Ak Parti Sözcüsü Çelik

Ak Parti Sözcüsü Çelik

Son dakika AK Parti Sözcüsü Çelik haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan AK Parti Sözcüsü Çelik gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan AK Parti Sözcüsü Çelik haber sayfamızda...

Ak Parti Sözcüsü Çelik

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 54 ak parti sozcusu celik haberi bulunmuştur.
AK Parti Sözcüsü Çelik: Filistinli kardeşlerimiz için mücadele etmeye devam edeceğiz
AK Parti Sözcüsü Çelik: Filistinli kardeşlerimiz için mücadele etmeye devam edeceğizUluslararası Adalet Divanı’nın İsrail hakkındaki kararını açıklamasının ardından açıklamalarda bulunan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Başkenti Doğu Kudüs olan Filistin Devleti kurulması için Filistin halkının haklı davasının yanında yer almaya ve Filistinli kardeşlerimiz için mücadele etmeye devam edeceğiz" dedi.
19.07.2024Politika
Ömer Çelik: Aşırı sağcılık ya da ırkçılık arayan Avrupa’daki seçim sonuçlarına baksın
Ömer Çelik: Aşırı sağcılık ya da ırkçılık arayan Avrupa’daki seçim sonuçlarına baksınAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Merih Demiral kardeşimize verilen ceza asla kabul edilemez. Ama asıl burada söz söylenmesi gereken Avrupalı siyasetçilerdir. Bunlar Merih Demiral’ın gol sevincini bu şekilde hedef alırken bakıyoruz PKK’nın sembollerine karşı sessiz kalıyorlar. Ama bir futbolcumuzun gol sevinci karşısında hemen hemen asla kabul edilemeyecek ifadeleri kullanıyorlar. Dolayısıyla bu tip durumlarda söylediğimiz şudur; aşırı sağcılık ya da ırkçılık arayan Avrupa’daki seçim sonuçlarına baksın” dedi.
8.07.2024Politika
AK Parti'li Çelik: Bu rapor AB için utanç vericidir
AK Parti'li Çelik: Bu rapor AB için utanç vericidirAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Avrupa Birliği (AB) Komisyonu'nun 2023 yılı Türkiye Raporu'na ilişkin, "Bu rapor kapsamında Türkiye'nin Filistin'de yaşanan İsrail katliamına karşı duruşunun AB'yle tamamen uyumsuz olduğunun vurgulanması, AB için utanç vericidir" dedi.
9.11.2023Politika
Ömer Çelik: Gazze’nin boşaltılması gibi bir şeyi asla kabul edemeyiz
Ömer Çelik: Gazze’nin boşaltılması gibi bir şeyi asla kabul edemeyizAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Gazze’nin boşaltılması gibi bir şeyi asla kabul edemeyiz. Bu, kesinlikle söz konusu olamaz. Burada ‘Ya Gazze'yi boşaltın ya da hepinizi öldürürüz’ gibi bir seçeneğin ortaya koyulması, uluslararası sistemin tümden iflas etmesi ve barbarlığın hakim olması demektir. Gazze'nin boşaltılması demek, Netanyahu hükümetinin ve bu zihniyettekilerin; Filistin davasını ortadan kaldırması demektir. Buna hiçbir şekilde olumlu bakılamaz. Hiçbir şekilde buna müsaade edilemez" dedi.
7.11.2023Politika
AK Parti Sözcüsü Çelik: Cibaliye Mülteci Kampı'na yönelik İsrail'in vahşi saldırısını lanetliyoruz
AK Parti Sözcüsü Çelik: Cibaliye Mülteci Kampı'na yönelik İsrail'in vahşi saldırısını lanetliyoruzAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İsrail'in Cibaliye Mülteci Kampı'na yönelik saldırısını kınadı.
31.10.2023Politika
Ömer Çelik: 'Türkiye'nin kurucu partisi' unvanı ile alakası olmayan ekip olduğunuzu gösterdiniz
Ömer Çelik: 'Türkiye'nin kurucu partisi' unvanı ile alakası olmayan ekip olduğunuzu gösterdinizAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "'Türkiye'nin kurucu partisi' unvanı ile alakası olmayan bir siyasi ekip olduğunuzu binlerce kez gösterdiniz. İnanmıyorsanız, CHP’ye destek veren vatandaşlarımıza sorun. Seçim sürecinde terör örgütlerinin açık desteği karşısında sus pus olanlar, boş açıklamalarla vakit kaybetmesinler; oturup ders çalışsınlar" dedi.
14.09.2023Politika
AK Parti Sözcüsü Çelik: Herkes sandığa gitmeli, oyunu kullanmalı
AK Parti Sözcüsü Çelik: Herkes sandığa gitmeli, oyunu kullanmalıAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Adana'da oy kullanıp, "Herkes sandığa gitmeli, oyunu kullanmalı ve sandıklara sahip çıkmalıyız" dedi.
