Miting

Miting

Son dakika miting haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan miting gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan miting haber sayfamızda...

Miting

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 966 miting haberi bulunmuştur.
Teleferik kazası ön raporu; bakım, onarım, denetimde kusurlar var
Teleferik kazası ön raporu; bakım, onarım, denetimde kusurlar var Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne ait teleferik hattında yaşanan ve 1 kişinin öldüğü, 7 kişinin yaralandığı kazaya ilişkin haklarında gözaltı kararı verilen 13 kişiden 12'si, adliyeye sevk edildi. Kazaya ilişkin hazırlanan bilirkişi ön raporunda da denetim ve bakım-onarımda kusurların bulunduğuna dikkat çekildi. Raporda kazanın, deformasyona uğrayan cıvataların kopmasından kaynaklandığı belirtilirken, bakım sözleşmesinde yer almasına rağmen bağlama elemanlarının kontrolünün yapılmadığı da vurgulandı.
15.04.2024 Gündem
3 çocuk annesi protez eline kavuştu
3 çocuk annesi protez eline kavuştu Ordu’da geçen yıl ağustos ayında elini kıyma makinesine kaptırdıktan sonra bileğinden aşağı ampute edilen Deniz Bayrak (32), protez eline kavuştu. Bayrak, “Benim bu elimi yaptıracak durumum yoktu. 3 tane kızım olduğu ve yardımlarla geçindiğim için elimi yaptıramayacaktım. Böyle gezecektim. Cumhurbaşkanımız Ordu’ya miting için geldiğinde durumumu ona anlattım. Allah razı olsun, hemen protez yaptırdılar” dedi.
12.04.2024 Video
3 çocuk annesi protez eline kavuştu
3 çocuk annesi protez eline kavuştu Ordu’da geçen yıl ağustos ayında elini kıyma makinesine kaptırdıktan sonra bileğinden aşağı ampute edilen Deniz Bayrak (32), protez eline kavuştu. Bayrak, “Benim bu elimi yaptıracak durumum yoktu. 3 tane kızım olduğu ve yardımlarla geçindiğim için elimi yaptıramayacaktım. Böyle gezecektim. Cumhurbaşkanımız Ordu’ya miting için geldiğinde durumumu ona anlattım. Allah razı olsun, hemen protez yaptırdılar” dedi.
12.04.2024 Gündem
Siirt’te 14 günlük eylem yasağı
Siirt’te 14 günlük eylem yasağı Siirt Valiliği, 3 Nisan’dan itibaren geçerli olmak üzere 14 gün süreyle kent genelinde açık alanlarda toplanma, yürüyüş ve basın açıklaması gibi eylemlerin yasaklandığını duyurdu.
3.04.2024 Gündem
Bursa’da CHP’li Bozbey başkan seçildi; 6 ilçeyi CHP, 9 ilçeyi AK Parti, 2 ilçeyi İYİ Parti kazandı
Bursa’da CHP’li Bozbey başkan seçildi; 6 ilçeyi CHP, 9 ilçeyi AK Parti, 2 ilçeyi İYİ Parti kazandı Bursa’da Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde kesin olmayan sonuçlara göre CHP'li Mustafa Bozbey, büyükşehir belediye başkanı oldu. İlçelerde ise 6’sında CHP, 9’unda AK Parti, 2’sinde İYİ Parti kazandı.
1.04.2024 Gündem
Akşener: Seçim sonuçları bizim açımızdan iyi olacak
Akşener: Seçim sonuçları bizim açımızdan iyi olacak İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara'da oyunu kullandı. Akşener, "Seçim sonuçlarının Türkiye açısından iyi olacağını düşünüyorum. Bizim açımızdan da iyi olacağını düşünüyorum" dedi.
31.03.2024 Politika
Mehmet Tosun: Bodrum'u çağdaş belediyecilik hizmetleriyle buluşturacağız
Mehmet Tosun: Bodrum'u çağdaş belediyecilik hizmetleriyle buluşturacağız AK Parti Bodrum Belediye Başkan adayı Mehmet Tosun, 'Büyük Bodrum Mitingi'nde yaptığı konuşmada, "Bodrum'un mimari dokusuna zarar vermeyeceğiz. Yapılaşmalar iki kattan fazla olmayacak. Şu denizlerimiz derelerden akan kanalizasyon sularından kirlenmeyecek, denizlerimize denizcilerimize sahip çıkacağız. Sokaklarımız temiz olacak, eskiden olduğu gibi Bodrum'u güzelleştireceğiz, çağdaş belediyecilik hizmetleriyle buluşturacağız" dedi.
