Cevdet Yılmaz

Cevdet Yılmaz

Son dakika Cevdet Yılmaz haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Cevdet Yılmaz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Cevdet Yılmaz haber sayfamızda...

Cevdet Yılmaz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 623 cevdet yilmaz haberi bulunmuştur.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Rezervlerimiz güçlenmeye devam ediyor
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Rezervlerimiz güçlenmeye devam ediyorCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, cari işlemler açığının azalmaya, rezervlerin güçlenmeye devam ettiğini açıkladı.
12.07.2024Politika
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, AYM Başkanı Özkaya'yı ziyaret etti
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, AYM Başkanı Özkaya'yı ziyaret ettiCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Anayasa Mahkemesi (AYM) Başkanı Kadir Özkaya'yı ziyaret etti.
11.07.2024Politika
Emekli maaşı zammı için toplantı yapılacak
Emekli maaşı zammı için toplantı yapılacakCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş ve AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, yarın emekli maaşlarını görüşmek üzere bir araya gelecek.
10.07.2024Ekonomi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Bütün üniversiteleri aynı gözle görmememiz gerekir
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Bütün üniversiteleri aynı gözle görmememiz gerekirCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Bütün üniversitelerimizi aynı gözle görmemek gerekir, diye inanıyorum. Bir misyon farklılaştırması bu anlamda önemli. Özellikle kalkınma fonksiyonu açısından misyon farklılaştırması" dedi.
10.07.2024Politika
Türkiye'nin ilk yerli ve milli haberleşme uydusu Türksat 6A'nın uzay yolculuğu başladı
Türkiye'nin ilk yerli ve milli haberleşme uydusu Türksat 6A'nın uzay yolculuğu başladıTürkiye'nin ilk yerli ve milli haberleşme uydusu Türksat 6A, Türkiye saatiyle 02.30’da ABD'nin Florida eyaletindeki Cape Canaveral Hava Kuvvetleri İstasyonu'ndan Space X firmasına ait Falcon 9 roketiyle uzaya fırlatıldı.
9.07.2024Video
Cumhurbaşkanlığına Cevdet Yılmaz vekalet edecek
Cumhurbaşkanlığına Cevdet Yılmaz vekalet edecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 9-11 Temmuz tarihlerinde Amerika Birleşik Devletlerine yapacağı ziyaretler nedeniyle, Cumhurbaşkanlığına, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz vekalet edecek.
9.07.2024Politika
Türkiye'nin ilk yerli ve milli haberleşme uydusu Türksat 6A'nın uzay yolculuğu başladı
Türkiye'nin ilk yerli ve milli haberleşme uydusu Türksat 6A'nın uzay yolculuğu başladıTürkiye'nin ilk yerli ve milli haberleşme uydusu Türksat 6A, Türkiye saatiyle 02.30’da ABD'nin Florida eyaletindeki Cape Canaveral Hava Kuvvetleri İstasyonu'ndan Space X firmasına ait Falcon 9 roketiyle uzaya fırlatıldı.
9.07.2024Teknoloji
Cevdet Yılmaz, İran Cumhurbaşkanı ve İngiltere Başbakanını tebrik etti
Cevdet Yılmaz, İran Cumhurbaşkanı ve İngiltere Başbakanını tebrik ettiCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, İran İslam Cumhuriyeti’nin 14’üncü dönem Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanan Mesud Pezeşkiyan’ı ve İngiltere’de gerçekleşen seçimlerde başbakanlık görevini üstlenen Keir Starmer’i tebrik etti.
7.07.2024Politika
Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan Yusuf Can Zeybek oldu
Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan Yusuf Can Zeybek olduEdirne'de 663'üncüsü düzenlenen Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlığı, Mustafa Taş'ı yenen Yusuf Can Zeybek kazandı. Zeybek, başpehlivanlığı üst üste ikinci kez kazanmış oldu.
7.07.2024Spor
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Yıllık enflasyon çok daha hızlı gerileyecek
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Yıllık enflasyon çok daha hızlı gerileyecekCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Yıllık enflasyon 3.8 puan azalarak 71,6 oldu. Temmuz ve ağustos ayları geldiğinde göreceksiniz çok daha hızlı yıllık enflasyon gerileyecek. Temmuzda 60'lar civarına Ağustos'ta ise 50'ler civarına gerileyen bir enflasyon göreceksiniz" dedi.
7.07.2024Politika
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, Karabağ Deklarasyonu imza törenine katıldı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, Karabağ Deklarasyonu imza törenine katıldıCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Türk Devletleri Teşkilatı Gayriresmi Zirve Toplantısı'na katılmak üzere gittiği Azerbaycan’ın Şuşa kentinde ‘Karabağ Deklarasyonu’ imza törenine katıldı.
6.07.2024Dünya
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz Türk Devletleri Teşkilatı Gayriresmi Zirve Toplantısı'nda konuştu
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz Türk Devletleri Teşkilatı Gayriresmi Zirve Toplantısı'nda konuştuCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Azerbaycan’ın Şuşa kentinde Türk Devletleri Teşkilatı Gayriresmi Zirve Toplantısı'nda konuştu. Yılmaz, “Günümüzdeki küresel sınamalar karşısında en güçlü dayanağımız Türk dünyasının birlik ve beraberliğidir” dedi.
