Fatih Erbakan

Fatih Erbakan

Son dakika fatih erbakan haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan fatih erbakan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan fatih erbakan haber sayfamızda...

Fatih Erbakan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 390 fatih erbakan haberi bulunmuştur.
Suat Kılıç: Tasarrufun en büyüğü ihaleler yapılırken yapılacak olan tasarruftur
Suat Kılıç: Tasarrufun en büyüğü ihaleler yapılırken yapılacak olan tasarruftur Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, “Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Mehmet Şimşek'e açık çağrıda bulunuyoruz. İşçi ve memur servislerini kaldırmakla bu paket amacına ulaşmaz. Aslolan, esas kayıp ve kaçakları tespit etmek, önlemek, önüne geçmek ve kamuda gerçek tasarrufu kaynağında yapabilmektir. Tasarrufun en büyüğü ihaleler yapılırken yapılacak olan tasarruftur” dedi.
15.05.2024 Politika
Fatih Erbakan’dan ‘İsrail’ çağrısı: Dünyada da ahirette de yakamızı bırakmayacak bir vebaldir
Fatih Erbakan’dan ‘İsrail’ çağrısı: Dünyada da ahirette de yakamızı bırakmayacak bir vebaldir Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, İslam dünyasını bir kez daha İsrail’in saldırılarına karşı fiili adım atma çağrısında bulunarak, “Masum sivil kardeşlerimize uygulanan bu vahşeti sadece kınayarak seyretmeye devam etmek, dünyada da ahirette de yakamızı bırakmayacak bir vebaldir” dedi.
9.05.2024 Politika
Suat Kılıç: MEB’in 20 bin öğretmen atamasını yetersiz buluyoruz
Suat Kılıç: MEB’in 20 bin öğretmen atamasını yetersiz buluyoruz Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, “Millî Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) 20 bin öğretmen atamasını yetersiz, sayının branşlara dağılımını da dengesiz buluyoruz. Mülakat kaldırılacak sözü verilmesine rağmen mülakata yüzde 50 ağırlık tanınması, KPSS’nin ağırlığını ve sıralamadaki öncelikleri tümüyle ortadan kaldırmaktadır. Bu durum adaletsizliğe yol açmakta adalet duygusunu kökten aşındırmaktadır” dedi.
7.05.2024 Politika
Suat Kılıç: Her doğru politikayı Yeniden Refah Partisi olarak desteklemeye devam edeceğiz
Suat Kılıç: Her doğru politikayı Yeniden Refah Partisi olarak desteklemeye devam edeceğiz Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, “Türkiye'nin hayrına, milletimizin esenliğine olmayan konu başlıklarında Yeniden Refah Partisi geri duracaktır. Türkiye için gereken ne olursa Yeniden Refah Partisi her türlü katkıyı vermeye her zaman, her zeminde hazır olacaktır. Her doğru politikayı Yeniden Refah Partisi olarak desteklemeye devam edeceğiz. En başından itibaren her vesileyle ifade ettiğimiz gibi doğruya doğru yanlışa yanlış demek, Yeniden Refah Partisi açısından toplumsal bir bilinç, siyasal bir ödev ve sosyal bir sorumluluktur” dedi.
25.04.2024 Politika
Fatih Erbakan: Bundan sonra da eleştirilerimize, yanlış gördüklerimizi belirtmeye devam edeceğiz
Fatih Erbakan: Bundan sonra da eleştirilerimize, yanlış gördüklerimizi belirtmeye devam edeceğiz Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Biz Yeniden Refah Partisi olarak kurulduğumuz günden beri Millî Görüş çizgisinde siyaset yapan bir partiyiz. Doğruya doğru, yanlışa, yanlış demeye her zaman devam ettik. Bundan sonra da devam edeceğiz. Biz bu seçimlerde Cumhur İttifakı’nın içerisinde yer almadık. Bundan sonra da yine eleştirilerimize, yanlış gördüklerimizi belirtmeye de devam edeceğiz” dedi.
