Turgut Altınok

Turgut Altınok

Son dakika Turgut Altınok haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Turgut Altınok gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Turgut Altınok haber sayfamızda...

Turgut Altınok

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 221 turgut altinok haberi bulunmuştur.
Keçiören Belediye Başkanı Özarslan mazbatasını alıp göreve başladı; belediye binasına 'T.C.' tabelası asıldı
Keçiören Belediye Başkanı Özarslan mazbatasını alıp göreve başladı; belediye binasına 'T.C.' tabelası asıldı Ankara'nın Keçiören Belediye Başkanı seçilen CHP'li Mesut Özarslan, mazbatasını alarak görevine başladı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve Mesut Özarslan'ın talimatıyla Keçiören Belediyesi binasına 'T.C'. tabelası asıldı.
4.04.2024 Politika
Ankara'da 13 ilçe, Cumhur İttifakı'ndan CHP'ye geçti
Ankara'da 13 ilçe, Cumhur İttifakı'ndan CHP'ye geçti Ankara'da 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin kesin olmayan sonuçlarına göre CHP 16, AK Parti 8 ilçe belediyesini kazandı. Başkent'te 10 ilçe AK Parti'den, 3 ilçe de MHP'den CHP'ye geçti.
1.04.2024 Politika
Mansur Yavaş: Mansur Yavaş belediyeciliği tescillenmiştir
Mansur Yavaş: Mansur Yavaş belediyeciliği tescillenmiştir Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, “Bir demokrasi yarışı verilmiş, Ankaralının helal oylarıyla tüm Türkiye’de ‘Mansur Yavaş Belediyeciliği’ tescillenmiştir" dedi.
31.03.2024 Politika
Altınok:  Vatandaşımız karar vermiştir, hayırlı olsun
Altınok: Vatandaşımız karar vermiştir, hayırlı olsun Turgut Altınok: Vatandaşımız karar vermiştir, saygı duyarız, hayırlı olsun.
31.03.2024 Video
Turgut Altınok: Vatandaş kararını verdi, saygı duyarız
Turgut Altınok: Vatandaş kararını verdi, saygı duyarız AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, "Vatandaş kararını verdi, demokrasi budur; saygı duyarız, hayırlı olsun" dedi.
31.03.2024 Politika
Adayların sandığından kim birinci çıktı
Adayların sandığından kim birinci çıktı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na oy kullandığı sandıkta 114, AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum’a ise 126 oy çıktı. AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok'a oy kullandığı sandıkta 98, Mansur Yavaş'a 136 oy çıktı.
31.03.2024 Gündem
Altınok'un oy kullandığı sandıktan, Mansur Yavaş 1'inci çıktı
Altınok'un oy kullandığı sandıktan, Mansur Yavaş 1'inci çıktı AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok'a oy kullandığı sandıkta 98, Mansur Yavaş'a 136 oy çıktı.
31.03.2024 Politika
Turgut Altınok: Vatandaşımızın verdiği karara saygı duyacağız
Turgut Altınok: Vatandaşımızın verdiği karara saygı duyacağız Ak Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, "Demokrasi herkesin kendi hür iradesinin tecellisidir. Vatandaşımızın verdiği karara, oyuna, iradesine sahip çıkıp saygı duyacağız" dedi.
31.03.2024 Politika
Türkiye'de yerel seçim heyecanı
Türkiye'de yerel seçim heyecanı Türkiye, 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri için bugün (31 Mart 2024 Pazar) sandık başında olacak. Kayıtlı 61 milyon 441 bin 882 seçmenin bulunduğu yerel seçimde, 1 milyon 32 bin 610 genç ilk kez oy verecek. 34 siyasi partinin adayının yarışacağı seçimde, ülke genelinde 206 binden fazla sandık kurulacak. 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde siyasi parti liderleri ve adayların oy kullanacağı yerler de belli oldu.
30.03.2024 Gündem
Turgut Altınok: Bizimle beraber esnafımızın da yüzü gülecek
Turgut Altınok: Bizimle beraber esnafımızın da yüzü gülecek AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, "Bizimle beraber esnafımızın da yüzü gülecek. Gelirleriniz en az 3 misli artacak" dedi.
