Yeniden Refah

Yeniden Refah

Son dakika yeniden refah haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yeniden refah gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yeniden refah haber sayfamızda...

Yeniden Refah

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.052 yeniden refah haberi bulunmuştur.
Yeniden Refah Partisi ‘Kasım Gülpınar’ için tahsis edilen sandalyenin kaldırılmasına ilişkin açıklama yaptı
Yeniden Refah Partisi ‘Kasım Gülpınar’ için tahsis edilen sandalyenin kaldırılmasına ilişkin açıklama yaptıYeniden Refah Partisi, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum'un katılımıyla Şanlıurfa'da gerçekleştirilen İl Koordinasyon Toplantısında, Yeniden Refah Partili Büyükşehir Belediye Başkanı Kasım Gülpınar'ın protokolden çıkarılmasına yönelik açıklama yaptı.
21.07.2024Politika
Avrupa Müslüman Forumu'nda, İsrail'in Paris Olimpiyatları'ndan menedilmesi için çağrıda bulunuldu
Avrupa Müslüman Forumu'nda, İsrail'in Paris Olimpiyatları'ndan menedilmesi için çağrıda bulunulduAvrupa Müslüman Forumu, Nelson Mandela'nın torunu Nkosi Zwelivelile Mandela'nın da katılımıyla İstanbul'da gerçekleşti. Toplantıda konuşan Avrupa Müslüman Forumu Başkanı Abdül Vaked Niyazov, "Donald Trump'a bir suikast düzenleneceğini biz söylemiştik. Ve bu konuda uyarıyoruz. Fransa'da Filistin'e destek veren insanlara ve kuruluşlara bir provokasyon hazırlanıyor. Belki olimpiyat oyunlarından önce belki de olimpiyat oyunları esnasında terörist saldırılar meydana gelebilir" ifadelerini kullandı. Nkosi Zwelivelile Mandela ise "9 aydır bir soykırıma şahit olmaktayız. Bombalar spor tesislerinin ve sporcuların üzerine yağıyor. O yüzden biz de Olimpiyat Komitesi'ne başvurarak bir talepte bulunduk. Tıpkı Güney Afrika'nın olimpiyatlara katılmasının önünün kesildiği o dönemdeki gibi, olimpiyatlardan menedildiği gibi Siyonist İsrail devletinin de menedilmesini istedik" dedi.
18.07.2024Gündem
Fatih Erbakan: Emeklilere reva görülen zam haksız ve adaletsiz
Fatih Erbakan: Emeklilere reva görülen zam haksız ve adaletsizYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, emeklilere yapılan zammın haksız ve adaletsiz olduğunu söyledi.
17.07.2024Ekonomi
AK Parti'li Çelik'ten YRP'li Aydal'a tepki
AK Parti'li Çelik'ten YRP'li Aydal'a tepkiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Yeniden Refah Partisi (YRP) Genel Başkanvekili Doğan Aydal'ın 'Erdoğan anayasayı değiştirmezse bir başka ülkeye gider, Amerika'ya gider' sözlerine tepki gösterdi.
12.07.2024Politika
Suat Kılıç: En düşük emekli aylığı asgari ücret düzeyine yükseltilmelidir
Suat Kılıç: En düşük emekli aylığı asgari ücret düzeyine yükseltilmelidirYeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, “En düşük emekli aylığı yükseltilmelidir. En düşük emekli aylığı asgari ücret düzeyine yükseltilmelidir. Diğer tüm emeklilerin maaşları da orantılı olarak buradan yukarıya doğru kademeli olarak yükseltilmelidir. Sadece en düşük emekli maaşını yükseltmek bütün emeklileri en düşük emekli maaşı ile geçirmeye mahkûm etmekten başka bir şey değildir” dedi.
11.07.2024Politika
YRP Genel Başkan Vekili Aydal: TPAO’yu içten içe zayıflatan önemli sıkıntılar var
YRP Genel Başkan Vekili Aydal: TPAO’yu içten içe zayıflatan önemli sıkıntılar varYENİDEN Refah Partisi (YRP) Genel Başkan Vekili ve Ar-Ge Başkanı Prof. Dr. Doğan Aydal, "Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı'nda (TPAO) çok dillendirilse de kamu tarafından çok bilinmeyen, TPAO’yu içten içe zayıflatan, eriten önemli sıkıntılar vardır. Bunlardan en önemlisi TPAO bünyesinde bulunan mühendis ve işçilere çifte maaş standardı uygulanmasıdır" dedi.
6.07.2024Politika
Suat Kılıç: Türkiye ile Suriye'nin acilen normalleşmesi elzemdir
Suat Kılıç: Türkiye ile Suriye'nin acilen normalleşmesi elzemdirYeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, “Sayın Cumhurbaşkanı tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda Türkiye ile Suriye arasında normalleşme yönünde atılacak olan adımlara Yeniden Refah Partisi olarak gereken desteği vermeye hazırız. Türkiye ve Suriye düşman değil tarihten bu yana devam eden ilişkileriyle dost iki devlettir. Bölgedeki düşmanların gönlünce at koşturmaması, düşmanın sevinmemesi, dostun üzülmemesi için Türkiye ile Suriye'nin acilen normalleşmesi, barış iklimine dönmesi ve Türkiye'deki Suriye vatandaşlarına onurlu geri dönüş kapılarının ardına kadar açılması elzemdir” dedi.
