Erbakan

Erbakan

Son dakika erbakan haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan erbakan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan erbakan haber sayfamızda...

Erbakan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 917 erbakan haberi bulunmuştur.
İmamoğlu: Kıbrıs, siyasi kutuplaşmalara malzeme edilmeyecek kadar hayatidir
İmamoğlu: Kıbrıs, siyasi kutuplaşmalara malzeme edilmeyecek kadar hayatidirİstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) düzenlediği Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50'nci yıl resepsiyonunda konuşan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Kıbrıs konusu gerek Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti için gerekse Türkiye için siyasi çekişmelere, kutuplaşmalara malzeme edilmeyecek kadar hayatidir, hepimizin ortak davasıdır" ifadelerini kullandı.
24.07.2024Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kıbrıs'ta federal bir çözümün mümkün olmadığına inanıyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kıbrıs'ta federal bir çözümün mümkün olmadığına inanıyoruzCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yıl dönümü münasebetiyle düzenlenen 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı Kutlama Töreni'nde konuştu. Erdoğan konuşmasında “Bölgede devam eden çatışmalar karşısında tüm adanın güvenliğini tehdit etme riski olan son derece sorumsuz adımlar atılıyor. Kardeşlerim aynı suda iki kez yıkanılmaz. Adadaki gerçekleri görmezden gelerek hiçbir yere varılmaz. Kıbrıs'ta federal bir çözümün mümkün olmadığına inanıyoruz” dedi.
20.07.2024Politika
TBMM Genel Kurulu'nda, 'Sokak Hayvanları' tartışması
TBMM Genel Kurulu'nda, 'Sokak Hayvanları' tartışmasıTBMM Genel Kurulu'nda, grup başkanvekillerinin konuşma yaptığı sırada, 'sokak hayvanları' tartışması çıktı.
18.07.2024Politika
Fatih Erbakan: Emeklilere reva görülen zam haksız ve adaletsiz
Fatih Erbakan: Emeklilere reva görülen zam haksız ve adaletsizYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, emeklilere yapılan zammın haksız ve adaletsiz olduğunu söyledi.
17.07.2024Ekonomi
Kurtulmuş: Kimsenin Türkiye'ye demokrasi dersi vermesine müsaade etmeyeceğiz
Kurtulmuş: Kimsenin Türkiye'ye demokrasi dersi vermesine müsaade etmeyeceğizTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, "Dünyada bedeli en ağır ödenmiş demokrasi, Türkiye demokrasisidir. Onun için kimsenin Türkiye'ye, Türk milletine parmak sallayarak demokrasi dersi vermesine asla müsaade etmeyeceğiz" dedi.
16.07.2024Politika
Suat Kılıç: En düşük emekli aylığı asgari ücret düzeyine yükseltilmelidir
Suat Kılıç: En düşük emekli aylığı asgari ücret düzeyine yükseltilmelidir Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, “En düşük emekli aylığı yükseltilmelidir. En düşük emekli aylığı asgari ücret düzeyine yükseltilmelidir. Diğer tüm emeklilerin maaşları da orantılı olarak buradan yukarıya doğru kademeli olarak yükseltilmelidir. Sadece en düşük emekli maaşını yükseltmek bütün emeklileri en düşük emekli maaşı ile geçirmeye mahkûm etmekten başka bir şey değildir” dedi.
11.07.2024Politika
Suat Kılıç: Türkiye ile Suriye'nin acilen normalleşmesi elzemdir
Suat Kılıç: Türkiye ile Suriye'nin acilen normalleşmesi elzemdirYeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, “Sayın Cumhurbaşkanı tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda Türkiye ile Suriye arasında normalleşme yönünde atılacak olan adımlara Yeniden Refah Partisi olarak gereken desteği vermeye hazırız. Türkiye ve Suriye düşman değil tarihten bu yana devam eden ilişkileriyle dost iki devlettir. Bölgedeki düşmanların gönlünce at koşturmaması, düşmanın sevinmemesi, dostun üzülmemesi için Türkiye ile Suriye'nin acilen normalleşmesi, barış iklimine dönmesi ve Türkiye'deki Suriye vatandaşlarına onurlu geri dönüş kapılarının ardına kadar açılması elzemdir” dedi.
2.07.2024Politika
Erbakan: İstanbul’da aldığımız oy oranı gerçek oyumuz değil
Erbakan: İstanbul’da aldığımız oy oranı gerçek oyumuz değilYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “İstanbul’da almış olduğumuz oy oranı da aslında bizim gerçek oylarımız değil. İstanbul seçimleri üzerinde özellikle büyük bir kutuplaşma, büyük bir algı operasyonu gerçekleştirildi. Bu bir hayat memat meselesi haline getirildi. Burada büyükşehirde tekrardan CHP kazanmasın diye bizim kendi seçmenimizden Yeniden Refah’a oy vermeyenler oldu. Bunu biliyoruz” ifadelerini kullandı.