29.03.2024 Politika
Ocak Partisi, Ankara’da Turgut Altınok’u destekleme kararı aldı
Ocak Partisi, Ankara’da Turgut Altınok’u destekleme kararı aldı OCAK Partisi Genel Başkanı Kadir Canpolat, partisinin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Yardımcı’nın adaylığını Turgut Altınok'u desteklemek için geri çektiklerini açıkladı.
28.03.2024 Politika
Turgut Altınok'tan Antalya'da 600 dairesi olduğu iddiasına belgeli yanıt
Turgut Altınok'tan Antalya'da 600 dairesi olduğu iddiasına belgeli yanıt AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, "DEM Parti ile CHP'nin Türkiye'nin birçok yerinde hem de Ankara'da ortaklıkları var. Bunu sıradan biri de söylemiyor, eş başkan adayı söylüyor. Mesaj açık. Sayın Yavaş'ın Londra temaslarında tokalaştığı, yan yana geldiği karelerle örtüşüyor" dedi. Altınok, Antalya'da 600 dairesi olduğuna ilişkin iddialara, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün, 'Turgut Altınok adına Antalya il ve ilçe sınırları içinde herhangi bir gayrimenkul kaydına rastlanmamıştır' yazılı belgeyle yanıt verdi.
28.03.2024 Politika
Altınok: Yavaş, iddiasını ispat etmediği için istifa etmeli
Altınok: Yavaş, iddiasını ispat etmediği için istifa etmeli AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, "Hani Turgut Altınok adına 600 tane daire vardı. Niye tapuyu çıkaramadılar? Yalan söylüyorlar. Yavaş, iddiasını ispat etmediği için istifa etmeli. Eseri yok, projesi yok, hizmeti yok, Ankaralıya anlatacak hiçbir şeyi yok" dedi.
27.03.2024 Politika
Erdoğan: Kapımız teröristlere de örgütün güdümünde siyasetçilik oynayanlara da kapalı
Erdoğan: Kapımız teröristlere de örgütün güdümünde siyasetçilik oynayanlara da kapalı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “İpleri başkasının elinde olmayan, kirli çıkar ilişiklilerinin içinde kaybolup gitmemiş herkesle oturur, konuşuruz. Elbette herkesle her şeyi konuşmaya varız. Ancak kapımız teröristlere de terör örgütünün güdümünde siyasetçilik oynayanlara da kapalıdır. Milletvekili listesini, belediye başkan adayı listesini, meclis üyesi listesini, genel merkez yönetimi listesini terör örgütünün belirlediği parti, parti olamaz” dedi.
27.03.2024 Politika
Liderlerin ve adayların oy kullanacağı yerler
Liderlerin ve adayların oy kullanacağı yerler 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde siyasi parti liderleri ve adayların oy kullanacağı yerler belli oldu.
31.03.2024 Politika
Turgut Altınok: 600 dairenin Altınok adına tapusunu göstersin istifa edeceğim
Turgut Altınok: 600 dairenin Altınok adına tapusunu göstersin istifa edeceğim AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, Antalya'da 600 konutunun bulunduğuna ilişkin iddiaları yalanlayarak, "600 evim olduğunu söyleyen yalancıdır, iftiradır, çamurdur, ahlaksızdır. Mansur Yavaş, 'Turgut Altınok mal beyanında bulunmadı' diyor. Yalan söylüyor, iftira atıyor, çamur atıyor. 600 dairenin Altınok adına tapusunu göstersin istifa edeceğim. Zerre şerefi, onuru varsa o istifa eder" dedi.
26.03.2024 Politika
Bakan Işıkhan: SGK'ya en borçlu 5 belediyenin tamamı CHP'ye ait
Bakan Işıkhan: SGK'ya en borçlu 5 belediyenin tamamı CHP'ye ait Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, "Şu anda Türkiye genelinde, Sosyal Güvenlik Kurumu'muza (SGK) en borçlu 5 belediyenin tamamı CHP'ye aittir. Ankara Büyükşehir Belediyesi, şirketleriyle birlikte SGK'ya en borçlu belediye. Ankara Büyükşehir Belediyesi, devlete prim borçlarını dahi ödeyemiyor" dedi.
26.03.2024 Politika
Erdoğan: Önce enflasyonu kontrol altına almamız gerekiyor