24.04.2024 Politika
TBMM'de 23 Nisan özel oturumu
TBMM'de 23 Nisan özel oturumu TBMM Genel Kurulu, 23 Nisan özel gündemiyle Meclis Başkanı Numan Kurtulmuş başkanlığında toplandı. Kurtulmuş, Türkiye’nin sivil anayasa ihtiyacı olduğunu belirterek, "23 Nisan ‘Milli Egemenlik Haftası'nı geride bıraktıktan sonra önce partilerle yapacağımız temasla bu süreci başlatmayı düşünüyoruz" dedi.
23.04.2024 Politika
Suat Kılıç: Samsun Bafra’da seçimin yenilenmesi gerektiği kanunun emredici hükmüdür
Suat Kılıç: Samsun Bafra’da seçimin yenilenmesi gerektiği kanunun emredici hükmüdür Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Suat Kılıç, “Yüksek Seçim Kurulu’na olağanüstü itiraz başvurumuzu yaptık. Samsun Bafra’da tam kanunsuzluk hali var. İtiraz dilekçemizde bütün gerekçeleriyle mevcut. Seçim pusulasında Demokratik Sol Parti (DSP) ambleminin olması gereken yerde Memleket Partisi var. Bu durumda o seçim çevresindeki seçimin yenilenmesi gerektiği kanunun emredici hükmüdür” dedi.
16.04.2024 Politika
Fatih Erbakan’dan ‘İsrail’e kısıtlama’ açıklaması: Son derece geç kalınmış bir karar
Fatih Erbakan’dan ‘İsrail’e kısıtlama’ açıklaması: Son derece geç kalınmış bir karar Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, İsrail’e karşı alınan 54 üründe ihracatı kısıtlama kararının 35 bine yakın masum katledildikten sonra alınmış son derece geç kalınmış bir karar olduğunu söyleyerek “Aziz milletimizin bu konudaki hassasiyetinde ne kadar haklı olduğu görülmüştür. Özellikle de Gazze katliamlarında kullanılmış olması kuvvetle muhtemel olan ‘Uçak Benzini ve Jet Yakıtı’nın Türkiye’den gönderilmiş olması tam bir felakettir” dedi.  
9.04.2024 Politika
Yeniden Refah Partisi İBB Başkan Adayı Altınöz: Türkiye'nin erken seçim mecburiyeti vardır
Yeniden Refah Partisi İBB Başkan Adayı Altınöz: Türkiye'nin erken seçim mecburiyeti vardır Yeniden Refah Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Altınöz, partinin il binasında düzenlenen basın açıklamasında konuştu. Altınöz, erken seçimle ilgili olarak “Türkiye'nin erken seçim mecburiyeti vardır. Çünkü mutfakta yangın var. İnsanların cebinde para kalmamış, esnaf iş yerini kapatıyor. Sonuç itibariyle erken seçim kaçınılmaz” dedi.
1.04.2024 Video
Yeniden Refah Partisi İBB Başkan Adayı Altınöz: Türkiye'nin erken seçim mecburiyeti vardır
Yeniden Refah Partisi İBB Başkan Adayı Altınöz: Türkiye'nin erken seçim mecburiyeti vardır Yeniden Refah Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Altınöz, partinin il binasında düzenlenen basın açıklamasında konuştu. Altınöz, erken seçimle ilgili olarak “Türkiye'nin erken seçim mecburiyeti vardır. Çünkü mutfakta yangın var. İnsanların cebinde para kalmamış, esnaf iş yerini kapatıyor. Sonuç itibariyle erken seçim kaçınılmaz” dedi.
1.04.2024 Politika
Konya'da, YRP İl Başkanı istifa etti
Konya'da, YRP İl Başkanı istifa etti Konya'da 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde 6 ilçeyi kazanan Yeniden Refah Partisi (YRP) İl Başkanı Temel Peker, istifa etti.
