Yeniden Refah Partisi

Yeniden Refah Partisi

Son dakika yeniden refah partisi haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yeniden refah partisi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yeniden refah partisi haber sayfamızda...

Yeniden Refah Partisi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 655 yeniden refah partisi haberi bulunmuştur.
Yeniden Refah Partisi'nde bayramlaşma ziyaretleri
Yeniden Refah Partisi'nde bayramlaşma ziyaretleri Yeniden Refah Partisi, Kurban Bayramı'nın 2'nci gününde siyasi partilerin ziyaret heyetlerini kabul ederek bayramlaştı.
17.06.2024 Politika
Siyasi partiler bayramlaştı
Siyasi partiler bayramlaştı Ankara'da Kurban Bayramı'nın 2'nci gününde siyasi partiler arasında bayramlaşma ziyaretleri gerçekleştirildi. AK Parti ve CHP heyetlerinin bayramlaşmasında, 31 Mart seçimlerinin ardından başlayan normalleşme sürecine dikkat çekilerek diyalog mesajları verildi.
17.06.2024 Politika
Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve parti liderleri ile bayramlaştı
Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve parti liderleri ile bayramlaştı CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile siyasi partilerin genel başkanları ve parlamentoda grubu bulunan siyasi partilerin grup başkanlarıyla telefonda bayramlaştı.
16.06.2024 Politika
Siyasi parti liderlerinin bayram programı belli oldu
Siyasi parti liderlerinin bayram programı belli oldu Siyasi parti liderlerinin Kurban Bayramı'nı nerede geçirecekleri belli oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bayramı Ankara dışında geçirecek, CHP Genel Başkanı Özgür Özel memleketi Manisa'da olacak.
15.06.2024 Politika
Ayşe Ateş, yarın Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ile görüşecek
Ayşe Ateş, yarın Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ile görüşecek Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, “Merhum Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş'in Genel Başkanımız Fatih Erbakan Bey'den de bir görüşme talebi oldu. Genel Başkanımız görüşme talebine olumlu yanıt verdi. Ayşe Ateş'in Genel Başkanımızın ziyareti yarın Yeniden Refah Partisi genel merkezinde inşallah gerçekleşmiş olacak” dedi.
11.06.2024 Politika
Özgür Özel: İzmir'de kendi içimizde öz eleştiri yapıyoruz
Özgür Özel: İzmir'de kendi içimizde öz eleştiri yapıyoruz CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "İzmir'de kendi içimizde öz eleştiri yapıyoruz. Çünkü Manisa'da yüzde 60 alınan bir yerde İzmir'de alınan oy oranını konuşuyoruz. Elbette doğru bir stratejiyle neredeyse bütün belediyeleri kazandık. Bir başarısızlıktan söz etmek değil ama İzmir'in çok daha bu rakamların fevkinde rakamlara ulaşabilmesi için gayret göstereceğiz" dedi.
8.06.2024 Politika
Erbakan, Çankırı'da Yaylakent beldesini ziyaret etti
Erbakan, Çankırı'da Yaylakent beldesini ziyaret etti YENİDEN Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 'teşekkür ziyaretleri' kapsamında Çankırı'nın Orta ilçesine bağlı Yaylakent beldesini ziyaret etti.  
6.06.2024 Politika
Kurtulmuş'tan 'yeni anayasa' kabulleri
Kurtulmuş'tan 'yeni anayasa' kabulleri TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, yeni anayasa çalışmaları kapsamında HÜDA-PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal ve Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ile bir araya geldi.
4.06.2024 Politika
Suat Kılıç: Türkiye'de normalleşmenin mottosunu veren siyasi parti Yeniden Refah Partisi'dir
Suat Kılıç: Türkiye'de normalleşmenin mottosunu veren siyasi parti Yeniden Refah Partisi'dir Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, “Türkiye'de normalleşmenin mottosunu veren siyasi parti Yeniden Refah Partisi'dir. Bir normalleşme ikliminin sadece AK Parti'yle CHP arasındaki diyalogla sürdürülemeyeceğini görüyoruz. Normalleşme söyleminin sahiplerini aynı şekilde Yeniden Refah Partisi ile de Türkiye meselelerini konuşmaya, tartışmaya, paydaş olmaya ve ortak çözüm önerilerini tartışmaya davet ediyoruz. Davet gelirse gideriz, talep gelirse kabul ederiz. Biz normalleşme sürecinde varız, diyaloğa varız, konuşmaya, varız” dedi.
4.06.2024 Politika
Hilvan'da ilk oylar sandıkta; DEM Parti adayı kazandı
