Nureddin Nebati

Nureddin Nebati

Son dakika Nureddin Nebati haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Nureddin Nebati gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Nureddin Nebati haber sayfamızda...

Nureddin Nebati

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 465 nureddin nebati haberi bulunmuştur.
Ticaret Bakanı Ömer Bolat'ın babası son yolculuğuna uğurlandı
Ticaret Bakanı Ömer Bolat'ın babası son yolculuğuna uğurlandıTicaret Bakanı Ömer Bolat'ın babası Şevki Bolat, İstanbul'da toprağa verildi.
22.02.2024Gündem
Ticaret Bakanı Ömer Bolat'ın babası son yolculuğuna uğurlandı
Ticaret Bakanı Ömer Bolat'ın babası son yolculuğuna uğurlandıTicaret Bakanı Ömer Bolat'ın babası Şevki Bolat, İstanbul'da toprağa verildi.
22.02.2024Video
Kurtulmuş, Yemen Milletvekili Al Ahmar'ı kabul etti
Kurtulmuş, Yemen Milletvekili Al Ahmar'ı kabul ettiTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, Parlamenterler Arası Kudüs Platformu Başkanı ve Yemen Milletvekili Hamid Abdullah Al Ahmar’ı kabul etti.
8.11.2023Politika
Bakan Şimşek, görevi devraldı: Türkiye'nin rasyonel zemine dönme dışında seçeneği kalmamıştır
Bakan Şimşek, görevi devraldı: Türkiye'nin rasyonel zemine dönme dışında seçeneği kalmamıştırHazine ve Maliye Bakanlığı görevini devralan Mehmet Şimşek, "Türkiye'nin rasyonel bir zemine dönme dışında bir seçeneği kalmamıştır. Kurala dayalı, öngörülebilir bir Türkiye ekonomisi, özlenen refaha ulaşmamızda anahtar olacaktır. Küresel zorlukların, jeopolitik gerginliklerin arttığı bir konjonktürde, kurumsal kalite ve kapasitemizi güçlendirerek makro finansal istikrarı önceliklendireceğiz" dedi.
4.06.2023Ekonomi
Yeni kabine üyeleri ilk mesajlarını paylaştı
Yeni kabine üyeleri ilk mesajlarını paylaştıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni kabine üyelerini açıklamasının ardından yeni bakanlar, ilk mesajlarını paylaştı.
4.06.2023Gündem
Bakan Nebati: Uçağın gecikmesinin sebebi hava muhalefetidir
Bakan Nebati: Uçağın gecikmesinin sebebi hava muhalefetidirHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Ankara-İstanbul uçağında yolcularla yaşadığı tartışmaya ilişkin, "Uçağın kalkış saatinde yaşanan gecikmenin şahsımla hiçbir ilgisi kesinlikle yoktur. Rötar yaşanmasının tek sebebi, diğer yolcularla birlikte bana da bildirilmiş olduğu üzere hava muhalefetidir" açıklamasını yaptı.
31.05.2023Politika
Bakan Nebati: Vatandaşımızın refah seviyesini ileri taşımaya devam edeceğiz
Bakan Nebati: Vatandaşımızın refah seviyesini ileri taşımaya devam edeceğizHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "Seçim belirsizliğinin ortadan kalktığı önümüzdeki dönemde, vatandaşlarımızın refah seviyesini daha ilerilere taşımaya kararlılıkla devam edeceğiz" dedi.
31.05.2023Politika
Bakan Nebati: Ekonomik güven endeksi son 20 ayın en yüksek seviyesine ulaştı
Bakan Nebati: Ekonomik güven endeksi son 20 ayın en yüksek seviyesine ulaştıHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "Ekonomik güven endeksi mayıs ayında bir önceki aya göre 1,5 puan artarak 103,7 olmuş ve son 20 ayın en yüksek seviyesine ulaşmıştır" dedi.
29.05.2023Ekonomi
Bakan Nebati: Bugün Türkiye’nin günü, bugün ümmetin, bayrağın, devletin, milletin, vatanın günü
