Paycell

Paycell

Son dakika paycell haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan paycell gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan paycell haber sayfamızda...

Paycell

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 64 paycell haberi bulunmuştur.
Turkcell 30'uncu yılını iş ortaklarıyla kutladı
Turkcell 30'uncu yılını iş ortaklarıyla kutladı Turkcell, 30'uncu kuruluş yıldönümünde iş ortaklarıyla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) bir araya geldi. Turkcell Genel Müdürü Dr. Ali Taha Koç ve genel müdür yardımcılarının şirketin kilometre taşlarını değerlendirdiği etkinlikte yeni stratejiler ve şirketin geleceğine yönelik paylaşımlarda bulunuldu.
17.05.2024 Ekonomi
Paycell’den yerli ödeme yöntemi TROY kart
Paycell’den yerli ödeme yöntemi TROY kart Türkiye’nin dijital ödeme ve finansal hizmetler platformu Paycell, kartlı ödeme sistemlerinin yerli çözümü TROY’u Paycell Kart’la birleştirdi. Kullanıcılar Paycell uygulaması üzerinden TROY sanal kart oluşturarak, yurt içi alışverişlerinde kolay, hızlı ve güvenli bir deneyim yaşayabilecek.
19.04.2024 Ekonomi
Turkcell 30’uncu yılını kutluyor
Turkcell 30’uncu yılını kutluyor 30’uncu kuruluş yılında yeni hedeflerini açıklayan Turkcell, yeni dönemde telekomünikasyon operatörlüğündeki liderliğini korumayı ve ‘uçtan uca teknoloji sağlayıcısı’ pozisyonunu büyütmeyi hedefliyor. “Türkiye Yüzyılı’nı Dijitalin Yüzyılı” yapma vizyonuyla çalıştıklarını söyleyen Turkcell Genel Müdürü Dr. Ali Taha Koç, şirketin 30’uncu yılı dolayısıyla yaptığı açıklamada “Turkcell’in 30 yıllık tarihi, Türkiye’nin dijital teknoloji tarihidir. Bu sürede telekom operatörü olmanın ötesine geçtik. Herkesi birbirine bağladığımız gibi her şeyi de birbirine bağlayacak, Türkiye’yi bireysel ve kurumsal anlamda dijitalleştirmek için çok çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
18.04.2024 Ekonomi
Turkcell'den deprem bölgesinde ‘E-birliktelik’ kampanyasına destek
Turkcell'den deprem bölgesinde ‘E-birliktelik’ kampanyasına destek Turkcell, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen şehirlerde ticareti canlandırmak için Ticaret Bakanlığı himayesinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye E-ticaret Meclisi ve diğer paydaşlarının başlattığı, ‘Elektronik Ticaretle Birlikte Çok Daha İyiye (E-birliktelik)’ kampanyasında yer aldı. Turkcell, kampanya kapsamında pazar yeri platformu Pasaj’la depremzede esnaftan komisyon almama desteği, yardım kartı satışı ve gıda yardımı sunacak.
3.04.2024 Kurumsal
Turkcell, 2023 yılı dördüncü çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı
Turkcell, 2023 yılı dördüncü çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı Turkcell, 2023 yılı net karını 12,6 milyar TL olarak açıkladı.
22.03.2024 Video
Turkcell, 2023 yılı dördüncü çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı
Turkcell, 2023 yılı dördüncü çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı Turkcell, 2023 yılı net karını 12,6 milyar TL olarak açıkladı.
22.03.2024 Kurumsal
Paycell ile PUBG geliştiricisi KRAFTON arasında iş birliği anlaşması
Paycell ile PUBG geliştiricisi KRAFTON arasında iş birliği anlaşması Paycell, dünyanın en çok ilgi gören oyunlarından PUBG: BATTLEGROUNDS’un (PUBG) geliştiricisi KRAFTON ile iş birliği yaptığını duyurdu. Bu kapsamda artık oyuncular tüm ödemelerini Paycell’in sunduğu PUBG kart ile yapabilecek ve kartı kullandıkça PUBG G-Coin paketleri kazanma fırsatı bulacak.
8.03.2024 Teknoloji
Şikayetvar kusursuz müşteri deneyimi yaşatan 118 markayı ödüllendirdi
Şikayetvar kusursuz müşteri deneyimi yaşatan 118 markayı ödüllendirdi Müşterimi memnuniyeti ölçen platform Şikayetvar tarafından bu yıl dokuzuncu kez düzenlenen A.C.E. Awards (Achievement in Customer Excellence) ödül töreni İstanbul’da bir otelde gerçekleştirildi. Gecede kusursuz müşteri deneyimini yaşatan 118 marka ödüllendirildi.
20.02.2024 Video