30.03.2024 Politika
Bakan Göktaş: Sandıkları boş bırakmayacağız
Bakan Göktaş: Sandıkları boş bırakmayacağız Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, "Boş bırakmayacağız sandıklarımızı, sandıklarımıza son dakikaya kadar sahip çıkmaya var mıyız, orası bizim namusumuz. Sandıklarımıza namusumuz gibi sahip çıkacak mıyız?" dedi.
30.03.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul Gençlik Buluşması'nda konuştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul Gençlik Buluşması'nda konuştu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen "Gençlik Aşkıyla Yeniden İstanbul" programına katıldı.
30.03.2024 Politika
Tamer Mandalinci: Akıl küpü kardeşlerim memleketinde kalacak
Tamer Mandalinci: Akıl küpü kardeşlerim memleketinde kalacak CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Bodrum Belediye Başkan adayı Tamer Mandalinci, göreve geldiklerinde öncelikli olarak su, kanalizasyon, yol, trafik, kent estetiği ve temizliğe ilişkin çalışma yapacaklarını belirtti. Gençlere dikkati çeken Mandalinci, "Omuzlarımda Türk gençliğinin sorumluluğu da var. Bodrum'da hangi kardeşim hangi spor alanında uzmanlaşmak istiyorsa belediye ona fırsat eşitliğini sunacak. Bu memlekette beyin göçünü engelleyecek, akıl küpü kardeşlerim memleketlerinde kalıp vatanlarına hizmet etmelerinin önünü açacağız" dedi.
30.03.2024 Politika
Mehmet Tosun: Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır
Mehmet Tosun: Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır AK Parti Bodrum Belediye Başkan adayı Mehmet Tosun, Turgutreis'te gerçekleşen halk buluşmasında yaptığı konuşmada, yarım bırakılan tüm altyapı, inşaat ve yol çalışmalarını tamamlayacaklarını ve beldenin turizm sezonuna hazırlanacağını söyledi. Tosun, "Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Sizden ricam, 31 Mart'ta sandığa gittiğinizde 10 yıl geriye giderek o günden bu yana belediye hizmetleri adına yapılanları hafızanızda canlandırmanız. Diyoruz ki bizi deneyin. 5 yıl sizden yetki istiyoruz. Bizi seçin. Bu konuştuklarımızı yapamazsak, bizi de siyaseten tarihin çöplüğüne gönderin" dedi.
30.03.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan Sultanbeyli'de düzenlenen mitingde konuştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan Sultanbeyli'de düzenlenen mitingde konuştu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sultanbeyli Mitingi'nde yaptığı konuşmada, Ulaşımıyla, çevresiyle depreme hazırlığıyla, sosyal belediyeciliğiyle, İstanbul içler acısı bir hale gelmiştir. Lazım olduklarında, hava bozuk olduğunda ya tatilde ya cumhurbaşkanı yardımcılığı peşinde anlıyorsunuz değil mi Ya büyükelçilerle Sarıyer'de, balıkta, bu şehrin sorunlarını bunlar çözebilir mi İstanbul'un yönetimi, yarı zamanlı mesaiyle olacak bir iş değildir dedi.
29.03.2024 Politika
Mansur Yavaş: Bu son dönemimde el ele vereceğiz
Mansur Yavaş: Bu son dönemimde el ele vereceğiz Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "Ankara halkı mutlu ki, şu anda yüzde 60'lara varan oy oranıyla beni seçiyor. Bu son dönemimde el ele vereceğiz" dedi.
29.03.2024 Politika
Bitlis'te 'Miting saati satıldı' eleştirisi yapan CHP belediye başkan adayı, partisinden istifa edip AK Parti'ye geçti
