Tbmm Başkanı Mustafa Şentop

Tbmm Başkanı Mustafa Şentop

Son dakika TBMM Başkanı Mustafa Şentop haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan TBMM Başkanı Mustafa Şentop gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan TBMM Başkanı Mustafa Şentop haber sayfamızda...

Tbmm Başkanı Mustafa Şentop

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 244 tbmm baskani mustafa sentop haberi bulunmuştur.
Şentop: İmam hatip liseleri, devlet ile milletin bütünleşmesini sağladı
Şentop: İmam hatip liseleri, devlet ile milletin bütünleşmesini sağladıTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Türkiye'de ilk kurulan imam hatip okullarının zor şartlar altında faaliyetlerini sürdüklerini belirterek, "İmam hatip liseleri, devlet ile milletin bütünleşmesini sağladı. Türkiye'de temel meselemiz zaten budur, devletin değerleriyle milletin değerlerinin bütünleşmesidir" dedi.
7.08.2022Politika
TBMM Başkanı Şentop: Teröristlerin yapma ihtimali yüksek bir eylem olarak gözüküyor
TBMM Başkanı Şentop: Teröristlerin yapma ihtimali yüksek bir eylem olarak gözüküyorTBMM Başkanı Mustafa Şentop Türkiye sınırındaki Zaho'da bulunan bir turistlik tesise yönelik gerçekleştirilen saldırı ile ilgili, " Türkiye'nin bölgede teröristlere karşı gerçekleştirmiş olduğu, uluslararası hukuk çerçevesinde gerçekleştirmiş olduğu faaliyetlere  gölge düşürmek için terör örgütünün, teröristlerin yapma ihtimali yüksek bir eylem olarak gözüküyor bu" dedi.
21.07.2022Gündem
TBMM Başkanı Şentop'tan Kıbrıs Barış Harekatı'nın yıl dönümü mesajı
TBMM Başkanı Şentop'tan Kıbrıs Barış Harekatı'nın yıl dönümü mesajıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 48'inci yıl dönümü nedeniyle Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) 'Barış ve Özgürlük Bayramı'nı kutladı.
20.07.2022Politika
TBMM Başkanı Şentop, bayram namazını Ayasofya Camii'nde kıldı
TBMM Başkanı Şentop, bayram namazını Ayasofya Camii'nde kıldı TBMM Başkanı Mustafa Şentop, bayram namazını Ayasofya Camii'nde kıldı. Namazın ardından açıklama yapan Şentop, “Bu bayramın bereketli günlerin İslam Dünyası için, dirilişe vesile olmasını, bütün insanlık içinde hayırlar getirmesini Cenabıhak’tan niyaz ediyoruz" dedi.
9.07.2022Politika
TBMM Başkanı Şentop: Menfur saldırıyı kınıyorum
TBMM Başkanı Şentop: Menfur saldırıyı kınıyorumTBMM Başkanı Mustafa Şentop, silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden eski Japonya Başbakanı Şinzo Abe için yayımladığı başsağlığı mesajında, "Abe'nin ailesine ve Japonya halkına baş sağlığı diliyor; bu menfur saldırıyı kınıyorum" dedi.
8.07.2022Politika
Meclis Başkanı Şentop: Özlük haklarından yararlanması beni rahatsız ediyor
Meclis Başkanı Şentop: Özlük haklarından yararlanması beni rahatsız ediyorTBMM Başkanı Mustafa Şentop, dokunulmazlığı kaldırılan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in yasama devamsızlığının işleme alınmasına ilişkin, "Devamla ilgili tartışmalar bir yana ama bir milletvekilinin sürekli devamsızlık halini içerecek şekilde bir tavırda olması, hiç devam etmemesi ve bu şekilde de milletvekili özlük haklarından yararlanması beni rahatsız ediyor. Meclis'e devam etmemek suretiyle milletvekili özlük haklarından yararlanmak çok yanlış" dedi.
7.07.2022Politika
Meclis Başkanı Şentop: Göçün sebebi, ülkelerin yaşanmaz hale getirilmesi
