Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz

Son dakika Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz haber sayfamızda...

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 447 cumhurbaskani yardimcisi cevdet yilmaz haberi bulunmuştur.
Kurtulmuş ve Yılmaz'dan ABD Kongresine, Netenyahu tepkisi
Kurtulmuş ve Yılmaz'dan ABD Kongresine, Netenyahu tepkisiCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun, ABD Kongresinde yaptığı konuşmaya ve ayakta alkışlanmasına, yaptıkları açıklamalarla tepki gösterdi.
25.07.2024Politika
Cevdet Yılmaz: Ekonomik yetkinlikler bağımsızlık için çok kıymetlidir
Cevdet Yılmaz: Ekonomik yetkinlikler bağımsızlık için çok kıymetlidirCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, “Bağımsızlık kavramı gerçekten çok önemli. Ülkeler veya milletler hukuken bağımsız olabilirler ama gerçek anlamda bağımsızlık bunun çok ötesine giden bir kavramdır diye düşünüyorum. Hukuki bağımsızlığın yanı sıra ekonomik, teknolojik yetkinlikler, kurumsal yetkinlikler de fiili anlamda, gerçek anlamda bağımsızlık için çok kıymetlidir” dedi.
24.07.2024Politika
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: OVP'yi eylülde güncelleyeceğiz
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: OVP'yi eylülde güncelleyeceğizCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Temel politikamız belli, geçen yıl ilan ettiğimiz ana çerçeveye bağlıyız. Özellikle enflasyonu düşürme temel hedefi, güçlü bir şekilde korunuyor. Tabii ki bu arada dünyada gelişmeler oldu. Bunları dikkate alarak Orta Vadeli Programımızı (OVP) eylülde güncellemiş olacağız" dedi.
24.07.2024Ekonomi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: UYZS Eylem Planı'nın uygulanmasına başlandı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: UYZS Eylem Planı'nın uygulanmasına başlandıCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Ulusal Yapay Zeka Stratejisi (UYZS) 2024-2025 Eylem Planı'nın uygulanmaya başlandığını açıkladı.
24.07.2024Politika
Türkiye'yi Olimpiyat Oyunları'nda temsil edecek olan milli sporcular için uğurlama töreni düzenlendi
Türkiye'yi Olimpiyat Oyunları'nda temsil edecek olan milli sporcular için uğurlama töreni düzenlendiFransa'nın başkenti Paris'te düzenlenecek 2024 Paris Olimpiyatları'nda mücadele edecek sporcular için İstanbul Havalimanı'nda uğurlanma töreni düzenlendi. İstanbul Havalimanı VIP Salonu'nda düzenlenen uğurlama törenine Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, İstanbul Valisi Davut Gül ve diğer ilgililer katıldı. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz ve Bakan Bak, Paris'e gidecek olan milli sporcularla tek tek ilgilendi. Milli sporcular Türk Hava Yolları (THY) ait özel uçakla saat 14.30'da Paris'e giderken, yolculuk öncesi uçak önünde hatıra fotoğrafı çekildi.
23.07.2024Spor
Ekonomi Koordinasyon Kurulu: Haziran ayı ile birlikte dezenflasyon süreci başlamıştır
Ekonomi Koordinasyon Kurulu: Haziran ayı ile birlikte dezenflasyon süreci başlamıştırEkonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) tarafından, ''Programımızın temel hedefi olan enflasyonun kalıcı olarak düşürülmesine yönelik uygulanan politikalar sayesinde geçiş süreci tamamlanmış ve haziran ayı ile birlikte dezenflasyon süreci başlamıştır" açıklaması yapıldı.
23.07.2024Ekonomi
Cumhurbaşkanlığına Cevdet Yılmaz vekalet edecek
Cumhurbaşkanlığına Cevdet Yılmaz vekalet edecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 20 Temmuz tarihinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne yapacağı ziyaret nedeniyle, Cumhurbaşkanlığına, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz vekalet edecek.
20.07.2024Politika
Cevdet Yılmaz: Ülkemizin dijital bağımsızlığını güçlendirecek çalışmalar yürütüyoruz
Cevdet Yılmaz: Ülkemizin dijital bağımsızlığını güçlendirecek çalışmalar yürütüyoruzCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Türkiye olarak, yerel yazılım ekosistemimizin olgunluğunu artıracak ve bu surette ülkemizin dijital bağımsızlığını güçlendirecek çeşitli çalışmaları uzun süredir hükümet olarak yürütüyoruz" dedi.
19.07.2024Politika
TBMM'de '15 Temmuz' anma töreni
TBMM'de '15 Temmuz' anma töreni15 Temmuz darbe girişiminde bombalanan TBMM'de, anma töreni düzenlendi.
15.07.2024Politika
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Bu yüzyılda darbelere yer yok
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Bu yüzyılda darbelere yer yokCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, 15 Temmuz Demokrasi Müzesi'ni ziyaret ederek, "Bu yüzyılda darbelere, vesayetçilere, hainlere yer yok. Bu yüzyıl demokrasinin, bağımsızlığın, vatan sevgisinin yüzyılı olacak, huzurun yüzyılı olacak diyoruz" dedi.
15.07.2024Politika
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Rezervlerimiz güçlenmeye devam ediyor
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Rezervlerimiz güçlenmeye devam ediyorCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, cari işlemler açığının azalmaya, rezervlerin güçlenmeye devam ettiğini açıkladı.
12.07.2024Politika
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, AYM Başkanı Özkaya'yı ziyaret etti
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, AYM Başkanı Özkaya'yı ziyaret ettiCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Anayasa Mahkemesi (AYM) Başkanı Kadir Özkaya'yı ziyaret etti.