2.07.2024Politika
Erbakan: İstanbul’da aldığımız oy oranı gerçek oyumuz değil
Erbakan: İstanbul’da aldığımız oy oranı gerçek oyumuz değilYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “İstanbul’da almış olduğumuz oy oranı da aslında bizim gerçek oylarımız değil. İstanbul seçimleri üzerinde özellikle büyük bir kutuplaşma, büyük bir algı operasyonu gerçekleştirildi. Bu bir hayat memat meselesi haline getirildi. Burada büyükşehirde tekrardan CHP kazanmasın diye bizim kendi seçmenimizden Yeniden Refah’a oy vermeyenler oldu. Bunu biliyoruz” ifadelerini kullandı.
30.06.2024Politika
Yeniden Refah Partisi'nde bayramlaşma ziyaretleri
Yeniden Refah Partisi'nde bayramlaşma ziyaretleriYeniden Refah Partisi, Kurban Bayramı'nın 2'nci gününde siyasi partilerin ziyaret heyetlerini kabul ederek bayramlaştı.
17.06.2024Politika
Siyasi partiler bayramlaştı
Siyasi partiler bayramlaştıAnkara'da Kurban Bayramı'nın 2'nci gününde siyasi partiler arasında bayramlaşma ziyaretleri gerçekleştirildi. AK Parti ve CHP heyetlerinin bayramlaşmasında, 31 Mart seçimlerinin ardından başlayan normalleşme sürecine dikkat çekilerek diyalog mesajları verildi.
17.06.2024Politika
Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve parti liderleri ile bayramlaştı
Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve parti liderleri ile bayramlaştıCHP Genel Başkanı Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile siyasi partilerin genel başkanları ve parlamentoda grubu bulunan siyasi partilerin grup başkanlarıyla telefonda bayramlaştı.
16.06.2024Politika
Siyasi parti liderlerinin bayram programı belli oldu
Siyasi parti liderlerinin bayram programı belli olduSiyasi parti liderlerinin Kurban Bayramı'nı nerede geçirecekleri belli oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bayramı Ankara dışında geçirecek, CHP Genel Başkanı Özgür Özel memleketi Manisa'da olacak.
15.06.2024Politika
AK Parti'li Yılmaz: Onlar kendi delegelerinden de almaları gereken oyu alamadı
AK Parti'li Yılmaz: Onlar kendi delegelerinden de almaları gereken oyu alamadıSamsun’da konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, Belediyeler Birliği seçimlerinde kendi belediyelerinin adaylarına oy vermediği yönündeki haberlere tepki göstererek, “O bilgi yanlış. O bilgi adeta köpürtme, adeta ajitasyon içerikli. Bırakın bizim arkadaşlarımızın onlara oy vermesini, onlar kendi delegelerinden de almaları gereken oyları alamadılar” dedi.
14.06.2024Politika
Ayşe Ateş, yarın Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ile görüşecek
Ayşe Ateş, yarın Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ile görüşecekYeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, “Merhum Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş'in Genel Başkanımız Fatih Erbakan Bey'den de bir görüşme talebi oldu. Genel Başkanımız görüşme talebine olumlu yanıt verdi. Ayşe Ateş'in Genel Başkanımızın ziyareti yarın Yeniden Refah Partisi genel merkezinde inşallah gerçekleşmiş olacak” dedi.
11.06.2024Politika
Özgür Özel: İzmir'de kendi içimizde öz eleştiri yapıyoruz
Özgür Özel: İzmir'de kendi içimizde öz eleştiri yapıyoruzCHP Genel Başkanı Özgür Özel, "İzmir'de kendi içimizde öz eleştiri yapıyoruz. Çünkü Manisa'da yüzde 60 alınan bir yerde İzmir'de alınan oy oranını konuşuyoruz. Elbette doğru bir stratejiyle neredeyse bütün belediyeleri kazandık. Bir başarısızlıktan söz etmek değil ama İzmir'in çok daha bu rakamların fevkinde rakamlara ulaşabilmesi için gayret göstereceğiz" dedi.
8.06.2024Politika
Erbakan, Çankırı'da Yaylakent beldesini ziyaret etti
Erbakan, Çankırı'da Yaylakent beldesini ziyaret ettiYENİDEN Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 'teşekkür ziyaretleri' kapsamında Çankırı'nın Orta ilçesine bağlı Yaylakent beldesini ziyaret etti.
6.06.2024Politika
Kurtulmuş'tan 'yeni anayasa' kabulleri
Kurtulmuş'tan 'yeni anayasa' kabulleriTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, yeni anayasa çalışmaları kapsamında HÜDA-PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal ve Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ile bir araya geldi.
4.06.2024Politika
Suat Kılıç: Türkiye'de normalleşmenin mottosunu veren siyasi parti Yeniden Refah Partisi'dir