Şikayetvar kusursuz müşteri deneyimi yaşatan 118 markayı ödüllendirdi
Şikayetvar kusursuz müşteri deneyimi yaşatan 118 markayı ödüllendirdi Müşterimi memnuniyeti ölçen platform Şikayetvar tarafından bu yıl dokuzuncu kez düzenlenen A.C.E. Awards (Achievement in Customer Excellence) ödül töreni İstanbul’da bir otelde gerçekleştirildi. Gecede kusursuz müşteri deneyimini yaşatan 118 marka ödüllendirildi.
20.02.2024 Ekonomi
Erciyes, Kartalkaya ve Uludağ'da ayrıcalıklı tatil fırsatı
Erciyes, Kartalkaya ve Uludağ'da ayrıcalıklı tatil fırsatı Turkcell, Platinum müşterilerine Erciyes, Uludağ ve Kartalkaya'da özel konaklama fiyatları, inidirimli içecekler ve ayrıcalıklı kış tatili imkânı sunduklarını duyurdu.  
19.01.2024 Ekonomi
Turkcell’den yıl sonu kampanyası
Turkcell’den yıl sonu kampanyası Turkcell, mağazalarında ve elektronik ütün satış platformu Pasaj’da 2023’ün son kampanyasının başladığını duyurdu. Bu kapsamda; birçok üründe çeşitli fırsatlar ve peşin fiyatına 3 taksit imkânı gibi seçenekler sunulduğu ve kullanıcıların 7 bin 500 TL üst limitli yüzde 0 faizli alışveriş kredisinden de yararlanabildiği belirtildi. Kampanya 31 Aralık’a kadar devam edecek.
22.12.2023 Kurumsal
Turkcell Genel Müdürü Dr. Koç: Teknolojide Türkiye'nin en parlak yıllarını yazacağız
Turkcell Genel Müdürü Dr. Koç: Teknolojide Türkiye'nin en parlak yıllarını yazacağız Turkcell'in geride bıraktığı 30 yılda Türkiye'nin dijitalleşme tarihini yazdığını belirten Turkcell Genel Müdürü Dr. Ali Taha Koç, Türkiye Yüzyılı'nda yenilikçi stratejilerle teknoloji üreterek geleceği tasarlamaya devam edeceklerini söyledi. Dr. Koç, "Teknolojide Türkiye'nin en parlak yıllarını yazacağız" dedi.  
25.11.2023 Ekonomi
Turkcell grup gelirleri yıllık bazda yüzde 77,3 büyüyerek 26 milyar TL oldu
Turkcell grup gelirleri yıllık bazda yüzde 77,3 büyüyerek 26 milyar TL oldu Turkcell yılın üçüncü çeyreğine ilişkin finansal sonuçlarını açıkladı. Buna göre şirketin grup gelirleri yıllık bazda yüzde 77,3 büyüyerek 26 milyar TL, FAVÖK ise yüzde 88,9 oranında artarak 11,3 milyar TL oldu. Net kâr, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 128,7 artışla 5,5 milyar TL olarak gerçekleşti. Turkcell Genel Müdürü Dr. Ali Taha Koç, genişleyen müşteri bazı, dijital servisler ve techfin faaliyetlerinin katkısıyla Turkcell'in yılın üçüncü çeyreğinde de istikrarlı ve güçlü büyümeye devam ettiğini söyledi. Dr. Koç, şirketin gelişmiş teknolojik yeteneklerini ve inovasyon gücünü kullanarak büyümesine süreklilik kazandıracağını vurguladı.
8.11.2023 Ekonomi
Paycell, alışveriş limiti özelliğini Trendyol’da hizmete sundu
Paycell, alışveriş limiti özelliğini Trendyol’da hizmete sundu Dijital ödeme ve finansal hizmetler platformu Paycell, e-ticaret platformu Trendyol’un müşterilerine yeni ödeme yöntemi ‘Paycell Alışveriş Limiti’ni sunduğunu duyurdu. Bu iş birliği sayesinde Trendyol müşterileri, alışveriş ödemelerini Financell’in tahsis ettiği kredi ile 36 aya kadar taksitlendirebileceği belirtildi.
5.10.2023 Kurumsal
Paycell kullanıcıları Borsa İstanbul'da yatırım yapabilecek
Paycell kullanıcıları Borsa İstanbul'da yatırım yapabilecek Dijital ödeme ve finansal hizmetler platformu Paycell, yatırım ürünleri portföyüne Borsa İstanbul'da  (BİST) işlem gören şirketlerin hisse senedi alım satım hizmetlerini de dahil ettiğini duyurdu. Platformun kullanıcıları, uygulama üzerinden Colendi Menkul Değerler aracılığıyla gerçekleştirecekleri işlemlerle yatırım yapabileceği bildirildi.
2.10.2023 Ekonomi
Melis Sezen ve Onur Tuna'nın reklam filmi için makyajları 23 saat sürdü
Melis Sezen ve Onur Tuna'nın reklam filmi için makyajları 23 saat sürdü Turkcell, yeni reklam serisi 'Türkiye'nin Çiftleri'ni hayata geçirdi. Bilindik hikayeleri alışılagelmişin dışında bir yaklaşımla ekrana taşıyan reklam filmi serisinde oyuncular Melis Sezen ve Onur Tuna farklı karakterleri canlandırıyor. Reklam filmi için kamera karşısına geçen oyuncuların makyajları toplamda 23 saat sürdü.
26.09.2023 Kurumsal