Bakan Nebati: Bugün Türkiye’nin günü, bugün ümmetin, bayrağın, devletin, milletin, vatanın günüHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın resmi olmayan sonuçlara göre seçimi kazanmasının ardından yaptığı açıklamada vatandaşlara teşekkür ederek, "Bugün Türkiye’nin günü, bugün ümmetin, bayrağın, devletin, milletin, vatanın günü” dedi.
28.05.2023Politika
Siyasilerin sandığından hangi aday çıktı?
Siyasilerin sandığından hangi aday çıktı?Cumhurbaşkanı seçiminin ilk turunda adayların salt çoğunluğu alamaması nedeniyle Türkiye, yeni cumhurbaşkanını belirlemek için tekrar sandık başına gitti. Seçimde, Cumhur İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan ile Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu yarıştı. Saat 08.00 itibariyla başlayan ve Türk siyasi tarihinde ilk kez yaşanan Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci oylaması için oy verme işlemi saat 17.00'de sona erdi.
28.05.2023Politika
Bakan Nebati, oyunu Mersin'de kullandı
Bakan Nebati, oyunu Mersin'de kullandıHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, oyunu, Mersin'de, Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ndeki 1176 numaralı sandıkta kullandı.
28.05.2023Politika
Bakan Nebati: İsterdik ki bu seçim süreci ilkeli, temiz bir rekabet içinde ilerlesin
Bakan Nebati: İsterdik ki bu seçim süreci ilkeli, temiz bir rekabet içinde ilerlesinHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "Bir gün terör örgütünün sözcüsü gibi konuşuyorlar, ertesi gün aşırı sağcı oluyorlar, sonraki gün dindar kesilmeye karar veriyorlar, daha sonra laikliğin tek bekçisi kesiliyorlar. Böyle bir siyaset, bu milletin vicdanında, hissiyatında, fikriyatında yer bulamaz. İsterdik ki, bu seçim süreci ilkeli, temiz bir rekabet içinde ilerlesin" dedi.
26.05.2023Canlı Yayın
BDDK'dan bankalarla ilgili çıkan haberlere ilişkin açıklama
BDDK'dan bankalarla ilgili çıkan haberlere ilişkin açıklamaBankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), bazı basın yayın organlarında ve sosyal medyada bankalar hakkında beyan edilen, belge ve bilgiye dayanmayan açıklamaların gerçeği yansıtmadığını açıkladı.
25.05.2023Ekonomi
Bakan Özer: 100 bin öğrenciye aylık 863 TL burs vereceğiz
Bakan Özer: 100 bin öğrenciye aylık 863 TL burs vereceğizMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı kapsamında, bu yıl 100 bin öğrenciye aylık 863 TL burs verileceğini ve deprem bölgesindeki öğrencilere 30 bin kontenjan ayrılacağını açıkladı.
24.05.2023Gündem
Bakan Nebati: Tüketici güveni, 2018'den bu yana en yüksek seviyesine ulaştı
Bakan Nebati: Tüketici güveni, 2018'den bu yana en yüksek seviyesine ulaştıHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "2022 yıl sonuna göre tüketici güveni yüzde 20'nin üzerinde artış kaydederek 2018 Temmuz ayından sonraki en yüksek seviyesine ulaşmıştır" dedi.
22.05.2023Gündem
Bakan Nebati: Kamu maliyesi göstergelerini eski seviyelerine getireceğiz
Bakan Nebati: Kamu maliyesi göstergelerini eski seviyelerine getireceğizHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "2022 yılında son 20 yılın en iyi bütçe performanslarından birini elde etmeyi başardık. Özellikle depremden bir miktar olumsuz etkilenecek bütçe ve borçlanma başta olmak üzere kamu maliyesi göstergelerini yine kısa bir süre içerisinde eski seviyelerine getireceğiz" dedi.
22.05.2023Ekonomi
