Meral Akşener

Meral Akşener

Son dakika Meral Akşener haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Meral Akşener gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Meral Akşener haber sayfamızda...

Meral Akşener

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.224 meral aksener haberi bulunmuştur.
Destici'den İYİ Parti’ye 'hayırlı olsun' ziyareti
Destici'den İYİ Parti’ye 'hayırlı olsun' ziyareti Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu'nu parti genel merkezinde ziyaret etti.
9.05.2024 Politika
Dervişoğlu, Akşener'den görevi devraldı
Dervişoğlu, Akşener'den görevi devraldı İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, parti genel merkezinde Meral Akşener'den görevi devraldı. Dervişoğlu, "Sadece koltuğu devralmıyorum. Bir ülküyü, hedefi ve idealler demetini teslim alıyorum. Adeta onu da bir bayrak gibi teslim alıyorum. O bayrağı daha yükseklere arkadaşlarımla birlikte taşımanın, kutlu hedeflere götürmenin sözünü veriyorum" dedi.
1.05.2024 Politika
İYİ Parti Trabzon İl Başkanlığı'nda istifalarla yönetim düştü
İYİ Parti Trabzon İl Başkanlığı'nda istifalarla yönetim düştü İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Fatma Başkan, görevinden istifa ettiğini duyurdu. 80 kişiden oluşan İl Başkanlığı Yönetim Kurulu'ndan 62 isim de istifa etti. İstifalar üzerine İl Başkanı Fatma Başkan'ın yönetimi düştü. Başkan, “İYİ Parti’nin oyları gün gün eridi. Bizler sürecin gittiği noktanın farkındaydık fakat partimize zarar vermemek adına genel merkezin aldığı kararlar başarıya götürmeyecek olsa da uyguladık” dedi.
1.05.2024 Politika
Kasapoğlu: Hayallerimizde ısrarcıyız
Kasapoğlu: Hayallerimizde ısrarcıyız Önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı, İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “İzmir için güzel hedeflerimiz, hayallerimiz vardı. İzmir'i yerel yönetimlerde yeni bir noktaya taşımalı. Gerçek belediyecilikle tanıştırma noktasında hayallerimiz vardı. Halkımızın iradesi farklı yönde gerçekleşti. Ama hayallerimizde ısrarcıyız. Hayallerimizin, inançlarımızın peşinden yürümeye devam edeceğiz" dedi.
30.04.2024 Video
Kasapoğlu: Hayallerimizde ısrarcıyız
Kasapoğlu: Hayallerimizde ısrarcıyız Önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı, İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “İzmir için güzel hedeflerimiz, hayallerimiz vardı. İzmir'i yerel yönetimlerde yeni bir noktaya taşımalı. Gerçek belediyecilikle tanıştırma noktasında hayallerimiz vardı. Halkımızın iradesi farklı yönde gerçekleşti. Ama hayallerimizde ısrarcıyız. Hayallerimizin, inançlarımızın peşinden yürümeye devam edeceğiz" dedi.
30.04.2024 Politika
İYİ Parti'nin yeni genel başkanı belli oldu
İYİ Parti'nin yeni genel başkanı belli oldu İYİ Parti 5’inci Olağanüstü Kurultayı’nda seçimin 3'üncü turu gerçekleşti. Olağanüstü Kurultay'da Müsavat Dervişoğlu 611, Koray Aydın ise 548 oy aldı. Bu sonuçlarla İYİ Parti'nin yeni genel başkanı Müsavat Dervişoğlu seçildi.
27.04.2024 Politika
Akşener: Yetim mağlubiyeti öksüz bırakmadım
Akşener: Yetim mağlubiyeti öksüz bırakmadım İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Olağanüstü Kurultay'da veda konuşması yaptı. Akşener, “Kennedy'nin çok meşhur bir sözü vardır; ‘Zaferin bin babası vardır, mağlubiyet yetimdir.' İşte ben o bin babanın kaçıştığı yerde yetim mağlubiyeti öksüz bırakmadım. Haksız olduğumuz için değil, söz verdiğimiz için bırakmadım. Başarısızlığı ben aldım artık başarıyı sizler yakalayacaksınız. Ben de İYİ Parti'yi sizlere bir ev, bir yuva yaptım. Bu günden sonra bu evi artık siz koruyacaksınız" dedi.
27.04.2024 Politika
Akşener’den '23 Nisan' mesajı