Hilvan'da ilk oylar sandıkta; DEM Parti adayı kazandı Şanlıurfa’nın Hilvan ilçesinde seçmenler, belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliği ile mahallelerin muhtarlık ve ihtiyar heyeti için ikinci kez oy kullanmak için saat 08.00 sandık başına gitti.
2.06.2024 Politika
Seçimlerin yenilenmesine karar verilen yerlerde oy verme işlemleri başladı
Seçimlerin yenilenmesine karar verilen yerlerde oy verme işlemleri başladı Yüksek Seçim Kurulu'nun seçimlerin yenilenmesine karar verdiği yerlerde oy verme işlemleri başladı.
2.06.2024 Gündem
Suat Kılıç: Anayasa konusu gündemde ama anayasa metni ortada yok
Suat Kılıç: Anayasa konusu gündemde ama anayasa metni ortada yok Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, “Kuvvetler ayrılığını ön plana alan, yasamayı, yürütmeyi, yargıyı birbirine karşı kontrol mekanizmalarıyla güçlü kılan yeni bir anayasa sürecine Yeniden Refah Partisi olarak biz bize düşen katkıyı sağlayacağız. Önce tekliflerin şekillenmesi ve öne çıkması lazım. Şu an görünen o ki anayasa konusu gündemde ama anayasa metni ortada yok. Üzerinde konuşabilmek için bu metni görmek istiyoruz” dedi.
28.05.2024 Politika
Suat Kılıç: Türkiye’nin göstermelik değil gerçek bir tasarruf dönemine ihtiyacı vardır
Suat Kılıç: Türkiye’nin göstermelik değil gerçek bir tasarruf dönemine ihtiyacı vardır Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, kamuda tasarruf paketiyle ilgili uygulamaları yakında takip ettiklerini söyleyerek, “Sözde değil özde tasarrufların yapılmasını bekliyoruz. Türkiye’nin tasarrufa gerçekten ihtiyacı var. Ama göstermelik değil gerçek bir tasarruf dönemine ihtiyacımız var. Lüksten, israftan, şatafattan başta devlet ve kamu görevlileri olmak üzere tüm bireylerin kaçınması, Türkiye ekonomisinin yeniden bir bahar havasına ulaşması için kaçınılmazdır” dedi.
21.05.2024 Politika
Suat Kılıç: Türkiye’nin göstermelik değil gerçek bir tasarruf dönemine ihtiyacı vardır
Suat Kılıç: Türkiye’nin göstermelik değil gerçek bir tasarruf dönemine ihtiyacı vardır Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, kamuda tasarruf paketiyle ilgili uygulamaları yakında takip ettiklerini söyleyerek, “Sözde değil özde tasarrufların yapılmasını bekliyoruz. Türkiye’nin tasarrufa gerçekten ihtiyacı var. Ama göstermelik değil gerçek bir tasarruf dönemine ihtiyacımız var. Lüksten, israftan, şatafattan başta devlet ve kamu görevlileri olmak üzere tüm bireylerin kaçınması, Türkiye ekonomisinin yeniden bir bahar havasına ulaşması için kaçınılmazdır” dedi.
21.05.2024 Video
Suat Kılıç: Tasarrufun en büyüğü ihaleler yapılırken yapılacak olan tasarruftur
Suat Kılıç: Tasarrufun en büyüğü ihaleler yapılırken yapılacak olan tasarruftur Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, “Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Mehmet Şimşek'e açık çağrıda bulunuyoruz. İşçi ve memur servislerini kaldırmakla bu paket amacına ulaşmaz. Aslolan, esas kayıp ve kaçakları tespit etmek, önlemek, önüne geçmek ve kamuda gerçek tasarrufu kaynağında yapabilmektir. Tasarrufun en büyüğü ihaleler yapılırken yapılacak olan tasarruftur” dedi.
15.05.2024 Politika
Yeniden Refah Partili Konakçı: Engelli maaşları en az asgari ücret seviyesine çıkartılmalıdır
Yeniden Refah Partili Konakçı: Engelli maaşları en az asgari ücret seviyesine çıkartılmalıdır Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Davut Konakçı, “Engelli vatandaşlarımızın en azından normal bir yaşantıya sahip olmaları için engelli maaşları ve bakım aylıkları en az asgari ücret seviyesine çıkartılmalıdır” dedi.
13.05.2024 Politika
Fatih Erbakan’dan ‘İsrail’ çağrısı: Dünyada da ahirette de yakamızı bırakmayacak bir vebaldir
Fatih Erbakan’dan ‘İsrail’ çağrısı: Dünyada da ahirette de yakamızı bırakmayacak bir vebaldir Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, İslam dünyasını bir kez daha İsrail’in saldırılarına karşı fiili adım atma çağrısında bulunarak, “Masum sivil kardeşlerimize uygulanan bu vahşeti sadece kınayarak seyretmeye devam etmek, dünyada da ahirette de yakamızı bırakmayacak bir vebaldir” dedi.
9.05.2024 Politika
Suat Kılıç: MEB’in 20 bin öğretmen atamasını yetersiz buluyoruz