11.07.2024Politika
Emekli maaşı zammı için toplantı yapılacak
Emekli maaşı zammı için toplantı yapılacakCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş ve AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, yarın emekli maaşlarını görüşmek üzere bir araya gelecek.
10.07.2024Ekonomi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Bütün üniversiteleri aynı gözle görmememiz gerekir
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Bütün üniversiteleri aynı gözle görmememiz gerekirCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Bütün üniversitelerimizi aynı gözle görmemek gerekir, diye inanıyorum. Bir misyon farklılaştırması bu anlamda önemli. Özellikle kalkınma fonksiyonu açısından misyon farklılaştırması" dedi.
10.07.2024Politika
Türkiye'nin ilk yerli ve milli haberleşme uydusu Türksat 6A'nın uzay yolculuğu başladı
Türkiye'nin ilk yerli ve milli haberleşme uydusu Türksat 6A'nın uzay yolculuğu başladıTürkiye'nin ilk yerli ve milli haberleşme uydusu Türksat 6A, Türkiye saatiyle 02.30’da ABD'nin Florida eyaletindeki Cape Canaveral Hava Kuvvetleri İstasyonu'ndan Space X firmasına ait Falcon 9 roketiyle uzaya fırlatıldı.
9.07.2024Video
Cumhurbaşkanlığına Cevdet Yılmaz vekalet edecek
Cumhurbaşkanlığına Cevdet Yılmaz vekalet edecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 9-11 Temmuz tarihlerinde Amerika Birleşik Devletlerine yapacağı ziyaretler nedeniyle, Cumhurbaşkanlığına, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz vekalet edecek.
9.07.2024Politika
Türkiye'nin ilk yerli ve milli haberleşme uydusu Türksat 6A'nın uzay yolculuğu başladı
Türkiye'nin ilk yerli ve milli haberleşme uydusu Türksat 6A'nın uzay yolculuğu başladıTürkiye'nin ilk yerli ve milli haberleşme uydusu Türksat 6A, Türkiye saatiyle 02.30’da ABD'nin Florida eyaletindeki Cape Canaveral Hava Kuvvetleri İstasyonu'ndan Space X firmasına ait Falcon 9 roketiyle uzaya fırlatıldı.
9.07.2024Teknoloji
Cevdet Yılmaz, İran Cumhurbaşkanı ve İngiltere Başbakanını tebrik etti
Cevdet Yılmaz, İran Cumhurbaşkanı ve İngiltere Başbakanını tebrik ettiCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, İran İslam Cumhuriyeti’nin 14’üncü dönem Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanan Mesud Pezeşkiyan’ı ve İngiltere’de gerçekleşen seçimlerde başbakanlık görevini üstlenen Keir Starmer’i tebrik etti.
7.07.2024Politika
Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan Yusuf Can Zeybek oldu
Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan Yusuf Can Zeybek olduEdirne'de 663'üncüsü düzenlenen Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlığı, Mustafa Taş'ı yenen Yusuf Can Zeybek kazandı. Zeybek, başpehlivanlığı üst üste ikinci kez kazanmış oldu.
7.07.2024Spor
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Yıllık enflasyon çok daha hızlı gerileyecek
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Yıllık enflasyon çok daha hızlı gerileyecekCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Yıllık enflasyon 3.8 puan azalarak 71,6 oldu. Temmuz ve ağustos ayları geldiğinde göreceksiniz çok daha hızlı yıllık enflasyon gerileyecek. Temmuzda 60'lar civarına Ağustos'ta ise 50'ler civarına gerileyen bir enflasyon göreceksiniz" dedi.
7.07.2024Politika
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, Karabağ Deklarasyonu imza törenine katıldı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, Karabağ Deklarasyonu imza törenine katıldıCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Türk Devletleri Teşkilatı Gayriresmi Zirve Toplantısı'na katılmak üzere gittiği Azerbaycan’ın Şuşa kentinde ‘Karabağ Deklarasyonu’ imza törenine katıldı.
6.07.2024Dünya
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz Türk Devletleri Teşkilatı Gayriresmi Zirve Toplantısı'nda konuştu
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz Türk Devletleri Teşkilatı Gayriresmi Zirve Toplantısı'nda konuştuCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Azerbaycan’ın Şuşa kentinde Türk Devletleri Teşkilatı Gayriresmi Zirve Toplantısı'nda konuştu. Yılmaz, “Günümüzdeki küresel sınamalar karşısında en güçlü dayanağımız Türk dünyasının birlik ve beraberliğidir” dedi.
6.07.2024Dünya
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile bir araya geldi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile bir araya geldiCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Türk Devletleri Teşkilatı (TDT) Devlet Başkanları Gayriresmî Zirvesi kapsamında Azerbaycan’ın Şuşa kentinde KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile bir araya geldi.
6.07.2024Dünya
Merih Demiral'a verilen cezaya peş peşe tepkiler
Merih Demiral'a verilen cezaya peş peşe tepkilerUEFA Disiplin Kurulu’nun milli futbolcu Merih Demiral'a 2 maç ceza vermesine tepki yağdı.
5.07.2024Gündem
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, KKTC Başbakanı Üstel ile görüştü
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, KKTC Başbakanı Üstel ile görüştüCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, KKTC Başbakanı Ünal Üstel ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya geldi.
4.07.2024Politika

Benzer Haber Etiketleri

Cevdet YılmazCumhurbaşkanı Yardımcısı YılmazenflasyonCumhurbaşkanı yardımcısı Cevdet Yılmazvekalet

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.