Erdoğan: Önce enflasyonu kontrol altına almamız gerekiyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, emeklilere yönelik banka promosyonu ödemelerini yükselttiklerini belirterek, "İnşallah yılın ikinci yarısından itibaren enflasyonun düşmeye başlamasıyla elimiz biraz daha rahatlayacak. Çünkü yüksek enflasyon ortamında ne verirsek verelim dipsiz kuyu misali kaybolup gidiyor. Önce enflasyonu kontrol altına almamız gerekiyor. Allah'ın izniyle bunu başaracak programa ve kararlılığa sahibiz" dedi.
26.03.2024 Politika
Mansur Yavaş, kızının Londra'daki evinin satın alınma belgelerini açıkladı
Mansur Yavaş, kızının Londra'daki evinin satın alınma belgelerini açıkladı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, kızının Londra'daki evini 465 bin sterline aldığını, bunun 372 bin 999 sterlini için banka kredisi çekildiğini, kredinin 32 yıl taksitle geri ödeneceğini belgeleriyle açıkladı.
26.03.2024 Politika
Turgut Altınok: Projesi olan bir belediye başkanı lazım
Turgut Altınok: Projesi olan bir belediye başkanı lazım AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkan Adayı Turgut Altınok, "Ankara'mızın derdi çok, problemi çok. Bunları hızla çözecek bir belediye başkanı lazım. Projesi olan bir belediye başkanı lazım" dedi.
26.03.2024 Politika
Mansur Yavaş: Projelerimi taklit etmeye başladılar
Mansur Yavaş: Projelerimi taklit etmeye başladılar Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı (ABB) Mansur Yavaş, "Hem 'projeleri yok' dediler, araştırma yapıp Mansur Yavaş'ın niye sevildiğini anlayınca da Mansur Yavaş'ın projelerini taklit etmeye başladılar" dedi.
25.03.2024 Politika
Bakan Yumaklı: 2050'de yüzde 55 daha fazla suya ihtiyacımız olacak
Bakan Yumaklı: 2050'de yüzde 55 daha fazla suya ihtiyacımız olacak Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, "2030’da ülkemizde su kaynakları yüzde 20 oranında azalırken, nüfusumuzun yüzde 10 oranında artması bekleniyor. 2050’de artan nüfusla birlikte gıda ihtiyacını karşılamak için yüzde 65-70 daha fazla gıdaya, bu gıdayı üretmek için de yüzde 55 daha fazla suya ihtiyacımız olacak" dedi.
25.03.2024 Politika
Bakan Uraloğlu: Ülkemizin her tarafını bölünmüş yollarla ördük
Bakan Uraloğlu: Ülkemizin her tarafını bölünmüş yollarla ördük Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, "Ülkemizin her tarafını bölünmüş yollarla ördük. Örümcek ağı gibi ördük. Her tarafta bölünmüş yolumuz var ama Çankırı’mıza baktığımız zaman bir taraftan Kastamonu'ya bölünmüş yolumuzu yaptık; öbür taraftan Ankara’yı bitirdik, diğer taraftan Kırıkkale’ye sadece Delice'nin orada birkaç yüz metre heyelan kaldı, onu da bitirdik mi orada bölünmüş yol olacak" dedi.
24.03.2024 Politika
Turgut Altınok: Bizim yaptığımız eserlere Yavaş'ın hayalleri yetişmez
Turgut Altınok: Bizim yaptığımız eserlere Yavaş'ın hayalleri yetişmez AK Parti Ankara Büyükşehir (ABB) Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, "Bizim yaptığımız eserlere Yavaş'ın hayalleri yetişmez. Bütün Türkiye, Atatürk Cumhuriyet Kulemize hayran. Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde borçtan başka bir şey yok" dedi.
24.03.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Rus halkının acısını paylaşıyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Rus halkının acısını paylaşıyoruz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ''Terörün kanlı ve kalleş yüzünü çok iyi bilen bir ülke olarak Rus halkının acısını milletçe, devletçe paylaşıyoruz. İnsanlığın ortak düşmanı olan teröre karşı mücadelemizi sürdüreceğiz" dedi.
23.03.2024 Politika

Benzer Haber Etiketleri

aday turgut altınok ankara mansur yavaş seçim

Turgut Altınok ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.