Meclis Başkanı Şentop: Göçün sebebi, ülkelerin yaşanmaz hale getirilmesiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Göç sadece Türkiye'nin meselesi değil tüm dünyanın meselesi. Göçün en temel sebebi; insanların kendi doğdukları topraklardan mahrum olmalarıdır. Neden böyledir? Bunun en aktüel sebebi; onların yaşadıkları ülkelerin, Batılı ülkeler tarafından yaşanmaz hale getirilmesidir" dedi.
16.06.2022Politika
TBMM Başkanı Şentop, AK Parti'li Öztürk'ün resim sergisini açtı
TBMM Başkanı Şentop, AK Parti'li Öztürk'ün resim sergisini açtıAK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk'ün 44 tablodan oluşan resim sergisinin açılışı, TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un katıldığı törenle yapıldı.
15.06.2022Politika
Şentop: Fransız makamlarından terörle mücadelede dayanışma bekliyoruz
Şentop: Fransız makamlarından terörle mücadelede dayanışma bekliyoruzTBMM Başkanı Mustafa Şentop, teröre karşı topyekün mücadele yürütülmesi gerektiğini belirterek, "Fransız makamlarından genel olarak PKK/PYD/YPG ve FETÖ'yle mücadele konusunda somut iş birliği ve dayanışma bekliyoruz" dedi.
1.06.2022Politika
Şentop: Cumhurbaşkanımız 'kaçmak' fiiliyle yan yana konulabilecek son kişidir
Şentop: Cumhurbaşkanımız 'kaçmak' fiiliyle yan yana konulabilecek son kişidirTBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Cumhurbaşkanımız 'kaçmak' fiiliyle yan yana konulabilecek ülkedeki son kişidir. Seçim kampanyasına malzeme arayanlar, ülkemize katkısı olacak başka konular seçmeli" dedi.
25.05.2022Politika
TBMM Başkanı Şentop, Şuşa’yı ziyaret etti
TBMM Başkanı Şentop, Şuşa’yı ziyaret ettiAzerbaycan’da bulunan TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Karabağ'daki Şuşa şehrini ziyaret etti.
18.05.2022Dünya
TBMM Başkanı Şentop, EİTPA konferansında konuştu
TBMM Başkanı Şentop, EİTPA konferansında konuştuTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Parlamenter Asamblesi’nin (EİTPA) Azerbaycan Millî Meclisi'nde gerçekleştirilen, “Salgın Sonrası Dönemde İşbirliği: İyileşme Sürecindeki Zorluklar ve Fırsatlar" konulu 3. Genel Konferansı'nda katılımcılara seslendi.
17.05.2022Dünya
Şentop: Türkiye tasavvuru her zaman Türkiye sınırlarından büyüktür
Şentop: Türkiye tasavvuru her zaman Türkiye sınırlarından büyüktür TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Türkiye’nin her anlamda güçlü bir ülke olduğunu belirterek, “Türkiye’yi ufak tefek, eften püften sebeplerle eleştirenler, geldiğimiz yerden gittiğimiz yere doğru bir akış içerisinde yaşanan tabloyu görmeyenler, Türkiye’ye büyük haksızlık ediyorlar. Türkiye tasavvuru, her zaman Türkiye sınırlarından büyüktür” dedi.
9.05.2022Politika
TBMM Başkanı Şentop'tan 'Anneler Günü' mesajı
TBMM Başkanı Şentop'tan 'Anneler Günü' mesajıTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, "Üzerimizdeki emekleri, koşulsuz sevgileriyle; hayatımızın ışığı, gözlerimizin nuru, başlarımızın tacı annelerimizin, Sevgili Annemin; her çocuğa, cana, tabiata anne kalbiyle yaklaşan tüm kadınların Anneler Günü kutlu olsun" dedi.
8.05.2022Politika
Şentop, 5 ülkenin Meclis ve Senato başkanları ile bayramlaştı
Şentop, 5 ülkenin Meclis ve Senato başkanları ile bayramlaştıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Ramazan Bayramı dolayısıyla 5 ülkenin Meclis ve Senato başkanlarıyla telefonda görüşerek, bayramlarını tebrik etti.
4.05.2022Politika
Şentop: Rusya-Ukrayna savaşı dünyayı tehdit eden büyük riski içinde barındırıyor