30.06.2024Politika
Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve parti liderleri ile bayramlaştı
Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve parti liderleri ile bayramlaştıCHP Genel Başkanı Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile siyasi partilerin genel başkanları ve parlamentoda grubu bulunan siyasi partilerin grup başkanlarıyla telefonda bayramlaştı.
16.06.2024Politika
Siyasi parti liderlerinin bayram programı belli oldu
Siyasi parti liderlerinin bayram programı belli olduSiyasi parti liderlerinin Kurban Bayramı'nı nerede geçirecekleri belli oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bayramı Ankara dışında geçirecek, CHP Genel Başkanı Özgür Özel memleketi Manisa'da olacak.
15.06.2024Politika
Sultangazi Necmettin Erbakan Bilim ve Kültür Merkezi'nin yıl sonu programı düzenlendi
Sultangazi Necmettin Erbakan Bilim ve Kültür Merkezi'nin yıl sonu programı düzenlendiSultangazi Belediyesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bilim ve Kültür Merkezi'nde eğitim alan öğrenciler için mezuniyet töreni düzenlendi. Programda sergi ve müzik korosu gibi etkinlikler de yer aldı. Programda konuşan Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, “Bilim merkezine çok önem veriyoruz. Eğitimin çok önemli olduğunu biliyoruz. Eğitimle ilgili yapılan çalışmaların topluma yön vereceğini bildiğimiz için de bütün alanlarda çok ciddi çalışmalar yapıyoruz” diye konuştu.
12.06.2024Teknoloji
Ayşe Ateş, yarın Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ile görüşecek
Ayşe Ateş, yarın Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ile görüşecekYeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, “Merhum Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş'in Genel Başkanımız Fatih Erbakan Bey'den de bir görüşme talebi oldu. Genel Başkanımız görüşme talebine olumlu yanıt verdi. Ayşe Ateş'in Genel Başkanımızın ziyareti yarın Yeniden Refah Partisi genel merkezinde inşallah gerçekleşmiş olacak” dedi.
11.06.2024Politika
Eski ev arkadaşı kadını öldüren şüpheli, eski eşini de tabancayla yaralamış
Eski ev arkadaşı kadını öldüren şüpheli, eski eşini de tabancayla yaralamışDüzce'de tartıştığı eski ev arkadaşı Özlem Alcan'ı (35) öldüren Seçil Başyurt'un (46), daha önce eski eşini tabancayla vurarak yaraladığı ortaya çıktı.
6.06.2024Gündem
Erbakan, Çankırı'da Yaylakent beldesini ziyaret etti
Erbakan, Çankırı'da Yaylakent beldesini ziyaret ettiYENİDEN Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 'teşekkür ziyaretleri' kapsamında Çankırı'nın Orta ilçesine bağlı Yaylakent beldesini ziyaret etti.
6.06.2024Politika
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu İranlı rektör ve yazarı kabul etti
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu İranlı rektör ve yazarı kabul ettiSaadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, İran İmam Bakır Enstitüsü Rektörü Seyyid Ali Musevi ve Mücahit Erbakan kitabının yazarı Mesut Sadr'ı makamında kabul etti.
5.06.2024Politika
Eski ev arkadaşını öldüren kadın tutuklandı
Eski ev arkadaşını öldüren kadın tutuklandıDüzce'de tartıştığı eski ev arkadaşı Özlem Alcan'ı (35) öldüren Seçil B. (46), adliyeye sevk edilmesinin ardından tutuklandı.
5.06.2024Gündem
Aynı apartmanda oturduğu eski ev arkadaşı kadını tabancayla öldürdü
Aynı apartmanda oturduğu eski ev arkadaşı kadını tabancayla öldürdüDüzce’de, aynı evde otururken yaşanan anlaşmazlık sonucu evleri ayırarak aynı apartmanda farklı dairelerde oturan S.B. (46) ve Özlem Alcan (35) isimli kadınların tartışması silahlı kavgaya dönüştü. Arbede sırasında S.B., evinden aldığı tabancayla Özlem Alcan'a ateş açarak öldürdü.
4.06.2024Gündem
Kurtulmuş'tan 'yeni anayasa' kabulleri
Kurtulmuş'tan 'yeni anayasa' kabulleriTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, yeni anayasa çalışmaları kapsamında HÜDA-PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal ve Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ile bir araya geldi.
4.06.2024Politika
Suat Kılıç: Türkiye'de normalleşmenin mottosunu veren siyasi parti Yeniden Refah Partisi'dir
