkenti Pekin’de Çin Bilim ve Teknoloji Bakanı Yin Hejun ve Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanı Jin Zhuanglong ile bir araya geldi.
20.12.2023 Dünya
Bakan Fidan, Iraklı mevkidaşıyla görüştü
Bakan Fidan, Iraklı mevkidaşıyla görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Irak Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Fuad Hüseyin ile bir araya geldi. 
19.12.2023 Politika
Bakan Fidan, Belaruslu mevkidaşı ile bir araya geldi
Bakan Fidan, Belaruslu mevkidaşı ile bir araya geldi Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Belarus Dışişleri Bakanı Sergei Aleinik ve beraberindeki heyet ile görüştü.
7.11.2023 Politika
Bakan Fidan, Mısır ve Ürdünlü mevkidaşları ile görüştü
Bakan Fidan, Mısır ve Ürdünlü mevkidaşları ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Mısır Dışişleri Bakanı Samih Şükri ve Ürdün Dışişleri Bakanı Eymen Safedi ile telefonda görüştü.
5.11.2023 Politika
Bakan Fidan, Alman ve Ukraynalı mevkidaşlarıyla görüştü
Bakan Fidan, Alman ve Ukraynalı mevkidaşlarıyla görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, ‘AB Genişlemesi ve Reformu’ konulu Dışişleri Bakanları Toplantısı’na katılmak üzere geldiği Almanya’nın başkenti Berlin’de Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock ve Ukrayna Dışişleri Bakanı Dmytro Kuleba ile bir araya geldi.
2.11.2023 Dünya
Bakan Fidan, Katarlı mevkidaşı Al Sani ile görüştü
Bakan Fidan, Katarlı mevkidaşı Al Sani ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Doha’da Katar Başbakanı ve Dışişleri Bakanı Şeyh Muhammed bin Abdurrahman Al Sani ile bir araya geldi.
25.10.2023 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

mevkidaş bakan fidan görüşme ırak Lavrov

Mevkidaş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.