Bakan Nebati: KKM uygulamasının bütçeye maliyeti giderek azalıyor
Bakan Nebati: KKM uygulamasının bütçeye maliyeti giderek azalıyorHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "Bugün, toplam 2,3 trilyon liraya ulaşan Kur Korumalı Mevduat ve Katılma Hesapları (KKM) uygulamasının bütçeye maliyeti de giderek azalmaya devam etmiş, toplamda 95,3 milyar lira olarak gerçekleşmiştir" dedi.
21.05.2023Ekonomi
Bakan Nebati: Cumhurbaşkanımız öndeyken herkesin gözünün içine baka baka yalan yanlış bilgiler verdiler
Bakan Nebati: Cumhurbaşkanımız öndeyken herkesin gözünün içine baka baka yalan yanlış bilgiler verdilerHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "Cumhurbaşkanımız öndeyken herkesin gözünün içine baka baka yalan yanlış bilgiler verdiler" dedi.
19.05.2023Politika
Bakan Nebati: İşsizlik 2018'den bu yana ilk kez tek haneye düştü
Bakan Nebati: İşsizlik 2018'den bu yana ilk kez tek haneye düştüHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "İşsizlik oranı yüzde 9,9'a gerilerken, 2018 yılı birinci çeyrekten bu yana üç aylık bazda ilk kez tek haneye düşmüştür" dedi.
17.05.2023Ekonomi
Seçim 2023 - Mersin
Seçim 2023 - MersinMersin'de 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin kesin olmayan sonuçlarına göre CHP 5, AK Parti 4, Yeşil Sol 2, İYİ Parti ve MHP 1'er vekil çıkarttı. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, AK Parti Mersin Milletvekili oldu.
15.05.2023Politika
Bakan Nebati'nin sandığından Erdoğan çıktı
Bakan Nebati'nin sandığından Erdoğan çıktıCumhurbaşkanı Seçimi ve 28'inci Dönem Milletvekili Seçimi'nde Mersin'de Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin oyunu kullandığı 1294 nolu sandıktaki oy dağılımı şöyle:
14.05.2023Politika
Bakan Nebati, oyunu kullandı
Bakan Nebati, oyunu kullandıHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, oyunu, milletvekili adayı olduğu Mersin’de Osmangazi İlk ve Ortaokulu’ndaki 1294 nolu sandıkta kullandı.
14.05.2023Gündem
'Omuz Omuza Gösteri Maçı'nda depremzede çocuklar da oynadı
'Omuz Omuza Gösteri Maçı'nda depremzede çocuklar da oynadıTürkiye Futbol Federasyonu, deprem felaketi nedeniyle ligden çekilmek zorunda kalan Atakaş Hatayspor'un gelecek sezon maçlarını oynayacağı Mersin Stadyumu'nda 'Omuz Omuza Gösteri Maçı' düzenledi.
10.05.2023Spor
Bakan Nebati: Akdeniz Bilişim Zirvesi ve Bilişim Fuarı'nı her yıl düzenleyeceğiz
Bakan Nebati: Akdeniz Bilişim Zirvesi ve Bilişim Fuarı'nı her yıl düzenleyeceğizHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "Gençlerimize sunacağımız tüm bu kapsayıcı destek ve gayretlerimizi uluslararası bir zemine de taşıyacağız. Akdeniz'e kıyısı olan ülkeleri davet ederek uluslararası ve geniş katılımlı Akdeniz Bilişim Zirvesi ve Bilişim Fuarı'nı her yıl düzenleyeceğiz" dedi.
10.05.2023Gündem
Bakan Nebati: Sanayi üretimimiz yüzde 5,5 artış kaydetti
Bakan Nebati: Sanayi üretimimiz yüzde 5,5 artış kaydettiHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "Sanayi üretimimiz, şubat ayında yaşanan deprem felaketinin ardından, alınan tüm tedbirler ile hızla toparlandı. Mart ayında sanayi üretimimiz, bir önceki aya göre yüzde 5,5 artış kaydetti" dedi.
10.05.2023Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Bakan Nebatiseçimekonomicenazeoy

Nureddin Nebati ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.