Suat Kılıç: Türkiye'de normalleşmenin mottosunu veren siyasi parti Yeniden Refah Partisi'dirYeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, “Türkiye'de normalleşmenin mottosunu veren siyasi parti Yeniden Refah Partisi'dir. Bir normalleşme ikliminin sadece AK Parti'yle CHP arasındaki diyalogla sürdürülemeyeceğini görüyoruz. Normalleşme söyleminin sahiplerini aynı şekilde Yeniden Refah Partisi ile de Türkiye meselelerini konuşmaya, tartışmaya, paydaş olmaya ve ortak çözüm önerilerini tartışmaya davet ediyoruz. Davet gelirse gideriz, talep gelirse kabul ederiz. Biz normalleşme sürecinde varız, diyaloğa varız, konuşmaya, varız” dedi.
4.06.2024Politika
Suat Kılıç: Anayasa konusu gündemde ama anayasa metni ortada yok
Suat Kılıç: Anayasa konusu gündemde ama anayasa metni ortada yokYeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, “Kuvvetler ayrılığını ön plana alan, yasamayı, yürütmeyi, yargıyı birbirine karşı kontrol mekanizmalarıyla güçlü kılan yeni bir anayasa sürecine Yeniden Refah Partisi olarak biz bize düşen katkıyı sağlayacağız. Önce tekliflerin şekillenmesi ve öne çıkması lazım. Şu an görünen o ki anayasa konusu gündemde ama anayasa metni ortada yok. Üzerinde konuşabilmek için bu metni görmek istiyoruz” dedi.
28.05.2024Politika
Milli Eğitim Bakanı Tekin: Toplumsal gelişmelere ayak uyduracak bir müfredat oluşturalım
Milli Eğitim Bakanı Tekin: Toplumsal gelişmelere ayak uyduracak bir müfredat oluşturalımTeknopark İstanbul'da Uluslararası Eğitimde Yapay Zeka Uygulamaları Forumu'nda konuşan Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, "Aslında müfredatımızın özü bugün burada konuştuğumuz şey. Teknolojik gelişmelere, güncel gelişmelere, toplumsal gelişmelere ayak uyduracak bir müfredat oluşturalım ve bu müfredatta çocuklarımız kendilerini bekleyen dünyaya daha hazırlıklı olsunlar. Bu mantıkla hazırladığımız Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli maalesef çok yüzeysel çok ideolojik eleştirilerle karşı karşıya kaldı. Bu tür eleştirilere çok fazla prim vermeden yolumuza devam etmemiz lazım ki 1987'de Turgut Özal'ın hayali, 1970'li yıllarda Erbakan Hoca'nın hayali 1930'lu 1940'lı yıllarda Nuri Demirağ'ın hayalleri hayata geçebilsin" dedi.
24.05.2024Politika
TBMM Genel Kurulu'nda 'Kobani' tartışması bugün de devam etti
TBMM Genel Kurulu'nda 'Kobani' tartışması bugün de devam ettiTBMM Genel Kurulu'nda DEM Parti Grubu'nun Meclis Başkanlığına sunduğu, '6- 8 Ekim Kobani Olaylarının Tüm Yönleriyle Araştırılması' yönündeki önergesi esnasında milletvekilleri arasında çıkan tartışma, bugün de devam etti.
23.05.2024Politika
Suat Kılıç: Türkiye’nin göstermelik değil gerçek bir tasarruf dönemine ihtiyacı vardır
Suat Kılıç: Türkiye’nin göstermelik değil gerçek bir tasarruf dönemine ihtiyacı vardırYeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, kamuda tasarruf paketiyle ilgili uygulamaları yakında takip ettiklerini söyleyerek, “Sözde değil özde tasarrufların yapılmasını bekliyoruz. Türkiye’nin tasarrufa gerçekten ihtiyacı var. Ama göstermelik değil gerçek bir tasarruf dönemine ihtiyacımız var. Lüksten, israftan, şatafattan başta devlet ve kamu görevlileri olmak üzere tüm bireylerin kaçınması, Türkiye ekonomisinin yeniden bir bahar havasına ulaşması için kaçınılmazdır” dedi.
21.05.2024Politika
Suat Kılıç: Türkiye’nin göstermelik değil gerçek bir tasarruf dönemine ihtiyacı vardır
Suat Kılıç: Türkiye’nin göstermelik değil gerçek bir tasarruf dönemine ihtiyacı vardırYeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, kamuda tasarruf paketiyle ilgili uygulamaları yakında takip ettiklerini söyleyerek, “Sözde değil özde tasarrufların yapılmasını bekliyoruz. Türkiye’nin tasarrufa gerçekten ihtiyacı var. Ama göstermelik değil gerçek bir tasarruf dönemine ihtiyacımız var. Lüksten, israftan, şatafattan başta devlet ve kamu görevlileri olmak üzere tüm bireylerin kaçınması, Türkiye ekonomisinin yeniden bir bahar havasına ulaşması için kaçınılmazdır” dedi.
21.05.2024Video
Fatih’te ‘Gazze’ yürüyüşü düzenlendi
Fatih’te ‘Gazze’ yürüyüşü düzenlendiİsrail’in Gazze’de 7 ayı aşkın süredir devam eden saldırıları, Fatih’te gerçekleştirilen yürüyüşle protesto edildi. İHH İnsani Yardım Vakfı’nın öncülüğünde düzenlenen yürüyüşe katılan binlerce kişi Ayasofya Camii’nden Eminönü Yeni Camii önüne kadar yürüdü. Katılımcılar, Filistin’e destek mesajı verdi ve kalıcı ateşkes çağrısı yaptı.
19.05.2024Gündem

Benzer Haber Etiketleri

suatkılıçAÇIKLAMAtartışmaTBMM

Erbakan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.