Koray Aydın

Koray Aydın

Son dakika Koray Aydın haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Koray Aydın gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Koray Aydın haber sayfamızda...

Koray Aydın

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 150 koray aydin haberi bulunmuştur.
İYİ Parti kurucularından Koray Aydın, partisinden istifa etti
İYİ Parti kurucularından Koray Aydın, partisinden istifa ettiİYİ Parti Ankara Milletvekili Koray Aydın, "Kurucular Kurulu üyesi ve Ankara Milletvekili olduğum, belli dönemlerde önemli görevler üstlendiğim İYİ Parti'den üzülerek istifa ediyorum. Ülkesine ve milletine aşık bir Türk milliyetçisi olarak, hizmetlerime ve mücadeleme bağımsız milletvekili olarak devam edeceğim" dedi.
27.06.2024Politika
İYİ Parti Trabzon İl Başkanlığı'nda istifalarla yönetim düştü
İYİ Parti Trabzon İl Başkanlığı'nda istifalarla yönetim düştüİYİ Parti Trabzon İl Başkanı Fatma Başkan, görevinden istifa ettiğini duyurdu. 80 kişiden oluşan İl Başkanlığı Yönetim Kurulu'ndan 62 isim de istifa etti. İstifalar üzerine İl Başkanı Fatma Başkan'ın yönetimi düştü. Başkan, “İYİ Parti’nin oyları gün gün eridi. Bizler sürecin gittiği noktanın farkındaydık fakat partimize zarar vermemek adına genel merkezin aldığı kararlar başarıya götürmeyecek olsa da uyguladık” dedi.
1.05.2024Politika
İYİ Partili Yomra Belediye Başkanı Bıyık, partisinden istifa etti
İYİ Partili Yomra Belediye Başkanı Bıyık, partisinden istifa ettiTrabzon'da 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde İYİ Parti'den Yomra Belediye Başkanı seçilen Mustafa Bıyık, partisinden istifa ettiğini duyurdu. Göreve bağımsız olarak devam edeceğini belirten Bıyık, “Bizim konumuz ilkesel bir konudur. Parti içindeki ilkesizliklere karşı çıkmak için istifa ediyorum” dedi.
30.04.2024Politika
İYİ Partili Usta, grup başkan vekilliğinden istifa etti
İYİ Partili Usta, grup başkan vekilliğinden istifa ettiİYİ Grup Başkanvekili Erhan Usta, partinin 5'inci Olağanüstü Kurultayı'nda başkan adayı Koray Aydın'ı desteklediği için TBMM grup başkan vekilliği görevinden istifa ettiğini açıkladı.
29.04.2024Politika
İYİ Parti'nin yeni genel başkanı belli oldu
İYİ Parti'nin yeni genel başkanı belli olduİYİ Parti 5’inci Olağanüstü Kurultayı’nda seçimin 3'üncü turu gerçekleşti. Olağanüstü Kurultay'da Müsavat Dervişoğlu 611, Koray Aydın ise 548 oy aldı. Bu sonuçlarla İYİ Parti'nin yeni genel başkanı Müsavat Dervişoğlu seçildi.
27.04.2024Politika
Akşener: Yetim mağlubiyeti öksüz bırakmadım
Akşener: Yetim mağlubiyeti öksüz bırakmadımİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Olağanüstü Kurultay'da veda konuşması yaptı. Akşener, “Kennedy'nin çok meşhur bir sözü vardır; ‘Zaferin bin babası vardır, mağlubiyet yetimdir.' İşte ben o bin babanın kaçıştığı yerde yetim mağlubiyeti öksüz bırakmadım. Haksız olduğumuz için değil, söz verdiğimiz için bırakmadım. Başarısızlığı ben aldım artık başarıyı sizler yakalayacaksınız. Ben de İYİ Parti'yi sizlere bir ev, bir yuva yaptım. Bu günden sonra bu evi artık siz koruyacaksınız" dedi.
27.04.2024Politika
İYİ Parti’de Koray Aydın da genel başkanlığa adaylığını açıkladı