Suat Kılıç: MEB’in 20 bin öğretmen atamasını yetersiz buluyoruz Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, “Millî Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) 20 bin öğretmen atamasını yetersiz, sayının branşlara dağılımını da dengesiz buluyoruz. Mülakat kaldırılacak sözü verilmesine rağmen mülakata yüzde 50 ağırlık tanınması, KPSS’nin ağırlığını ve sıralamadaki öncelikleri tümüyle ortadan kaldırmaktadır. Bu durum adaletsizliğe yol açmakta adalet duygusunu kökten aşındırmaktadır” dedi.
7.05.2024 Politika
YSK Başkanı Yener, kesin seçim sonuçlarını açıkladı
YSK Başkanı Yener, kesin seçim sonuçlarını açıkladı Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Ahmet Yener, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri kesin sonuçlarını açıkladı. Yener, "30 büyükşehirde Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 12, Yeniden Refah Partisi (YRP) 1, Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) 3, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 14 büyükşehir belediye başkanlığı kazanmıştır. Belediye Başkanlığı seçimlerinde ise 57 milyon 708 bin 541 kayıtlı seçmen bulunmakta olup katılım oranı yüzde 78,11 olarak gerçekleşmiştir" dedi.
6.05.2024 Gündem
Suat Kılıç: Her doğru politikayı Yeniden Refah Partisi olarak desteklemeye devam edeceğiz
Suat Kılıç: Her doğru politikayı Yeniden Refah Partisi olarak desteklemeye devam edeceğiz Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, “Türkiye'nin hayrına, milletimizin esenliğine olmayan konu başlıklarında Yeniden Refah Partisi geri duracaktır. Türkiye için gereken ne olursa Yeniden Refah Partisi her türlü katkıyı vermeye her zaman, her zeminde hazır olacaktır. Her doğru politikayı Yeniden Refah Partisi olarak desteklemeye devam edeceğiz. En başından itibaren her vesileyle ifade ettiğimiz gibi doğruya doğru yanlışa yanlış demek, Yeniden Refah Partisi açısından toplumsal bir bilinç, siyasal bir ödev ve sosyal bir sorumluluktur” dedi.
25.04.2024 Politika
Fatih Erbakan: Bundan sonra da eleştirilerimize, yanlış gördüklerimizi belirtmeye devam edeceğiz
Fatih Erbakan: Bundan sonra da eleştirilerimize, yanlış gördüklerimizi belirtmeye devam edeceğiz Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Biz Yeniden Refah Partisi olarak kurulduğumuz günden beri Millî Görüş çizgisinde siyaset yapan bir partiyiz. Doğruya doğru, yanlışa, yanlış demeye her zaman devam ettik. Bundan sonra da devam edeceğiz. Biz bu seçimlerde Cumhur İttifakı’nın içerisinde yer almadık. Bundan sonra da yine eleştirilerimize, yanlış gördüklerimizi belirtmeye de devam edeceğiz” dedi.
24.04.2024 Politika
TBMM'de 23 Nisan özel oturumu
TBMM'de 23 Nisan özel oturumu TBMM Genel Kurulu, 23 Nisan özel gündemiyle Meclis Başkanı Numan Kurtulmuş başkanlığında toplandı. Kurtulmuş, Türkiye’nin sivil anayasa ihtiyacı olduğunu belirterek, "23 Nisan ‘Milli Egemenlik Haftası'nı geride bıraktıktan sonra önce partilerle yapacağımız temasla bu süreci başlatmayı düşünüyoruz" dedi.
23.04.2024 Politika
YSK, 23 seçim bölgesine ilişkin itirazı reddetti
YSK, 23 seçim bölgesine ilişkin itirazı reddetti Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'ne ilişkin İstanbul, Şırnak ve Kars ile 14 ilçe, 6 belde olmak üzere toplam 23 seçim bölgesine yönelik itirazı reddetti.
16.04.2024 Gündem
Suat Kılıç: Samsun Bafra’da seçimin yenilenmesi gerektiği kanunun emredici hükmüdür
Suat Kılıç: Samsun Bafra’da seçimin yenilenmesi gerektiği kanunun emredici hükmüdür Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Suat Kılıç, “Yüksek Seçim Kurulu’na olağanüstü itiraz başvurumuzu yaptık. Samsun Bafra’da tam kanunsuzluk hali var. İtiraz dilekçemizde bütün gerekçeleriyle mevcut. Seçim pusulasında Demokratik Sol Parti (DSP) ambleminin olması gereken yerde Memleket Partisi var. Bu durumda o seçim çevresindeki seçimin yenilenmesi gerektiği kanunun emredici hükmüdür” dedi.
16.04.2024 Politika
YSK'dan 11 itiraza ret
YSK'dan 11 itiraza ret Yüksek Seçim Kurulu (YSK), Gümüşhane ve Ağrı ile 6 ilçe ve 3 beldede seçimlerin iptali ve oyların yeniden sayımına ilişkin başvuruları reddetti.
14.04.2024 Politika

Benzer Haber Etiketleri

suat kılıç seçim yeniden refah

Yeniden Refah Partisi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.