Deva Partisi

Deva Partisi

Son dakika DEVA Partisi haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan DEVA Partisi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan DEVA Partisi haber sayfamızda...

Deva Partisi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 272 deva partisi haberi bulunmuştur.
Siyasi partiler bayramlaştı
Siyasi partiler bayramlaştı Ankara'da Kurban Bayramı'nın 2'nci gününde siyasi partiler arasında bayramlaşma ziyaretleri gerçekleştirildi. AK Parti ve CHP heyetlerinin bayramlaşmasında, 31 Mart seçimlerinin ardından başlayan normalleşme sürecine dikkat çekilerek diyalog mesajları verildi.
17.06.2024 Politika
Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve parti liderleri ile bayramlaştı
Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve parti liderleri ile bayramlaştı CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile siyasi partilerin genel başkanları ve parlamentoda grubu bulunan siyasi partilerin grup başkanlarıyla telefonda bayramlaştı.
16.06.2024 Politika
Siyasi parti liderlerinin bayram programı belli oldu
Siyasi parti liderlerinin bayram programı belli oldu Siyasi parti liderlerinin Kurban Bayramı'nı nerede geçirecekleri belli oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bayramı Ankara dışında geçirecek, CHP Genel Başkanı Özgür Özel memleketi Manisa'da olacak.
15.06.2024 Politika
Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde oy kullanma işlemi başladı; CHP'nin adayı kazandı
Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde oy kullanma işlemi başladı; CHP'nin adayı kazandı Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK), seçimlerin yenilenmesine karar verdiği Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde seçmenler oylarını kullanmak için sandık başına gitti.
2.06.2024 Politika
YSK Başkanı Yener, kesin seçim sonuçlarını açıkladı
YSK Başkanı Yener, kesin seçim sonuçlarını açıkladı Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Ahmet Yener, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri kesin sonuçlarını açıkladı. Yener, "30 büyükşehirde Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 12, Yeniden Refah Partisi (YRP) 1, Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) 3, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 14 büyükşehir belediye başkanlığı kazanmıştır. Belediye Başkanlığı seçimlerinde ise 57 milyon 708 bin 541 kayıtlı seçmen bulunmakta olup katılım oranı yüzde 78,11 olarak gerçekleşmiştir" dedi.
6.05.2024 Gündem
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aydemir, görevinden ve partiden istifa etti
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aydemir, görevinden ve partiden istifa etti Birol Aydemir, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "İYİ Parti'deki görevlerimden ve üyeliğimden istifa ettiğimi kamuoyunun bilgilerine sunarım. Siyaseti sadece ülke ve milletimiz için güzel şeyler yapmanın bir aracı olarak gördüm. Bu nedenle siyasete girdim. Çünkü kurumsallığın oldukça zayıf olduğu ülkemiz; sosyal, ekonomik, hukuki tüm bileşenleri ile siyasetten aşırı derecede etkileniyor. Ülkemizin mevcut siyasi atmosferindeki doğru alternatif olma yolunda partimizin karar alıcı organlarında fikirlerimi beyan etmekten geri durmadım. Ancak, maalesef partideki çalışma arkadaşlarımla aynı rotada ilerleyemeyeceğimizi üzülerek müşahede ettim. Bu sebeple İYİ Parti'den ayrılmaya karar verdim. Ancak, bundan sonra da bilgi ve tecrübemi ülkemizin hizmetine sunmaya ve bu doğrultuda çalışmaya/üretmeye inşallah devam edeceğim" dedi.
25.04.2024 Politika
TBMM'de 23 Nisan özel oturumu
TBMM'de 23 Nisan özel oturumu TBMM Genel Kurulu, 23 Nisan özel gündemiyle Meclis Başkanı Numan Kurtulmuş başkanlığında toplandı. Kurtulmuş, Türkiye’nin sivil anayasa ihtiyacı olduğunu belirterek, "23 Nisan ‘Milli Egemenlik Haftası'nı geride bıraktıktan sonra önce partilerle yapacağımız temasla bu süreci başlatmayı düşünüyoruz" dedi.