İYİ Parti’de Koray Aydın da genel başkanlığa adaylığını açıkladıİYİ Parti TBMM Grup Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, 27 Nisan'da yapılacak kurultayda genel başkanlığa aday olacağını açıkladı.
8.04.2024Politika
Akşener: Kurultayda aday olmayacağım
Akşener: Kurultayda aday olmayacağımİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 27 Nisan'da yapılacak seçimli olağanüstü kurultayda genel başkanlığa aday olmayacağını açıkladı. Akşener'in kararının ardından İYİ Parti Genel Başkanlığı için adaylık ve istifa açıklamaları da gelmeye başladı. Bu arada Akşener, parti genel merkezindeki makam odasını boşalttı. Görevliler, Akşener'in odasındaki eşyalarını toplayıp, araçla evine götürdü.
8.04.2024Politika
Akşener: Diyorlar ki Erdoğan'a oy istiyor, ne alakası var kardeşim
Akşener: Diyorlar ki Erdoğan'a oy istiyor, ne alakası var kardeşimİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Diyorlar ki Meral Akşener, Erdoğan'a oy istiyor. Ne alakası var kardeşim. Ama yapmadığı takdirde oylarınıza talibim. Verin elinizi, tutun elimi. Bu süreçte 2028'e kadar muhalefet nasıl yapılır size göstereyim" dedi.
18.03.2024Politika
Meral Akşener'in ablası, son yolculuğuna uğurlandı
Meral Akşener'in ablası, son yolculuğuna uğurlandıİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in çoklu organ yetmezliğine bağlı yaşamını yitiren ablası Mualla Özen (80), Kocaeli’de toprağa verildi. Akşener, cenazede taziyeleri kabul etti.
3.02.2024Politika
İsveç'in NATO üyeliği, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi
İsveç'in NATO üyeliği, TBMM Genel Kurulunda kabul edildiKuzey Atlantik Antlaşması'na (NATO) İsveç'in Katılımına İlişkin Protokolün Onaylanmasının Uygun Bulunduğuna Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.
23.01.2024Gündem
Akşener: Dürüst, açık bir şekilde DEM Parti ile el sıkışın
Akşener: Dürüst, açık bir şekilde DEM Parti ile el sıkışınİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Bizim hür ve müstakil olmamız, bazı şeyleri açığa çıkardı. Hani her konuda biz suçluyduk. Dürüst, açık bir şekilde DEM Parti ile el sıkışın kardeşim, sizin elinizi tutan mı var? Hemen el sıkışın, her yeri alın" dedi.
17.01.2024Video
Akşener: Dürüst, açık bir şekilde DEM Parti ile el sıkışın
Akşener: Dürüst, açık bir şekilde DEM Parti ile el sıkışınİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Bizim hür ve müstakil olmamız, bazı şeyleri açığa çıkardı. Hani her konuda biz suçluyduk. Dürüst, açık bir şekilde DEM Parti ile el sıkışın kardeşim, sizin elinizi tutan mı var? Hemen el sıkışın, her yeri alın" dedi.
17.01.2024Politika
Kurtulmuş'tan 'Can Atalay' açıklaması: Suhuletle çözülmesi en doğru yol
Kurtulmuş'tan 'Can Atalay' açıklaması: Suhuletle çözülmesi en doğru yolTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, tutuklu TİP Milletvekili Can Atalay’ın milletvekilliğinin düşürülmesine ilişkin, "İki yargı organı arasındaki bu sürtüşmenin bir de TBMM tarafı olmaması için yazıyı şimdiye kadar genel kurula göndermedik. Bu meselenin suhuletle çözülmesi en doğru yol" dedi.
10.01.2024Gündem
Davutoğlu, Akşener ile görüştü
Davutoğlu, Akşener ile görüştüGelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile bir araya geldi.
3.01.2024Politika
TBMM Genel Kurulu'nda bütçe maratonu başladı