1.04.2024 Politika
Fatih Erbakan: 2028 seçimlerinde hep birlikte iktidara yürüyeceğiz
Fatih Erbakan: 2028 seçimlerinde hep birlikte iktidara yürüyeceğiz Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Kendimizi milletimize bir kez daha göstererek 2028 seçimlerinde hep birlikte iktidara yürüyeceğiz. 'Zafer Milli Görüşçülerindir ve zafer yakındır' sözü bu akşam gerçek oldu. Şimdi hep birlikte milletimizle omuz omuza, teşkilatımızla omuz omuza çok daha büyük zaferlere, çok daha büyük başarılara hep birlikte yürüyeceğiz" dedi.
31.03.2024 Politika
Fatih Erbakan, Ankara’da oyunu kullandı
Fatih Erbakan, Ankara’da oyunu kullandı Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Ankara’da oyunu kullandı.
31.03.2024 Video
Fatih Erbakan, Ankara’da oyunu kullandı
Fatih Erbakan, Ankara’da oyunu kullandı Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Ankara’da oyunu kullandı.
31.03.2024 Politika
Fatih Erbakan, Ankara’da oyunu kullandı
Fatih Erbakan, Ankara’da oyunu kullandı Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Ankara’da oyunu kullandı.
31.03.2024 Politika
Yeniden Refah Partisi İBB Başkan adayı Altınöz: Çekilmedik, çekilmeyeceğiz
Yeniden Refah Partisi İBB Başkan adayı Altınöz: Çekilmedik, çekilmeyeceğiz YENİDEN Refah Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Altınöz, İstiklal Caddesi’nde beraberindeki heyetle beraber yürüyüş gerçekleştirdi. Yürüyüş öncesi açıklamalarda bulunan Altınöz, adaylıktan çekilmeyeceklerini belirterek “Genel Başkanımız ne derse biz o karara uyarız ama şu ana kadar böyle bir şey yok. Biz çekilmedik, çekilmeyeceğiz” dedi.
30.03.2024 Politika
Türkiye'de yerel seçim heyecanı
Türkiye'de yerel seçim heyecanı Türkiye, 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri için bugün (31 Mart 2024 Pazar) sandık başında olacak. Kayıtlı 61 milyon 441 bin 882 seçmenin bulunduğu yerel seçimde, 1 milyon 32 bin 610 genç ilk kez oy verecek. 34 siyasi partinin adayının yarışacağı seçimde, ülke genelinde 206 binden fazla sandık kurulacak. 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde siyasi parti liderleri ve adayların oy kullanacağı yerler de belli oldu.
30.03.2024 Gündem
Yeniden Refah Partisi İBB Başkan adayı Mehmet Altınöz: Adaylıktan kesinlikle çekilmeyeceğiz
Yeniden Refah Partisi İBB Başkan adayı Mehmet Altınöz: Adaylıktan kesinlikle çekilmeyeceğiz Yeniden Refah Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Altınöz, “Bizim için herhangi bir çekilme söz konusu değil. Özellikle son 15 gündür adaylığımızla alakalı mali konular ile adaylıktan çekileceğimize ilişkin dedikoduları kesinlikle reddediyorum. Bu iddiaları ortaya atanlar ispat etmek durumundadır. İddialarını ispat edemezlerse müfteridirler, ahlaksızdırlar. Kesinlikle çekilmeyeceğiz, devam edeceğiz” dedi.
29.03.2024 Politika
Erbakan: İktidar 3 şartı yerine getirsin, İstanbul adayımızı çekelim
Erbakan: İktidar 3 şartı yerine getirsin, İstanbul adayımızı çekelim Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "İktidar şimdi ilan etsin desin ki; 'Ben İsrail'le ticareti sonlandırıp İsrail'e ihracatı yasakladım.' İkincisi, 'İsrail'i İran füzelerine karşı korumak üzere Malatya Kürecik'te kurulan radar üssünü kapatıyorum.' Üçüncüsü, 'Şu emeklilerin maaşını 10 bin liradan 20 bin liraya çıkarıyorum' desin. Bu üç şartı yerine getirin, İstanbul adayımızı çekelim" dedi.
29.03.2024 Politika
Fatih Erbakan: Ankara İl Yönetimimiz istifa etmemiştir
Fatih Erbakan: Ankara İl Yönetimimiz istifa etmemiştir Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Seçime sayılı saatler kala Yeniden Refah Partimize yönelik algı operasyonları bir süredir olduğu gibi ardı ardına yoğunluğunu artırarak devam etmektedir. Bir kısım malum medyada çıkan haberlerde belirtildiği üzere Ankara İl Yönetimimiz istifa etmemiştir" dedi.