Şentop: Rusya-Ukrayna savaşı dünyayı tehdit eden büyük riski içinde barındırıyorTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Rusya ile Ukrayna arasındaki savaşı hatırlatarak, dünyanın zor günlerden geçtiğini söyledi. Şentop, "Bu savaşın meydana getirdiği yıkımı ve riski, hepimiz yakından takip ediyoruz. Bu sadece Ukrayna ve Rusya arasında değil. Aynı zamanda bölgemizi, Avrupa'yı, tüm dünyayı tehdit eden potansiyelleri, büyük bir riski içinde barındırıyor" dedi.
2.05.2022Politika
Şentop, Tekirdağ'da AK Parti'li vekilin babasının cenazesine katıldı
Şentop, Tekirdağ'da AK Parti'li vekilin babasının cenazesine katıldıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül'ün hayatını kaybeden babası Erdoğan Atar'ın (83) cenazesine katıldı.
29.04.2022Gündem
TBMM Başkanı Şentop, Uluslararası Balkan Üniversitesi’nin iftarına katıldı
TBMM Başkanı Şentop, Uluslararası Balkan Üniversitesi’nin iftarına katıldıTBMM Başkanı Mustafa Şentop ve beraberindeki heyet, Kuzey dün akşam Makedonya'daki Uluslararası Balkan Üniversitesinin (İBU) iftar programına katıldı.
28.04.2022Dünya
TBMM Başkanı Şentop, Kuzey Makedonya Başbakanı ile görüştü
TBMM Başkanı Şentop, Kuzey Makedonya Başbakanı ile görüştüTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Bosna Hersek ziyaretinin ardından Kuzey Makedonya’nın başkenti Üsküp’te temaslarda bulunuyor. TBMM Başkanı Şentop, Üsküp’teki temasları kapsamında Kuzey Makedonya Başbakanı Dimitar Kovacevski ile görüştü.
27.04.2022Dünya
Şentop, Bosna-Hersek Meclisi’ni ziyaret etti
Şentop, Bosna-Hersek Meclisi’ni ziyaret ettiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Bosna-Hersek Meclisi’ni ziyaret etti.
26.04.2022Dünya
Şentop, Saraybosna’da Kovaçi Şehitliği’ni ziyaret etti
Şentop, Saraybosna’da Kovaçi Şehitliği’ni ziyaret ettiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Bosna-Hersek ziyareti kapsamında geldiği Saraybosna’da bulunan Kovaçi Şehitliği’ni ziyaret etti, şehitlik anıtına çelenk bıraktı, burada meftun bulunan merhum Cumhurbaşkanı Aliya İzzetbegoviç’in kabrini ziyaret edip dua etti.
26.04.2022Dünya
TBMM Başkanı Şentop'tan, '23 Nisan' tebriki
TBMM Başkanı Şentop'tan, '23 Nisan' tebrikiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı tebrik etti.
22.04.2022Politika
TBMM Başkanı Şentop, huzurevi sakinlerine TBMM'de iftar verdi
TBMM Başkanı Şentop, huzurevi sakinlerine TBMM'de iftar verdiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, huzurevi, yaşlı bakım ve rehabilitasyon merkezinde kalan vatandaşlarla Meclis'te iftarda bir araya geldi.
21.04.2022Gündem
Şentop: İfade özgürlüğünün arkasına saklanıp ırkçı politikalar yürütülüyor
Şentop: İfade özgürlüğünün arkasına saklanıp ırkçı politikalar yürütülüyorTBMM Başkanı Mustafa Şentop, İsveç'te Kur'an-ı Kerim'e yönelik saldırıya ilişkin, "İfade özgürlüğü kalkanı arkasına saklanarak nasıl da İslam düşmanı ve ırkçı politikalar yürütüldüğüne şahit oluyoruz. Tüm bu olayları şiddetle kınıyoruz" dedi.
20.04.2022Politika
TBMM Başkanı Şentop, Kırgızistan İçişleri Bakanı Niyazbekov'u kabul etti
TBMM Başkanı Şentop, Kırgızistan İçişleri Bakanı Niyazbekov'u kabul ettiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Kırgızistan İçişleri Bakanı Ulan Niyazbekov'u kabul etti.
19.04.2022Politika

Benzer Haber Etiketleri

TBMM Başkanı Mustafa ŞentopŞentopgörüşmeimam hatipZaho

Tbmm Başkanı Mustafa Şentop ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.