TBMM Genel Kurulu'nda bütçe maratonu başladıTBMM Genel Kurulu'nda 2024 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Teklifi görüşmeleri başladı. Hükümet adına bütçe sunumunu yapan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "​Dezenflasyon politikalarımızın devamlılığı sağlanarak 2025 yılında istikrar dönemine geçilecek; enflasyondaki gerileme hız kazanacak, öngörülebilirlik artacak ve 2026 yılında enflasyon yeniden tek haneye çekilecektir" dedi.
11.12.2023Politika
Akşener'den Babacan'a taziye ziyareti
Akşener'den Babacan'a taziye ziyaretiİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'a, babası Hilmi Babacan'ı (85) kaybetmesi nedeniyle taziye ziyaretinde bulundu.
13.11.2023Politika
Akşener'den TBMM Başkanı Kurtulmuş'a ziyaret
Akşener'den TBMM Başkanı Kurtulmuş'a ziyaretİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş'a yeni yasama yılı nedeniyle 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.
4.10.2023Politika
Meclis'te yeni yasama yılı başladı
Meclis'te yeni yasama yılı başladıTürkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM), 28'inci dönem 2'nci yasama yılı faaliyetleri başladı.
1.10.2023Politika
Akşener, İYİ Partili Yıldız’ın cenaze törenine katıldı: Kardeşimi kaybetmiş gibi hissediyorum
Akşener, İYİ Partili Yıldız’ın cenaze törenine katıldı: Kardeşimi kaybetmiş gibi hissediyorumİzmit’teki evinde dün gece geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden İYİ Parti Kocaeli eski İl Başkanı Şanbaz Yıldız’ın cenaze törenine katılan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Bir siyasi arkadaşlığın, dostluğun ötesinde kardeşimi kaybetmiş gibi hissediyorum" dedi.
14.08.2023Politika
İYİ Parti'de TBMM Grup Başkanı Koray Aydın seçildi
İYİ Parti'de TBMM Grup Başkanı Koray Aydın seçildiİYİ Parti’de TBMM Grup Başkanı Koray Aydın, grup başkanvekilleri ise Müsavat Dervişoğlu ve Erhan Usta seçildi.
7.06.2023Politika
AK Parti'li Türkeş: Kimsenin oyu, kimsenin cebinde değil
AK Parti'li Türkeş: Kimsenin oyu, kimsenin cebinde değilAK Parti Ankara Milletvekili Yıldırım Tuğrul Türkeş, bazı eski Ülkü Ocakları başkanlarının Millet İttifakı'na desteklerini açıklamasıyla ilgili, "Bu tip açıklamalar kişisel açıklamalardır; bir grubu, bir camiayı temsil eden açıklamalar değil. Herkes kendi kişisel tercihlerini açıkladı. Kimsenin oyu, kimsenin cebinde değil" dedi.
25.05.2023Politika
Seçim 2023 - Ankara
Seçim 2023 - AnkaraAnkara'da, 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçiminde resmi olmayan kesin sonuçlara göre AK Parti 15, CHP 13, İYİ Parti 5, MHP ise 3 milletvekilliği kazandı.
15.05.2023Gündem
İYİ Parti, Kılıçdaroğlu'nun adaylığı için grup kararı aldı
İYİ Parti, Kılıçdaroğlu'nun adaylığı için grup kararı aldıİYİ Parti Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adayı olması yönünde grup kararı aldıklarını açıkladı.
21.03.2023Politika
İYİ Parti'li Koray Aydın'ın annesi, Ankara'da toprağa verildi
İYİ Parti'li Koray Aydın'ın annesi, Ankara'da toprağa verildiAnkara'da, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'ın annesi Sebahat Aydın (92), son yolculuğuna uğurlandı.
14.02.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

iyi partiMeral Akşener koray aydınistifaakşener

Koray Aydın ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.