28.03.2024 Politika
Bülent Turan: Bu bakanlar, AK Parti üyesi değil mi?
Bülent Turan: Bu bakanlar, AK Parti üyesi değil mi? İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan, bakanların seçim çalışmaları söylemlerine ilişkin, "Bakanlar siyaset yapamaz, bakanlar ileri gidemez' diyorlar. Bu 1960'lardan sonra, tek parti anlayışının Türkiye'de siyasal yapıyı zayıflatmak için söylenen bir yalandır. Bu bakanlar KPSS ile mi atandı? Bu bakanları AK Parti Genel Başkanı, halkın seçtiği Cumhurbaşkanı Erdoğan atamadı mı? Bu bakanlar, AK Parti üyesi değil mi? Tam tersine çalışmayan, siyaset üretmeyen, ileri gitmeyen bakanları mı istemeliyiz? O yüzden bakanlarımızın siyaset yapması kadar doğal bir şey olamaz" dedi.
27.03.2024 Politika
Liderlerin ve adayların oy kullanacağı yerler
Liderlerin ve adayların oy kullanacağı yerler 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde siyasi parti liderleri ve adayların oy kullanacağı yerler belli oldu.
31.03.2024 Politika
Fatih Erbakan: Bütün bölgelerde kendi adaylarımızla seçimlere giriyoruz
Fatih Erbakan: Bütün bölgelerde kendi adaylarımızla seçimlere giriyoruz Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partilerinin İstanbul adayının Mehmet Altınöz olduğunu belirterek, "Kesinlikle çekilme gibi adayı geri çekme gibi bir durum söz konusu değil. Bütün gücüyle Mehmet Altınöz de diğer adaylarımızla bütün seçim bölgelerinde seçim çalışmalarına devam ediyorlar" dedi.
27.03.2024 Video
Yeniden Refah Partisi İBB Başkan Adayı Altınöz: Suat Pamukçu’ya hakkımızı helal etmiyoruz
Yeniden Refah Partisi İBB Başkan Adayı Altınöz: Suat Pamukçu’ya hakkımızı helal etmiyoruz YENİDEN Refah Partisi İBB Başkan Adayı Mehmet Altınöz, Beylikdüzü'nde katıldığı iftar programında konuştu. Suat Pamukçu’nun AK Parti'ye geçişini değerlendiren Altınöz, “Suat Pamukçu Milletvekilimizin AK Parti'ye geçişiyle alakalı hakkımızı helal etmediğimizi ifade edebiliriz. Özellikle de teşkilatımız kendisine hakkını helal etmiyor ve beddua ediyor" dedi.
26.03.2024 Politika
Erbakan: Yeniden Refah Partisi Türkiye'nin en hızlı büyüyen siyasi partisidir
Erbakan: Yeniden Refah Partisi Türkiye'nin en hızlı büyüyen siyasi partisidir Yeniden Refah Partisi’nin Zeytinburnu’nda düzenlediği Büyük İstanbul mitinginde konuşan Genel Başkan Fatih Erbakan, “Uzun zamandır hedef olarak ortaya koyduğumuz 500 bin üye hedefini aşmış bulunuyoruz. 6 ayda 260 binden 500 bine çıktı. Bu yüzde yüze yakın büyüme demektir. 6-7 ayın içerisinde bu hızla büyüyen başka bir siyasi parti yoktur. Yeniden Refah Partisi Türkiye'nin en hızlı büyüyen siyasi partisidir. Biz seçimlere kadar 500 bin olacağız diyorduk. Ama seçimden bir hafta önce 500 bini aştık. Şimdi hep birlikte inşallah seçime kadar bunu 550 bin yapacağız" diye konuştu.
25.03.2024 Politika

Benzer Haber Etiketleri

yeniden refah partisi Fatih Erbakan seçim oy aday

Fatih Erbakan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.