23.04.2024 Politika
YSK'dan 22 itiraza ret
YSK'dan 22 itiraza ret Yüksek Seçim Kurulu (YSK), Ordu ile 19 ilçe ve 2 beldede seçimin iptali, oyların yeniden sayımı ve mazbatanın iptaline yönelik başvuruları reddetti.
12.04.2024 Politika
Saadet Partisi'nde bayramlaşma ziyaretleri
Saadet Partisi'nde bayramlaşma ziyaretleri SAADET Partisi heyeti, Ramazan Bayramı dolasıyla siyasi partilerin temsilcilerini kabul ederek bayramlaştı.
11.04.2024 Politika
Babacan: Bu bir kişiye yapılmış silahlı saldırı değil, kamu düzenine karşı yapılmış bir silahlı saldırı
Babacan: Bu bir kişiye yapılmış silahlı saldırı değil, kamu düzenine karşı yapılmış bir silahlı saldırı DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Pervari ilçesinde iki grup arasında çıkan silahlı kavgada hayatını kaybeden partisinin İlçe Belediye Başkan Adayı İsmail Bilen'in kardeşi Abdurrahman Bilen’in (41) ailesini ziyaret etti. Babacan, “Aslında bu bir kişiye yapılmış silahlı saldırı değil, kamu düzenine karşı yapılmış bir silahlı saldırı. Gerçekten üzgünüz, bu sabah aileyi de ziyaret ettim. Dertleştik, konuştuk, herkes çok üzgün, aynı zamanda hepimizin beklentisi var. Bizim de beklentimiz var; böylesine vahim bir olayda, mutlaka devlet kurumlarının idaresiyle, yargısıyla gücünü göstermesi gerekiyor” dedi.
5.04.2024 Politika
Vali Kızılkaya: Pervari'deki silahlı kavgada 10 kişi gözaltında
Vali Kızılkaya: Pervari'deki silahlı kavgada 10 kişi gözaltında Siirt'te mart ayı asayiş ve güvenlik toplantısını, seçim nedeniyle 2 grup arasında çıkan ve DEVA Partisi Belediye Başkan Adayı İsmail Bilen'in kardeşi Abdurrahman Bilen'in (41) öldüğü silahlı kavganın yaşandığı Pervari ilçesinde yapan Vali Kemal Kızılkaya, "Olaya karışan 10 kişi gözaltına alınmıştır. Polis ve jandarma ekiplerimizce ilçede alınan güvenlik tedbirleri üst seviyede devam etmektedir" dedi.
5.04.2024 Gündem
Pervari’deki silahlı kavgada yaralanan DEVA Partisi başkan adayının kardeşi öldü
Pervari’deki silahlı kavgada yaralanan DEVA Partisi başkan adayının kardeşi öldü Siirt’in Pervari ilçesinde iki grup arasında çıkan silahlı kavgada yaralanan 5 kişiden, DEVA Partisi Belediye Başkan Adayı İsmail Bilen’in kardeşi Abdurrahman Bilen (41) hayatını kaybetti. Aralarında AK Parti’den belediye başkanlığını kazanan Tayyar Özcan’ın kardeşi Lokman Özcan’ın da olduğu yaralıların tedavi sürerken, Valilik, olayla ilgili 6 şüphelinin gözaltına alındığını, gece yarısından sonra ilçede ilan edilen sokağa yasağının perşembe günü 09.30’a kadar devam edeceğini duyurdu.
3.04.2024 Gündem
Siirt’te silahlı kavga; AK Parti ve DEVA Partili başkan adaylarının kardeşleri ile 4 kişi yaralandı
Siirt’te silahlı kavga; AK Parti ve DEVA Partili başkan adaylarının kardeşleri ile 4 kişi yaralandı Siirt'te iki grup arasında çıkan silahlı kavgada, aralarında 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde belediye başkanlığını kazanan AK Parti’li Tayyar Özcan’ın kardeşi Lokman Özcan ile DEVA Partisi Belediye başkan adayı İsmail Bilen’in kardeşi Dindar Bilen’in de olduğu 4 kişi yaralandı. Durumu ağır olan Dindar Bilen, askeri helikopterle Siirt’e sevk edildi.