28.05.2023Politika
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, oyunu kullandı
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, oyunu kullandıAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Adana'da oyunu kullandı. Türkiye’nin en büyük kazanımının özgürce ve şeffaf biçimde seçimleri yürütebilmesi olduğunu belirten  AK Parti’nin Adana milletvekili adayı da olan Çelik, “Milletimizin en büyük kazanımı, cumhuriyetimizin değerleri ve demokrasimizin işleyen bir demokrasi olmasıdır” dedi.
14.05.2023Politika
AK Parti'li Çelik: Seçimler güven içinde yapılacaktır
AK Parti'li Çelik: Seçimler güven içinde yapılacaktırAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Ömer Çelik, "Türkiye güvenli bir ülkedir ve seçimler güven içinde yapılacaktır. Hiçbir provokasyon odağı Türkiye'nin demokrasi tecrübesine zarar veremez" dedi.
10.05.2023Politika
AK Parti'li Çelik'ten, Yunanistan'a 'Murat Reis Külliyesi' tepkisi
AK Parti'li Çelik'ten, Yunanistan'a 'Murat Reis Külliyesi' tepkisiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Yunanistan'ın Rodos Adası’nda bulunan, içinde cami, tekke ve şehitlik olan Murat Reis Külliyesi'ni müzik fakültesine dönüştürmesine ilişkin, "Yunan makamlarının manevi merkezlere, cami ve şehitliklere saygısızlığını kınıyoruz" açıklamasını yaptı.
26.10.2022Politika
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Çok ciddi bir kazaydı
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Çok ciddi bir kazaydıAK Parti sözcüsü Ömer Çelik Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi'nde Binali Yıldırım ve Şamil Ayrım'ı ziyaret etti. Çelik, "Arabanın takla attığı ve daha sonra kayalara çarptığı çok ciddi bir kazaydı. Sayın başbakanımızın tabi ki sıkıntıları var tabi ki ciddi bir kaza atlattı ama fiziken giderek daha iyi bir şekilde, hafif yürüyüş yapabiliyor" dedi.
24.10.2022Gündem
AK Parti'li Çelik, cemevlerine saldırıyı lanetledi
AK Parti'li Çelik, cemevlerine saldırıyı lanetlediAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Ankara'da 3 cemevine yapılan saldırıyı lanetledi.
31.07.2022Politika
AK Parti Sözcüsü Çelik: Musul Başkonsolosluğumuza düzenlenen saldırıyı şiddetle kınıyoruz
AK Parti Sözcüsü Çelik: Musul Başkonsolosluğumuza düzenlenen saldırıyı şiddetle kınıyoruzAK Parti Sözcüsü Çelik: Musul Başkonsolosluğumuza düzenlenen saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Türkiye’yi hedef alan terör odakları bunun bedelini mutlaka öderler. Irak makamları bu saldırganları bir an evvel yakalamalı ve hukuk önüne çıkarmalıdır.
27.07.2022Gündem
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten 'Pençe- Kilit Operasyonu' değerlendirmesi
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten 'Pençe- Kilit Operasyonu' değerlendirmesiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Türkiye'nin Irak'ın kuzeyinde başlattığı Pençe- Kilit Operasyonu'yla meşru müdafaa hakkını kullandığını belirterek, "Bu tabii terör örgütünün yaptığı hazırlıkların tespit edilmesinden sonra bu hazırlıklara imkan vermemek, bu hazırlıkları yerinde imha etmek üzere gerçekleşen bir harekattır" dedi.
18.04.2022Politika
Ak Parti Sözcüsü Çelik'ten Akşener'e tepki
Ak Parti Sözcüsü Çelik'ten Akşener'e tepkiAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Akşener'in Cumhurbaşkanımız hakkında kullandığı ifadeleri kınıyoruz. Bu açıklamalarda ABD Başkanı Biden'a tepki göstermek değil Biden üzerinden Sayın Cumhurbaşkanımızı hedef almak gibi bir kasıt açıkça kendisini göstermektedir" dedi
28.04.2021Gündem
Ak Parti Sözcüsü Çelik'ten Macron'a tepki
Ak Parti Sözcüsü Çelik'ten Macron'a tepkiAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un Türkiye'yle ilgili açıklamalarına tepki göstererek, "Macron el attığı her konuyu hukuk dışı bir mecraya sürüklüyor, Türkiye ile uğraşmak yerine Fransa'nın rotasını düzeltmelidir" dedi.