Suat Kılıç: Türkiye'de normalleşmenin mottosunu veren siyasi parti Yeniden Refah Partisi'dirYeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, “Türkiye'de normalleşmenin mottosunu veren siyasi parti Yeniden Refah Partisi'dir. Bir normalleşme ikliminin sadece AK Parti'yle CHP arasındaki diyalogla sürdürülemeyeceğini görüyoruz. Normalleşme söyleminin sahiplerini aynı şekilde Yeniden Refah Partisi ile de Türkiye meselelerini konuşmaya, tartışmaya, paydaş olmaya ve ortak çözüm önerilerini tartışmaya davet ediyoruz. Davet gelirse gideriz, talep gelirse kabul ederiz. Biz normalleşme sürecinde varız, diyaloğa varız, konuşmaya, varız” dedi.
4.06.2024Politika
Hilvan'da ilk oylar sandıkta; DEM Parti adayı kazandı
Hilvan'da ilk oylar sandıkta; DEM Parti adayı kazandıŞanlıurfa’nın Hilvan ilçesinde seçmenler, belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliği ile mahallelerin muhtarlık ve ihtiyar heyeti için ikinci kez oy kullanmak için saat 08.00 sandık başına gitti.
2.06.2024Politika
Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde oy kullanma işlemi başladı; CHP'nin adayı kazandı
Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde oy kullanma işlemi başladı; CHP'nin adayı kazandıYüksek Seçim Kurulu'nun (YSK), seçimlerin yenilenmesine karar verdiği Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde seçmenler oylarını kullanmak için sandık başına gitti.
2.06.2024Politika
Seçimlerin yenilenmesine karar verilen yerlerde oy verme işlemleri başladı
Seçimlerin yenilenmesine karar verilen yerlerde oy verme işlemleri başladıYüksek Seçim Kurulu'nun seçimlerin yenilenmesine karar verdiği yerlerde oy verme işlemleri başladı.
2.06.2024Gündem
Suat Kılıç: Anayasa konusu gündemde ama anayasa metni ortada yok
Suat Kılıç: Anayasa konusu gündemde ama anayasa metni ortada yokYeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, “Kuvvetler ayrılığını ön plana alan, yasamayı, yürütmeyi, yargıyı birbirine karşı kontrol mekanizmalarıyla güçlü kılan yeni bir anayasa sürecine Yeniden Refah Partisi olarak biz bize düşen katkıyı sağlayacağız. Önce tekliflerin şekillenmesi ve öne çıkması lazım. Şu an görünen o ki anayasa konusu gündemde ama anayasa metni ortada yok. Üzerinde konuşabilmek için bu metni görmek istiyoruz” dedi.
28.05.2024Politika
Suat Kılıç: Türkiye’nin göstermelik değil gerçek bir tasarruf dönemine ihtiyacı vardır
Suat Kılıç: Türkiye’nin göstermelik değil gerçek bir tasarruf dönemine ihtiyacı vardırYeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, kamuda tasarruf paketiyle ilgili uygulamaları yakında takip ettiklerini söyleyerek, “Sözde değil özde tasarrufların yapılmasını bekliyoruz. Türkiye’nin tasarrufa gerçekten ihtiyacı var. Ama göstermelik değil gerçek bir tasarruf dönemine ihtiyacımız var. Lüksten, israftan, şatafattan başta devlet ve kamu görevlileri olmak üzere tüm bireylerin kaçınması, Türkiye ekonomisinin yeniden bir bahar havasına ulaşması için kaçınılmazdır” dedi.
21.05.2024Politika
Suat Kılıç: Türkiye’nin göstermelik değil gerçek bir tasarruf dönemine ihtiyacı vardır
Suat Kılıç: Türkiye’nin göstermelik değil gerçek bir tasarruf dönemine ihtiyacı vardırYeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, kamuda tasarruf paketiyle ilgili uygulamaları yakında takip ettiklerini söyleyerek, “Sözde değil özde tasarrufların yapılmasını bekliyoruz. Türkiye’nin tasarrufa gerçekten ihtiyacı var. Ama göstermelik değil gerçek bir tasarruf dönemine ihtiyacımız var. Lüksten, israftan, şatafattan başta devlet ve kamu görevlileri olmak üzere tüm bireylerin kaçınması, Türkiye ekonomisinin yeniden bir bahar havasına ulaşması için kaçınılmazdır” dedi.
21.05.2024Video
Suat Kılıç: Tasarrufun en büyüğü ihaleler yapılırken yapılacak olan tasarruftur
Suat Kılıç: Tasarrufun en büyüğü ihaleler yapılırken yapılacak olan tasarrufturYeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, “Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Mehmet Şimşek'e açık çağrıda bulunuyoruz. İşçi ve memur servislerini kaldırmakla bu paket amacına ulaşmaz. Aslolan, esas kayıp ve kaçakları tespit etmek, önlemek, önüne geçmek ve kamuda gerçek tasarrufu kaynağında yapabilmektir. Tasarrufun en büyüğü ihaleler yapılırken yapılacak olan tasarruftur” dedi.
15.05.2024Politika

Benzer Haber Etiketleri

yenidenrefahsuatkılıçseçim

Yeniden Refah ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.