6.07.2024Dünya
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile bir araya geldi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile bir araya geldiCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Türk Devletleri Teşkilatı (TDT) Devlet Başkanları Gayriresmî Zirvesi kapsamında Azerbaycan’ın Şuşa kentinde KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile bir araya geldi.
6.07.2024Dünya
Merih Demiral'a verilen cezaya peş peşe tepkiler
Merih Demiral'a verilen cezaya peş peşe tepkilerUEFA Disiplin Kurulu’nun milli futbolcu Merih Demiral'a 2 maç ceza vermesine tepki yağdı.
5.07.2024Gündem
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, KKTC Başbakanı Üstel ile görüştü
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, KKTC Başbakanı Üstel ile görüştüCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, KKTC Başbakanı Ünal Üstel ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya geldi.
4.07.2024Politika
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz'dan Gazi ziyareti
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz'dan Gazi ziyaretiCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Ankara'da Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavileri devam eden gazileri ziyaret etti.
3.07.2024Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kazakistan'a gitti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kazakistan'a gittiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanghay İşbirliği Örgütü (ŞİÖ) 24'üncü Devlet Başkanları Zirvesi'ne katılmak üzere özel uçak ile Kazakistan'a gitti.
3.07.2024Politika
Cumhurbaşkanlığına Cevdet Yılmaz vekalet edecek
Cumhurbaşkanlığına Cevdet Yılmaz vekalet edecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kazakistan ve Azerbaycan’a yapacağı ziyaretler nedeniyle Cumhurbaşkanlığına, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz vekalet edecek.
3.07.2024Politika
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığına Murat Kurum, Sağlık Bakanlığına Kemal Memişoğlu atandı
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığına Murat Kurum, Sağlık Bakanlığına Kemal Memişoğlu atandıResmi Gazete'de yayımlanan karara göre, Fahrettin Koca'dan boşalan Sağlık Bakanlığı'na Kemal Memişoğlu ve Mehmet Özhaseki'den boşalan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığa'na Murat Kurum getirildi.
2.07.2024Gündem
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Ülkemizde kargaşa çıkarmaya çalışanlar asla amaçlarına ulaşamayacaktır
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Ülkemizde kargaşa çıkarmaya çalışanlar asla amaçlarına ulaşamayacaktırCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Provakatif amaçlarla ve nefret söylemleriyle sokaklarda ve sosyal medyada ülkemizde kargaşa çıkarmaya, milli politikalarımızı zayıflatmaya çalışanlar asla amaçlarına ulaşamayacaktır" dedi.
1.07.2024Politika
Türkiye, gri listeden çıktı
Türkiye, gri listeden çıktıTürkiye, Kara Paranın Aklanmasının Önlenmesine Yönelik Mali Eylem Görev Gücü (FATF) gri listesinden çıkarıldı.
28.06.2024Ekonomi
Siyasilerden, A Milli Futbol Takımı'na tebrik mesajları
Siyasilerden, A Milli Futbol Takımı'na tebrik mesajlarıAvrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) F Grubu son maçında Çekya'yı 2-1 mağlup eden A Milli Futbol Takımı için Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve birçok bakan tebrik mesajı paylaştı.
27.06.2024Spor
Ekonomi Koordinasyon Kurulu: Enflasyon hızla gerileyecek
Ekonomi Koordinasyon Kurulu: Enflasyon hızla gerileyecekEkonomi Koordinasyon Kurulu (EKK), Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz başkanlığında toplandı. Toplantı sonrası yapılan açıklamada, "Kalıcı refah artışına ulaşmak ve yatırım ortamını daha da iyileştirmek için fiyat istikrarını sağlamak temel önceliğimizdir. Haziran ayı ile birlikte dezenflasyon süreci başlayacak ve yılın ikinci yarısında yıllık enflasyon hızla gerileyecektir" denildi.
25.06.2024Ekonomi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, Cezayir Cumhurbaşkanı Tebbun ile görüştü
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, Cezayir Cumhurbaşkanı Tebbun ile görüştüCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, resmi temaslarda bulunmak üzere gittiği Cezayir’de Cumhurbaşkanı Abdülmecid Tebbun ile bir araya geldi.
24.06.2024Dünya
Bakan Bolat, Cezayirli mevkidaşı Zitouni ile bir araya geldi
Bakan Bolat, Cezayirli mevkidaşı Zitouni ile bir araya geldiTicaret Bakanı Ömer Bolat, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ile 55’nci Cezayir Uluslararası Fuarı’na katılmak üzere gittiği Cezayir’de Ticaret ve İhracatı Geliştirme Bakanı Tayeb Zitouni ile bir araya geldi.
24.06.2024Dünya

Benzer Haber Etiketleri

cevdet yılmazCumhurbaşkanı Yardımcısı YılmazCumhurbaşkanı YardımcısıTÜRKSAT 6Auydu

Cevdet Yılmaz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.