23.07.2020Politika
İBB Meclisi'nde, Gazze'ye Kızılay üzerinden yardım yapma teklifi gerginlik yarattı
İBB Meclisi'nde, Gazze'ye Kızılay üzerinden yardım yapma teklifi gerginlik yarattıİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisinde, Gazze'ye yapılması planlanan yardımın Kızılay üzerinden yapılması teklifi, CHP ve AK Parti meclis üyeleri arasında gerginliğe neden oldu.
27.11.2023Gündem
AK Parti Sözcüsü Çelik: Netanyahu hükümeti bir cinayet makinesidir
AK Parti Sözcüsü Çelik: Netanyahu hükümeti bir cinayet makinesidirAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Netanyahu hükümeti bir cinayet makinesidir. Bu cinayet makinesi, her katliamdan sonra Batılı ülkeler tarafından 'İsrail'in kendini savunma hakkı var' cümlesiyle daha çok cinayet işlemesi için teşvik edilmektedir" dedi
4.11.2023Politika
AK Parti'li Çelik: AK Parti'nin en genci Recep Tayyip Erdoğan'dır
AK Parti'li Çelik: AK Parti'nin en genci Recep Tayyip Erdoğan'dırAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İzmir’deki Gençlik Buluşması'nda yaptığı açıklamada, "Gençlik dediğimizde akla sadece yaşın gelmesi bizi kandıran bir şey. Aslında gençlik hiçbir zorluk karşısında idealizmi kaybetmemek, hiçbir zorluktan korkmadan yoluna devam etmek, ilkelerini ne olursa olsun, kim ne tehditle gelirse gelsin asla terk etmemek, yürüdüğün yolu bir gün iki gün değil sonuna kadar yürümek. Bu ilkelerden baktığınızda AK Parti’nin en genci Recep Tayyip Erdoğan’dır" dedi.
10.09.2023Politika
AK Parti Sözcüsü Çelik: Türkiye güvenli bir ülkedir
AK Parti Sözcüsü Çelik: Türkiye güvenli bir ülkedirAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 'Afganlar Konya’da eğitiliyor, Türkiye’de sosyal patlamalar olabilir' ifadesini yalanlayarak, “Türkiye güvenli bir ülkedir. Türkiye güven ülkesidir, Türkiye bir barış ülkesidir” dedi.
5.09.2023Politika
AK Parti'li Çelik, Mescid-i Aksa'ya baskını lanetledi
AK Parti'li Çelik, Mescid-i Aksa'ya baskını lanetlediAk Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İsrail Ulusal Güvenlik Bakanı'nın güvenlik güçleri eşliğinde Mescid-i Aksa'ya (Harem-i Şerif) baskın düzenlemesini lanetledi.
21.05.2023Politika
Ömer Çelik: Belçikalı Bakan Zuhal Demir'in açıklamalarını kınıyoruz
Ömer Çelik: Belçikalı Bakan Zuhal Demir'in açıklamalarını kınıyoruzAk Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, ''Belçikalı Bakan Zuhal Demir, Cumhurbaşkanımıza oy vermiş yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızı hedef almış. Bu açıklamayı şiddetle kınıyoruz'' dedi.
18.05.2023Politika
AK Parti'li Çelik: Yaptıkları açıklama, milli iradeyi gasbetme açıklamasıdır
AK Parti'li Çelik: Yaptıkları açıklama, milli iradeyi gasbetme açıklamasıdırAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın seçime yönelik yaptığı açıklamalara ilişkin "Yaptıkları açıklama, milli iradeyi gasbetme açıklamasıdır. Televizyonlar canlı vermiştir ve çok utanç verici bir açıklama" dedi.
14.05.2023Video
AK Parti'li Çelik: Uluslararası toplum, İsrail'e karşı net bir tutum almalı
AK Parti'li Çelik: Uluslararası toplum, İsrail'e karşı net bir tutum almalıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Ömer Çelik, İsrail'in Gazze Şeridi'ne yönelik saldırısını kınayarak, "Uluslararası toplum, tüm bölgeyi ateşe atan bu tehlikeli saldırganlığa karşı net bir tutum almalıdır" dedi.
7.04.2023Gündem
Çelik: Elazığ, 11'inci il olarak afet bölgesi olarak değerlendirilecektir
Çelik: Elazığ, 11'inci il olarak afet bölgesi olarak değerlendirilecektirAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatıyla; Elazığ, depremden etkilenmesi bakımından 11'inci il olarak afet bölgesi olarak değerlendirilecektir. Bundan sonrasında 11 il olarak zikredeceğiz" dedi.
15.02.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

ak parti sözcüsü çelikÖmer ÇelikAK Parti SözcüsüseçimAÇIKLAMA

Ak Parti Sözcüsü Çelik ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.