3.04.2024 Gündem
İstanbul'da sandıkların yüzde 100'ü açıldı
İstanbul'da sandıkların yüzde 100'ü açıldı İstanbul DHA -31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde İstanbul'da sandıkların yüzde 100'ü açıldı. Yüksek Seçim Kurulu (YSK) verilerine göre, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde CHP'nin adayı Ekrem İmamoğlu yüzde 51,14, AK Partinin adayı Murat Kurum ise yüzde 39,59 oy aldı. İmamoğlu'nun oy sayısı 4 milyon 432 bin 691, Kurum'un oy sayısı ise 3 milyon 431 bin 587 oldu.
1.04.2024 Politika
YSK Başkanı Yener, kesin olmayan sonuçları açıkladı; CHP 35, AK Parti 24 belediye kazandı
YSK Başkanı Yener, kesin olmayan sonuçları açıkladı; CHP 35, AK Parti 24 belediye kazandı Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Ahmet Yener, "Kesin olmayan sonuçlara göre Türkiye geneli belediye başkanlığında CHP 35, AK Parti 24, DEM Parti 10, MHP 8, Yeniden Refah Partisi (YRP) 2, Büyük Birlik Partisi (BB) 1, İYİ Parti 1 belediye başkanlığı kazanmıştır" dedi.
1.04.2024 Gündem
Adıyaman'da CHP'li Tutdere başkan seçildi; AK Parti 6, CHP ve DEVA birer ilçe kazandı
Adıyaman'da CHP'li Tutdere başkan seçildi; AK Parti 6, CHP ve DEVA birer ilçe kazandı Adıyaman'da 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde resmi olmayan sonuçlara göre, CHP'li Abdurrahman Tutdere Belediye Başkanı oldu. İlçelerde ise AK Parti 6, CHP ve Deva Partisi ise birer belediye başkanlığı kazandı.
31.03.2024 Gündem
Türkiye'de yerel seçim heyecanı
Türkiye'de yerel seçim heyecanı Türkiye, 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri için bugün (31 Mart 2024 Pazar) sandık başında olacak. Kayıtlı 61 milyon 441 bin 882 seçmenin bulunduğu yerel seçimde, 1 milyon 32 bin 610 genç ilk kez oy verecek. 34 siyasi partinin adayının yarışacağı seçimde, ülke genelinde 206 binden fazla sandık kurulacak. 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde siyasi parti liderleri ve adayların oy kullanacağı yerler de belli oldu.
30.03.2024 Gündem
Babacan: Haykırıyoruz; emeklilerimiz aç, emeklilerimiz perişan
Babacan: Haykırıyoruz; emeklilerimiz aç, emeklilerimiz perişan Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, "Sayın Erdoğan ne diyor? 'Eğer hatamız varsa bize söyleyin, bize haykırın.' İşte buradan, Erzurum'dan tüm emeklilerimiz adına biz haykırıyoruz, 'Emeklilerimiz aç, emeklilerimiz perişan" dedi.
28.03.2024 Politika
Liderlerin ve adayların oy kullanacağı yerler
Liderlerin ve adayların oy kullanacağı yerler 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde siyasi parti liderleri ve adayların oy kullanacağı yerler belli oldu.
31.03.2024 Politika
Bakan Güler: Irak'la ortak harekat merkezi kurulacak
Bakan Güler: Irak'la ortak harekat merkezi kurulacak Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Irak'ta gerçekleştirilen güvenlik zirvesinde önemli kararlar alındığını, Irak’ın ilk kez PKK’yı terör örgütü olarak ilan ettiğini belirterek, "Tabii bu bizim için sevindirici bir şey. İnşallah bundan sonra ortak çalışmalarımız olacak, ortak bir harekat merkezi kuracağız" dedi.