Akşener’den '23 Nisan' mesajı İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Cumhuriyetimizin en kıymetli mirasçıları olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun" dedi.
23.04.2024 Politika
İYİ Partili Yılmaz, partisinden istifa etti
İYİ Partili Yılmaz, partisinden istifa etti 31 Mart 2024'te İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanlığı görevinden ayrılan Bilge Yılmaz, partisinden istifa ettiğini duyurdu.
21.04.2024 Politika
İYİ Partili Dervişoğlu: İYİ Parti'yi kurda kuşa teslim etmeyeceğiz
İYİ Partili Dervişoğlu: İYİ Parti'yi kurda kuşa teslim etmeyeceğiz İYİ Parti'de genel başkan adaylığını açıklayan TBMM Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, "İYİ Parti gemisini salim bir limana ulaştırmaya da dava arkadaşlarımın siyasi olarak önünü açmaya da talibim. Bu partinin vicdanını temsil edenlerden biriyim. İYİ Parti'yi kurda kuşa yem ettirmeyeceğiz" dedi.
15.04.2024 Politika
Yerli ve Milli Parti Genel Başkanı Mutlu: İYİ Parti kurultayını dizayn etmeye çalışıyor, herkes kendi partisine baksın
Yerli ve Milli Parti Genel Başkanı Mutlu: İYİ Parti kurultayını dizayn etmeye çalışıyor, herkes kendi partisine baksın Yerli ve Milli Parti Genel Başkanı Teoman Mutlu, yerel seçim sonuçlarının ardından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in duyurduğu olağanüstü kongre kararına yönelik Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP lideri Devlet Bahçeli'nin açıklamalarına tepki gösterdi. Mutlu, "Cumhur İttifakı'nın liderleri işlerini güçlerini bırakmış, kendi partilerini yönetmeyi de bırakmış İYİ Parti kurultayını dizayn etmeye çalışıyor. Lütfen herkes kendi partisine baksın" dedi.
12.04.2024 Politika
İYİ Parti'den Erdoğan-Akşener görüşmesindeki iddialara yalanlama
İYİ Parti'den Erdoğan-Akşener görüşmesindeki iddialara yalanlama İYİ Parti, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e 'Partinizin başında kalın, ayrılmayın' dediği iddiasının, gerçeği yansıtmadığını açıkladı.
12.04.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, siyasi parti liderlerinin bayramını tebrik etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, siyasi parti liderlerinin bayramını tebrik etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, siyasi parti liderleriyle telefonda görüşerek, bayramlarını tebrik etti. Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile de görüştü.
10.04.2024 Politika
Özgür Özel: Dünyada bir ülke sandıkla kurulduysa bu ülke kurulmuştur
Özgür Özel: Dünyada bir ülke sandıkla kurulduysa bu ülke kurulmuştur CHP Genel Başkanı Özgür Özel, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "Türkiye Cumhuriyeti sandıkta kurulmamıştır. Türk tarihi sandıkta yazılmamıştır. Herkes aklını başına almalı" ifadelerine ilişkin, "Bir yerde kim 'Demokrasi sandık değildir, başka şeylerde vardır' diyorsa demokrasinin karşısındaki en büyük tehdit odur. 'Bu ülke sandıkta kurulmadı' demek dilim varmaz 'cehalet' demeye dil sürçmesi olduğunu kabul etmek isterim. Dünyada bir ülke sandıkla kurulduysa bu ülke kurulmuştur" dedi.
10.04.2024 Gündem
Bahçeli: Meral Akşener'in ayrışma kararından vazgeçmesini düşünmekteyim
Bahçeli: Meral Akşener'in ayrışma kararından vazgeçmesini düşünmekteyim MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Sayın Meral Akşener Hanımefendi'nin ayrışma kararından vazgeçerek, partinin başında devamında, onunla beraber aday olmayı düşünen, partiye güç verme kararını alan, proje sahipli arkadaşların da etrafında kenetlenerek Türkiye'nin meselelerini anayasa değişikliğinden tutun, her türlü konu üzerinde çaba gösteren bir parti konumuna gelmesini düşünmekteyim" dedi.
10.04.2024 Politika
İYİ Parti’den YSK’ya 'Ordu' itirazı