Bitlis'te 'Miting saati satıldı' eleştirisi yapan CHP belediye başkan adayı, partisinden istifa edip AK Parti'ye geçti CHP Bitlis Belediye Başkan Adayı Selim Soyugüzel, bugün yapılması planlanan miting saatinin partisinin il başkanı tarafından para karşılığı satıldığını ileri sürmesinin ardından adaylıktan ve partisinden istifa edip AK Parti'ye katıldı. Soyugüzel'e parti rozetini AK Parti İl Başkanı Kadir Köstekçi taktı. Cumhuriyet Halk Partisi Bitlis İl Başkanı Metin Güzelkaya ise iddiaları ve suçlamaları kabul etmediklerini belirterek, "Parayla pulla işim olmaz. Yasada belirtildiği üzere miting alanlarının siyasi parti veya bağımsız adaylar arasında değiştirilebilir ibaresi yer almaktadır" dedi.
28.03.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Temmuz ayında emekli maaşlarını tekrar masaya yatıracağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Temmuz ayında emekli maaşlarını tekrar masaya yatıracağız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Şu an dünyadaki tüm ekonomileri zorlayan en büyük sorun, son 50-60 yılın zirvesinde seyreden yüksek enflasyondur. Avrupa'sından Amerika'sına, herkesin kontrol altına almaya uğraştığı enflasyonla biz de mücadele ediyoruz. Hayat pahalılığından en fazla etkilenen kesimlerimiz de çalışanlarımız ve emeklilerimizdir. Önümüzdeki temmuz ayında, yılın ilk 6 ayındaki enflasyona göre, emekli maaşlarını tekrar masaya yatıracağız” dedi.
28.03.2024 Politika
CHP Bitlis Belediye başkan adayından, partisinin il başkana 'miting' eleştirisi
CHP Bitlis Belediye başkan adayından, partisinin il başkana 'miting' eleştirisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bitlis Belediye başkan adayı Selim Soyugüzel, yarın yapılması planlanan miting saatinin partisinin il başkanı tarafından para karşılığı satıldığını ileri sürdü. Konu ile ilgili basın açıklaması yapan Soyugüzel, “Kapalı kapılar ardında kirli oyunlar oynanarak, il başkanı tarafından benim miting saatim DEM Parti’ye satılmıştır. Bunu kabul etmiyorum. Davacı olacağım." dedi.
27.03.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır'daki mitingde konuştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır'daki mitingde konuştu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “İpleri başkasının elinde olmayan, kirli çıkar ilişiklilerinin içinde kaybolup gitmemiş herkesle oturur, konuşuruz. Elbette herkesle her şeyi konuşmaya varız. Ancak kapımız teröristlere de terör örgütünün güdümünde siyasetçilik oynayanlara da kapalıdır. Milletvekili listesini, belediye başkan adayı listesini, meclis üyesi listesini, genel merkez yönetimi listesini terör örgütünün belirlediği parti, parti olamaz” dedi.
27.03.2024 Video
Kurum: Bunlara 31 Mart'ta sandıkta cevabı vereceğiz
Kurum: Bunlara 31 Mart'ta sandıkta cevabı vereceğiz AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum Sultangazi’de vatandaşlara seslendi. Kurum, “Bunlar iş bilmez. Bunlar liyakatsiz, beceriksiz. Bakınız mal beyanından sonra mallar ortaya çıktı. Mal beyanından sonra 1,5 milyar TL'lik malı ortaya çıktı. Sen malını İstanbul'dan niye saklıyorsun? Mal beyanında niye vermiyorsun? Bunlara 31 Mart'ta sandıkta cevabı vereceğiz" dedi.
26.03.2024 Video
Kurum: Bunlara 31 Mart'ta sandıkta cevabı vereceğiz
Kurum: Bunlara 31 Mart'ta sandıkta cevabı vereceğiz AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum Sultangazi’de vatandaşlara seslendi. Kurum, “Bunlar iş bilmez. Bunlar liyakatsiz, beceriksiz. Bakınız mal beyanından sonra mallar ortaya çıktı. Mal beyanından sonra 1,5 milyar TL'lik malı ortaya çıktı. Sen malını İstanbul'dan niye saklıyorsun? Mal beyanında niye vermiyorsun? Bunlara 31 Mart'ta sandıkta cevabı vereceğiz" dedi.
26.03.2024 Politika