Dijital ödeme ve finansal hizmetler platformu Paycell yenilendi
Dijital ödeme ve finansal hizmetler platformu Paycell yenilendi Dijital ödeme ve finansal hizmetler platformu Paycell, uygulamasını yenilediğini duyurdu. Yeni versiyonu ile uygulamanın, kullanıcılarına herhangi bir bankacılık sistemine dahil olmadan tek uygulama üzerinden tüm finansal işlemlerini yapma ayrıcalığı sunacağı belirtildi.
7.09.2023 Kurumsal
Turkcell'den yenilenebilir enerjiye 240 milyon dolarlık yatırım hedefi
Turkcell'den yenilenebilir enerjiye 240 milyon dolarlık yatırım hedefi Turkcell, 2023’ün ikinci çeyreğine ait finansal sonuçlarını ‘sürdürülebilirlik’ temalı bir toplantı ile KKTC'de açıkladı. Şirketin grup gelirleri yıllık bazda yüzde 73,5 büyüyerek 21,7 milyar TL, FAVÖK ise yüzde 89,3 oranında artarak 9,5 milyar TL oldu. Net kâr, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 70,1 artışla 3,2 milyar TL olarak gerçekleşti. Finansal sonuçları değerlendiren şirketin Genel Müdürü Murat Erkan, yenilenebilir enerji yatırımlarıyla ilgil de açıklamada bulunarak, "Yeşil enerjiye 240 milyon dolar yatırım yapacağız" dedi.
18.08.2023 Ekonomi
Hopi’de üst düzey atama
Hopi’de üst düzey atama Hopi’de ‘Fintech Direktörlüğü’ görevine Cem Koca atandı.
9.08.2023 Ekonomi
Paycell’de uluslararası para transferi başladı
Paycell’de uluslararası para transferi başladı Dijital ödeme ve finansal hizmetler platformu Paycell, Mastercard ile iş birliğine gitti. İş birliği ile platform üzerinden uluslararası para transferi yapılabilecek.  
11.05.2023 Ekonomi
Turkcell, deprem bölgesinde 'Gönül Bağı Projeleri'ni hayata geçirdi
Turkcell, deprem bölgesinde 'Gönül Bağı Projeleri'ni hayata geçirdi 6 Şubat depremleri sonrası Turkcell, istihdamdan üretime, sanattan gastronomiye, psikolojiden eğitime kadar pek çok alanda proje seferberliği başlattı. Bu kapsamda operatör şirketi ‘Gönül Bağı Projeleri’ ile harekete geçerek depremden etkilenen 11 ilde çalışma başlattı. Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, “Gücümüzü memleket sevdamızdan alarak yaraları yerinde saracağız” dedi.
10.04.2023 Ekonomi
Müşteri deneyimini en iyi yöneten markalar ödüllerine kavuştu
Müşteri deneyimini en iyi yöneten markalar ödüllerine kavuştu Müşteri memnuniyeti platformu Şikayetvar, 8’inci kez kusursuz müşteri deneyimini yaşatan markaları belirledi. 1.5 milyonu aşkın anket verisinin baz alındığı ‘Müşteri Deneyim Endeksi’ araştırması sonucuna göre belirlenen 8. A.C.E. Awards’ta 60 farklı sektörden 113 marka ödüle layık görüldü.
21.03.2023 Kurumsal
Boyner’de üst düzey atama
Boyner’de üst düzey atama Boyner’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Cihan Yıldız, 1 Ekim itibarıyla Boyner Büyük Mağazacılık bünyesine ‘Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı’ olarak atandı. 
13.10.2022 Ekonomi
Paycell, sigorta hizmet ağını genişletti
Paycell, sigorta hizmet ağını genişletti  Paycell, finansal pazaryerinden sunulan sigorta seçeneklerini zenginleştirmeye devam ettiğini ve Turkcell Sigorta aracılığıyla sunulan hizmetin 4 farklı sigorta seçeneğine ulaştığını açıkladı. 
26.08.2022 Teknoloji
Turkcell ikinci çeyrekte yüzde 46,0 büyüdü, ilk 6 ayda 1,2 milyon yeni müşteri kazandı
Turkcell ikinci çeyrekte yüzde 46,0 büyüdü, ilk 6 ayda 1,2 milyon yeni müşteri kazandı Turkcell, 2022 yılının ikinci çeyrek finansal ve operasyonel sonuçlarını açıkladı. Buna göre, Turkcell Grubu; konsolide bazda toplam gelirlerini, geçen yılın ikinci çeyreğine göre yüzde 46,0 artışla 12,5 milyar TL’ye çıkardı. Şirketin FAVÖK’ü yüzde 45,1 artışla 5,0 milyar TL olarak gerçekleşti. Şirketin 2022 yılı ikinci çeyrek net kârı da yüzde 67,0 artarak 1,9 milyar TL’ye ulaştı. 579 bin yeni müşteri ile haziran sonu itibarıyla toplam 1,2 milyon yeni müşteriye ulaştı.
19.08.2022 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Turkcell Paycell şikayetvar deprem kampanya

Paycell ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.