İYİ Parti’den YSK’ya 'Ordu' itirazı Ordu'da seçimi 2'nci sırada tamamlayan İYİ Parti adayı Enver Yılmaz, Genel Başkan Meral Akşener ve partililerle birlikte, Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) başvurarak, seçimin yenilenmesini talep etti.
9.04.2024 Gündem
Akşener, makam odasını boşalttı
Akşener, makam odasını boşalttı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 27 Nisan'daki seçimli olağanüstü kurultayda aday olmayacağını açıklamasının ardından parti genel merkezindeki makam odasını boşalttı. Görevliler, Akşener'in odasındaki eşyalarını toplayıp, araçla evine götürdü. (DHA)
8.04.2024 Video
İYİ Parti’de Koray Aydın da genel başkanlığa adaylığını açıkladı
İYİ Parti’de Koray Aydın da genel başkanlığa adaylığını açıkladı İYİ Parti TBMM Grup Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, 27 Nisan'da yapılacak kurultayda genel başkanlığa aday olacağını açıkladı.
8.04.2024 Politika
İYİ Parti'li Dervişoğlu: Genel başkanlığa aday olacağım
İYİ Parti'li Dervişoğlu: Genel başkanlığa aday olacağım İYİ Parti TBMM Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, 27 Nisan'da yapılacak kurultayda genel başkanlığa aday olacağını açıkladı.
8.04.2024 Politika
Akşener: Kurultayda aday olmayacağım
Akşener: Kurultayda aday olmayacağım İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 27 Nisan'da yapılacak seçimli olağanüstü kurultayda genel başkanlığa aday olmayacağını açıkladı. Akşener'in kararının ardından İYİ Parti Genel Başkanlığı için adaylık ve istifa açıklamaları da gelmeye başladı. Bu arada Akşener, parti genel merkezindeki makam odasını boşalttı. Görevliler, Akşener'in odasındaki eşyalarını toplayıp, araçla evine götürdü.
8.04.2024 Politika
Akşener: Seçilmesine vesile olduklarımızın birer hırsız olduğunu anladığımızda çektiğimiz acıyı anlatamam
Akşener: Seçilmesine vesile olduklarımızın birer hırsız olduğunu anladığımızda çektiğimiz acıyı anlatamam İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Hepimiz dürüstlük nutukları atıp, dürüst olduğuna kefalet koyup, seçilmesine vesile olduğumuz kişilerin daha sonra kocaman birer hırsız olduğunu anladığımızda çektiğimiz acıları anlatmam mümkün değil. Mesela ben çok üzgünüm. Ama aldığımız oy oranı ya da kazandığımız yerlerin azlığı veya çokluğu üzerinden değil" dedi.
5.04.2024 Politika
İYİ Parti'de olağanüstü kongre 27 Nisan'da
İYİ Parti'de olağanüstü kongre 27 Nisan'da İYİ Parti'de seçimli olağanüstü kongrenin 27 Nisan 2024'te yapılacağı açıklandı.
5.04.2024 Politika
Akşener: Olağanüstü seçimli kongremizi toplayacağız
Akşener: Olağanüstü seçimli kongremizi toplayacağız İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, seçim sonuçlarına ilişkin öz eleştiri yapacaklarını belirterek, "Parti tüzüğümüzün bana verdiği yetki gereğince en kısa sürede olağanüstü seçimli kongremizi toplayacağız" dedi.
1.04.2024 Gündem
Akşener, bugün basın toplantısı düzenleyecek
Akşener, bugün basın toplantısı düzenleyecek İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, seçim sonuçlarını parti genel merkezinde takip ettikten sonra açıklama yapmadan ayrıldı. Akşener, seçim sonuçlarına ilişkin bugün basın toplantısı düzenleyecek.
31.03.2024 Politika
İYİ Partili Yılmaz, Akşener’i istifaya davet edip partisindeki görevinden ayrıldı
İYİ Partili Yılmaz, Akşener’i istifaya davet edip partisindeki görevinden ayrıldı İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Bilge Yılmaz, Genel Başkan Meral Akşener'i istifaya davet ederek, partisindeki görevinden ayrıldığını duyurdu.
31.03.2024 Politika

Benzer Haber Etiketleri

iyi parti kurultay akşener meral akşener istifa

Meral Akşener ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.