Tamer Mandalinci: 1 Nisan'ı iple çekiyoruz
Tamer Mandalinci: 1 Nisan'ı iple çekiyoruz Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Bodrum Belediye Başkan Adayı Tamer Mandalinci seçim çalışmalarına Gündoğan'da düzenlediği miting ile devam etti. Mandalinci, Bodrum'un her köşesine belediye hizmetlerini götürmek için sabırsızlıkla beklediklerin söyledi. Mandalinci, "Günden güne artan ivmeyle, motivasyonla 1 Nisan'ı iple çekiyoruz" dedi.
26.03.2024 Politika
Erdoğan: Önce enflasyonu kontrol altına almamız gerekiyor
Erdoğan: Önce enflasyonu kontrol altına almamız gerekiyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, emeklilere yönelik banka promosyonu ödemelerini yükselttiklerini belirterek, "İnşallah yılın ikinci yarısından itibaren enflasyonun düşmeye başlamasıyla elimiz biraz daha rahatlayacak. Çünkü yüksek enflasyon ortamında ne verirsek verelim dipsiz kuyu misali kaybolup gidiyor. Önce enflasyonu kontrol altına almamız gerekiyor. Allah'ın izniyle bunu başaracak programa ve kararlılığa sahibiz" dedi.
26.03.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çorum mitinginde vatandaşlara seslendi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çorum mitinginde vatandaşlara seslendi Tokat'tan sonra Çorum'da partisinin mitingine katılarak belediye başkan adaylarını tanıtan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan burada bir konuşma yaptı. “Bugün yine Çorum bir başka muhteşem” diyerek konuşmasına başlayan Erdoğan, “Çorum ile bizim aramızda kimse giremez. Çorum ile olan yol ve dava arkadaşlığımızın bizdeki yeri ayrıdır. Çorum kurulduğu günden beri hareketimizi bağrına basmıştır. Bugüne kadar girdiğimiz 17 seçimin hepsinde sizlerin desteğini, duasını, sevdasını hep yanımıza gördük. Siz bizi yalnız bırakmadınız. 14-28 Mayıs seçimlerinde de bu gelenek değişmedi. Türkiye'nin en kritik seçimlerinden birinde Çorumlu kardeşlerimiz bize ve Cumhur İttifakı'na sahip çıktı” diye konuştu.
25.03.2024 Video
Özgür Özel: Emeklinin yalana, sahte vaade karnı tok
Özgür Özel: Emeklinin yalana, sahte vaade karnı tok CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Emeklinin yalana, sahte vaade karnı tok. Madem emekliye para yok, 31 Mart'ta AKP ve MHP'ye oy moy yok" dedi.
25.03.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Talimat Kandil'den; uygulama Ankara, İstanbul, Mersin'de
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Talimat Kandil'den; uygulama Ankara, İstanbul, Mersin'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Sırf üç beş belediye fazla almak uğruna DEM’le girdikleri ittifakın kimleri hoşnut ettiğini görüyorsunuz değil mi? Talimat nereden geliyor? Kandil'den. Uygulama Ankara'da, İstanbul'da, Mersin'de ortaya çıkıyor. Zaten DEM dediğiniz yapı geçmişten beri partiymiş gibi davranan bir örgüt aparatıdır. Sahne önünde olanların bu partide yetkisi ve sözünün ağırlığı yok" dedi.
25.03.2024 Politika
Ahmet Aras: Denizcilik A.Ş.'yi kuracağız
Ahmet Aras: Denizcilik A.Ş.'yi kuracağız Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Ahmet Aras, seçim çalışmaları kapsamında Bodrum Denizciler Derneği'ni ziyaret etti. Ziyarette konuşan Aras, "Taksiyi, dolmuşu, otobüsü, 50 metre motor yatıda aynı şirketin yönetmesini doğru bulmuyoruz. Fethiye, Marmaris, Bodrum limanları içinde barındıran Denizcilik A.Ş. kuracağız" dedi.
25.03.2024 Politika

Benzer Haber Etiketleri

miting Cumhurbaşkanı Erdoğan Bodrum sandık ak parti

Miting ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.