20.03.2024 Politika
Ali Babacan: Mazeret üretmemeniz için size kaç seçim lazım
Ali Babacan: Mazeret üretmemeniz için size kaç seçim lazım Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, "Sayın Erdoğan, tek yetkili sizsiniz. İmza sizde, ferman sizin elinizde. Bu ülkeye hizmet etmek, ekonomiyi düzeltmek için size kaç seçim lazım? İstanbul’a, Ankara’ya, Çorum’a hizmet etmek için size kaç seçim lazım? Gazze’ye yardım etmek için size kaç seçim lazım? Mazeret üretmemeniz için size kaç seçim lazım? Söyleyin, insanlar da bilsin, biz de bilelim" dedi.
11.03.2024 Politika
DEVA Partisi Üsküdar Belediye Başkan Adayı Mutlu: Halkın cebinden bir kuruş çıkmadan kentsel dönüşümü tamamlayacağız
DEVA Partisi Üsküdar Belediye Başkan Adayı Mutlu: Halkın cebinden bir kuruş çıkmadan kentsel dönüşümü tamamlayacağız Üsküdar’daki en büyük problemin kentsel dönüşüm olduğunu aktaran DEVA Partisi Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hande Mutlu, “İstanbul’un kapısına dayanmış olan bir deprem gerçeği var. Bu anlamda kentsel dönüşüm birçok ilçede olduğu gibi Üsküdar için de henüz yapılabilir noktada değil. Yapılmamasının sebeplerinden biri halktan istenilen meblağlar. Her ne kadar devlet desteği ve geri ödeme prosedürleri çıkartılmış olsa da ne yazık ki rakamlar çok yüksek. Bu anlamda biz DEVA Partisi olarak ada bazlı, yeşil alanları ve otoparkları olan geliştirdiğimiz projeyle müteahhiti devre dışı bırakacağız. Üsküdar halkının cebinden bir kuruş çıkmadan kentsel dönüşümü tamamlayacağız. Birinci önceliğimiz halka hizmet etmek olacak” diye konuştu.
19.02.2024 Video
DEVA Partisi Üsküdar Belediye Başkan Adayı Mutlu: Halkın cebinden bir kuruş çıkmadan kentsel dönüşümü tamamlayacağız
DEVA Partisi Üsküdar Belediye Başkan Adayı Mutlu: Halkın cebinden bir kuruş çıkmadan kentsel dönüşümü tamamlayacağız Üsküdar’daki en büyük problemin kentsel dönüşüm olduğunu aktaran DEVA Partisi Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hande Mutlu, “İstanbul’un kapısına dayanmış olan bir deprem gerçeği var. Bu anlamda kentsel dönüşüm birçok ilçede olduğu gibi Üsküdar için de henüz yapılabilir noktada değil. Yapılmamasının sebeplerinden biri halktan istenilen meblağlar. Her ne kadar devlet desteği ve geri ödeme prosedürleri çıkartılmış olsa da ne yazık ki rakamlar çok yüksek. Bu anlamda biz DEVA Partisi olarak ada bazlı, yeşil alanları ve otoparkları olan geliştirdiğimiz projeyle müteahhiti devre dışı bırakacağız. Üsküdar halkının cebinden bir kuruş çıkmadan kentsel dönüşümü tamamlayacağız. Birinci önceliğimiz halka hizmet etmek olacak” diye konuştu.
19.02.2024 Politika
Seydikemer'de İYİ Parti adayı Sağır, adaylıktan çekildi
Seydikemer'de İYİ Parti adayı Sağır, adaylıktan çekildi Muğla'da İYİ Parti'nin Seydikemer ilçesi belediye başkan adayı olan Harun Sağır, imzalanan ittifak protokolüne uyulmadığı gerekçesiyle adaylıktan çekildiğini duyurdu.
13.02.2024 Gündem
Gelecek Partisi ve Deva Partisi Yenimahalle ilçe başkanları, AK Parti'ye geçti
Gelecek Partisi ve Deva Partisi Yenimahalle ilçe başkanları, AK Parti'ye geçti Gelecek Partisi Yenimahalle İlçe Başkanı Gökhan Kolukırık, Gelecek Partisi İl Başkan Yardımcısı Hasan Bayram, Deva Partisi Yenimahalle İlçe Başkanı partilerinden istifa ederek, AK Parti'ye üye oldu.
6.02.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

seçim deva partisi ak parti iyi parti siyasi parti

Deva Partisi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.